Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά iMac και Macbook, 123 ευρώ φθηνότερα σε MediaMarkt και Κωτσόβολο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
107 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   mike1111

mike1111

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 18:19

6-10% και εχιες 24 ατοκες δοσεις..!

δηλαδή 6% στα φτηνά και 10% στα πιο ακριβά?
ή κάποια μαγαζιά 6% και κάποια άλλα μαγαζιά 10%
Πάντως το 3% ή 6% είναι... άσε καλύτερα μην το χαρακτηρίσω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   stefplak

stefplak

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/01/2012 - 21:09

Παλήκαρε ένας φίλος του πατέρα μου πήρε το αντιστοιχο μοντέλο απο αμερική απο ένα ονλινε γνωστό κατάστημα της αμερικης με 770 ευρό και το έφερε μέσω βελγίου χωρίς να πληρώσει δασμούς κτλπα . Τα μεταφορικα ήταν μόλης 30 κάτι ευρό οπότε 800 ευρό μαζί με τα μεταφορικά και αν έχεις θειους συγκενείς κτλπα εκει γλητώνεις και αυτά .Οπότε ναι παιδία η εγχώρια αγορά ειναι για λύπηση γιατί παρολο τις δύσκολες μέρες και τη μηζέρια που μας καταβάλει οι τιμές στα προιόντα συνεχίζουν να έχουν αυξήσεις πράγμα παράλογο για την ελληνική πραγματικότητα . Απλά στηρίζονται στον αυθορμητισμό των ελλήνων που λίγο πολύ όλοι τον έχουμε στο άιμα μας και θέλουμαι συνεχώς εκτός απο τα μηχανίματα και τις συσκευές μας να "αναβαθμίζουμε" και τους εαυτούς μας . Ή τουλάχιστον έτσι νομίζουμε οτι πράτουμε !



φιλε μου εαν αναφερεσαι οτι πηρε macbook pro late 2011 17 ιντσων καινουργιο 800 ευρω δεν το πιστευω με την καμια.Εαν αναφερεσαι στο μικρο μοντελλο των 13 ιντσων και κανα middle η early 2011 το θεμα αλλαζει....
Επισης δεν ανεφερα οτι μου ηρθε απο Αμερικη αλλα απο ευρωπη με τιμη ομως Αμερικης....

#108   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 22:39

φιλε μου εαν αναφερεσαι οτι πηρε macbook pro late 2011 17 ιντσων καινουργιο 800 ευρω δεν το πιστευω με την καμια.Εαν αναφερεσαι στο μικρο μοντελλο των 13 ιντσων και κανα middle η early 2011 το θεμα αλλαζει....
Επισης δεν ανεφερα οτι μου ηρθε απο Αμερικη αλλα απο ευρωπη με τιμη ομως Αμερικης....



Το 13 άρι φυσικά ρε παλίκαρε αυτό που στο ebay το βροίκες με 900 ! οχι τι 17 άρι αλλιώς εμπόριο θα έκανα :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες