Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

wifi


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   stavrosvour

stavrosvour

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/09/2009 - 19:08

παιδια sorry μια ερώτηση, έχω δώσει το iphone στη βόνταφον γιατί δεν δούλευε το wifi έχω εγγύηση το είχα jb το καθάρισα όσο γίνετε με restore κ τα λοιπά κ το έδωσα , έχει κάποιος από εσάς εμπειρία να μου πει τι μπορεί να γίνε θα το φτιάξουνε η οχι. ευχαριστω

Τελευταία επεξεργασία από: epaminos, 27/09/2009 - 22:43
Greeklish to Greek!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2009 - 19:36

Αν ειναι εντος εγγυησης θα στο αντικαταστησουν!!!! Δεν επισκευαζουν σε καμμια περιπτωση τα κινητα...Συμφωνια με apple...

Αν εισαι εκτος εγγυησης παλι θα στο αντικαταστησουν με επιβαρυνση μαλλον 195 ευρω. Ειναι ταριφα...

#3   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2009 - 19:48

Παντως σε ενα ακομα μελος του Forum του ειπανε οτι εχει υγρασια στην πλακετα και δεν το αντικαθιστουνε! και θα σου πουνε να δωσεις τα 195 οπως λεει και ο GGiannis58

#4   kominis

kominis

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2009 - 23:43

Παντως σε ενα ακομα μελος του Forum του ειπανε οτι εχει υγρασια στην πλακετα και δεν το αντικαθιστουνε! και θα σου πουνε να δωσεις τα 195 οπως λεει και ο GGiannis58

σε εμενα και περιμενω να δω αν θα μου στειλουν το 3Gs απο λαθος τους...

#5   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2009 - 04:40

Η λεξη "υγρασια" ειναι η ...καραμελα των service ολων των εταιρειων!!!

#6   aeras69

aeras69

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2009 - 15:21

παιδια sorry μια ερώτηση, έχω δώσει το iphone στη βόνταφον γιατί δεν δούλευε το wifi έχω εγγύηση το είχα jb το καθάρισα όσο γίνετε με restore κ τα λοιπά κ το έδωσα , έχει κάποιος από εσάς εμπειρία να μου πει τι μπορεί να γίνε θα το φτιάξουνε η οχι. ευχαριστω

κι εγω παιδια το ιδιο προβλημα με το wifi και μου ειπαν για υγρασια και μου ζητανε 195 ευρα για καινουριο

#7   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 18/11/2009 - 15:32

Αυτή είναι η πραγματική συμφωνία με την apple - vodafone παιδιά... το διάβασα σε κατάστημα της vodafone Σερρων. Ελπίζω να μην κατάλαβα κάτι λαθος

Εφοσον είναι στην εγγύηση θα σου το διωρθωσουν χωρις να πληρώσεις! Επειδη έχω διαβάσει την Συμφωνία Apple - Vodafone, αυτη λεει οτι οταν Υπαρχει μικρο ζημια κοιτάνε να σου αλλάξουν το σημείο οπου υπάρχει αυτη. Αν Η ζημια είναι μεγάλη θα σου το αντικαταστήσουν !! Συγκεκριμενα για σένα λογικα θα σου αντικαταστήσουν την οθόνη ολόκληρη... Φυσικα και να το πας.. Ειτε με τον εναν τροπο ειτε με τον αλλον θα σου αλλαξουν ολη η ενα μέρος του κινητου σου. Φυσικά και αυτό δν ειναι κακο για σένα !!! Και αναφορικά για την αντικατάσταση και σε αντίθεση με αυτά που λένε τα παιδιά εδω το πρακτικο έγραφε πως για οποιαδήποτε μικροζημιά η Vodafone και κυρίως η Apple υποχρεούται να σου αλλάξει την συσκεύη με μία καινούργια μόνο εαν το πρόβλημα εμφανιστει μέσα στις πρώτες 10 μέρες.. Μερα πηγαίνει για service και εκεί ανάλογα με το τι μπορει να επιδιορθώσει η τεχνικη υπηρεσία της vodafone, είτε σου το επιδιορθώνουν .. είτε σου το Αντικαθιστούν. (πχ αν ειναι χαλασμένο το ηχειο ξερω γω σου το διορθώνουν, αν ειναι μεγαλύτερο σου το αντικαθιστουν),

Αυτα τα ολίγα






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες