Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τυπολόγιο, διαθέσιμο στο App Store


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
101 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   zozos

zozos

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/01/2012 - 17:13

φίλε μου frit τι το διαφορετικό από αυτό που μου λες δεν έκανα? μου λες να γράψω αυτά που δεν μου άρεσαν.....εγώ τι άλλο έκανα? έγραψα ότι δεν μου άρεσε το οτι διαφημίστηκε η εφαρμογή για πληθος μεγάλο τύπων κλπ κλπ και τελικά είναι μετρημένα τα στοιχεία που έχει στα δάκτυλα των 2 χεριών. που διαφωνούμε λοιπόν? επίσης, ποτέ δεν μίλησα για αστρονομικό ποσό αλλά για το ότι ακόμα και τα 0,79 για αυτό που αντίκρισα τα θεωρώ υπερβολή όσο για το support στο iTunes δυστυχώς όπως γράφω και στο πρώτο ποστ μου γερμανικά δεν γνωρίζω ακόμα οπότε......είναι λίγο δύσκολο......
anyway μπορεί να είμαι εγώ ο ακραίος ΑΛΛΑ θα πρέπει και οι developers κάθε φορά που φτιάχνουν κάτι να μην το διαφημίζουν λες και έφτιαξαν το νέο λειτουργικό του 22ου αιώνα........


:huh: κοίτα γενικά το παιδί πιστεύω ότι κουράστηκε για να την φτιάξει αυτή την εφαρμογή και σίγουρα διαβάζοντας αυτά τα λόγια στενοχωρήθηκε και δε το βρίσκω σωστό

η εφαρμογή δομικά μου άρεσε πάρα πολύ, τώρα το περιεχόμενο δεν αναφέρεται σε πανεπιστήμιο αλλά πιστεύω ότι για τα παιδιά μέχρι α λυκείου θα είναι χρήσιμο.

Πάντως αφού το forum είναι σπίτι μας, εγώ στο σπίτι μου δε βρίζω τους πλασιέδες (απλά λέω ότι δεν ενδιαφέρομαι αν κάτι δε με ενδιαφέρει, αν επιμένει να μου πλασάρει κάτι τον ακούω και αν μου αρέσει το παίρνω. :huh:

Τελευταία επεξεργασία από: zozos, 07/01/2012 - 17:16


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 07/01/2012 - 17:55

να κανω κ γω το δικηγορο του διαβολου?κ οι δυο εχετε δικιο οπως κ δικαιωμα του καθενος τι σχολιο θα αφησει ειτε μεσα στο <σπιτι> του ειτε στο appstore ειτε οπουδηποτε αλλου...επισης διαφορετικα κριτηρια αξιολογησης εχει ο καθενας μας..οποτε κατι που για μενα μπορει ναναι τελειο για αλλον μπορει ναναι μαπα η απλως καλο...για αυτο υπαρχει κ ο ανταγωνισμος...ομως προς αποφυγη τετοιου ειδους αντιπαραθεσεων καλο θαταν οπως τοχω ξαναπει οι developers να βγαζουν δυο εκδοσεις μια Lite κ συνεπως free και μια επι πληρωμη..να δινουν το δικαιωμα στο καθενα να τη δοκιμασει πριν τη αγορασει..οχι αυτη ειναι κπ παρτε τη..οταν παμε σε ενα μαγαζι δε λεμε μονο ωραιο παντελονι κ πσο κανει...το δοκιμαζουμε κιολας πριν το παρουμε..ουτε τα προμο ειναι λυση γτ θα τη δοκιμασουν οι 5-10 πρωτοι κ τελος...ενω με τη Lite κανεις δε μπορει να πει κουβεντα...τη δοκιμαζει του αρεσει την αγοραζει..δε του κανει delete και παμε παραπαερα...

#63   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 07/01/2012 - 22:24

Να επανέλθω στο θέμα , ποιο πάνω μίλησες για αρπαχτή. Αν υποθέσουμε ότι η εφαρμογή κάνει 1000 - 2000 πωλήσεις μιλάμε για το αστρονομικό ποσό των 1600€. Αν απο αυτά αφαιρέσουμε τους φόρους και το μερτικό της apple, θα του μείνουν τα 600€. Το θεωρείς αρπαχτή αυτό το ποσό. Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου το ξεχέσω δεν είναι βρισιά, ναι όντως δεν είναι αλλά στο παιδί σου θα μιλουσες με αυτή τη λέξη; Εφόσον δεν τη θεωρείς βρισιά προφανώς ναι. Και όταν έρχεται κάποιος στο σπίτι σου και δε σου αρέσει κάτι προφανώς τον ξεχεζείς. Φιλικά πάντα δε μίλησες όμορφα και δεν είναι σωστό.

#64   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2012 - 23:06

Καλησπέρα παίδες.
Ως developer της εφαρμογής θα ήθελα και εγώ να μιλήσω με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν παραπάνω.
Είμαι 16 και κάτι χρονών και άρχισα να ασχολούμαι με τον προγραμματισμό πριν από 3 χρόνια. Το <<Τυπολόγιο>> ήταν κάτι που σκέφτηκα και επειδή το λάτρεψα κυριολεκτικά σαν ιδέα, μόχθησα προκειμένου να την υλοποιήσω. Και όταν λέμε μόχθησα εννοώ ξενύχτια. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ξενύχτια.

Τώρα με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν παραπάνω από τον bluehorizon δεν έχω κάτι να υποδείξω και δεν πρόκειται να πέσω στο επιπεδό του. Ναι οκ ζούμε σε χαλεπούς καιρούς αλλά δεν θεωρώ τα 0.79Ε αστρονομικό ποσό. Και στο κάτω κάτω κανένας δεν σε ανάγκασε να την αγοράσεις. Όσο για το πλήθος της βάσης δεδομένων, τώρα τα Χριστούγεννα ετοίμασα μια νεα έκδοση που περιέχει πολλούς νέους τύπους και θα τη στείλω στην Apple για έγκριση σε λίγες ημέρες. Αν θεωρεις το οτι να με ξεχέσεις στο App Store αντί να μου υποδείξεις κάποιες αλλαγές ή και προτάσεις για μελλοντικές προτάσεις είναι λύση, ορίστε έχεις όλο το ελεύθερο.

#65   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 07/01/2012 - 23:17

Καλησπέρα παίδες.
Ως developer της εφαρμογής θα ήθελα και εγώ να μιλήσω με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν παραπάνω.
Είμαι 16 και κάτι χρονών και άρχισα να ασχολούμαι με τον προγραμματισμό πριν από 3 χρόνια. Το <<Τυπολόγιο>> ήταν κάτι που σκέφτηκα και επειδή το λάτρεψα κυριολεκτικά σαν ιδέα, μόχθησα προκειμένου να την υλοποιήσω. Και όταν λέμε μόχθησα εννοώ ξενύχτια. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ξενύχτια.

Τώρα με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν παραπάνω από τον bluehorizon δεν έχω κάτι να υποδείξω και δεν πρόκειται να πέσω στο επιπεδό του. Ναι οκ ζούμε σε χαλεπούς καιρούς αλλά δεν θεωρώ τα 0.79Ε αστρονομικό ποσό. Και στο κάτω κάτω κανένας δεν σε ανάγκασε να την αγοράσεις. Όσο για το πλήθος της βάσης δεδομένων, τώρα τα Χριστούγεννα ετοίμασα μια νεα έκδοση που περιέχει πολλούς νέους τύπους και θα τη στείλω στην Apple για έγκριση σε λίγες ημέρες. Αν θεωρεις το οτι να με ξεχέσεις στο App Store αντί να μου υποδείξεις κάποιες αλλαγές ή και προτάσεις για μελλοντικές προτάσεις είναι λύση, ορίστε έχεις όλο το ελεύθερο.



Μπράβο ρε παιδί, καλή συνέχεια και μην ακούς κανέναν, συνέχισε τη δουλειά σου εσύ!

Θα την αγοράσω αύριο ετσι επειδή μ αρέσεις.
Whatsapp doc?

#66   zozos

zozos

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/01/2012 - 23:18

Καλησπέρα παίδες.
Ως developer της εφαρμογής θα ήθελα και εγώ να μιλήσω με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν παραπάνω.
Είμαι 16 και κάτι χρονών και άρχισα να ασχολούμαι με τον προγραμματισμό πριν από 3 χρόνια. Το <<Τυπολόγιο>> ήταν κάτι που σκέφτηκα και επειδή το λάτρεψα κυριολεκτικά σαν ιδέα, μόχθησα προκειμένου να την υλοποιήσω. Και όταν λέμε μόχθησα εννοώ ξενύχτια. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ξενύχτια.

Τώρα με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν παραπάνω από τον bluehorizon δεν έχω κάτι να υποδείξω και δεν πρόκειται να πέσω στο επιπεδό του. Ναι οκ ζούμε σε χαλεπούς καιρούς αλλά δεν θεωρώ τα 0.79Ε αστρονομικό ποσό. Και στο κάτω κάτω κανένας δεν σε ανάγκασε να την αγοράσεις. Όσο για το πλήθος της βάσης δεδομένων, τώρα τα Χριστούγεννα ετοίμασα μια νεα έκδοση που περιέχει πολλούς νέους τύπους και θα τη στείλω στην Apple για έγκριση σε λίγες ημέρες. Αν θεωρεις το οτι να με ξεχέσεις στο App Store αντί να μου υποδείξεις κάποιες αλλαγές ή και προτάσεις για μελλοντικές προτάσεις είναι λύση, ορίστε έχεις όλο το ελεύθερο.

:lol: φίλε μην μένεις στα 1, 2 αρνητικά σχόλια (που μπορει να είναι σπάμινγκ) η πλειοψηφία σε υποστηρίζει και μάλιστα τα review που διάβασα πριν αγοράσω την εφαρμογή σου δεν ήταν καθόλου αρνητικό. Εγώ δε μετάνιωσα καθόλου που αγόρασα την εφαρμογή και θα έδινα και τα διπλά ακόμα καθώς θεωρώ ότι το έχεις πιο χαμηλά από ότι αξίζει.

Τελευταία επεξεργασία από: zozos, 07/01/2012 - 23:20


#67   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 08/01/2012 - 13:07

Καλημέρα καταρχήν στο φόρουμ και τους αναγνώστες του.
επειδή πολλά ειπώθηκαν, πολλά εννοήθηκαν έμμεσα ή άμεσα μάλλον πρέπει και εγώ από την σειρά μου να "απολογηθώ" και το βάζω σε αποσιωπητικά γιατί δεν νομίζω καν πως πρέπει να απολογηθώ αλλά να συνεχίζω να υποστηρίζω την άποψή μου.

@zozos: φίλε μου είμαι στο φόρουμ πολλά πολλά χρόνια, αυτοί που μου γνωρίζουν ξέρουν ποιός είμαι και πως μιλάω και σαφέστατα δεν είμαι σπάμερ αλλιώς οι moderators/administrators θα με είχαν στείλει σπίτι μου προ πολλού.

@zacharishariis: παιδί μου, και θα μου επιτρέψεις να σε λέω παιδί μου γιατί έχω γυιό έναν χρόνο μικρότερό σου. Αν πρόσεξες τα λεγόμενά μου θεώρησα "αστρονομικό" το ποσό των 0,79€ για το εύρος της εφαρμογής που βλέπω τώρα, σήμερα μπροστά μου. θα πρέπει να σεβαστείς και να δείξεις το δικό σου επίπεδο αν αναλογιστείς ότι εσύ είσαι το μαγαζί και εγώ ο πελάτης. αν ο πελάτης έχει παράπονα όσο κακόπιστος και να είναι δεν παύει να σου έχει δώσει τον οβολό του όσο μικρός και μεγάλος είναι αυτός. επίσης ο πελάτης έχει σεβαστεί το promotion της δουλειάς σου και δεν σε κλέβει κατεβάζοντας την εφαρμογή σου από τα "μαγαζάκια" αλλά σαν κύριος πηγαίνει στο μεγάλο μαγαζί της apple και σκάει τα ωραία του λεφτάκια άσχετα το αν είναι λίγο ή πολλά. εξάλλου για να συγκρίνουμε και το "μεγάλο" ή "μικρό" ποσό των 0,79€ απλά θα πω ότι με 0,79€ ένας άστεγος θα μπορούσε να φάει 1 κιλό ψωμί και να γεμίσει το στομάχι του για 2 ημέρες. άρα για αυτόν το ποσό είναι τεράστιο.
τώρα σχετικά με το "ξεχέσιμο" και τις "αρπαχτές" τις οποίες ανέφερα στα πρώτα μου ποστ. όπως πολύ καλά γνωρίζεις και όπως ανέφερα και πιο πάνω είμαι πελάτης που έχω αγοράσει ένα επαγγελματικό τηλέφωνο και που απευθύνομαι σε ένα επαγγελματικό κατάστημα (Appstore) και που θα αγοράσω επαγγελματικές εφαρμογές. σαφέστατα δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω την ηλικία σου, τον κόπο σου, τις γνώσεις σου και την διάθεσή σου για να αναπτύξεις αυτήν ή κάποια άλλη εφαρμογή. Όμως, εσύ από την μεριά σου, αποφασίζοντας να πουλήσεις αυτή την εφαρμογή έμμεσα δέχεσαι ότι η εφαρμογή είναι άξια στο να σταθεί απέναντι στις "επαγγελματικές" εφαρμογές, πως δεν έχει ατέλειες και πως αντιπροσωπεύει την αξία που καλούμε "εγώ" να πληρώσω προς εσένα. με λίγα λόγια απαιτείς από εμένα τον "στυγνό" πελάτη να σε δω και να σε αντιμετωπίσω σαν "στυγνό" επαγγελματία όπως και έπραξα. θεώρησα κοροϊδία την εφαρμογή θεώρησα αρπαχτή τα χρήματα που κατέβαλα.
τώρα....πια κατά την γνώμη μου θα ήταν η σωστή οδός? θα στην πω:
θα έπρεπε να το πας λίγο αντίστροφα.....αφου όπως λες λατρεύεις την εφαρμογή, έχεις κουραστεί και ξενυχτήσει - και το πιστεύω απόλυτα αυτό - και θέλεις να δεις τους κόπους σου να ανταμοίβονται... θα έπρεπε να μας δείξεις το βιογραφικό σου (έτσι απλά όπως το προανέφερες), να μας πεις ότι η εφαρμογή είναι μια δουλειά ενός μαθητή, ενός ερασιτέχνη στην ουσία και όχι ενός studio κατασκευής εφαρμογών, να διαθέσεις δωρεάν τα πρώτα στάδια (γιατί ουσιαστικά στα πρώτα στάδια είσαι) της εφαρμογής σου δεχόμενος την καλή ή την κακή κριτική και τις όποιες συμβουλές, να ζητήσεις donation (ναι γιατί όχι? αν μου έλεγε το παιδί μου ότι θέλει να κάνει κάτι αντίστοιχο όχι 0,79€ αλλά 7900€ θα πλήρωνα) να την φτάσεις στο επίπεδο που θα έπρεπε να είναι και μετά να την προωθήσεις ως επαγγελματική εφαρμογή και να "απαιτείς" να πληρώνει αυτός που θα την ήθελε στην τσέπη του.
και μιας και άρχισα το πολύ μπλα μπλα να σου πω τα σημεία που "στράβωσα" που "απαιτώ" να υπάρχουν μέσα σε μια πληρωμένη εφαρμογή όπως σου ανάλυσα πιο πάνω και σκέψου αν από την μεριά μου έστω και λίγο θα έπρεπε να νοιώθω την αγανάκτηση που εξέφρασα: να θυμίσω τις περιβόητες ταυτότητες στην άλγεβρα? τα εμβαδά γεωμετρικών σωμάτων, τους όγκους γεωμετρικών σωμάτων (όχι κάποιων αλλά όλων....) να θυμίσω ημίτονα συνημίτονα? και άλλα τόσα πολλά, πολύ πιο διαδεδομένα και "ΣΟΣ" από αυτά που αντίκρισα μέσα στην εφαρμογή. εν τέλει, η εφαρμογή (πάντα κατά την γνώμη μου) διαφημίστηκε σαν το "βιβλίο" που θα περιέχει τους σπουδαιότερους και πιο κοινούς μαθηματικούς τύπους άλγεβρας, γεωμετρίας, φυσικής, χημείας που θα έπρεπε να γνωρίζει ή να θυμάται κάποιος που σπουδάζει μέχρι το επίπεδο -πιστεύω - της τρίτης γυμνασίου ή α' λυκείου.
θα ήθελα λοιπόν να δεις και να εξετάσεις και την δική μου οπτική γωνία και κριτική και να σεβαστείς τον νόμο της αγοράς που λέει ότι στις περισσότερες περιπτώσεις ο πελάτης έχει δίκιο ή την άλλη ρήση που λέει πως ότι πληρώνεις παίρνεις που αν την μεταφράσω στους νόμους του Appstore κάπου στο μέσα μέρος του μυαλού σου ξέρεις πολύ καλά πως αυτό που πήρα εφόσον δεν είναι έτοιμο και θέλει συμπληρώματα θα έπρεπε να το πάρω δωρεάν μέχρι να χρειαστεί να το πληρώσω όταν θα μου παρουσιαζόταν ολοκληρωμένο.
επίσης επειδή δεν μου αρέσει να κρύβομαι αν έχεις διάθεση να σου στείλω με π.μ. τα στοιχεία μου ώστε να τα πούμε είτε μεσω email είτε μέσω skype είτε και τηλεφωνικά.
ελπίζω να διελεύκανα και να ηρέμησα τις όποιες εντάσεις δημιουργήθηκαν
φιλικά
Δημήτρης

#68   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2012 - 13:21

Δημήτρη σαφώς και δεν αψηφώ τους νόμους της αγοράς όπως λες και εσύ. Ωστόσο τα παραπάνω δεν ήταν τρόπος να εκφράσεις τις απόψεις σου για την εφαρμογή. Θα μπορούσες να μου γράψεις ενα mail ή όπως και είπες παραπάνω να γράψεις ενα review στο App Store εναποθέτοντας τα αρνητικά σου σχόλια, σε ένα "κόσμιο" τόνο. Δεν ήταν ανάγκη να ενοχλήσεις τους υπόλοιπους συμφορουμίτες και γεμίσεις με αρνητικά σχόλια το μέρος όπου διαφημίζω τη δουλειά μου. Όπως δε θα ήθελες να έρθω εγώ στο μαγαζί σου και να διώχνω τους πελάτες, έτσι και εσυ μην διώχνεις τους δικούς μου πελάτες. Όσο για τον προγραμματισμό, πιστεύω οτι δεν γνωρίζεις απόλυτα πως δουλεύει η συγκεκριμένη αγορά και μιας και έχω ασχοληθεί 3 χρόνια με τη συγκεκριμένη αγορά, είμαι σε θέση να τη γνωρίζω σαφώς καλύτερα απο εσένα. Θα παρακαλέσω θερμά να σταματήσει εδώ αυτό και να διαγραφούν όλα τα άσχετα σχόλια.
Ευχαριστώ πολύ.

#69   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 08/01/2012 - 13:58

Για να επιστρέψουμε στο θέμα (κακώς ασχολείσαι)...
Υπάρχει περίπτωση να προστεθεί επιλογή να αλλάζει η γλώσσα μέσα στην εφαρμογή και όχι να πρέπει να αλλάξει όλου του τηλεφώνου;
Επίσης όταν μπαινεις σε μια υποενότητα, οι τίτλοι (πχ Physics -> WORK) δεν είναι στην ίδια ανάλυση με τα υπόλοιπα στοιχεία :)
Α, και το εικονίδιο, στις άκρες του φαίνεται μαύρο και είναι άσχημο.

Ελπίζω να μην ακούγομαι επικριτικός, σου λέω τις παρατηρήσεις μου γιατί θα μου άρεσε πολύ να βελτιώσεις την εφαρμογή σου, ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις και είναι δύσκολο να στην κατακρίνουν.
Αλλά τα λέω καλοπροαίρετα. Φαντάσου δνε είμαι μαθητής και την αγόρασα :)

Τελευταία επεξεργασία από: ifrit, 08/01/2012 - 14:00


#70   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:11

Καλησπέρα ifrit και ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις σου.
Αυτός ο τρόπος αλλαγής της γλώσσας είναι ο default της Apple και σαφώς θα τον αλλάξω σε επόμενη έκδοση. Αυτό που προέχει τώρα είναι η προσθήκη τύπων.
Όσο για το εικονίδιο, θα το κοιτάξω ευθύς αμέσως.

#71   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2012 - 23:27

Αναρτημένη εικόνα

Τυπολόγιο v1.2

Η έκδοση 1.2 του Τυπολογίου (Pocket Science) μόλις στάλθηκε στην Apple για έγκριση.
Συγκεκριμένα η νέα έκδοση περιλαμβάνει τις εξής αλλαγές:

Αναρτημένη εικόνα

✰Προστέθηκε η νέα λειτουργία "Υποπολλαπλάσια", δηλαδή μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλα τα υποπολλαπλάσια με το πάτημα ενός κουμπιού.
✰Προστέθηκαν τοι τύποι για Ταλαντώσεις και Κινήσεις στη Φυσική.
✰Διορθώθηκαν ορισμένα bugs

Στην επόμενη έκδοση θα προστεθούν νέοι τύποι όσον αφορά την Άλγεβρα και τη Γεωμετρία.

Τελευταία επεξεργασία από: zacharisharris, 16/01/2012 - 23:27


#72   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2012 - 14:10

Επειδή πολλοί ζητάτε απο pm, promos θα δωθούν όταν κυκλοφορήσει η έκδοση 1.2.

#73   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 13:09

Η έκδοση 1.2 κυκλοφόρησε στο App Store! Ορίστε μερικά promos(αναφέρετε όποιο χρησιμοποιείτε):

39YJHJXJEYFX
R99J7X7K9FJH
WWFYX693AY73
KALPJWNYTL47

Επίσης σύντομα έρχεται και σημαντική αναβάθμιση με πολλαπλάσια και προσθήκη του περιοδικού πίνακα! Μείνετε συντονισμένοι!

#74   kovas

kovas

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 24/01/2012 - 13:14

Η έκδοση 1.2 κυκλοφόρησε στο App Store! Ορίστε μερικά promos(αναφέρετε όποιο χρησιμοποιείτε):

39YJHJXJEYFX
R99J7X7K9FJH
WWFYX693AY73
KALPJWNYTL47

Επίσης σύντομα έρχεται και σημαντική αναβάθμιση με πολλαπλάσια και προσθήκη του περιοδικού πίνακα! Μείνετε συντονισμένοι!

KALPJWNYTL47 ευχαριστώ!!

#75   kwnstas

kwnstas

    iPH User

  • 168 μηνύματα
  • Twitter:@kwnstas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad+3G
  • GameCenter:kwnstas

Δημοσίευση 24/01/2012 - 13:23

Ευχαριστώ πήρα αυτόν R99J7X7K9FJH



Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες