Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αντίποινα απο Anonymous !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
83 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/02/2012 - 13:08

Η Υπηρεσία Ηλ. Εγκλήματος ξεκινάει λέει έρευνα.. :lol:
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/02/2012 - 13:13

Ναι βρήκαν και το όνομά του.Anonymous τον λένε πρέπει να είναι Ελληνο-αμερικάνος διέρρευσε..

Αναρτημένη εικόνα


#63   sjonjon

sjonjon

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Twitter:@sjonjon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 03/02/2012 - 16:05

Χμμμ..Απ'οτι φαίνεται η επίθεση δεν έγινε απο το σκληρό πυρήνα των Anonymous..(GHS ίσως..?)
Tweetάρανε οτι την υποστηρίζουν αλλά δεν υποστηρίζουν ,λέει, επιθέσεις σε media...κακώς....

Τελευταία επεξεργασία από: sjonjon, 03/02/2012 - 16:13


#64   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/02/2012 - 16:31

Η Πρέσβειρα της Σλοβενίας στην Ιαπωνία ζητά συγγνώμη που υπέγραψε το ACTA
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#65   St3lios

St3lios

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/02/2012 - 17:29


Kαποια στιγμη θα ξυπνησουμε!!!Πιστευω

#66   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2012 - 17:33

Kαποια στιγμη θα ξυπνησουμε!!!Πιστευω

Για να δούμε,όλοι αυτό περιμένουμε.

#67   St3lios

St3lios

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/02/2012 - 18:15

Για να δούμε,όλοι αυτό περιμένουμε.

H επανάσταση πρεπει να γινει στο δρομο και οχι με το iPhone στο χερι.
Και το λεω για ολους μας αυτο.Πιστευω οτι δεν πρεπει να περιμενουμε αλλο.
Πρεπει να βγουμε μπροστα για να μην παθουμε και εμεις Χρυσοχοιδισμο στο τελος. :lol: :lol:

#68   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2012 - 18:43

H επανάσταση πρεπει να γινει στο δρομο και οχι με το iPhone στο χερι.
Και το λεω για ολους μας αυτο.Πιστευω οτι δεν πρεπει να περιμενουμε αλλο.
Πρεπει να βγουμε μπροστα για να μην παθουμε και εμεις Χρυσοχοιδισμο στο τελος. :lol: :lol:

Ποιός μίλησε για Iphone στο χέρι???
Θέλει φίλε μου χτυπήματα απο παντού όμως,όχι μόνο στον δρόμο πορείες που το μόνο που προκαλούν είναι υλικές και σωματικές βλάβες(του κόσμου όχι των μπάτσων)αλλά και απο το ίντερνετ,από όπου μπορεί ο καθένας,γιατί ο ανάπηρος π.χ δεν μπορεί να κατέβει στην πορεία αλλά το μυαλό του να κόβει και να κάνει χτυπήματα απο το σπίτι του κατεβάζοντας κυβερνητικά site.

#69   St3lios

St3lios

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/02/2012 - 19:36

Ποιός μίλησε για Iphone στο χέρι???
Θέλει φίλε μου χτυπήματα απο παντού όμως,όχι μόνο στον δρόμο πορείες που το μόνο που προκαλούν είναι υλικές και σωματικές βλάβες(του κόσμου όχι των μπάτσων)αλλά και απο το ίντερνετ,από όπου μπορεί ο καθένας,γιατί ο ανάπηρος π.χ δεν μπορεί να κατέβει στην πορεία αλλά το μυαλό του να κόβει και να κάνει χτυπήματα απο το σπίτι του κατεβάζοντας κυβερνητικά site.

Ωχ σορυ που σου εθιξα το κινητο.Μαλλον δε με καταλαβες.Οταν λεω με το ιφον στο χερι εννοω οτι πρεπει να ξεκολησουμε καποια στιγμη
απο τον καπιταλισμο και να ασχοληθουμε με ΕΜΑΣ.Και πλεον δεν υπαρχουν ουτε μπατσοι ουτε στρατιωτικοι
κ.τ.λ ΟΛΟΙ πρεπει να γινουμε ενα.Και να εισαι σιγουρος οτι ο καθενας απο τη μερια του μπορει να βοηθησει.Οποιος και να ειναι αυτος.
Μπορει να γινομαι γραφικος αλλα αυτα που ερχονται δεν περιγραφονται.Η φωνη εχει Δυναμη ο καναπες ΟΧΙ

#70   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/02/2012 - 20:58

Αναρτημένη εικόνα


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#71   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2012 - 21:44

Ωχ σορυ που σου εθιξα το κινητο.Μαλλον δε με καταλαβες.Οταν λεω με το ιφον στο χερι εννοω οτι πρεπει να ξεκολησουμε καποια στιγμη
απο τον καπιταλισμο και να ασχοληθουμε με ΕΜΑΣ.Και πλεον δεν υπαρχουν ουτε μπατσοι ουτε στρατιωτικοι
κ.τ.λ ΟΛΟΙ πρεπει να γινουμε ενα.Και να εισαι σιγουρος οτι ο καθενας απο τη μερια του μπορει να βοηθησει.Οποιος και να ειναι αυτος.
Μπορει να γινομαι γραφικος αλλα αυτα που ερχονται δεν περιγραφονται.Η φωνη εχει Δυναμη ο καναπες ΟΧΙ

Μου έθιξες το κινητό?? :lol: καλό το ακούσαμε και αυτό......Εσύ μάλλον δεν με κατάλαβες η μάλλον δεν θές να καταλάβεις μου φαίνεται.Λέμε τα ίδια με άλλα λόγια.Το ότι ΟΛΟΙ μπορούν να βοηθήσουν απο όλα τα πόστα αυτο είναι το μόνο σύγουρο,αλλά δεν θέλουν αυτό είναι το πρόβλημα.Ο καναπές ποτέ δεν είχε δύναμη και ούτε θα έχει,χορτάσαμε απο επαναστάτες του καναπέ.....οπαδούς του καναπέ......εξυπνάκιδες του καναπέ.Άστο φίλε μη μου τα λές αυτά,ξέρω πολύ καλά τι γίνεται γύρω μου,σε άλλους πές τα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται και τι τους περιμένει.
Απλά όλοι φοβούνται να μιλήσουν για τους λόγους τους......όλοι στην χώρα μας έχουν μάθει όλα μα όλα να τα κάνουν εκ του ασφαλούς αυτό είναι το πρόβλημα,δεν ρισκάρει κανείς τίποτα γιαυτό είναι χαμένοι σε όλα,ο Έλληνας πρέπει να πάθει για να μάθει,οι παλιότερες γενιές το ξέρουν οι νέες όχι,τους τα λένε οι παλιές για το τι περάσανε αλλα η νέα γενιά το αγνοεί,τώρα όμως που θα το καταλάβουν τι εννοούσαν οι παππούδες θα δείς για πότε θα αντιδράσουν.........
Άστο μην την ανοίγουμε αυτήν την κουβέντα γιατί δεν θα τελιώσει ποτέ.......

#72   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/02/2012 - 22:02

Aπότι φαίνεται κάποιοι εκμεταλεύτηκαν τη δύναμη του ονόματος των Anonymous..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#73   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2012 - 22:15

Aπότι φαίνεται κάποιοι εκμεταλεύτηκαν τη δύναμη του ονόματος των Anonymous..


και ποιος σου λεει πως δεν είναι πληρωμένο review για να μας ρίξουν το ηθικό ή από τη δίωξη ηλεκτρονικού ώστε να ψαρέψουν καμιά κίνηση απερισκεψίας και να βρουν ίχνη...

#74   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/02/2012 - 22:19

Δε κατάλαβες.. Το διέψευσαν οι AnonGR στο Twitter τους.

Διάβασε όλο το άρθρο.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#75   St3lios

St3lios

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/02/2012 - 22:25

Μου έθιξες το κινητό?? :lol: καλό το ακούσαμε και αυτό......Εσύ μάλλον δεν με κατάλαβες η μάλλον δεν θές να καταλάβεις μου φαίνεται.Λέμε τα ίδια με άλλα λόγια.Το ότι ΟΛΟΙ μπορούν να βοηθήσουν απο όλα τα πόστα αυτο είναι το μόνο σύγουρο,αλλά δεν θέλουν αυτό είναι το πρόβλημα.Ο καναπές ποτέ δεν είχε δύναμη και ούτε θα έχει,χορτάσαμε απο επαναστάτες του καναπέ.....οπαδούς του καναπέ......εξυπνάκιδες του καναπέ.Άστο φίλε μη μου τα λές αυτά,ξέρω πολύ καλά τι γίνεται γύρω μου,σε άλλους πές τα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται και τι τους περιμένει.
Απλά όλοι φοβούνται να μιλήσουν για τους λόγους τους......όλοι στην χώρα μας έχουν μάθει όλα μα όλα να τα κάνουν εκ του ασφαλούς αυτό είναι το πρόβλημα,δεν ρισκάρει κανείς τίποτα γιαυτό είναι χαμένοι σε όλα,ο Έλληνας πρέπει να πάθει για να μάθει,οι παλιότερες γενιές το ξέρουν οι νέες όχι,τους τα λένε οι παλιές για το τι περάσανε αλλα η νέα γενιά το αγνοεί,τώρα όμως που θα το καταλάβουν τι εννοούσαν οι παππούδες θα δείς για πότε θα αντιδράσουν.........
Άστο μην την ανοίγουμε αυτήν την κουβέντα γιατί δεν θα τελιώσει ποτέ.......

Nαι οι παλιοτερες γενιες που εδω και 35 χρονια υποθαλπτουν το ιδιο σαπιο συστημα,που ονειρο τους ηταν να γινουν δ.υ και μετα να κανουν τα παιδια τους δ.υ και μετα τα παιδια τους με τη σειρα τουσ να γινουν και αυτοι δ.υ. Που για ολα φταινε οι Αμερικανοι και οι συνομοσιες,που τους πεταξανε ενα κομματι ψωμι και πεσανε με τα μουτρα.ΟΙ παππουδες μας που τουσ παιρναν τα παιδια τους στα χωριά με τις πατεριτσες να πανε να ψηφισουν.Εε σιγουρα δε τελειωνει η κουβεντα εχει πολλα ακομα ΧΑΧΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες