Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Να δοθουν εξηγησεις!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 12/01/2012 - 21:52

Προσοχή : ο gsfakianakis είναι ένας απατεώνας του φορουμ.. Αγοράζει απο το φόρουμ μας τις οποίες ευκαιρίες δίνονται κ μας τα πουλά πιο ακριβά .. Έχει κ μάλιστα γνωστό στο φόρουμ που μ σβήνουν τα ποστ όταν ενημερώνω για το τι ακριβώς κανει .

Τελευταία επεξεργασία από: mikrovioslive, 12/01/2012 - 21:53


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/01/2012 - 21:55

Προσοχή : ο gsfakianakis είναι ένας απατεώνας του φορουμ.. Αγοράζει απο το φόρουμ μας τις οποίες ευκαιρίες δίνονται κ μας τα πουλά πιο ακριβά .. Έχεις κ μάλιστα γνωστό στο φόρουμ που μ σβήνουν τα ποστ όταν ενημερώνω για το τι ακριβώς κανει .



Γιατί ειναι απατεώνας; Δηλαδή τα μαγαζιά που αγοράζουν τα προιοντα τους σε τιμή Α και μας τα πουλανε σε τιμή πιο πάνω ειναι απατεωνες;

Αμα δεν σου κανει η τιμή μην το παρεις. Προφανως ο τυπος αγορασε κατι και αν μπορεί να το πουλησει πιο ακριβα να βγαλει και κατι, μεγεια του.

Το θεμα "μαγαζακι" είναι αλλο. Ουτε τον ξερω ουτε με νοιαζει. Αλλα το να πεις καποιον απατεωνα για αυτό το λογο που λες δε στεκει.
Whatsapp doc?

#3   mistiri0

mistiri0

    iPH newbie

  • Pip
  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:01

Το οτι το κανει συνεχως το ξερουμε ολοι φιλε αλλα ειναι δικαιωμα του να κανει αυτο αφου βρισκονται ατομα και να του πουλανε και να του αγοραζουν δικαιωμα σου να μην παρεις η να πουλησεις σεκεινο. Οσο αφορα το οτι καποια ατομα εχουν admin εδω μεσα και παρεμβενουν σε συγκεκριμενες αγγελιες η οχι ειναι αλλο θεμα που δεν ειναι της παρουσης..!!

#4   mistiri0

mistiri0

    iPH newbie

  • Pip
  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:02

Απλα μην λες τετοιες λεξεις γιατι αυτο που ειπες διωκεται ποινικα αν δεν μπορεις να το στηριξεις.

#5   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:04

Να σοβαρά μιλάς .;;; Δηλαδή εδω δίνονται κάποιες ευκαιρίες για να αγοράσουμε πιο φθηνά ... Και τις ευκαιρίες αυτές να τις χαλάει ο εξυπνακιας .; Και το λες και μαγκιά .;;; Αυτο είναι εκμετάλλευση ... Και τα μαγαζιά έχουν ενοίκια έχουν προσωπικό να πληρώσουν ΦΠΑ κ όλα τα αλλα ... Ο κύριος τη έχει.; Απλα για να παίρνει απο κάποιον που δεν γνωρίζει απο ποιον αγοράζει .;;; Ξανά σκέψου το λίγο .

#6   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:05

Απλα μην λες τετοιες λεξεις γιατι αυτο που ειπες διωκεται ποινικα αν δεν μπορεις να το στηριξεις.

υπάρχουν οι πολησεις του ... Με 50€ παραπάνω.. Φοροφυγάς λοιπόν .

#7   verde

verde

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:13

11. Ο χώρος των αγγελιών έχει δημιουργηθεί για την εξυπηρέτηση των μελών της κοινότητας. Οι αγγελίες που υπάγονται στην κατηγορία "μαγαζάκια" διαγράφονται άμεσα χωρίς προειδοποίηση.


Aυτό που κάνει δηλαδή δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορια?

Τελευταία επεξεργασία από: verde, 12/01/2012 - 22:13


#8   mistiri0

mistiri0

    iPH newbie

  • Pip
  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:21

Verde γιαυτο ειπα πιο πανω οτι το ποια σε ποια ατομα παρεμβενουν που πουλανε καθημερινα και ποια οχι ειναι κατι που δεν ειναι της παρουσης για να το θιξουμε μεσα σε αυτη την αγγελια.εγω απο τοτε που μπηκα εχω δει μονο ενα admin να διαγραφει επιλεκτικα η να θυμαται τους κανονες δεν εχω δει να ασχολειτε με το κομματι αγγελιων και να τσεκαρει κανενα αλλο αφου πιστεψα σε μια φαση οτι ειναι ενας.αργοτερα παρατηρησα οτι το θεμα μαγαζακι εχει γινει και απο admin εδω μεσα απο συσκευες ομως που βρησκει εκτος φορουμ εδω μεσα και τις πουλαει εδω μεσα ανα διαστηματα.επισης υπαρχουν ατομα που διαθετουν και τρια account και πουλανε η αγοραζουν με αλλα ονοματα ανα διαστηματα!μιλαμε για επιστημη κοινως.

#9   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:24

επειδη αναφερθηκες σε admins και mods οι οποιοι εκπροσωπουμε το forum θα παρακαλουσα να αναφερεις usernames για τα παραπανω που ισχυριζεσαι αλλιως εισαι συκοφαντης!

#10   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:31

@microvioslive, @mistiri0:

Όταν έχετε να πείτε κάτι και να κατηγόρησετε τον οποιοδήποτε να το κάνετε με επιχειρήματα. Επίσης στην προηγούμενη αγγελία του ίδιου μέλους εγώ σου διεγραψα το μήνυμα και κερδίσες με την αξία σου και από εμένα ένα warn status. Το τελευταίο για τον microvioslive.

#11   verde

verde

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:32

εγώ θέλω να μου απαντήσεις σε μια μονο απορία γιατί από την στιγμή που υπάρχει κανόνας που λέει ρητά ότι απαγορεύονται οι αγγελίες τύπου μαγαζάκια δεν τις σβήνετε?
αα και επίσης γιατί ο λογαριασμός μου κέρδισε ένα + στο warn status αν πήγαινε σε μένα αυτό

#12   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:35

δεν πηγαινε σε σενα.. αλλα στον συγκεκριμενο φιλο μας που κατ' εξακολουθησην ονομαζει τους πωλητες απατεωνες..

επισης αγγελιες μαγαζακια που πεφτουν στην αντιληψη μας διαγραφονται.. εαν μας ξεφευγει και καμια που γνωριζετε ενημερωστε μας.. δεν ειμαστε εμεις και εσεις..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 12/01/2012 - 22:37


#13   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:36

@verde:

Δεν κερδίσες (τουλάχιστον) από εμένα κάτι. Επίσης οι αγγελίες τύπου "μαγαζάκια" θεωρούνται αυτές που έχουν πολλά αντικείμενα προς πώληση και όχι τα άτομα.

Μην πείτε ότι δεν το ξέρατε και ότι το μαθαίνετε τώρα.

Επίσης όταν κάτι δεν σας αρέσει απλά προσπερνάτε και έτσι δεν δίνεται πάτημα σε κανέναν να πει το οτιδήποτε. Απλά πράγματα.

#14   hyper

hyper

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:36

Όντως κύριοι mod ποια ειναι τα μαγαζάκια? Όταν κάποιος πουλάει 50000 προϊόντα στο φόρουμ ,δεν θεωρείτε μαγαζάκι ?Οχι μόνο μαγαζί λέω εγω ,αλλα μιλάμε για πολυεθνικη.......

#15   verde

verde

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2012 - 22:36

okay ευχαριστώ στην πρώτη ερώτηση όμως δεν μου έχει απαντήσει κανεις σας και νομίζω ότι είναι η πιο σοβαρή

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες