Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iFakeSiri: δημιουργία ψεύτικων συζητήσεων με το Siri


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2011 - 15:48

Με συγχωρείς, αλλά και εγώ έχω touch smartphone από εποχής Sony Ericsson P800, και το μόνο σίγουρο ήταν ότι σέ κοιτούσαν σάν UFO.
Μάλιστα, μερικές φορές (ακόμη καί στήν παρέα), ήταν τόσο αστεία τα βλέμματα και οι αντιδράσεις τούς, που έβγαζα το κινητό (HTC P3600) χωρίς λόγο και έκανα πώς ψάχνω κάτι, μόνο και μόνο να δώ αντιδράσεις!
Αργότερα, ΟΚ, έγιναν πιό mainstream (το diamond ήταν σχετικά δημοφιλές), αλλά τα πρώτα χρόνια ήταν άλλη φάση.
Και sorry για το ορθογραφικό!

Κοίταξε ,σαν ufo δεν με κοιτάζανε αλλα σαν ΑΤΙΑ ίσως χαχα ..και φυσικά μεγάλη αίσθηση στις κοπέλες είχε το p800 .. όταν ήμουν 14 χρονών είχα p800 μετά (p990i) ,( htc touch diamond και μπορώ να πω οτι είναι μερική αντιγραφή το iphone απο diamond)..Tώρα έχω 4ς φυσικά ....δεν κατηγορώ για τα λάθη εσένα προσωπικά(και εγώ κάνω λάθη ) αλλα εχουν παραγίνει εδώ μεσα..Τέλος για την δημιουργία συζητήσεων περι σιρι ουδεν σχόλιον

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/11/2011 - 16:05

Αναρτημένη εικόνα


Ξαναδοκιμασε που θα παει θα απαντησει...

Παοκ εισαι σε λεω....Χαχα καλο....

#18   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 21:09

Κοίταξε ,σαν ufo δεν με κοιτάζανε αλλα σαν ΑΤΙΑ ίσως χαχα ..και φυσικά μεγάλη αίσθηση στις κοπέλες είχε το p800 .. όταν ήμουν 14 χρονών είχα p800 μετά (p990i) ,( htc touch diamond και μπορώ να πω οτι είναι μερική αντιγραφή το iphone απο diamond)..Tώρα έχω 4ς φυσικά ....δεν κατηγορώ για τα λάθη εσένα προσωπικά(και εγώ κάνω λάθη ) αλλα εχουν παραγίνει εδώ μεσα..Τέλος για την δημιουργία συζητήσεων περι σιρι ουδεν σχόλιον


Καλα αστο το θεμα δημιουργιας συζητησεων....η κανονικη Σιρι θαχε πηδηξει απο το παραθυρο λολ!


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα
Whatsapp doc?

#19   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 01/12/2011 - 22:19

εχει γελιο...

Συνημμένα αρχεία



#20   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 01/12/2011 - 22:20

Συνημμένο αρχείο  siri paris.png   2,15KB   9 λήψεις




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες