Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iDelivery διαθέσιμο στο Appstore


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
110 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:16

Δεν έχω θέμα εγώ αλλά σίγουρα υπάρχουν μέλη που θα ήθελαν να διεκδικήσουν ένα κωδικό. Αλλά θα περίμεναν μια πιο σαφή εξήγηση του πως θα τα διεκδικήσουν.

Αnyway.. Εσύ είσαι ο Developer και τα δίνεις όπως θέλεις. Αλλά καλό είναι να ενημερώνεις τα μέλη.


Αυτο που σκέφτηκα και αποφάσισα να στείλω πμ ειναι οτι ακόμα και ένας guest-μη εγγεγραμμένος χρήστης αυτου του φόρουμ θα μπορούσε να δεί τα promo codes, ωστόσο αφού θέλετε έτσι, θα δοθούν ακόμα 4 το απόγευμα (με διαδικασίες "οποιος προλάβει" ). Και μια απορία, οποιος γνωρίζει μου απαντάει, γιατι δεν μπορώ να κάνω edit το αρχικό πόστ?

Τελευταία επεξεργασία από: SummerApps, 17/12/2011 - 12:17


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   nikosvrouch

nikosvrouch

    iPH Enthousiast

  • 373 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:nikosvr

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:18

Αυτο που σκέφτηκα και αποφάσισα να στείλω πμ ειναι οτι ακόμα και ένας guest-μη εγγεγραμμένος χρήστης αυτου του φόρουμ θα μπορούσε να δεί τα promo codes, ωστόσο αφού θέλετε έτσι, θα δοθούν ακόμα 4 το απόγευμα. Και μια απορία, οποιος γνωρίζει μου απαντάει, γιατι δεν μπορώ να κάνω edit το αρχικό πόστ?

Μπορεις να κανεις edit μονο αν δεν εχουν περασει 10λεπτα.

Τελευταία επεξεργασία από: nikosvrouch, 17/12/2011 - 12:19


#33   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:19

Αυτο που σκέφτηκα και αποφάσισα να στείλω πμ ειναι οτι ακόμα και ένας guest-μη εγγεγραμμένος χρήστης αυτου του φόρουμ θα μπορούσε να δεί τα promo codes, ωστόσο αφού θέλετε έτσι, θα δοθούν ακόμα 4 το απόγευμα (με διαδικασίες "οποιος προλάβει" ). Και μια απορία, οποιος γνωρίζει μου απαντάει, γιατι δεν μπορώ να κάνω edit το αρχικό πόστ?


Ωραία εφαρμογή και καλή συνέχεια.


Υ.Γ Γιατί έχει περάσει το χρονικό περιθώριο που μπορούσες! Πλέον μόνο κάποιος mod μπορεί!

#34   katatonic

katatonic

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:19

μπορούμε να μάθουμε ποιες πόλεις υποστηρίζει?

Πολύ καλή ιδέα πάντως, συγχαρητήρια

#35   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:21

Συμφωνώ με την λογική σου στο να μην τα δώσεις μέσα στο φόρουμ αλλά με Pm.Η ένσταση μου είναι ότι δεν είχε ξεκαθαριστεί το ποιος (από τα 10+ μέλη που απάντησαν στην δημοσίευση) θα λάβει αυτά τα Pm και υπό ποιες προϋποθέσεις.

Σχετικά με το Edit δεν μπορείς να το κάνεις εσυ.Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με κάποιον από εμάς με Pm ( Mods - Admins) και να κάνουμε εμείς την τροποποίηση / προσθήκη κτλ που θέλεις.

ezgif_com_crop_2.gif


#36   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:25

Σε ευχαριστω. Πολύ για το promo.. Φυσικά θα σου κανω και rating και comment στο app store ( καλά)

1. Υπάρχει νομίζω ένα τραγικό λάθος.. Οταν ανοίγεις την εφαρμογή λέει γράψε πόλη.. Εγώ γράφω Αθήνα και μου λέει δεν βρέθηκε πόλη!!! Και μετά κατάλαβα από τη λίστα ότι έχεις περάσει μέσα τη λέξη ΑΤΤΙΚΗ που είναι νομός!! Και όχι πόλη.. Επίσης μετά.. Αφόυ πατάω Αττική μου βγάζει τελικά της πόλεις.. Όταν όμως γράφω μια πόλη του νομού Αττικής (πχ Άγιος Στέφανος που μένω) δεν μου βγάζει αποτελέσματα ... Πρέπει να γράψω Αττική και μετά μέσα από εκεί να βρω την πόλη του νομού Αττικής.. Γιατί;


2. Θα ήταν ωραίο να ενσωματώσεις και χάρτες

3. Επίσης ωραίο θα ήταν να ενσωματώσεις και επιλογή με location servicesmπου να βρίσκει τι φαγάδικα υπάρχουν τριγύρω

4. Αν και θα είναι πολύ δύσκολο αν είναι εφικτό να ενσωματωθούν και τυχόν τιμολατάλογος ή προσφορές που τρέχουν

5 λίγο καλύτερο interface..

Αυτα... :)

#37   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:30

Σε ευχαριστω. Πολύ για το promo.. Φυσικά θα σου κανω και rating και comment στο app store ( καλά)

1. Υπάρχει νομίζω ένα τραγικό λάθος.. Οταν ανοίγεις την εφαρμογή λέει γράψε πόλη.. Εγώ γράφω Αθήνα και μου λέει δεν βρέθηκε πόλη!!! Και μετά κατάλαβα από τη λίστα ότι έχεις περάσει μέσα τη λέξη ΑΤΤΙΚΗ που είναι νομός!! Και όχι πόλη.. Επίσης μετά.. Αφόυ πατάω Αττική μου βγάζει τελικά της πόλεις.. Όταν όμως γράφω μια πόλη του νομού Αττικής (πχ Άγιος Στέφανος που μένω) δεν μου βγάζει αποτελέσματα ... Πρέπει να γράψω Αττική και μετά μέσα από εκεί να βρω την πόλη του νομού Αττικής.. Γιατί;


2. Θα ήταν ωραίο να ενσωματώσεις και χάρτες

3. Επίσης ωραίο θα ήταν να ενσωματώσεις και επιλογή με location servicesmπου να βρίσκει τι φαγάδικα υπάρχουν τριγύρω

4. Αν και θα είναι πολύ δύσκολο αν είναι εφικτό να ενσωματωθούν και τυχόν τιμολατάλογος ή προσφορές που τρέχουν

5 λίγο καλύτερο interface..

Αυτα... :)


Ευχαριστώ πολύ φίλε μου, τιμοκατάλογος υπάρχει στόχος να μπεί, τώρα από όσο είπες για νομό Αττικής και για Θεσσαλονίκη έκανα το ίδιο είναι καθαρά για λόγους απλότητας και ταχύτητας! Περιμένω και άλλα σχόλια και παρατηρήσεις για να γινει καλύτερη η εφαρμογή στο 1ο update.

#38   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:34

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου, τιμοκατάλογος υπάρχει στόχος να μπεί, τώρα από όσο είπες για νομό Αττικής και για Θεσσαλονίκη έκανα το ίδιο είναι καθαρά για λόγους απλότητας και ταχύτητας! Περιμένω και άλλα σχόλια και παρατηρήσεις για να γινει καλύτερη η εφαρμογή στο 1ο update.


Ναι αλλά θεσσαλονίκη υπάρχει και πόλη πέρα απο το νομό πες οκ μαζί με πρόαστια.. Αλλά όταν λέει γράψε πόλη και να γράφεις Αθήνα και να σου βγάζει σφάλμα.. Είναι κάπως.. Και να πρέπει μα γράψεις Αττική στην πόλη;;;; Μπορεί νς είμσι περίεργος δεν ξέρω σλλά με χσλάει αυτό.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 17/12/2011 - 12:34


#39   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 12:35

Eπίσης ταχύτερο θα ήταν να γράφω άγιος στέφανος και να μου βγάζει αποτελέσματα παρά να πρέπει να γράψω πρώτα αττική και μετά μέσα από εκεί να επιλέξω την πόλη μου..

#40   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/12/2011 - 13:00

Ευχαριστω και εγω για το promo.
Λοιπον με μια γρηγορη ματια παρατηρω..
Εχει αρκετες καταχωρησεις, ακομα θελει ομως δουλεια.. Κερκυρα εχει 16 μαγαζια, οταν ακομα και στο ιντερνετ σε σελιδα για delivery βρισκεις 50+ ανετα.. Για αλλες πολεις που γνωριζω επισης καλα (λαρισα, γιαννενα) το ιδιο περιπου. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι μικρος ο αριθμος, αρκει με τον καιρο και τις αναβαθμισεις ο αριθμος των μαγαζιων να μεγαλωνει οσο γινεται.
Απο κει και περα το περιβαλλον της εφαρμογης ειναι απλο και ομορφο.
Αλλα δυο πραγματα που εχω να πω ειναι οτι το scroll your fingers ειναι λιγο δυσκολο να φανει χρησιμο σε καποιον! Μπορει να ειναι βαρετη, αλλα η κλασσικη λιστα νομιζω θα ηταν πιο χρησιμη..
Και επισης θα προτιμουσα μολις επιλεγεις την πολη, να μην ειχε ενεργους ολους τους διακοπτες, αλλα αντιθετα ανενεργους και να επιλεγεις εσυ τι θες να φας! Πχ αν θελω κινεζικο, να μην πρεπει να κλεισω 7 διακοπτες και να αφησω το "κινεζικο", απλα να επιλεγω το κινεζικο και να μου δειχνει τα μαγαζια.
Τωρα για τιμοκαταλογους, προσφορες κτλ, ειναι λιγο δυσκολο πιστευω να συγκεντρωθουν αρκετες πληροφοριες και κατα ποσο αξιοπιστες θα ειναι αυτες (αλλαγες τιμων, προιοντων), δε θα χαλαγε κανεναν βεβαια να υπηρχε και αυτο..
Προσθηκη χαρτη σε δευτερη μοιρα, καλο θα ηταν ομως μεσω gps να εγραφε την αποσταση του μαγαζιου που θες απο το σημειο που εισαι.
Γενικα παντως ειναι μια καλη προσπαθεια, που εχει σιγουρα καποιες ελλειψεις, αλλα δικαιολογειται αφου μολις κυκλοφορησε και σε μελλοντικο update σιγουρα υπαρχουν πραγματα να προστεθουν ωστε να γινει πολυ καλυτερη. :)

Τελευταία επεξεργασία από: spiros23, 17/12/2011 - 13:01


#41   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 15:33

Αυτο που σκέφτηκα και αποφάσισα να στείλω πμ ειναι οτι ακόμα και ένας guest-μη εγγεγραμμένος χρήστης αυτου του φόρουμ θα μπορούσε να δεί τα promo codes, ωστόσο αφού θέλετε έτσι, θα δοθούν ακόμα 4 το απόγευμα (με διαδικασίες "οποιος προλάβει" ). Και μια απορία, οποιος γνωρίζει μου απαντάει, γιατι δεν μπορώ να κάνω edit το αρχικό πόστ?


Kαλησπερα και παλι! Τωρα την ειδα την απαντηση, συμφωνω, σαφως και θα πρεπει να μπορουν και τα μαγαζια να υποστηριξουν online ordering, σιγουρα δε θα γινεται για ολα.

Αν υπαρχει καποιο προμο θα ηθελα και εγω. Την εστειλα ηδη σε φιλους με εμαιλ να δουνε γιατι στον κυκλο της οπερας με τις τρελλες βραδυνες προβες παιζει αρκετο delivery (ειδικα τωρα που σπευδουμε προς πρεμιερα χαχα!)

Αν δεν υπαρχει προμο, κανενα θεμα, θα την παρω.


Σταλμενο από τον προ-προπάππου του 4s (iPhone 2G)
Whatsapp doc?

#42   mariosael3

mariosael3

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 15:38

παιδια ειναι δωρεαν στο appstores τωρα?γιατι μου το βγαζει 0,79 ακομη¨/

#43   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 17/12/2011 - 15:45

ποιος είπε για δωρεάν ;

#44   dsquared

dsquared

    iPH Enthousiast

  • 495 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/12/2011 - 15:46

Ήδη έφυγαν τα 4 promo codes με pm. στου πρώτους που έκαναν comment. dsquared τσέκαρε τον λογαριασμό σου δέν δέχεται pm το promo code σου περιμένει εδώ! Ενημέρωσε με όταν το φτιάξεις για να στο στείλω!

ευχαριστω πολυ φιλε μου
μολις αδειασα τα pm μου

#45   mariosael3

mariosael3

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 15:49

ποιος είπε για δωρεάν ;



οχ σωστα το διαβασα λαθος..νομιζα ητανε free:/ sorry

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες