Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Σχετικά με τους τσακωμούς...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:16

Θα γίνω και εγω Ουτοπίστριος γιατί και εγώ δεν είμαι όντως φαν της Κοκκίνου. Μέχρι που διάβασα το ποστ του Θανάση . Πραγματικά στεναχωρέθηκα γιατί ο Κολλητος μου από την ΝΑΣΑ μου έλεγε βλακείες.



Εντελώς, και ξέχασε να σου πεί και για το HTML5. Να δεις αυτός θα φταίει που έγινε θρύψαλλα και εκεινο το shuttle πρόσφατα. Θα χρησιμοποίησε android για το launch.

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 25/11/2011 - 15:17

Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:19

μπειτε λίγο σας παρακαλώ στο τοπικ που λεει για 3d σε mac να δείτε τι μου γράφουν μια ώρα κ πείτε μου αν έχω δίκιο που αφρίζω
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#78   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:19

ολα ξεκινουν απο τη οικογενεια φιλε μου.. απο τον παραδειγματισμο απο τους γονεις.. εαν εγω.. δεν μεταχειριζομαι σωστα τις λεξεις , την συνταξη προτασεων.. και σωστα ελληνικα.. το ιδιο θα κανει και το παιδι μου ειναι τοσο απλο! :)

http://www.youtube.com/watch?v=KHi2dxSf9hw

Ωραίο το παράδειγμα με το βίντεο, θα κάνω μια αναφορά πολύ περιληπτική διότι μπορώ να γράφω μια ολόκληρη μέρα .Οταν ανέφερα φορείς κοινωνικοποίησης αυτοί συμπεριλαμβάνουν:α)οικογένεια(όπως έγινε η αναφορά στο βίντεο σου),β)σχολείο(αμέσως μετά το παιδί πηγαίνει σχολείο αρα εκει θα μάθει επιπλέον 'γράμματα' και οτι έχει σχέση με την μουσική παιδεία(λεμε τώρα γιατι υπάρχει μεγάλη διαφορα με την εκπαίδευση διότι το σύστημα είναι εκπαιδευτικό ασχετα αν έγραψα παιδεία) και οτι εχει να κάνει με παραβατική συμπεριφορά ,γ)ΜΜΕ(τα μμε είναι εκείνα που διαμορφώνουν μετέπειτα την προσωπικότητα του αανθρώπου),δ)Κράτος (εδώ είναι οι νόμοι)και τέλος η Παγκοσμιοποίηση(ουδέν σχόλιο ).Αυτα τα ολίγα αλλα είναι και αλλα (πάντα η γνώμη μου είναι)

#79   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:26

Εντελώς, και ξέχασε να σου πεί και για το HTML5. Να δεις αυτός θα φταίει που έγινε θρύψαλλα και εκεινο το shuttle πρόσφατα. Θα χρησιμοποίησε android για το launch.

Τελικά εκεί στην Νασά Γρεβενών δεν ξέρουν την τύφλα τους . Μόνο για Lunch είναι και αυτό κανένα ζαμπονάκι

#80   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:29

Όντως μερικές φορές διερωτώμαι;; (...για τους τσακωμούς)

Λες και μιλάμε άλλη γλώσσα! Ιδού τι μου θυμίζει το φόρουμ μερικές φορές!! 8)



∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#81   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:32

Από το Android βρέθηκα ξαφνικά με ένα iPhone 4s , και έχω αγανακτήσει με αυτήν την πατάτα . Η προηγούμενη μου συσκευή ήταν ενα Galaxy II , και μου έχουν βγει τα ματάκια με την θεόμικρη οθονούλα του iPhone !!! Χώρια που τα χρώματα και οι αντιθέσεις είναι χάλια , σε βαθμό να αναρωτιέμαι για το τι βλέπω . Τραγική η Έλλειψη Flash , που είναι η πιο μοντέρνα τεχνολογία για το διαδίκτυο και το μέλλον του Mobile Browsing είναι εκεί . Καρατσεκαρισμένο από έναν κολλητό μου στην ΝΑΣΑ . Επίσης το ιντερφεις του iPhone είναι σχεδιασμενο για ανεγκέφαλους μπαμπουίνους . υπερβολικά απλό . Πως θα νιώσω λίγο Σπέσιαλ σαν άνθρωπος αν δεν πρέπει να μπώ σε 47 μενού , τα μισά από τα οποια είναι κρυφα, να πατήσω διαφορους συνδιασμούς και να πω δυο προσευχες στους προφητες για να κάνω την δουλεία μου . Το άλλο πάλι με το Bluetooth . Τραγικό!!! Δεν υπάρχει τρόπος να στείλω στα φιλαράκια μου φωτογραφίες mp3 και ringtones . Τώρα μην μου πείτε για ανταλαγές μέσω εφαρμογών και email ,γιατί αυτά είναι του διαβόλου. Και εξάλου οι ανταλλάγες αρχείων με τα φιλαράκια μου στο καφέ είναι ο βασικός λόγος που είχα τηλέφωνο . Και μην αρχίσω να μιλάω για της αναφορές μηνυμάτων . Πως θα κατάλαβω πότε η Γκόμενα θα ανοίξει το κινητό της για να την πάρω κατευθείαν και να μην εχει δικαιολογία να αποφεύγει να μου απαντήσει . Τρομερες ελλείψεις . Ας είναι καλά το JB και το Cyndia μόνο έτσι το iPhone είναι κάπως καλό σαν τις Android συσκευές .Εντάξει μπορεί να του αλλάζω τα φώτα με το να κατεβαζω σπασμένες εφαρμογές , αλλά αλήθεια σας λέω είχα σκοπό να αγοράσω την εφαρμογή που μου άρεσε , αλλά να οι καιροι είναι δύσκολοι , ε ουτως η άλλως την βαρέθηκα και λίγο πλεον. Αλλά αυτοί με αναγκάζουν να κάνω JB ,γιατί μας δίνουν μισή συσκευή . Τραγικό να μην μπορείς να αλλάξεις θέματα . Εγω το JB το κάνω για να έχω το SBS Settings όχι για τις σπασμένες εφαρμογες όπως σας προείπα. Αλλά αυτοί οι Αλήτες της GPS εφαρμογες της πουλάνε πανάκριβα .να μην την κατεβάσω από κανένα torrent ; E ναι δεν μπορούν να στερούν από τον Ελληνικό Λαό το δικαίωμα του στο GPS . Γενικά το iPhone ειναι μια Αηδία και θα ξαναπάρω μια καινούργια Android συσκευή να νιώσω λίγο άνθρωπος. Αυτά τα ολίγα , θυματα του Μαρκετινγκ της Apple



ελιωσα ομως... ελιωσα απλα! στα πατωματα....
ενα θυμα της apple χαιρετιζει για το post ενα αλλο θυμα της apple... :lol: :lol:

#82   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:34

εκτος του οτι βλεπω, να οδηγουμαστε σιγα σιγα εκτος τοπικ, ακομα και ενα θεμα οπως αυτο που ανοιξε, και ειναι εναντια στις κοντρες και στους τσακωμους γενικοτερα, εαν παραμεινει καποιες ωρες μερες ακομα ανοιχτο, εχω την εντυπωση οτι και εδω θα γινει αρενα σφοδρων σντιπαραθεσεων. (μακαρι να βγω ψευτης)μια μικρη κοινωνια ειναι και εδω, και ειναι αδυνατον να μην υπαρχουν κοντρες και πολλες φορες τα πραγματα να ξεφευγουν. οπως και σε ολες τις κοινωνικες ομαδες, ετσι και εδω υπαρχουν φιλιες, συμπαθειες, αντιπαθειες μεταξυ μελων του φορουμ. ετσι ειναι. δεν μπορει ολοι να συμπαθουν ολους, για οποιουσδηποτε λογους.

#83   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:36

Από το Android βρέθηκα ξαφνικά με ένα iPhone 4s , και έχω αγανακτήσει με αυτήν την πατάτα . Η προηγούμενη μου συσκευή ήταν ενα Galaxy II , και μου έχουν βγει τα ματάκια με την θεόμικρη οθονούλα του iPhone !!! Χώρια που τα χρώματα και οι αντιθέσεις είναι χάλια , σε βαθμό να αναρωτιέμαι για το τι βλέπω . Τραγική η Έλλειψη Flash , που είναι η πιο μοντέρνα τεχνολογία για το διαδίκτυο και το μέλλον του Mobile Browsing είναι εκεί . Καρατσεκαρισμένο από έναν κολλητό μου στην ΝΑΣΑ . Επίσης το ιντερφεις του iPhone είναι σχεδιασμενο για ανεγκέφαλους μπαμπουίνους . υπερβολικά απλό . Πως θα νιώσω λίγο Σπέσιαλ σαν άνθρωπος αν δεν πρέπει να μπώ σε 47 μενού , τα μισά από τα οποια είναι κρυφα, να πατήσω διαφορους συνδιασμούς και να πω δυο προσευχες στους προφητες για να κάνω την δουλεία μου . Το άλλο πάλι με το Bluetooth . Τραγικό!!! Δεν υπάρχει τρόπος να στείλω στα φιλαράκια μου φωτογραφίες mp3 και ringtones . Τώρα μην μου πείτε για ανταλαγές μέσω εφαρμογών και email ,γιατί αυτά είναι του διαβόλου. Και εξάλου οι ανταλλάγες αρχείων με τα φιλαράκια μου στο καφέ είναι ο βασικός λόγος που είχα τηλέφωνο . Και μην αρχίσω να μιλάω για της αναφορές μηνυμάτων . Πως θα κατάλαβω πότε η Γκόμενα θα ανοίξει το κινητό της για να την πάρω κατευθείαν και να μην εχει δικαιολογία να αποφεύγει να μου απαντήσει . Τρομερες ελλείψεις . Ας είναι καλά το JB και το Cyndia μόνο έτσι το iPhone είναι κάπως καλό σαν τις Android συσκευές .Εντάξει μπορεί να του αλλάζω τα φώτα με το να κατεβαζω σπασμένες εφαρμογές , αλλά αλήθεια σας λέω είχα σκοπό να αγοράσω την εφαρμογή που μου άρεσε , αλλά να οι καιροι είναι δύσκολοι , ε ουτως η άλλως την βαρέθηκα και λίγο πλεον. Αλλά αυτοί με αναγκάζουν να κάνω JB ,γιατί μας δίνουν μισή συσκευή . Τραγικό να μην μπορείς να αλλάξεις θέματα . Εγω το JB το κάνω για να έχω το SBS Settings όχι για τις σπασμένες εφαρμογες όπως σας προείπα. Αλλά αυτοί οι Αλήτες της GPS εφαρμογες της πουλάνε πανάκριβα .να μην την κατεβάσω από κανένα torrent ; E ναι δεν μπορούν να στερούν από τον Ελληνικό Λαό το δικαίωμα του στο GPS . Γενικά το iPhone ειναι μια Αηδία και θα ξαναπάρω μια καινούργια Android συσκευή να νιώσω λίγο άνθρωπος. Αυτά τα ολίγα , θυματα του Μαρκετινγκ της Apple


χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα επεσα κατω.! θεικοοοοοοοοο αρε aelae .!

#84   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:42

ΧΑχα , έχω πεθάνει στο γέλιο !! :rolleyes:

#85   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:44

Το να οδηγηθείτε εκτος topic ειναι το λιγότερο καλο θα ειναι να προσέξετε μην οδηγηθείτε εκτος forum.. :lol:

#86   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:53

Το να οδηγηθείτε εκτος topic ειναι το λιγότερο καλο θα ειναι να προσέξετε μην οδηγηθείτε εκτος forum.. :lol:


δεν θα ερθει δα και το τελος του κοσμου. ! clear cookies, νεος λογαριασμος. και αν επιμενει σβυσιμο του ρουτερ και ξανα. ;)

#87   argate7

argate7

    iPH Contributor

  • 1.735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:54

Μακάρι οι απατεώνες (εγώ μιλάω για τις αγγελίες) να ελέγχονταν και μετά από κάτι τέτοιο..

#88   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:55

Μακάρι οι απατεώνες (εγώ μιλάω για τις αγγελίες) να ελέγχονταν και μετά από κάτι τέτοιο..


σωστα, αλλα ειναι μαλλον αδυνατον αυτο.

#89   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:57

Το να οδηγηθείτε εκτος topic ειναι το λιγότερο καλο θα ειναι να προσέξετε μην οδηγηθείτε εκτος forum.. :lol:


Γιατί βρε απειλείς τον κόσμο, σε έχω κ φίλο
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#90   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 16:02

Δεν επιτρεπεται να αστειευτω κι εγω .. Εχεις δει πολλες φορες να απειλώ άνευ λόγου και αιτίας .. :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες