Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

MacKeeper


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:20

Καλησπέρα έχω αγοράσει το Mackeeper , το οποίο έχει μέσα Anti-virus , έχω διαβάσει ότι τελικά ίσως χρειαζόμαστε ένα anti-virus, για να λειτουργεί το anti-virus πρέπει να είναι συνέχεια ανοιχτή η εφαρμογή ? έχω επιλέξει real -time protection ,η χρειάζομαι διαφορετικό πρόγραμμα για να είναι συνέχεια ανοιχτό ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   mariosich

mariosich

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:24

Δουλεύω με mac από τότε που βγήκαν και αντιβιοτικό δεν χρειάστηκα! Νομίζω πως είναι άτοπο να χρησιμοποιούμε και ίσως να καθυστερεί άσκοπα τον Υ/Η σου...
Από εκεί και πέρα αν νομίζεις πως θα χρειαστείς, βάλε! Ένας σημαντικός λόγος που πειράζουμε τους pc users είναι πως εμείς δεν έχουμε ιούς...

#3   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:29

Τότε που βγήκαν δεν ήταν τόσο διαδεδομένα στο ευρύ κοινό , λογικό είναι σιγά σιγά να προσελκύει κ πιο πολλούς "κακόβουλους " , μην νομίζεις δεν ξέρω απλα από αυτά που έχω ακούσει

#4   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:30

Δουλεύω με mac από τότε που βγήκαν και αντιβιοτικό δεν χρειάστηκα! Νομίζω πως είναι άτοπο να χρησιμοποιούμε και ίσως να καθυστερεί άσκοπα τον Υ/Η σου...
Από εκεί και πέρα αν νομίζεις πως θα χρειαστείς, βάλε! Ένας σημαντικός λόγος που πειράζουμε τους pc users είναι πως εμείς δεν έχουμε ιούς...

Συμφωνω απολυτα. 3 χρονια δουλευω Mac κ ποτε δεν με απασχολησε το θεμα ιος.


Follow me @pakritidis

#5   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:30

Καλησπέρα έχω αγοράσει το Mackeeper , το οποίο έχει μέσα Anti-virus , έχω διαβάσει ότι τελικά ίσως χρειαζόμαστε ένα anti-virus, για να λειτουργεί το anti-virus πρέπει να είναι συνέχεια ανοιχτή η εφαρμογή ? έχω επιλέξει real -time protection ,η χρειάζομαι διαφορετικό πρόγραμμα για να είναι συνέχεια ανοιχτό ?


Τσάμπα λεφτά κατεμε για antivirus για Mac.
Δυστηχως κάποια φαντάσματα των windows ορισμένους τους ακολουθούν ακόμα παρόλο που εχουν πάρει Macintosh :)

#6   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:30

Φίλε μου αν θες άκουσε με. Σε real time protection μην βάλεις τίποτα. Αν θες να το έχεις για να scannareis κάποια στιγμή τον υπολογιστή σου καλώς.

Από εκεί και πέρα ανοιχτό το firewall του mac & του router και θα είσαι μια χαρά.
Once You Go Mac You Never Go Back

#7   zeledaki69

zeledaki69

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2012 - 13:30

Δε νομίζω να σου χρειαστεί anti - virus...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες