Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

H Samsung προκαλεί με νέα διαφήμιση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
216 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2012 - 23:46

Ασε τα σαπια, αφου ηταν στο συρταρι το S2, ετσι τα παιρνει και τα δινει χωρις να σε ενημερωσει? τι λες καλε.


τι να ενημερωσει? που δανεισε καπου το s2? σιγα τα ωα. λες και δανεισε καμια ferrari !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   fonikoxeris

fonikoxeris

    iPH Enthousiast

  • 393 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2012 - 23:57

ρε συ Ipad μιας και τα βρηκαμε.μιας και δεν σου αρεσει το s2 και σου αρεσει με χιλια το Iphone ψηνεσαι για ανταλλαγη με το Iphone4 το δικο μου?ειναι κλειδωμενο βεβαια εμενα.εντελος off topic ειμαι αλλα μου ηρθε φλασια!χαχαχαχα

#213   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 16/02/2012 - 23:58

κ ποιος σου ειπε οτι δεν ειχα στην κατοχη μου κ 4-4s παραλληλα με το s2? δεν με ξερεις οποτε καλυτερα να ρωτας... η ουσια ειναι μια επιλεγει ο καθενας, οτι τον εξυπηρετει καλυτερα, απλως η διαφορα ειναι οτι υπαρχουν οι funboydes κ αυτοι που λατρευουν την τεχνολογια εγω ανηκω στην δευτερη κατηγορια, κ αυτη την στιγμη η samsung τεχνολογικα υπερεχει!

Η αληθεια ειναι οτι και η apple εχει τεχνολογια αλλα την εχει στα συρταρια της..Γιατι να την εμφανισει οταν τα προιοντα της πουλανε τρελα?
XS Max 256 Gb Space Gray

#214   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/02/2012 - 17:40

ρε συ Ipad μιας και τα βρηκαμε.μιας και δεν σου αρεσει το s2 και σου αρεσει με χιλια το Iphone ψηνεσαι για ανταλλαγη με το Iphone4 το δικο μου?ειναι κλειδωμενο βεβαια εμενα.εντελος off topic ειμαι αλλα μου ηρθε φλασια!χαχαχαχα


ναι γινεται. σου απαντησα και στο π.μ. που μου εστειλες. :)

#215   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/02/2012 - 00:22

Τα λόγια είναι περιττά..


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#216   niklakis

niklakis

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Twitter:@Nick_Bourlai
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:niklakis2

Δημοσίευση 25/02/2012 - 01:07

γυρναμε ξανα στην εποχη με τα στυλο για τα κινητα δεν παμε καλα οτι να ναι , τρομερο γεγονος για την samsung αυτο που εκανε , ειναι παγκοσμια πατεντα επανεφερε ξανα τα στυλο ουαου... τι να πω εμενα δεν με εντυπωσιαζει καθολου και το θεωρω πολυ κατινιστικο να κανει διαφημισεις που μεσα εχουν αλλο προιον οπως πχ το iPhone γιατι στην ουσια κανει και ΤΣΑΜΠΑ διαφημιση σε αυτους. τι να πω ο καθενας εχει την γνωμη του.

Υ.Γ. δειτε ο τυπος πως κραταει το κινητο-παντοφλα δεν πιανονται ρε @#$%^&%$ μου τα δαχτυλα του;;;
εγω που το δοκιμασα απο ενα γνωστο μου δεν το θεωρω καθολου βολικο , ειπαμε το μεγεθος μετραει αλλα οχι και ετσι

#217   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 25/02/2012 - 01:23

γυρναμε ξανα στην εποχη με τα στυλο για τα κινητα δεν παμε καλα οτι να ναι , τρομερο γεγονος για την samsung αυτο που εκανε , ειναι παγκοσμια πατεντα επανεφερε ξανα τα στυλο ουαου... τι να πω εμενα δεν με εντυπωσιαζει καθολου και το θεωρω πολυ κατινιστικο να κανει διαφημισεις που μεσα εχουν αλλο προιον οπως πχ το iPhone γιατι στην ουσια κανει και ΤΣΑΜΠΑ διαφημιση σε αυτους. τι να πω ο καθενας εχει την γνωμη του.

Υ.Γ. δειτε ο τυπος πως κραταει το κινητο-παντοφλα δεν πιανονται ρε @#$%^&%$ μου τα δαχτυλα του;;;
εγω που το δοκιμασα απο ενα γνωστο μου δεν το θεωρω καθολου βολικο , ειπαμε το μεγεθος μετραει αλλα οχι και ετσι


Ναι δυστυχως ειναι πατεντα το στυλο αυτο και καθε τετοιου τυπου στυλο. Αν ασχοληθεις να δεις τι παιζει στα capacitive στυλο θα καταλαβεις. Εχω φαει απογοητευση με οτι στυλο εχω αγορασει για ipad γιατι ο κωδικας του δε του επιτρεπει κατι διαφορετικο αυτη τη στιγμη. Θα ακυρωνε πχ το ios ενα τετοιο στυλο και συνεπως μονο μεγαλα σε ακρη στυλο χρησιμοποιουνται αυτη τη στιγμη στις συσκευες της apple που λειτουργουν και στα android που δεν εχουν αυτη τη δυνατοτητα να αναγνωρισουν τετοιου τυπου στυλο. Ειναι ειδικα android δηλαδη αυτα που λειτουργουν με τετοια στυλο και οχι ολα.

Αδιαφορο με αφηνει το note σαν συσκευη γιατι εχω και κινητο και ταμπλετα και δε θα ηθελα κατι ενδιαμεσο. Αλλα οχι να λεμε οτι πηγαν βηματα πισω επειδη εκατσαν μερικες εταιριες και εγραφαν κωδικα και εφτιαξαν λογισμικα που δεν αναιρουν τον αρχικο κωδικα του γραφικου περιβαλλοντος του λειτουργικου και σου δινουν εξτρα δυνατοτητες χωρις να σου αφαιρουν τιποτα απο την αρχη.

Τα στυλο αυτα δεν εχουν σχεση με τα παλια της πιεσης, ουτε τα σημερινα capacitive, ειναι τελειως διαφορετικη τεχνολογια και προφανως θελουν εξτρα λογισμικο/κωδικα οι συσκευες που τα περιεχουν και προφανως δε προστιθεται μετα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες