Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αναβαθμιση εφαρμογων απο λογαριασμό


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   radio936

radio936

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2009 - 19:42

Καλησπερα. Το φιλαρακι που μου εδωσε το κινητο ειχε περασει 2 εφαρμογες με δικο του λογαριασμο, φυσικά εχω δικο μυο στο app store -itunes αλλα επειδη στις συγκεκριμενες εφαρμογες θελουν update μου ζηταει τον κωδικο του λογαριασμου του φιλου μου. Πως θα κανω αναβαθμιση, πρέπει να διαγραψω τις εφαρμογες και να τις περασω ξανα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 30/09/2009 - 19:58

Καλησπερα. Το φιλαρακι που μου εδωσε το κινητο ειχε περασει 2 εφαρμογες με δικο του λογαριασμο, φυσικά εχω δικο μυο στο app store -itunes αλλα επειδη στις συγκεκριμενες εφαρμογες θελουν update μου ζηταει τον κωδικο του λογαριασμου του φιλου μου. Πως θα κανω αναβαθμιση, πρέπει να διαγραψω τις εφαρμογες και να τις περασω ξανα?

Οι εφαρμογές αυτές δεν ανήκουν στο iphone ανήκουν στο account που τις αγόρασε. Αν δεν σου δώσει αυτός που το αγόρασες το password του δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Αν τις σβήσεις προφανώς θα πρέπει να τις ξανααγοράσεις.

#3   radio936

radio936

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2009 - 10:08

Το καλο ειναι οτι αφορα το skype και ενα αλλο προγραμμα τα οποια ειναι free, οποτε τα σβηνω και τα εγκαθιστω ξανα...

#4   kostas-k

kostas-k

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 01/10/2009 - 10:34

Με κάτι εφαρμογές που crackάρουν τα IPA δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο? Εγκατέστησα σήμερα μια εφαρμογή με όνομα C4Crack και σπάει κάποια από τα προγράμματα που έχεις στο iPhone σου, όταν πάω σπίτι θα δοκιμάσω να βάλω αυτές τις εφαρμογές και σε άλλο iPhone να δω αν χρειαστεί τον κωδικό μου.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες