Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

αύριο θα παραγγείλω


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
89 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:23

το θέμα είναι αν μπορώ να ballo 20 euro εγώ έχω paypal και είχα βάλλει χρήματα δίνοντας σε ένα παιδί από ένα forum μέσο Paysafe και μου έστειλε από μια τον 10 euro μου έστειλε 9 στην paypal και πλήρωσα μια host εταιρία έμπασι περίπτωσιν μπορώ να ballo 20 euro η έχει κάποιο όριο και πες μου τι να τις πω ότι χρειάζεται να κάνει αύριο που θα πάει τι πρέπει προφανώς να πάει είναι δικηγόρος η μαμά μου αλλα από prepaid δεν ξέρει δεν έχει χρησιμοποίηση ποτε

Καλα το οτι ειναι δικηγορος δεν παιζει ρολο.Τεσπα θα παει με τα δικαιολογητικα που σου ανεφερα,θα τα βγαλει prepaid και ebanking αυτα θα ζητησει,μπορεις να βαλεις οσα λεφτα θες μεσα,απλα να θυμασαι οτι παντα τρωει προμηθεια.Δηλαδη επειδη αυριο θα ειναι η πρωτη φωρτιση τις καρτας αντι για 20 θα βαλει 22.Μετα η επαναφορτισεις που θα κανεις θα τρωνε ενα ευρω.Δηλαδη βαζεις 10 ευρω θα σου μενουν καθαρα 9.Αυτα.Α και κατι ακομα σε ποιο μεγαλα ποσα ανεβαινει και η προμηθεια τα ποσα βεβαια δεν τα θυμαμαι.Πχ εγω ειχα βαλει 150 ευρω και μεινανε καθαρα 148

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:25

Συγνώμη κιόλας -εσύ ξέρεις καλυτερα - αλλα γιατι θες να αγορασεις απο το EBay αφού δεν είσαι 100% έτοιμος!!υπάρχουν πολλα μαγαζιά οικονομικές ζελατινες έχει κ ενα παιδι το istore όπου θα βρεις κάτι!!εγω πάντως απο εδω θα έπαιρνα :)

Τελευταία επεξεργασία από: Evangelia, 26/01/2012 - 19:26


#63   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:26

ωραία θα τα γράψω σε ένα χαρτάκι αυτό με το δικηγόρος δεν το ηπα για να ψωνιστώ ναι ξέρετε έχω μαμά δικηγόρο etc απλός το ηπα αν πεζή ρολο ποτε δεν ξες

#64   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:29

φιλε μου θέλω να πάρο από το ebay ήταν καιρός εκτος από αυτό το ebay έχει του κόσμου τα πράγματα έτοιμος δεν ήμουν γιατί πρώτη φορα έχω κάνει αγορά μέσο internet έτσι είχε γίνει και με το jailbreak δεν ήξερα να κάνω και τα παιδιά μου έλεγαν αφού δεν είσαι έτοιμος απλούστατα μην κανεις jailbreak εγώ από πείσμα έκανα jailbreak και olla καλά έμαθα να κάνω και restore γενικός έμαθα πολλή καλά πιστεύω το iphone και μπορώ να αντιμετωπίσω αν όχι κάποια από τα προβλήματα που θα έχω κατά την διάρκεια χρήσης του

#65   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:37

και μια τελευταία ερώτηση όταν με το καλο πάρο την prepaid κάρτα πως θα την κάνω verify στην paypal μου ??? και κάτι άλλο αν το ποσο από την prepaid εξαντληθεί μετά δεν μπορώ να φάω αλλα χρήματα και να τα χρωστάω έτσι δεν είναι δηλαδή σαν τις μονάδες τελειωσαν δεν boris να paris τηλέφωνο για να ξέρει η μαμά μου να μην ανήσυχη και τέτοια ????

#66   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:40

Οταν θα πας να φτιαξεις λογαριασμο και περασεις την καρτα μεσα θα σου τραβηξει το paypal αυτοματα 1.50 ευρω.Μετα απο 2εργασιμες θα σου ερθει στο ebanking μια χρεωση απο paypal και θα εχει και ενα 4ψηφιο κωδικο.θα τον βαλεις αυτο τον κωδικο στο paypal και μετα εισαι ετοιμος για αγορες με οτι εχει να κανει με paypal.Και οχι δεν μπορεις να κανεις αγορα και να χρωστας.

#67   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:45

ωραία και κάτι άλλο αυτός ο τετραψήφιος κωδικός που θα μου έρθει σε email ??? εγώ τι πρέπει να δώσω από τα στοιχεια μου

#68   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:46

αφτη ειναι ????

http://www.eurobank....mid=693&lang=gr

#69   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:48

δεν με αφηνει να δω.Τι ηθελες να μου δειξεις;

#70   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:48

ωραία και κάτι άλλο αυτός ο τετραψήφιος κωδικός που θα μου έρθει σε email ??? εγώ τι πρέπει να δώσω από τα στοιχεια μου

Μεσα στο ebanking θα σου ερθει.

#71   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:49

Και τελος τα στοιχεια του κατοχου ειναι καλο να βαλεις παντου.Αυτουνου που ανηκει η prepaid.Μονο το δικο σου email βαλε και εισαι οκ.

#72   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:50

το πρότο
http://www.google.gr...iw=1280&bih=894

#73   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:51

Ναι αυτο που λεει προπληρωμενη καρτα eurobank.

#74   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:51

θα ήθελα να μου γράψεις με αρίθμηση πχ

1)
2)
από την αρχή πλήρως όμως το τι στοιχεια πρέπει να δόση η μαμά μου και τι πρέπει να πάρει μαζί τις

#75   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2012 - 19:52

εμενα μου λεει Προπληρωμένη Eurobank Visa

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες