Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΜΕΝΝ Μονάδα Εντατικής Νοσηλείας Νεογνών


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   zozos

zozos

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2011 - 10:35

Και να διαφήμιζες από τη στιγμή που η εφαρμογή είναι δωρεάν και όποιος θέλει την κατεβάζει καλώς θα έκανες..


Δεν είπα ότι δεν έκανε καλά απλώς ότι με ενόχλησε. Και εμπορική να είναι έχει δικαίωμα να κάνει και να διαφημίζει ότι θέλει. Δεν μπορώ να κρίνω της εφαρμογή γιατί δεν την έχω λόγο έκδοσης ios. Τις εικόνες είδα.


:lol: Ακόμα ένα θετικό είναι ότι η εφαρμογή είναι universal, σε αντίθεση με προηγούμενες εφαρμογές της Anadelta που έχω αγοράσει.

Τελευταία επεξεργασία από: zozos, 23/12/2011 - 10:36


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   aphonos

aphonos

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:11

Καταρχήν το ''πουλάει'' το έλεγα για downloads και όχι για χρήματα!
Δεύτερον η άλλη εφαρμογή που έχει βγάλει (Εμβόλ-i-α) κοστίζει 2,99euro.
και τέλος ολα αυτα τα ρώτησα για να μου λυθούν απορίες που είχα.
Τώρα απλός πρέπει να πούμε και ένα μπράβο στον πατέρα γιατί μαλλον αυτός είναι πίσω από ολα αυτά.

#18   aphonos

aphonos

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:16

χαχα πραγματικά κάποιοι υπερβάλουν εαυτόν...Δηλαδή η συμπεριφορά του aphonos τώρα δεν χρήζει παρακολούθησης και επίπληξης;(Όλα τα posts σου είναι στην πώληση μηδενός εξαιρουμένου και ήρθες εδώ να κάνεις νουθεσίες)..Αυτό δεν είναι προσβολή;


Φιλαράκι ειμαι μέλος του φόρουμ από το 2009. Σε σχέση με εσένα που είσαι 1 μήνα στο φόρουμ. Το προφιλ αυτό που σου γράφω είναι το δεύτερο που έχω μόνο για αγγελίες. Οπότε μην λες ότι να ναι!

#19   mixalhsa

mixalhsa

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:mixalhsa

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:21

Μπράβο μικρέ εισαι έτυμος για την ομάδα devteem :rolleyes:

#20   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:22

Καταρχήν το ''πουλάει'' το έλεγα για downloads και όχι για χρήματα!
Δεύτερον η άλλη εφαρμογή που έχει βγάλει (Εμβόλ-i-α) κοστίζει 2,99euro.
και τέλος ολα αυτα τα ρώτησα για να μου λυθούν απορίες που είχα.
Τώρα απλός πρέπει να πούμε και ένα μπράβο στον πατέρα γιατί μαλλον αυτός είναι πίσω από ολα αυτά.

Εφοσον δεν εχεις αποδειξεις γιαυτα που λες τοτε θα ηταν καλυτερο να μη λες οτι ναναι...και στην τελικη και του πατερα του να ειναι η εφαρμογη εσένα τι σε νοιαζει??γιατι δηλαδη θα πρέπει καπιοι να βγαζετε κόμπλεξ για όλα?

Sent from my iphone 4

#21   PetrosDeme

PetrosDeme

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:26

Καταρχήν το ''πουλάει'' το έλεγα για downloads και όχι για χρήματα!
Δεύτερον η άλλη εφαρμογή που έχει βγάλει (Εμβόλ-i-α) κοστίζει 2,99euro.
και τέλος ολα αυτα τα ρώτησα για να μου λυθούν απορίες που είχα.
Τώρα απλός πρέπει να πούμε και ένα μπράβο στον πατέρα γιατί μαλλον αυτός είναι πίσω από ολα αυτά.

Ο πατέρας μου με έχει βοηθήσει να μάθω να προγραμματίζω εφαρμογές για iOS αλλά τις εφαρμογές μου (Acculoc, Acculoc HD, MENN) τις έχω φτιάξει μόνος μου. Ο πατέρας μου για αυτές τις εφαρμογές δεν έχει γράψει ούτε μία γραμμή κώδικα. Με έχει βοηθήσει να μάθω και αυτό το εκτιμώ πολύ και τον ευχαριστώ για αυτό. Αν αυτό ενοείτε λέγοντας "αυτός είναι πίσω από όλα αυτά" έχει καλώς. Αν ενοείτε ότι τις έχει φτιάξει αυτός, και εγώ απλά λέω ότι είναι δικές μου κάνετε λάθος. Το αν θα με πιστέψετε ή όχι, είναι δικό σας θέμα και δεν με ενδιαφέρει αν θα το πιστέψετε ή όχι. Εγώ γράφω εφαρμογές γιατί είναι το hobby μου , το αγαπάω και μου αρέσει.
Φιλικά

#22   aphonos

aphonos

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:35

Ο πατέρας μου με έχει βοηθήσει να μάθω να προγραμματίζω εφαρμογές για iOS αλλά τις εφαρμογές μου (Acculoc, Acculoc HD, MENN) τις έχω φτιάξει μόνος μου. Ο πατέρας μου για αυτές τις εφαρμογές δεν έχει γράψει ούτε μία γραμμή κώδικα. Με έχει βοηθήσει να μάθω και αυτό το εκτιμώ πολύ και τον ευχαριστώ για αυτό. Αν αυτό ενοείτε λέγοντας "αυτός είναι πίσω από όλα αυτά" έχει καλώς. Αν ενοείτε ότι τις έχει φτιάξει αυτός, και εγώ απλά λέω ότι είναι δικές μου κάνετε λάθος. Το αν θα με πιστέψετε ή όχι, είναι δικό σας θέμα και δεν με ενδιαφέρει αν θα το πιστέψετε ή όχι. Εγώ γράφω εφαρμογές γιατί είναι το hobby μου , το αγαπάω και μου αρέσει.
Φιλικά


Φίλε μου και πάλι μπράβο θα σου πώ! όπως ανέφερα και πριν απλός είχα κάποιες απορίες.

Να κλεισει το θέμα και να μην το ξανα αναφέρουμε παρακαλώ. Μονο ότι θέλετε για την εφαρμογή του παιδιού.

#23   stakhs

stakhs

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 11:48

Μπραβο Πετρο, ενδιαφερουσα η εφαρμογη σου σε εναν τοσο ευαισθητο τομεα οπως η παιδιατρικη. Συγχαρητηρια :)

#24   Vangelis21

Vangelis21

    iPH Member

  • 207 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 12:31

τι? εισαι 14 ετων κι εφτιαξες τετοια εφαρμογη? και φυσικα δε μιλαω ειρωνικα η τιποτα αλλο. απλα με εκπλησει ΘΕΤΙΚΑ οτι υπαρχουν και τετοια παιδια. Μπραβο γιατι εχουμε περασει κι εμεις απο ΜΕΝΝ και πιστευω θα διευκολυνει πολλους. συγχαρητηρια

#25   RaTaPLaN

RaTaPLaN

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 12:57

Συγχαρητήρια πολυ ωραία εφαρμογη :-) ένα μεγάλο μπράβο :-) απλά αν μπορείς διόρθωσε τη συμβατότητα με iOS 4.x.x ώστε να χαρούμε και εμείς την εφαρμογη σου

Τελευταία επεξεργασία από: RaTaPLaN, 23/12/2011 - 12:59


#26   kinhtomania

kinhtomania

    iPH Member

  • 211 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:01

Φιλε μου μην ακους κακοπροαίρετες κριτικές!

Παντα επιτυχιες... μακαρι να μπορουσα να εγραφα τον μισο κωδικα απο αυτον που γραφεις εσυ

#27   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:15

Φίλε καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ποτέ έχει πάει σε ΜΕΘ νεογνών...στοιχιματίζω πως όχι αλλά δεν έχει σημασία.

Συγχαρητήρια και στον πατέρα σου και σε όλους γιατί η εφαρμογή είναι καλή. ΜΕΘ νεογνών δε ξέρω πόσα νοσοκομεία έχουν (1-3) και επιπλέον θα ήθελα να μάθω πάρα πολύ πώς εμπνευστήκατε την εφαρμογή. \

Καλές γιορτές και ευχαριστούμε

#28   Vangelis21

Vangelis21

    iPH Member

  • 207 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:21

Φίλε καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ποτέ έχει πάει σε ΜΕΘ νεογνών...στοιχιματίζω πως όχι αλλά δεν έχει σημασία.

Συγχαρητήρια και στον πατέρα σου και σε όλους γιατί η εφαρμογή είναι καλή. ΜΕΘ νεογνών δε ξέρω πόσα νοσοκομεία έχουν (1-3) και επιπλέον θα ήθελα να μάθω πάρα πολύ πώς εμπνευστήκατε την εφαρμογή. \

Καλές γιορτές και ευχαριστούμε


το εξηγει ο ανθρωπος στο αρχικο ποστ!

#29   gregog7

gregog7

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:26

Μπράβο και από εμένα
συνέχισε να μας εκπλήσεις ευχαριστα και αν μπορείς δοκίμασε να αναπτύξεις και
άλλες εφαρμογές.

#30   TEMBELATOR

TEMBELATOR

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:27

Συγχαρητήρια και για μένα. Όσο για το σχόλιο ότι 'πουλάει' το την ηλικία του για τα downloads, πραγματικά δεν στέκει. Η εφαρμογή αυτή είναι ειδικού ενδιαφέροντος και προφανώς στοχεύει και συγκεκριμένο κοινό. Αλλά ακόμα και να μην ήταν αυτό, πιστεύετε πως στο ελληνικό appstore μπορεί κάποιος να βγάλει χρήματα από διαφημίσεις σε δωρεάν εφαρμογές; Δηλαδή πιστεύεις πώς χρησιμοποίησε την ηλικία του για να προσελκύσει το κοινό για να βγάλει (και αν..) το ποσό των 2ευρώ..;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες