Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εκδώστε Χρεωστική Mastercard και πληρώστε με Paysafe


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Purgatory

Purgatory

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/04/2015 - 21:29

Καλησπέρα. μια ερώτηση για paysafe mastercard. Διάβασα ότι μπορείς να την έχεις με 9.90 συνδρομή κάθε χρόνο. Μπορείς να καταθέτεις paysafe κάρτες και να την χρησιμοποιείς σαν οποιαδήποτε mastercard. Τηλεφώνησα στην Paysafe και μου είπαν ότι λειτουργεί σαν οποιαδήποτε mastercard prepaid κτλ. Μπορείς να κάνεις μέχρι και ανάληψη χρημάτων apo atm κρατώντας πάντα την αντίστοιχη προμήθεια. Θέλω να βγάλω γιατί μου χρωστάει κάποιος χρήματα και του είναι ευκολότερο να μου βγάζει κάθε εβδομάδα paysafe για να κλείσουμε το υπόλοιπο.
Αξίζει? Έχει κάποιος να μου πει εντυπώσεις? Αν θέλεις να την σταματήσεις υπάρχει ρήτρα?
Δεν θέλω απαντήσεις αν δεν γνωρίζετε για την κάρτα
Ευχαριστώ.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2015 - 22:02

Βρε παιδιά ανοίξτε έναν τραπεζικό λογαριασμό και σας δώσουν δώρο μια MasterCard ή Visa

Χωρίς προμήθειες και άλλα περιττά. Γιατί να μπλεχτεί κάποιος σε διαδικασίες περιττών εξόδων?

Και στην τελική, για τα παιδιά μια χαρά μπορεί να ανοιχτεί λογαριασμός με συνδικαιούχο κάποιον γονέα.  



#18   Purgatory

Purgatory

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/04/2015 - 22:52

Βρε παιδιά ανοίξτε έναν τραπεζικό λογαριασμό και σας δώσουν δώρο μια MasterCard ή Visa

Χωρίς προμήθειες και άλλα περιττά. Γιατί να μπλεχτεί κάποιος σε διαδικασίες περιττών εξόδων?

Και στην τελική, για τα παιδιά μια χαρά μπορεί να ανοιχτεί λογαριασμός με συνδικαιούχο κάποιον γονέα.  

Χωρίς πλάκα ρε παιδιά. Διαβάζετε ποτέ τα ποστ η απλά απαντάτε για να ανεβάζετε το post count σας?

Αν διαβάσεις το ποστ μου θα καταλάβεις τι ρωτάω. Έλεος.

 

Εχω και prepaid και κανονική πιστωτική κάρτα. 


Τελευταία επεξεργασία από: Purgatory, 19/04/2015 - 22:54


#19   108

108

    iPH Contributor

  • 1.260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2015 - 23:07

Δεν θέλησα να αναφερθώ στον λόγο που έθεσες γιατί είναι τουλάχιστον αστείος, συγνώμη κιόλας.

Σου χρωστάει κάποιος χρήματα και σου τα δίνει με paysafe κάρτες, δηλαδή τις κλέβει ή τις κερδίζει από διαγωνισμούς?!

Για ποιον λογο δεν σου κανει μια κατάθεση ανά μήνα πχ από 10ευρω? Εκτός και αν οι συναλλαγές είναι άλλου είδους!


Τελευταία επεξεργασία από: 108, 19/04/2015 - 23:09


#20   Purgatory

Purgatory

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/04/2015 - 23:15

Δεν θέλησα να αναφερθώ στον λόγο που έθεσες γιατί είναι τουλάχιστον αστείος, συγνώμη κιόλας.

Σου χρωστάει κάποιος χρήματα και σου τα δίνει με paysafe κάρτες, δηλαδή τις κλέβει ή τις κερδίζει από διαγωνισμούς?!

Για ποιον λογο δεν σου κανει μια κατάθεση ανά μήνα πχ από 10ευρω? Εκτός και αν οι συναλλαγές είναι άλλου είδους!

Γιατι εχει μινι μαρκετ και μπορει να βγαζει με πιστωση καρτες. 


Τελευταία επεξεργασία από: Purgatory, 19/04/2015 - 23:17


#21   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 19/04/2015 - 23:32

Το έχω κάνει και γω αυτό με τις paysafe , μου χρωστούσε κάποιος και με πλήρωνες έτσι ! Ξέρεις τι έκανα? μου τιε έδινε και τις έκανα καταθεση στην στοιχηματική εταιρεία που παίζω στοίχημα, και μετά από 2-3 μέρες ανάληψη χωρίς χασούρα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες