Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απόπειρα Κλοπής


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
130 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:35

Καλά μερικά σχόλια παραπάνω είναι παιδιάστικα! Τύπου είμαι Μανιάτης ή Κρητικός, γομάρι κ δεν φοβάμαι κλπ κλπ κλπ Μάλλον δεν έχει παίξει σφαλιάρες ποτέ όποιος λέει ότι δεν φοβάται μην του τη πέσουν. Κ ο πιο μικροκαμωμένος Πακιστανός με ένα σουγιαδάκι που πεινάει κ στη πέσει μπορεί να στη κάνει τη ζημιά. Απλά αποφεύγεις τα επικίνδυνα μέρη, να "προκαλείς" κ αν αναγκαστείς να εμπλακείς ο Θεός να σου δώσει δύναμη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Whatever you say!!!! :lol: :lol: :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2011 - 14:38

ετσι..στα λογια ολοι μαμανε και δερνουνε,στην πραξη τι κανουν..να δεις τι ωραια θα κατουρησει το βρακακι του οταν του κολλησουν το πιστολι στον κροταφο.

LOL LOL με κανατε και γελασα και σημερα !!!!!!να ειστε καλα!!!

#108   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:11

παιδια μακρυα απο τετοιες καταστασεις... πριν απο χρονια ημουν στο αμαξι μου και ειχα ανοιχτο το παραθυρο συνοδηγου. στο φαναρι ερχονται δυο τυποι με ενα παπακι κωλομπαρεμενο και μου αρπαζουν το κινητο που το ειχα (ο βλακας) στο καθισμα. ηταν τοσο ηλιθιοι που μου το εκαναν ενω ημουν πρωτο αυτοκινητο στο φαναρι και σε δρομο ταχειας κυκλοφοριας.... το βουτανε και φευγουν... και εγω νεος που εβραζε το αιμα μου και η αδρεναλινη στα υψη ξεκιναω μαλιοκουβαρα και τους πλευριζω και τους φωναζω να σταματησουν... σιγα μη σταματαγαν... τους χτυπησα με το αυτοκινητο απο τα νευρα μου και τσακιστηκαν(ο ενας καταγμα κνημης και αλλος κεκ). το κινητο μου διαλυθηκε απο την πτωση, το αυτοκινητο τσαλακωσε στο φτερο και την πορτα και ετρεχα για αυτη την ιστορια μεχρι πριν λιγο καιρο. και τι καταλαβα; απολυτως τιποτα. απλα πηρα ενα καλο μαθημα να ειμαι πιο προσεκτικος και οτι ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ να μην παρω το νομο στα χερια μου...

δε πειραζει αδερφε καλα να σαι, καλα τους εκανες, ασ το ξανακανουν αμα θελουν
και παλι μπραβο!

#109   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:13

οσο για τα tazer που αναφερε καποιος , απο οτι γνωριζω ειναι παρανομη η εισαγωγη τους στην ελλαδα , στο τελωνειο σε σκιζουν ( και οχι μονο..)

εαν ξερει καποιος απο που να το παρουμε στην αθηνα pm please ..!

ταξιδακι βουλγαρια

#110   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:14

καλα καλήνυχτα παιδια....

παρουσιάζετε τα δύο άκρα ... δν ύπαρχει ουτε ο ραμπο που δεν τον σταματάει τίποτα ... αλλα ούτε και ο τίγκα χέστης που τα πόδια στους όμους καθε φόρα.

πάντα εξαρτάτε απο το περιστατικό και απο το τι δυνατότητα σου δίνετε να αντιδράσεις . εφόσων μπορείς να το αποφύγεις σίγουρα , αλλά τώρα αν σου σκάσει
το μλκισμενο το 17χρόνο που δεν ξέρει τι του γίνετε και πάει να κλέψει για να το λέει στους φίλους του και να κοκορεύετε .ε . και μπάζουκα να σου βγαλει εγώ
θα του το βάζα εκεί που δεν φτάνει το φώς του ήλιου και μετά θα τον έστελνα στο επιπλο που κουβαλάν τέσσερις!

πάντα πάει ανάλογα με την περίπτωση, δεν μπορούμε να βγάζουμε θεωρίες και ειδήκα κάποιοι που δεν έχουν βρεθεί σε τετοιά κατάσταση και απλά υποθέτουν τι θα έκαναν ...

#111   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:19

Καλά μερικά σχόλια παραπάνω είναι παιδιάστικα! Τύπου είμαι Μανιάτης ή Κρητικός, γομάρι κ δεν φοβάμαι κλπ κλπ κλπ Μάλλον δεν έχει παίξει σφαλιάρες ποτέ όποιος λέει ότι δεν φοβάται μην του τη πέσουν. Κ ο πιο μικροκαμωμένος Πακιστανός με ένα σουγιαδάκι που πεινάει κ στη πέσει μπορεί να στη κάνει τη ζημιά. Απλά αποφεύγεις τα επικίνδυνα μέρη, να "προκαλείς" κ αν αναγκαστείς να εμπλακείς ο Θεός να σου δώσει δύναμη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

αφου ο μικροκαμωμενος πακιστανος μπορει να εχει μαχαιρι ας πεσουμε ολοι στα τεσσερα, μαλλον μικροκαμωμενη τσουτσου θα εχει δε θα καταλαβουμε τιποτα!

#112   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:21

καλα καλήνυχτα παιδια....

παρουσιάζετε τα δύο άκρα ... δν ύπαρχει ουτε ο ραμπο που δεν τον σταματάει τίποτα ... αλλα ούτε και ο τίγκα χέστης που τα πόδια στους όμους καθε φόρα.

πάντα εξαρτάτε απο το περιστατικό και απο το τι δυνατότητα σου δίνετε να αντιδράσεις . εφόσων μπορείς να το αποφύγεις σίγουρα , αλλά τώρα αν σου σκάσει
το μλκισμενο το 17χρόνο που δεν ξέρει τι του γίνετε και πάει να κλέψει για να το λέει στους φίλους του και να κοκορεύετε .ε . και μπάζουκα να σου βγαλει εγώ
θα του το βάζα εκεί που δεν φτάνει το φώς του ήλιου και μετά θα τον έστελνα στο επιπλο που κουβαλάν τέσσερις!

πάντα πάει ανάλογα με την περίπτωση, δεν μπορούμε να βγάζουμε θεωρίες και ειδήκα κάποιοι που δεν έχουν βρεθεί σε τετοιά κατάσταση και απλά υποθέτουν τι θα έκαναν ...

ειπες το πιο κοντινο στη πραγματικοτητα...

#113   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:24

αφου ο μικροκαμωμενος πακιστανος μπορει να εχει μαχαιρι ας πεσουμε ολοι στα τεσσερα, μαλλον μικροκαμωμενη τσουτσου θα εχει δε θα καταλαβουμε τιποτα!

:lol: :lol: :P

#114   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 16:10

Η εποχή μας χρειάζεται μεγάλη προσοχή. Εγώ προσωπικά δε βγάζω ποτέ κινητό σε κοινή θέα έχω πάψει να φοράω ρολόι και αποφεύγω διαδρομές που περνάνε από πάρκα/δρομάκια γειτονιές που δε γνωρίζω κτλ. Επίσης θα σας έλεγα να πάρετε ένα καλό ζευγάρι ΜΑΥΡΑ ακουστικά (τα λευκά του άηφον είναι κράχτης εγώ προσωπικά τα παρατηρώ πάντα).

Δυστυχώς άλλαξαν άρδην οι καιροί κ πρέπει όλοι να προσαρμοστούμε.

Να θυμάστε επίσης ότι σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να προσπαθήσετε να πάρετε το νόμο στα χέρια σας διότι συνήθως οι επίδοξοι κλέφτες είναι θρασύδειλοι (άρα θα σας επιτεθούν αν είναι αριθμητικώς ανώτεροι) και πολλές φορές αδίστακτοι (μπορεί να σας χτυπήσουν/μαχαιρώσουν/πυροβολήσουν).

Καλό είναι να μην επιλέγει κανείς τη σύγκρουση αν βρεθεί σε δυσμενή θέση και φυσικά καλύτερο είναι να προσέχουμε για να μην βρεθούμε σε δυσμενή θέση.

#115   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 13/12/2011 - 16:17

Η εποχή μας χρειάζεται μεγάλη προσοχή. Εγώ προσωπικά δε βγάζω ποτέ κινητό σε κοινή θέα έχω πάψει να φοράω ρολόι και αποφεύγω διαδρομές που περνάνε από πάρκα/δρομάκια γειτονιές που δε γνωρίζω κτλ. Επίσης θα σας έλεγα να πάρετε ένα καλό ζευγάρι ΜΑΥΡΑ ακουστικά (τα λευκά του άηφον είναι κράχτης εγώ προσωπικά τα παρατηρώ πάντα).

Δυστυχώς άλλαξαν άρδην οι καιροί κ πρέπει όλοι να προσαρμοστούμε.

Να θυμάστε επίσης ότι σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να προσπαθήσετε να πάρετε το νόμο στα χέρια σας διότι συνήθως οι επίδοξοι κλέφτες είναι θρασύδειλοι (άρα θα σας επιτεθούν αν είναι αριθμητικώς ανώτεροι) και πολλές φορές αδίστακτοι (μπορεί να σας χτυπήσουν/μαχαιρώσουν/πυροβολήσουν).

Καλό είναι να μην επιλέγει κανείς τη σύγκρουση αν βρεθεί σε δυσμενή θέση και φυσικά καλύτερο είναι να προσέχουμε για να μην βρεθούμε σε δυσμενή θέση.


καλά αυτο με τα ακουστικά μεγάλη αληθεια φίλε! ειδηκά αυτοι που πουλανε τα μαιμού iphone τα γνωρίζουν με κλειστα ματια.

δυο απο δαυτους που μου ετυχαν και οι δυο γνώρισαν τα ακουστικα , και ο ενας να ρωτάει ¨"τι τηλέφωνο έχεις και τι τηλέφωνο έχεις"

αστο εχουμε ξεφύγει!

#116   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 13/12/2011 - 18:08

LOL LOL με κανατε και γελασα και σημερα !!!!!!να ειστε καλα!!!

σου ανταποδωσαμε το αφθονο γελιο που μας χαρισες εσυ πρωτιστως :lol:

#117   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 13/12/2011 - 22:36

Whatever you say!!!! :lol: :lol: :lol:


Γέλα... Γέλα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#118   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2011 - 23:39

πάντα πάει ανάλογα με την περίπτωση, δεν μπορούμε να βγάζουμε θεωρίες και ειδήκα κάποιοι που δεν έχουν βρεθεί σε τετοιά κατάσταση και απλά υποθέτουν τι θα έκαναν ...

Με λίγα λόγια έτσι ειναι........ 8)

#119   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/12/2011 - 00:31

Θα μιλήσω προσωπικά για μένα : δεν μου έχει τύχει ποτε κάτι τέτοιο κ φυσικα ν μην συμβεί ποτε!! Γενικά είμαι πολυ προσεκτική όταν κυκλοφορω είτε με το τουτου είτε με τα πόδια πχ όταν είμαι στα φανάρια κλεινω τα παράθυρα,κλειδωνομαι κιόλας,τη τσάντα τη βάζω κάτω απο το κάθισμα το κινητο στη τσέπη η στο ντουλάπακι κτλ!!εάν ποτε μου τύχει κ με ληστεψουν θα προσπαθήσω να διατήρησω την ψυχραιμία μου κ φανταζομαι οτι η αντίδραση μου θα είναι ανάλογα τη περίπτωση - θέλει αυτοσυγκράτηση γιατι όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος όλος!!!όπως είπα όμως σε προυγουμενο ποστ μου εάν δεν αρκεστουν στη ληστεία κ θελήσουν κάτι άλλο τοτε θα γίνει η μάχη του Δραμαλη!!!λυπάμαι αλλα δεν θα κάτσω σαν την κοτου κ σε αυτο είμαι απόλυτη!!

#120   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/12/2011 - 01:02

Το άλλο είναι πραγματικά πολύ άσχημο όχι μόνο ψυχολογικά αλλά και τί μπορεί να κολλήσεις. Εκεί βαράς όπως μπορείς. Κάποιοι λένε ότι αν προβάλλεις αντίσταση θα στο κάνουν ενώ αν όχι δε θα στο κάνουν κτλ αλλά εγώ πιστεύω ότι είναι βλακείες γιατί αν είναι κανένας πακιστανός... τη βάψαμε! Αλλά πιστεύω πως όλες κάτι θα κάναμε,θα τρελαινόμασταν εκείνη την ώρα και θα αμυνόμασταν σίγουρα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες