Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ ΓΙΑ IPHONE 4-4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
120 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   klarintzis1983

klarintzis1983

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:klarintzis

Δημοσίευση 08/12/2011 - 09:55

Εγώ για να πω τη γνώμη μου, με τις Zagg ήμουν πολύ ευχαριστημένος. Να σκεφτείτε ότι με Zagg το 3G μου έβγαλε και στρατό με "σκηνάκια" χωρίς το παραμικρό πρόβλημα! Ωστόσο τώρα με το τεσσάρι - που πήρα πρόσφατα - ανακάλυψα κάτι στη Zagg που με δυσαρέστησε. Παρήγγειλα λοιπόν τη μεμβράνη (full coverage) και μαζί με μεταφορικά μου βγήκε 30 ευρώ. Δεν είναι όμως αυτό το πρόβλημα.... Τοποθετώντας την, ανακάλυψα ότι η μεμβράνη καλύπτει το Sim tray και δεν μπορείς να βγάλεις τη sim εαν τοποθετήσεις τη Zagg στο iPhone. Δυστυχώς αναγκάστηκα να την κόψω σε εκείνο το σημείο και να συνεχίσω μετά από την υποδοχή της sim. Μετά από λίγο ψάξιμο, βρήκα άλλη μια αμερικάνικη εταιρία που φτιάχνει τις ίδιες μεμβράνες. Πρόκειται για την optishieldz και το site τους είναι: www.optishieldz.com. Η εν λόγω μεμβράνη έχει καλύτερη αίσθηση από τη Zagg, εγκαθίσταται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και προσφέρει παραπάνω κάλυψη, γιατί δεν έχει διακοπτώμενα κομμάτια μεμβράνης, αλλά ένα ενιαίο που έχει τρύπες για τα κουμπιά του iPhone. Το καλύτερο είναι ότι με $15 σου στέλνουν δύο μεμβράνες και τα έξοδα αποστολής είναι free! Επίσης με τον ίδιο τρόπο εγκατλαστασης σαν τις Zagg υπάρχουν και οι μεμβράνες bodyguardz και το site τους είναι: www.bodyguardz.com

Σε γενικές γραμμές πάντως θεωρώ αυτές τις μεμβράνες ό, τι καλύτερο για το iPhone. Αυτό είναι υποκειμενικό βεβαίως και αυτή είναι η δική μου άποψη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες