Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

cooling pad για MBP


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   bellu7

bellu7

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:14

Παιδιά καλησπέρα. Έχω ένα MacBook Pro 15' και ψάχνω έναν καλό τρόπο για να μην ανεβαίνει τόσο πολύ η θερμοκρασία του μιας και το χρησιμοποιώ πολλές ώρες κάθε μέρα και κυρίως το έχω πάνω μου... Ψάχνω είτε για κάποιο πολύ καλό cooling pad είτε για κάποια απλή βάση που δεν θα επηρεάζει ούτε το laptop μου αλλά ούτε και εμένα. Επίσης έχω διαβάσει και για κάποιους άλλους τρόπους όπως το undervolting και για αυτό θα ήθελα μερικές γνώμες από τρόπους/συσκευές που έχετε χρησιμοποιήσει εσείς... Ευχαριστώ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:22

Eγώ το δουλεύω καθημερινά 9 ώρες min και δεν έχω κάποιο πρόβλημα αλλά το έχω πάνω σε γραφείο όχι πάνω μου και πάντα βαριά να φτάσει τους 65 βαθμούς .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3   bellu7

bellu7

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:29

Eγώ το δουλεύω καθημερινά 9 ώρες min και δεν έχω κάποιο πρόβλημα αλλά το έχω πάνω σε γραφείο όχι πάνω μου και πάντα βαριά να φτάσει τους 65 βαθμούς .

Ναι κ εμένα συνήθως είναι σε φυσιολογικές θερμοκρασίες, απλά κάποιες φορές μου κάνει πολύ δυνατό θόρυβο ο ανεμιστήρας του και πραγματικά καίει απίστευτα! είναι καινούριο το laptop δεν τίθεται θέμα να είναι πρόβλημα απλά υπερθερμαίνεται από την μεγάλη χρήση σε ''περίεργες'' στάσεις που κάθομαι συνήθως :P. Άρα Κώστα εσύ λες ότι δεν υπάρχει σοβαρός λόγος να πάρω κάποιο μηχανηματάκι έτσι? Είχα δει το Just Mobile Cooling Bar και το σκεφτόμουν... πεταμένα λεφτά λέτε??

#4   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:35

Τυχαία σήμερα το macuser.gr έκανε post ενα θεματάκι για cool pad! Δεσ'το, φαίνεται πολύ γαμάτο!!macbook pro cool pad

Τελευταία επεξεργασία από: glk, 22/11/2011 - 12:35


#5   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:35

Πήρα ένα της Logitech αλλά δεν το χρησιμοποίησα παρά μόνο στην αρχή μετά το άφησα πάλι έτσι .

Αν χαλάσει θα τους το πάρω πακεταρισμένο τόσο απλά ...;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#6   bellu7

bellu7

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:43

Τυχαία σήμερα το macuser.gr έκανε post ενα θεματάκι για cool pad! Δεσ'το, φαίνεται πολύ γαμάτο!!macbook pro cool pad

Πωω είναι απίστευτο! Ευχαριστώ φίλε!!

#7   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 22/11/2011 - 12:50

Πωω είναι απίστευτο! Ευχαριστώ φίλε!!

Τίποτα :) Απλά ελπίζω να βγει και για το τερατακι μου το 13αρι! Φαίνεται πραγματικά πολυ ωραίο και μ'αρέσει που "κουμπώνει"!

#8   Ntinaras12

Ntinaras12

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Twitter:@Dchriso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Ntinaras

Δημοσίευση 22/11/2011 - 13:12

Bellu, απ' ότι βλέπω το παραγγειλαμε και οι 2 έτσι; :)

#9   bellu7

bellu7

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 13:38

Bellu, απ' ότι βλέπω το παραγγειλαμε και οι 2 έτσι; :)

χαχαχααχχα ναι! αν και δεν κατάλαβα τι ακριβώς περιμένουμε τώρα... μάλλον αν δεν κάνω λάθος θέτουν ένα ποσό που περιμένουν να συμπληρωθεί για να δουν αν τους συμφέρει να τα στείλουν?? την Κυριακή θα μάθουμε νομίζω και τότε θα γίνει η χρέωση για το προιόν. Προς το παρόν χρεώθηκα 1$ :P. Έτσι δεν είναι??

#10   Ntinaras12

Ntinaras12

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Twitter:@Dchriso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Ntinaras

Δημοσίευση 22/11/2011 - 14:27

χαχαχααχχα ναι! αν και δεν κατάλαβα τι ακριβώς περιμένουμε τώρα... μάλλον αν δεν κάνω λάθος θέτουν ένα ποσό που περιμένουν να συμπληρωθεί για να δουν αν τους συμφέρει να τα στείλουν?? την Κυριακή θα μάθουμε νομίζω και τότε θα γίνει η χρέωση για το προιόν. Προς το παρόν χρεώθηκα 1$ :P. Έτσι δεν είναι??


Είναι σαν να επενδύεις στο προϊόν τους και να δίνεις προπαραγγελία. Εγώ έδωσα 45$ και θα χρεωθούν στην κάρτα μου σε 5 μέρες, μόλις τελειώσει η διαδικασία. Τότε αυτοί θα επικοινωνήσουν μαζί μου για να τους δώσω διεύθυνση για να μου το στείλουν.

Όταν τελειώσει η διαδικασία και δεν συμπληρωθεί το ποσό, αν δεν κάνω λάθος επιστρέφονται τα χρήματα, αλλά στην δική μας περίπτωση δεν τιθεται θεμα αφού έχουν ήδη μαζέψει υπερδιπλάσια από αυτά που ζητούσαν!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες