Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προσφορά - πακέτο αξεσουάρ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 28/09/2009 - 01:04

δεν εχω καμια σχεση με το καταστημα καταρχην απλα μου φαινεται πολυ καλη η προσφορα για αυτα που δινει σε "εξευτελιστικη" τιμη και ειπα να το μοιραστω μαζι σας http://ipod.madmacs....roducts_id=2162

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2009 - 01:34

πραγματι φενετε να ειναι καλη αλλα κατα ποσο θα ειναι λειτουργικα ολα αυτα στο σετ δεν ξερω....το συγκεκριμενο πακετο μου θυμιζει τα πακετα του ebay..

ezgif_com_crop_2.gif


#3   tesalat

tesalat

    iPH Enthousiast

  • 443 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 28/09/2009 - 02:12

Θαναση οτι πληρωνεις παίρνεις.
Για ορισμενα αξεσουαρ που εχουν σχεση με την ασφαλεια της συσκευης χρειαζεται να τα σκαμε.
Για παραδειγμα αγορασα ενα φορτιστη αυτοκινητου με 6 ευρω ο οποιος εχει καλωδιο ρυθμιζομενο. Σε καθε λακουβα εφευγε απο την θεση του και σταματαγε η φορτιση.
Το δε βυσμα μου εδινε την εντυπωση πως αργα η γρηγορα θα μου ξεχειλωσει αυτο του κινητού.
Τον αφησα στην ακρη και αγορασα ενα Griffin me 25 ευρω :blink: :blush: γιατι ντραπηκα να τον αφησω μολις μου ειπαν την τιμη στο ταμειο. Βεβαια τον χρησιμοποιω συνεχως αφου ακουω μουσικη στο αυτοκινητο μεσω aux και πλοηγηση οποτε χρειαστει.
Ειναι τελειος. Εχει ασφαλεια, φοβερη ποιοτητα, σπιραλ καλωδιο, βυσμα καλυτερο απο του οριτζιναλ κ.λ.π.

Αρχικα ειχα παρει μια back cover απο to netimes me 4$. Την εδωσα με το 3g που πουλησα γιατι τα πλαστικα της δεν ειχαν καλο φινιρισμα και αγορασα μια με 20$ με δερματινη επικάλυψη.

Καποια φτηνα αλλα δοκιμασμενα πραγματακια τα αγοραζω απο Ταϊβάν www.netimes.com πχ screen protector ανοτερο του Brando με 2,5$, Βαση αυτοκινητου με 8$

#4   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2009 - 02:16

προφανος οτι δινεις περνεις δεν το συζηταμε..!

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 28/09/2009 - 02:17

ezgif_com_crop_2.gif


#5   92249224

92249224

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2009 - 09:07

Ναι έτσι ειναι, ειδικά για φορτιστή, εγω πήρα της belkin με 19e φορτιστη αυτοκινητου και μαλιστα με πολυ μικρη "κουμπωμα" για την θεση του αναπτηρα, τοσο που αν δεν ειχε το ledaki δυσκολα θα το καταλαβαινες, και το αστειο ειναι οτι ρωτησα στο καταστημα των ηλεκτρικων που το το αγορασα αν υπαρχει , ολοι οι υπαλληλοι μου ειπαν οχι αλλα τελικα μετα απο μια βολτα το βρηκα, είχε και τυπου σαν της προσφορας απλα ειναι μεγαλος και θα ητανε αβολος.
Επειδη ειμαι πωλητης η χρηση του gps ειναι απαραίτητ οποτέ ο φορτιστής αυτοκινήτου αγοράζεται συνήθως λίγο πρίν το κινητό :)

#6   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 28/09/2009 - 12:52

ναι ειδα και τα αυθεντικα αξεσουαρ της apple το usb συνδεσης με τον υπολογιστη εχει κοπει και στα δυο βυσματα που εχει και τα ακουστικα τα εφτυσε μετα απο χρησει περιπου 8 μηνων.....το εχω παραγγειλει μολις το παραλαβω θα σας πω σχολια....

Τελευταία επεξεργασία από: giorgossssss, 28/09/2009 - 12:57


#7   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2009 - 12:56

xaxaxa συμφωνο απολυτα,αστα είναι τραγικά τα accesoir της apple




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες