Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

επιδοτηση cosmote


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
40 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   andstag

andstag

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:@andstag13

Δημοσίευση 17/01/2012 - 03:01

ρε παιδια σας ζηλευω πως το καταφερατε??? απειλησατε κατα καποιο τροπο??? τηλεφωνικα παντα?? η και σε καταστημα??



Φίλε μου το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι αίτηση φορητότητας (σε κατάστημα, απ'το τηλέφωνο ή online). Αφού γίνει αυτό το βήμα θα περιμένεις να σε πάρει τηλ. η εταιρεία στην οποία βρίσκεσε. Τότε τους κάνεις παζάρια (σε λογικά πλαίσια πάντα) για να πάρεις όσο καλύτερη επιδότηση γίνετε.

Τελευταία επεξεργασία από: andstag, 17/01/2012 - 03:04


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   bulldogaras

bulldogaras

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2012 - 03:15

φιλε μου εγω εχθες το βραδυ εστηλα μαιλ στην εταιρια μου (voda) και εκανα παραπονα οτι η wind μου εκανε προσφορα 550 ενω η voda 200. σημερα το πρωι στις 9 με πηραν τηλ και μου ειπαν 553 για 12μηνο συμβολαιο.γνωμη μου ειναι να το κανεις και εσυ και αν σε γραψουν τοτε προχωρας σε εικονικη φορητοτητα. αυτο ειναι το mail που εστηλα

(


θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο και την δυσαρεσκεια μου για το ποσο της επιδοτησης συσκευης για την ανανεωση του συμβολαιου μου.θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι ανταγωνιστρια εταιρεια (wind) μου προσεφερε το ποσο των 550 ευρω για να κανω φορητοτητα στο δικτυο τους ενω εσεις το ποσο των 200. θα ηθελα να μου προσφερετε μια αντιστοιχη επιδοτηση ειδαλως μετα λυπης μου θα αναγκαστω να προχωρησω σε φορητοτητα των 4 αριθμων που αντιστοιχουν στο εταιρικο συμβολαιο μου με την ληξη του. περιμενω νεα σας παντα φιλικα)


αν θελεις μπορεις να το τροποποιησεις στα μετρα σου και να δοκιμασεις

#33   balogi

balogi

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/01/2012 - 10:16

καλα αν μιλαμε για τοσα λιγα δεν το συζηταω δεν αξιζει εγω πιστευα κανενα 350αρι γιαυτο.ειμαι στρατιωτικος και ηθελα να κανω φορητοτητα στην wind (αστερακι στρατιωτικο) απλα δεν το εφτιαχνα ως τωρα για το λογο της επιδοτησεις ...


Πήγα χθές cosmote να ρωτήσω για επιδοτηση. Εχω δύο γραμμές: απεριόριστα 45 και η γυναίκα μου 120 λεπτά. τρελάθηκα. Μου δίνουν για 18 μήνες 80 ευρώ για μένα και 50 στη γυναίκα μου. Το θεικό είναι οτι μου πρότειναν 24 μήνες συμβόλαιο για τις δύο γραμμές σύνολο περίπου 70 ευρώ το μήνα και να δώσω και 290 ευρώ για ένα iphone 4s. Αν υπολογίσετε το πάγιο συν τα 290 παίρνω 3 iphone 4s. Οπότε πέρασα από wind και θα συνδεθώ εκεί επειδή η γυναίκα μου είναι στρατιωτικός. Συμφαίρει αρκετά. Εξάλλου με τέτοιες επιδοτήσεις απο cosmote δεν αγοράζω τίποτα!

#34   balogi

balogi

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/01/2012 - 10:24

ατερακι με κλειστα ματια !!!! κανε 3 γραμμες νεες και παρε επιδοτηση και για τισ 3 ετσι εχω κανει εγω για 3 νεες συνδεσεις,....


Ετσι κι εγώ. Θα βάλω στη wind 4 γραμμές cosmote και θα πάρω το τηλέφωνο με δόσεις. Ούτως ή άλλως και στην cosmote έτσι θα το έπαιρνα. Επίσης θα βάλω και σταθερό wind με internet θα έχω έκπτωση 20% στο πάγιο. Συνολικά θα πληρώνω περίπου 50 ευρώ το μήνα για κινητά και σταθερά. Και θα μιλάω σχεδόν τσάμπα. Αντε γιατί πολύ τους καλόμαθα στην cosmote ( συνδρομητής από το 2003). Δεν αγόρασα ποτέ απο επιδότηση λόγω χαμηλού τιμήματος.

#35   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 17/01/2012 - 11:44

η cosmote θελει φορητοτητα κατευθειαν μονο ετσι θα καταλαβουν με αυτες τις επιδοτησεις που δινουν :blush:

και εγω ειμαι για βοντα απλα περιμενω να ερθει το κινητο

#36   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2012 - 11:53

η cosmote θελει φορητοτητα κατευθειαν μονο ετσι θα καταλαβουν με αυτες τις επιδοτησεις που δινουν :blush:

και εγω ειμαι για βοντα απλα περιμενω να ερθει το κινητο


Και εγω περιμενω... Ειναι στα κεντρικα, και ερχετε, και ερχετε... αντε να δουμε ποτε...

#37   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 17/01/2012 - 11:58

ορμα φιλε μολις πηρα τηλ σε αντιπροσωπο και μ ειπε εχει ερθει η παραλαβη

#38   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2012 - 12:03

ορμα φιλε μολις πηρα τηλ σε αντιπροσωπο και μ ειπε εχει ερθει η παραλαβη

Οτι εχει ερθει, εχει ερθει. Να δουμε ποτε θα αρχισουν τις διανομες.
Να σας πω και εγω τη δικη μου ιστορια:
2 αριθμους συμβολαιου wind με παγιο 50 και 40 Ε.
Επιδοτηση 270 Ε.
Φορητοτητα στην Vodafone, και δωρεαν το iphone 4s, αλλα με συνολικο παγιο δυο αριθμων 95 Ε(18 μηνο συμβολαιο).

Αντε και να παραλαβουμε το νεο 4s, να το σκισουμε!

Τελευταία επεξεργασία από: aquadigio, 17/01/2012 - 12:05


#39   vassiaxen

vassiaxen

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/06/2012 - 10:53

Aπο την cosmote ειχα αρχικη επιδοτηση 80ευρω!!! Μετα απο 2 εβδομαδες τσακωμου την ανεβασα στα 340!!! Μην το βαζετε κατω.

#40   stefan147

stefan147

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/06/2012 - 11:00

Πλέον, πάντως, να γνωρίζετε ότι οι εταιρίες είναι σε ανοικτή επικοινωνία και γνωρίζουν ΑΚΡΙΒΩΣ η μία τις προσφορές της άλλης.

Τελευταία επεξεργασία από: stefan147, 06/06/2012 - 11:00


#41   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 06/06/2012 - 15:52

Πλέον, πάντως, να γνωρίζετε ότι οι εταιρίες είναι σε ανοικτή επικοινωνία και γνωρίζουν ΑΚΡΙΒΩΣ η μία τις προσφορές της άλλης.


Αυτό πάντα γινόταν.. Είμαι περίεργοσ να δω αν θα ακολουθήσει και η cosmote μετά από την τραγική πτώση των επιδοτήσεων σε νέες συνδέσεις στη vodafone

Edit.. Ήδη την ακολούθησε

Στο cosmote απεριόριστο 55 σε 24μηνο συμβόλαιο πχ η επιδότηση είναι το αστρονομικό ποσό των 130 ευρώ!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες