Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

μεταφορα φωτογραφιων απο iphone 3gs σε pc


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   newoldbei52

newoldbei52

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:none

Δημοσίευση 21/09/2009 - 23:43

Εχω το iphone 3gs updated (os 3.1 , itunes 9)και είμαι αρχαριος. Δεν ξέρω πως να αποθηκεύω φωτογραφίες και βίντεο από το iphone σε pc οταν το pc δεν ειναι το ιδιο με αυτο με το οποίο έχει συγχρονιστεί. Αυτό μπορεί να χρειαστεί πχ όταν είμαι μακρυά από το home pc και θέλω να αποθηκεύσω φωτο/βιντεο πχ σε laptop. Γνωρίζει κανείς ; Ευχαριστώ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2009 - 23:49

Εχω το iphone 3gs updated (os 3.1 , itunes 9)και είμαι αρχαριος. Δεν ξέρω πως να αποθηκεύω φωτογραφίες και βίντεο από το iphone σε pc οταν το pc δεν ειναι το ιδιο με αυτο με το οποίο έχει συγχρονιστεί. Αυτό μπορεί να χρειαστεί πχ όταν είμαι μακρυά από το home pc και θέλω να αποθηκεύσω φωτο/βιντεο πχ σε laptop. Γνωρίζει κανείς ; Ευχαριστώ.


μέσω USB κανείς συνδεση ..πας στον υπολογιστή μου και το βλέπει σαν δίσκο για photo και video..και κανείς copy paste

#3   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/09/2009 - 23:51

Κανονικά όταν το συνδέεις στο PC θα πρέπει να το βλέπει ως φωτογραφική μηχανή (στο mycomputer). Από κει μετά είναι ένα απλό copy/paste και έτσι γίνεται παντού, δεν παίζει ρόλο δηλαδή αν το κάνεις σε άλλον υπολογιστή

Follow me on twitter





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες