Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

βρέθηκε 4s


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
133 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   crazydub

crazydub

    iPH Member

  • 348 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 01:03

Χωρις να θελω να χαλασω την ωραια ατμοσφαιρα αλλα εμενα αυτη η ιστορια με το 4s μου
φαινεται ψευτικη...
Το να ερθει εδω στο iphonehellas και να μας λεει πως βρηκε "900ευρω" και ψαχνει τον ιδιοκτητη του
εμενα δεν μου κολαει!

Λεει πως εχει iphone 4 και δεν ξερει εαν μπορει να φορτηση το 4s με τον ιδιο φορτιστη, παιρνει την οικογενεια
του ιδιοκτητη και δεν το σηκωνουν...

1. Ολα τα iphone απο το 2007 εχουν τον ιδιο φορτιστη!
2. Η γονεις δεν ηξεραν οτι τους επερνε τηλ. η κοπελα που το βρηκε, αλλα η κορη/γιος τους!

Εμενα αυτο μου φαινετε πως η κοπελια ηθελε να μαζεψει καποια " + " και αυτος ειναι ωραιος τοπος!

Δεν θελω να πρσβαλω κανεναν απλα την γνωμη μου λεω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 01:55

Ξέφυγατε απο το θεμα του topic και ειναι αργα .. Το να αφήνετε υπόνοιες δεν ειναι σωστο απο τη στιγμη που δεν μπορειτε να το αποδείξετε ..
Γι αυτο παρακαλω να σέβεστε τα υπολοιπα μελη στην κοινότητα που σας φιλοξενεί .. Ευχαριστω!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 04/12/2011 - 01:56


#123   jimkog

jimkog

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 01:56

μπραβο σου Ευαγγελια!!!Και εγω πιστευω οτι θα εκανα κατι τετοιο :Ρ
Οσο για το αμορε, αν ψαχνει για τριτο μην διστασεις εδω μεσα κρυβομαι και εγω!!! :Ρ

#124   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 02:08

Το topic κλειδωνει.. Παρακαλείται η συγγραφέας οταν εχει νεότερα να ενημερώσει εναν mod να το ανοίξει ξανα .. Thanks!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 04/12/2011 - 19:56


#125   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 19:55

το topic ανοιξε και παλι.. παρακαλω να μεινετε στο θεμα...

#126   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2011 - 19:59

Καταρχην θελω να απαντησω στο παιδι που αμφισβητει οτι εγινε αυτο που περιγραφω:
1)πατας πανω στο γεγονος οτι δεν ηξερα οτι ολοι οι φορτιστες κανουν για ολες τις apple devises !!πειτε με χαζη αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ηξερα!!εχω iphone ipad k ipod κ εχουν διαφορετικους φορτιστες κ παντα φορτιζω το το καθενα με το δικο του φορτιστη!!κ στη τελικη δεν ειμαι υποχρεωμενη να το ξερω σωστα;;;
2)βγαζεις απο μονος σου το συμπερασμα οτι οι γονεις εβλεπαν οτι τους καλει η κορη τους κ δεν απαντουσαν!!!επαιρνα σε ενα σταθερο που βρηκα κ τις περισσοτερες φορες απο το δικο μου κινητο!
3)λες οτι βρηκα τροπο να μαζεψω σταυρουδακια!! μηπως δινουν οι mods τιποτα δωρα σε οποιον παρει τα περισσοτερα + κ δεν το ξερω;;;η αληθεια ειναι οτι μου βαλανε αρκετα +αλλα μπορει καποιος να μου πει σε τι θα μου χρησιμευσουν;;;εγω δεν γραφτηκα στο forum για να κανω πωλησεις ετσι ωστε να θελω καλο reputation!!!κ παρακαλω τους mods εαν γινεται να σβησουν τα + ωστε να μην δημιουργουνται παρεξηγησεις!!!
εχω πολυ καλυτερα πραγματα να κανω απο το να καθομαι να πλεκω σεναρια για δηθεν χαμενα 4ς κ φανταζομαι θα πρεπει να ημουν τσιου τσιου εαν εκανα κατι τετοιο!!
λοιπον σημερα συναντηθηκα με την κοπελα η οποια ηταν παρα πολυ ευγενης!!δεν ειχε καταλαβει οτι εχασε το κινητο της διοτι το εχει σαν δευτερο -για κυριο εχει ενα HTC HD2!!το 4ς το πηρε απο το εξωτερικο πριν λιγες μερες κ γιαυτο δεν ειχε πολλες επαφες στα ελληνικα!!
μαζι με τον κολλητο μου πηγαμε στο ραντεβου γιατι μολις ακουσε για 2AMORE ξεσαλλωσε χαχαχα η αληθεια ειναι οτι η εμφανιση της θα δικαιολογουσε πανω απο 2 αλλα προς απογοητευση πολλων amore 1 ειναι ο νυν ενω το amore 2 ειναι ερωτας απο τη Γαλλια οταν ηταν φοιτητρια εκει!!(ετσι μου πε δεν το αναλυσαμε κιολας)
εκτιμησε πολυ το γεγονος οτι της παρεδωσα το κινητο κ εκτος του οτι μας κερασε εβγαλε να μου δωσει κ χρηματα για δωρο για τα Χριστουγεννα τα οποια φυσικα κ δεν δεχτηκα!!
πραγματικα μπορει να φαινεται παραξενο σε καποιους οτι δεν κρατησα ενα κινητο 800 ευρω αλλα με τιποτα δεν θα εκανα κατι τετοιο ισως γιατι εαν ηθελα θα ειχα το δικο μου κινητο κ οχι καποιου που μπορει να χρεωθηκε για να το αποκτησει!!αυτο που μετραει για μενα ειναι ενοιωσα εγω καλα με αυτο που εκανα κ οτι δημιουργηθηκε μια φιλια!!σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!!

#127   argyDis

argyDis

    iPH User

  • 194 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:02

Χωρις να θελω να χαλασω την ωραια ατμοσφαιρα αλλα εμενα αυτη η ιστορια με το 4s μου
φαινεται ψευτικη...
Το να ερθει εδω στο iphonehellas και να μας λεει πως βρηκε "900ευρω" και ψαχνει τον ιδιοκτητη του
εμενα δεν μου κολαει!

Λεει πως εχει iphone 4 και δεν ξερει εαν μπορει να φορτηση το 4s με τον ιδιο φορτιστη, παιρνει την οικογενεια
του ιδιοκτητη και δεν το σηκωνουν...

1. Ολα τα iphone απο το 2007 εχουν τον ιδιο φορτιστη!
2. Η γονεις δεν ηξεραν οτι τους επερνε τηλ. η κοπελα που το βρηκε, αλλα η κορη/γιος τους!

Εμενα αυτο μου φαινετε πως η κοπελια ηθελε να μαζεψει καποια " + " και αυτος ειναι ωραιος τοπος!

Δεν θελω να πρσβαλω κανεναν απλα την γνωμη μου λεω!

2 δεκεμβρίου έκανε το 6ο σχόλιο στο Link που παραθέτω. Την επόμενη σκάει η ιστορία με το χαμένο Iphone.. Η ιστορία του crasydub έχει κάποια βάση.. http://www.iphonehel...4-το-μετάνιωσα/

#128   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:05

Get a life

#129   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:06

Tέλος καλό όλα καλά λοιπόν Ευαγγελία .
Τώρα για τα off topic σχόλια και τις κακίες μπορείς να τα προσπεράσεις δεν χρειάζεται να τα αναλύσουμε καν.;-)

Τουλάχιστον εγώ μπορώ να ξέρω τι άνθρωπος είναι η Ευαγγελία και έχω μιλήσει πολλές φορές μαζί της και σε καμία περίπτωση δεν θα έκανε κάτι τέτοιο.

PS.To κουτάκι που γράφουμε όλο και μικραίνει και σε λίγο θα έχει μείνει μια γραμμή.;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#130   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:07

Get a life

συγνωμη αλλα σε μενα το ειπες αυτο;;;

#131   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:09

καλα δεν παλευεστε μερικοι εδω μεσα.. σεναρια ψαχνετε για να το παιξετε Σερλοκ Χολμς...

προς τους mods: Μας ειπε η φιλη Ευαγγελια την καταληξη της ιστοριας... Δεν το κλειδωνετε? Αδικα "διασυρεται" και η κοπελα κιολας με τοσο σεναριο συνομωσιας που υπαρχει...

#132   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:09

Ότι και να λέτε,ότι και να κάνετε δε νομίζω ότι θα κάτσει να ασχοληθεί μαζί σας η Ευαγγελία.Αν δεν το πιστεύετε μαγκιά σας, αλλά δεν είναι ωραίο να προσβάλετε έτσι τον άλλον. Η ελευθερία του λόγου έχει παρερμηνευθεί λοιπόν. Η ελευθερία του ενός σταματάει εκεί που αρχίζει του άλλου. Με το να προσβάλεις κάποιον στερείς και τη δικιά του ελευθερία.
Επίσης,επειδή εσείς δεν θα κάνατε το ίδιο δε σημαίνει ότι όλοι είναι σαν κι εσάς.Σόρυ κιόλας
Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ ένα λόγο να λέει ψέματα,μπορεί εγώ να είμαι χαζός κι εσείς έξυπνοι οκ το δέχομαι.Δεν είμαι υπέρμαχος της Αγγλοσαξονικής δικαιοσύνης που λέει ότι είσαι ένοχος μέχρι αποδείξεως τουναντίον αλλά της Ευρωπαϊκής.
Μάλλον είστε Αγγλάκια πολλοί εδώ μέσα..

Αναρτημένη εικόνα


#133   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:10

εαν το ζητησει η συγγραφεας πολυ ευχαριστως να κλειδωσει ..

#134   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 04/12/2011 - 20:11

συγνωμη αλλα σε μενα το ειπες αυτο;;;


Κατα 98% ήταν σχόλιο ώς προς τον argyDis .. Μήν αγχώνεσαι και συγχαρητήρια για την πράξη σου..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες