Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[tweak] siriToggles


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
68 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:19

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω την χρησιμοτητα εαν δεν εισαι τυφλος να ανοιγεις φωνητικα το wifi π.χ. Το εχουμε ξευτιλισει με κατι αχρηστες εφαρμογες νομιζω.

epic fail!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:25

epic fail!


Εως πολυ αχρηστες θα ελεγα. Να πω φωνητικα στο siri να μου κλησει το τηλεφωνο. Εαν εισαι αναπηρος συμφωνω βεβαια.!

#33   paris18m

paris18m

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Twitter:@unitedworx
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Paris.P.

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:40

να αλλάξεις την φωτεινότητα το κάνεις πολύ πιο γρήγορα πατώντας 2 φορές το home button και κάνεις swipe δεξιά για να βρεις την μπάρα της φωτεινότητας

ο siri θα θέλει πολύ περισσότερο χρόνο για να το κάνει αυτό, το ίδιο ισχύει και το να ξεκινάς διαφορα Apps μέσω siri είναι αχρηστρο!

δεν θα ήθελα ουτε κατά διάνοια να είναι αυτές οι αναβαθμησεις που θα δώσει η apple sto siri,

#34   bubu

bubu

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:41

Εως πολυ αχρηστες θα ελεγα. Να πω φωνητικα στο siri να μου κλησει το τηλεφωνο. Εαν εισαι αναπηρος συμφωνω βεβαια.!


Δεν έχετε και πολυ άδικο αλλα είναι προφανές απο τον τρόπο που εκφράζεστε οτι έχετε σκάσει από την ζήλια σας!!! :lol:

#35   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:42

να αλλάξεις την φωτεινότητα το κάνεις πολύ πιο γρήγορα πατώντας 2 φορές το home button και κάνεις swipe δεξιά για να βρεις την μπάρα της φωτεινότητας

ο siri θα θέλει πολύ περισσότερο χρόνο για να το κάνει αυτό, το ίδιο ισχύει και το να ξεκινάς διαφορα Apps μέσω siri είναι αχρηστρο!

δεν θα ήθελα ουτε κατά διάνοια να είναι αυτές οι αναβαθμησεις που θα δώσει η apple sto siri,


Πες τα ρε φιλε. Ετσι ειναι. Θα τρελαθουμε στο τελος. +1

#36   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:46

Ρε γ@€$&0 εμενα δεν με καταλαμβαινει :P
Χαχαχαχαχα :)
Ωραιο tweak ομως

#37   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:47

Δεν έχετε και πολυ άδικο αλλα είναι προφανές απο τον τρόπο που εκφράζεστε οτι έχετε σκάσει από την ζήλια σας!!! :lol:


Για πιο λογο? 4 s εχουμε. Απλα καποιοι απο εμας δεν εχουμε ιυτε 5% αναπηρια, για να χρειαζομαστε τετοιου ειδους εφαρμογες.

#38   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:53

Γιατι τελειως αχρηστο;
Εμενα και μες την πλακα βεβαια αλλα με εχει βολεψει κατι αντιστοιχο στο 4 στο αυτοκινητο για να βαζω-βγαζω το bluetooth για παραδειγμα.. Γιατι να μην βολεψει και αλλους σε καποιες αλλες περιπτωσεις;

#39   paris18m

paris18m

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Twitter:@unitedworx
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Paris.P.

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:53

απλά οι περισσότεροι όταν δουν κάτι στο Cydia που δεν γίνετε χωρίς jailbreak εκστασιάζονται

άσχετο αν είναι κάτι χρήσιμο η κάτι άσκοπο

#40   louros7

louros7

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:57

Παιδια, επειδη ειμαι καινουργιος κ μολις εκανα jailbreak στο 4s στο cydia ποια sources πρεπει να εγκαταστησω γι'αρχη?
σε λαθος post η ερωτηση μου αλλα ειδα αυτο το siritoggles κ μα 'ρεσε

#41   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 13:59

Γιατι τελειως αχρηστο;
Εμενα και μες την πλακα βεβαια αλλα με εχει βολεψει κατι αντιστοιχο στο 4 στο αυτοκινητο για να βαζω-βγαζω το bluetooth για παραδειγμα.. Γιατι να μην βολεψει και αλλους σε καποιες αλλες περιπτωσεις;


Γιατι υπαρχει το activator που αν προσαρμοσεις τα κουμπια οπως θελεις να ανοιγεις οποιες εφραμογες θελεις, ειναι πολυ πιο ευκολο και γρηγορο απο το τρομερο και φοβερο siri.!

#42   paris18m

paris18m

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Twitter:@unitedworx
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Paris.P.

Δημοσίευση 23/01/2012 - 14:00

Γιατι τελειως αχρηστο;
Εμενα και μες την πλακα βεβαια αλλα με εχει βολεψει κατι αντιστοιχο στο 4 στο αυτοκινητο για να βαζω-βγαζω το bluetooth για παραδειγμα.. Γιατι να μην βολεψει και αλλους σε καποιες αλλες περιπτωσεις;


φιλε Σπύρο

το να κλείνει και να ανάβεις το bluetooth μονο άσκοπο είναι! θα εξοικονομήσεις μπαταρία νομίζεις με το να κλείσεις το bluetooth? O κόπος που να το ανάβεις και να το κλείνεις είναι περισσότερο από το τι θα γλιτώσεις φιλε! Aυτοί που είναι κολλημένοι με το να κλείνουν και να ανάβουν bluetooth,wifi,gps η και οτιδιποτε άλλο σας ενημερώνω ότι υπάρχει καλύτερη ζωη άμα ξεχάσετε αυτούς τους διακόπτες

#43   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 23/01/2012 - 14:03

φιλε Σπύρο

το να κλείνει και να ανάβεις το bluetooth μονο άσκοπο είναι! θα εξοικονομήσεις μπαταρία νομίζεις με το να κλείσεις το bluetooth? O κόπος που να το ανάβεις και να το κλείνεις είναι περισσότερο από το τι θα γλιτώσεις φιλε! Aυτοί που είναι κολλημένοι με το να κλείνουν και να ανάβουν bluetooth,wifi,gps η και οτιδιποτε άλλο σας ενημερώνω ότι υπάρχει καλύτερη ζωη άμα ξεχάσετε αυτούς τους διακόπτες

ίσως αλλά όχι καλύτερη ζωή στην μπαταρία του κινητού...

#44   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 23/01/2012 - 14:04

και βασικά το κάναμε μεσανατολικό, σε οποίον αρέσει το χρησιμοποιεί σε οποίον δεν αρέσει όχι τέλος της κουβέντας βρείτε άλλο topic να ανεβάσετε τα post σας

#45   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/01/2012 - 14:08

Γιατι υπαρχει το activator που αν προσαρμοσεις τα κουμπια οπως θελεις να ανοιγεις οποιες εφραμογες θελεις, ειναι πολυ πιο ευκολο και γρηγορο απο το τρομερο και φοβερο siri.!

Δεν σου λεω οχι, αλλα ειναι εστω κατι που μπορει να σου φανει χρησιμο, και οχι εντελως αχρηστο.

φιλε Σπύρο

το να κλείνει και να ανάβεις το bluetooth μονο άσκοπο είναι! θα εξοικονομήσεις μπαταρία νομίζεις με το να κλείσεις το bluetooth? O κόπος που να το ανάβεις και να το κλείνεις είναι περισσότερο από το τι θα γλιτώσεις φιλε! Aυτοί που είναι κολλημένοι με το να κλείνουν και να ανάβουν bluetooth,wifi,gps η και οτιδιποτε άλλο σας ενημερώνω ότι υπάρχει καλύτερη ζωη άμα ξεχάσετε αυτούς τους διακόπτες

Μα αποδεδειγμενα ειναι χειροτερα για την μπαταρια μου! Εκει δεν χρειαζεται θεωρια, αφου βλεπω το ποσοστο να πεφτει μπροστα στα ματια μου... Δεν ειμαι κολλημενος, τους διακοπτες σχεδον παντα τους εχω ολους ανοιχτους, αλλα με το bluetooth βλεπω ειναι χειροτερα τα πραγματα, οποτε δεν υπαρχει λογος να χαλαω ασκοπα την μπαταρια μου.
Και δεν το ειπα μονο στο οτι ενεργοποιω-απενεργοποιω συνεχεια το bluetooth, αλλα πολλες φορες ξεκιναω και εχω ξεχασει να το ενεργοποιησω, οποτε βολευει. (δεν λεω οτι δεν υπαρχει και το activator η το sbsettings, απλα ως μια εναλλακτικη..)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες