Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Eortes και EortesLite (ελληνικές) διαθέσιμες στο AppStore


  • Please log in to reply
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 21/07/2012 - 18:45

Βγήκε και update από ότι είδα σήμερα αλλά στις βελτιώσεις δεν είδα κάτι για τα προβλήματα που είπαμε παρά μόνο στο περιεχόμενα? Θα μπορούσε να ήταν μια πολύ καλή εφαρμογή και τη χαντακώνουν τα τόσα προβλήματα που έχει.. Αντί να κάνουν κάτι γι αυτό που τα έχουμε αναφέρει τόσους μήνες...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   zozos

zozos

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/07/2012 - 15:15

Δεν θέλω να είμαι αυστηρός με την εφαρμογή. Θα ήμουν αν κόστιζε περισσότερο αλλά στα 0.79ευρώ δεν έχω πολλές απαιτήσεις. (Αυτό είναι υποκειμενικό βέβαια). Απλώς μου κάνουν εντύπωση τα σχόλια στο Appstore. Σχεδόν όλοι λένε τα καλύτερα. 700+ βαθμολόγησαν με 4/5 αστέρια. Εμένα μου κρασάρει συνέχεια και στις 2 συσκευές που το δοκίμασα. Δεν αναφέρομαι στις ελλείψεις που έχει αλλά στο ότι μου δίνει την αίσθηση ότι είναι beta έκδοση και μάλιστα προβληματική. Η τελευταία αναβάθμιση δεν διόρθωσε τα προβλήματα για μένα. Θετικό ότι είναι ελληνική προσπάθεια αλλά απορώ με τα σχόλια...

#288   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 23/07/2012 - 21:56

Δεν θέλω να είμαι αυστηρός με την εφαρμογή. Θα ήμουν αν κόστιζε περισσότερο αλλά στα 0.79ευρώ δεν έχω πολλές απαιτήσεις. (Αυτό είναι υποκειμενικό βέβαια). Απλώς μου κάνουν εντύπωση τα σχόλια στο Appstore. Σχεδόν όλοι λένε τα καλύτερα. 700+ βαθμολόγησαν με 4/5 αστέρια. Εμένα μου κρασάρει συνέχεια και στις 2 συσκευές που το δοκίμασα. Δεν αναφέρομαι στις ελλείψεις που έχει αλλά στο ότι μου δίνει την αίσθηση ότι είναι beta έκδοση και μάλιστα προβληματική. Η τελευταία αναβάθμιση δεν διόρθωσε τα προβλήματα για μένα. Θετικό ότι είναι ελληνική προσπάθεια αλλά απορώ με τα σχόλια...


¨οτι είναι προβληματική είναι... Και μένα μου κρασάρει και μάλιστα με iPhone 4S.. Στον developer τα έχουμε γνωστοποιήσει από τα Χριστούγεννα και δεν έχει κάνει τίποτα ακόμα..

#289   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/08/2012 - 22:40

Καλη εφαρμογή, αλλα πολλά bugs βρε παιδι μου.


Πράγματι έχει πολλά προβλήματα.


Δεν θέλω να είμαι αυστηρός με την εφαρμογή. Θα ήμουν αν κόστιζε περισσότερο αλλά στα 0.79ευρώ δεν έχω πολλές απαιτήσεις. (Αυτό είναι υποκειμενικό βέβαια). Απλώς μου κάνουν εντύπωση τα σχόλια στο Appstore. Σχεδόν όλοι λένε τα καλύτερα. 700+ βαθμολόγησαν με 4/5 αστέρια. Εμένα μου κρασάρει συνέχεια και στις 2 συσκευές που το δοκίμασα. Δεν αναφέρομαι στις ελλείψεις που έχει αλλά στο ότι μου δίνει την αίσθηση ότι είναι beta έκδοση και μάλιστα προβληματική. Η τελευταία αναβάθμιση δεν διόρθωσε τα προβλήματα για μένα. Θετικό ότι είναι ελληνική προσπάθεια αλλά απορώ με τα σχόλια...


Δεν έχω λάβει κάποιο mail με αναφορά για προβλήματα από κανέναν από σας.
Κατά τα άλλα και εδώ, πέρα από αόριστες αναφορές για πολλά προβλήματα και bugs δεν είδα κάτι συγκεκριμένο.
Είναι δεδομένο ότι με αυτό τον τρόπο τυχόν προβλήματα δεν μπορούν να λυθούν.

Για το λόγο αυτό μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το mail της υποστήριξης και να αναφέρετε τα τυχόν προβλήματα που έχετε για να δω τι μπορώ να κάνω:
eortesapp@gmail.com

#290   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 09:26

Δεν έχω λάβει κάποιο mail με αναφορά για προβλήματα από κανέναν από σας.
Κατά τα άλλα και εδώ, πέρα από αόριστες αναφορές για πολλά προβλήματα και bugs δεν είδα κάτι συγκεκριμένο.
Είναι δεδομένο ότι με αυτό τον τρόπο τυχόν προβλήματα δεν μπορούν να λυθούν.

Για το λόγο αυτό μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το mail της υποστήριξης και να αναφέρετε τα τυχόν προβλήματα που έχετε για να δω τι μπορώ να κάνω:
eortesapp@gmail.com


Το πρόβλημα με το facebook που σου ανέφερα εδώ δεν το είδες ; Τα προσωπικά μυνήματα που είχαμε πριν καιρό σχετικά με το πρόβλημα δεν τα είδες; Το πρόβλημα με το fb και τις συνδέσεις-αποσυνδέσεις παραμένει. Επίσης πολλές φορές η εφαρμογή κρασάρει και κλείνει (για να μην είμαι υπερβολικός όχι πολλές φορές... αλλά 3 στις 20 φορές σίγουρα) ή για άσχετες γιορτές που εμφανίζει. Αν θες να στα στείλω επίσημα και στο mail υποστήριξης δεν έχω κάποιο πρόβλημα . Αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να κοιτάς σοβαρά και το παρόν θέμα στο φορουμ μιας και εσύ το άνοιξες.

#291   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:08

Το πρόβλημα με το facebook που σου ανέφερα εδώ δεν το είδες ; Τα προσωπικά μυνήματα που είχαμε πριν καιρό σχετικά με το πρόβλημα δεν τα είδες; Το πρόβλημα με το fb και τις συνδέσεις-αποσυνδέσεις παραμένει. Επίσης πολλές φορές η εφαρμογή κρασάρει και κλείνει (για να μην είμαι υπερβολικός όχι πολλές φορές... αλλά 3 στις 20 φορές σίγουρα) ή για άσχετες γιορτές που εμφανίζει. Αν θες να στα στείλω επίσημα και στο mail υποστήριξης δεν έχω κάποιο πρόβλημα . Αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να κοιτάς σοβαρά και το παρόν θέμα στο φορουμ μιας και εσύ το άνοιξες.


Στο προηγούμενο post δεν αναφέρθηκα σε σένα. Συνεχίζεις να προκαλείς...

#292   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:15

Ειπες οτι δεν έλαβες καποιο προβλημα στο mail υποστήριξης απο μας (το εμας πού αναφέρεται λοιπον; ) και σου ειπα κανεις λαθος διοτι ειχα αρκετα προβληματα που στα χω αναφερει εδω απο τον χειμώνα (ιδια προβληματα αναφερουν κι αλλοι χρηστες με μενα) . Δεν μπορω να καταλαβω πού κολλ´ας και ποιο το πρόβλημά σου. Εκτός κο αν αρνείσαι τα αρνητικά σχόλια.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 30/08/2012 - 11:23.


#293   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:30

Βρε Alex υπάρχει παράθεση μηνυμάτων. Κάνε καμιά βόλτα να ξελαμπικάρεις. Θα σε βοηθήσει να δυσφημίσεις και καλύτερα...

#294   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:47

Λοιπον για να κλεισω το θεμα απο μερους μου, εγώ την εφαρμογή την έχω αγοράσει απο τα Χριστούγεννα και την ειχα μέχρι πριν 2 βδομαδες. Εξ αρχης σου ανεφερα τα παραπανω προβληματα που λενε τα παιδιά (οτι κρασαρει καποιες φορες, λαθος εορτες σε λαθος μερες και προβλημα συνδεσης αποσυνδεσης με fb) ακριβώς τα ιδια προβληματα εχουν αντιμετωπισει κι αλλοι λοιπον. Εγώ στα ανεφερα απο τον Φεβρουάριο αν θυμαμαι. Και δεν είδα καμία βελτίωση προς αυτά. Αντίστοιχα δοκίμασα την εφαρμογή geolos που ειδα στο τοπικ με τη συγκριση τον εορτολογιων που υπαρχουν εδω μεσα και μετα απο καποια ποστς, αποφασισα να την αγορασω. Μου φανηκε καλυτερη απο αυτην και το ανεφερα (αν και υπαρχει και στην αλλη ενα προβλημα που το εγραψα στο τοπικ του geolos) και ημουν και προς αυτο καπως αυστηρος και έστειλα και email στον developer οπως θα δεις. Μπορει καποιοσ να δει και το τοπικ που εχω ανοιξει σχετικα με τισ ελληνικεσ εφαρμογεσ στο τοπικ γιατι γινεται αυτο το πραγμα με τουσ Έλληνεσ developers στην κατηγορια greek developers. Τωρα σε αφηνω λοιπον να βγαζεις θεωριες συνομωσιας και δυσφημισης. Ο καθενας μενει στην κριση του καθενος.. Καλη συνεχεια.

#295   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/08/2012 - 12:11

Και εγώ για να το κλείσω, διότι δικό μου είναι το topic:

http://www.iphonehel...40#entry1116533

#296   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9,488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/08/2012 - 14:00

Νίκο με αφορμή την όλη συζήτηση μόλις εντόπισα και εγώ ένα " πρόβλημα".'Έχω μία φίλη που ονομάζεται Αριστέα.Στις εορτές που επρόκειτο να έρθουν σύντομα μέσα από το Tab "επαφές" μου εμφανίζει ότι γιορτάζει 3 φορές μέσα σε ένα δεκαπενθήμερο.


Δεν ξέρω αν είναι bug ή κάτι άλλο αλλά μάλλον θέλει επίλυση.Μέσα στα σχετικά Report που έχεις λάβει δες και αυτό :


Attached File  IMG_0008.PNG   197.48KB   6 downloads


ezgif_com_crop_2.gif


#297   pantelis97

pantelis97

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 30/08/2012 - 14:07

το κατεβασα ιδι ειναι ολα τα λεφτα

#298   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 14:31

Νίκο με αφορμή την όλη συζήτηση μόλις εντόπισα και εγώ ένα " πρόβλημα".'Έχω μία φίλη που ονομάζεται Αριστέα.Στις εορτές που επρόκειτο να έρθουν σύντομα μέσα από το Tab "επαφές" μου εμφανίζει ότι γιορτάζει 3 φορές μέσα σε ένα δεκαπενθήμερο.


Δεν ξέρω αν είναι bug ή κάτι άλλο αλλά μάλλον θέλει επίλυση.Μέσα στα σχετικά Report που έχεις λάβει δες και αυτό :


Attached File  IMG_0008.PNG   197.48KB   6 downloads


Αυτο ακριβς εννοούσα λαθος εορτες σε λαθος μερες. Το κρατησα 6-7 μηνες και καθε ονομα μου το βγαζε οτι γιορταζει πολλες φορες... Και αναγκαζομουν να κοιταξω καθε φορα που γιορταζε καποιος φιλος μου ένα κανονικο επρτολογιο.

#299   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1,287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2012 - 14:38

Το geolos ( έτσι λέγεται? Δεν θυμάμαι...) Κάνει λάθος καμία γιορτή? Δεν το έχω κατεβάσει και δεν ξέρω...Αυτό με ενδιαφέρει ποιο πολύ. Εγώ έχω το eortes και όντως κάνει λάθη.. ελπίζω να λυθεί.

#300   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5,732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 14:58

Το geolos ( έτσι λέγεται? Δεν θυμάμαι...) Κάνει λάθος καμία γιορτή? Δεν το έχω κατεβάσει και δεν ξέρω...Αυτό με ενδιαφέρει ποιο πολύ. Εγώ έχω το eortes και όντως κάνει λάθη.. ελπίζω να λυθεί.


Λάθη πάνω σε εορτές (που είναι και ο βασικότερος λόγος για ένα εορτολόγιο) δεν έχω προσέξει.. Αν και το έχω λίγο καιρό... Εγώ έχω πει πως μου αρέσει περισσότερο. Το μόνο αρνητικό είναι ένα πρόβλημα που έχει παρουσιαστεί με τη σύνδεση με facebook που εμφανίζει ένα σφάλμα.. Το ανέφερα στον developer και είπε ότι το διορθώνει. Οπότε μένει να δούμε.. Περισσότερα θα δεις εδώ http://www.iphonehel...age__hl__geolos

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες