Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Reckless Racing 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/02/2012 - 19:33

εγω εχω λιωσει στο death rally Τρελο κολημα θα το δοκιμάσουμε και αυτο

ωραιο αλλα δυσκολος χειρισμος.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 03/02/2012 - 18:51

το κατέβασα σπασμένο, καλύτερα γραφικά, χειρότερος χειρισμός.. αν και έχει ρύθμιση ευαισθησίας, δεν κατάφερα να το κάνω σαν του 1 (τα έπαιξα παράλληλα μήπως και.. αλλα μπα)
από ότι βλέπω στα μενού πρέπει να είναι και μεγαλύτερο - κάτι που στο 1 είχε πάρει αρνητικά σχόλια, λίγες πίστες και μικρές.
όταν πέσει στα 0,79 θα το αγοράσω

#18   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2012 - 20:04

το κατέβασα σπασμένο, καλύτερα γραφικά, χειρότερος χειρισμός.. αν και έχει ρύθμιση ευαισθησίας, δεν κατάφερα να το κάνω σαν του 1 (τα έπαιξα παράλληλα μήπως και.. αλλα μπα)
από ότι βλέπω στα μενού πρέπει να είναι και μεγαλύτερο - κάτι που στο 1 είχε πάρει αρνητικά σχόλια, λίγες πίστες και μικρές.
όταν πέσει στα 0,79 θα το αγοράσω


ισα ισα που μπορεις να φτιαξεις τα κουμπια οπως ακριβως τα θελεις και ποση εκταση και που να πιανουν στην οθονη. δεν ξερω εαν το ειδες.! οσον αφορα την τιμη, δεν ξερω ρε παιδια εγω γιατι θεωρω πολυ λιγα τα 3,99 για την δουλεια που εχουν κανει.! στα pc δηλαδη γιατι πληρωνουμε αδρα τα παιχνιδια. ξαναλεω οτι εχουμε καλοσυνηθισει με τα συνηθως 0,79 για αυτο μας κακοφαινετε. δεν θα επρεπε να ειναι ετσι ομως. ενα περιοδικο να παρεις το πενταευρω θα το δωσεις. πως κανετε ετσι για 4 ευρω.!

#19   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 04/02/2012 - 20:07

Απο τη στιγμη που καποια στιγμη θα μπορω να το παρω 0,79, γιατι να το παρω 4? Τι πως κανουμε ετσι? Sorry κιολας, αλλα δικη μας ειναι η τσεπη.

#20   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2012 - 20:20

Ειναι μικρο σαν παιχνιδι;; Νομιζω στο 1 ειχε αναφερθει κατι τετοιο..

#21   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 04/02/2012 - 20:26

Παιδιά το πόσο κάνει η εφαρμογή είναι θέμα αυτού που το φτιάχνει. Μπορεί να το πουλάει όσο θέλει. Προσωπικά θα ήθελα να είναι τσάμπα αλλά δυστυχώς δεν είναι κ δεν το αγοράζω. Τώρα για το αν είναι ακριβό ο καθένας να κοιτάξει τη τσέπη του.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#22   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 04/02/2012 - 20:43

ρε μάγκες ναι ναι εσας τους δήθεν.δεν νομίζεται οτι μας τα εχετε κανει πολλα με το τι θα αγοραζουμε αν το αγοραζουμε και ποσο το περνουμε?σας βαλαν για ελενχο?ειστε μια κλαση ανώτεροι που το περνετε ακριβότερα η πληρώνεται και εμεις το περνουμε τζαμπα?γτ να λυπηθω καποιον?και γτ να εκτημησω τον κοπο του?δεν εχεις ξανα δει να γινεται αδικια στην ζωη και για πιο σημαντικο κιολας θεμα?εσυ ρε μαγκα γτ δεν λιπασε τους αστεγους και αν να αγορασεις την εφαρμογη να την παρεις τζαμπα και τα λεφτα αυτα να τα δωσεις εκει?και μην ακουσω λαλακιες του στιλ εσυ τι εισαι και τι σε βαλαν γτ εσεις τα κανετε πρωτη αλλα ξερω δεν πιανοντε τα δικα μας.

#23   jstma

jstma

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/02/2012 - 22:48

Παρα πολυ καλο! βεβαια εχει λιγο δυσκολο χειρισμο.

#24   miotesoro

miotesoro

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:miotesoro

Δημοσίευση 04/02/2012 - 23:14

ξενέρωσα βασικά με τον χειρισμό..πολύ μάπα.το 1 μακράν καλύτερο
(στο 1 με φούλ γκάζι και τρελά μπαντιλίκια άνετα έπαιρνες τις στροφές χωρίς φρένο.εδώ ούτε καν)

#25   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 06/02/2012 - 15:57

ισα ισα που μπορεις να φτιαξεις τα κουμπια οπως ακριβως τα θελεις και ποση εκταση και που να πιανουν στην οθονη. δεν ξερω εαν το ειδες.! οσον αφορα την τιμη, δεν ξερω ρε παιδια εγω γιατι θεωρω πολυ λιγα τα 3,99 για την δουλεια που εχουν κανει.! στα pc δηλαδη γιατι πληρωνουμε αδρα τα παιχνιδια. ξαναλεω οτι εχουμε καλοσυνηθισει με τα συνηθως 0,79 για αυτο μας κακοφαινετε. δεν θα επρεπε να ειναι ετσι ομως. ενα περιοδικο να παρεις το πενταευρω θα το δωσεις. πως κανετε ετσι για 4 ευρω.!

δεν έχει να κάνει με τα κουμπιά ή την ευαισθησία
έχει να κάνει με τη συμπεριφορά του αυτοκινήτου

ενώ το 1ο με μαμά ρύθμιση ήθελε μηδέν χρόνο προσαρμογής, σε αυτό εδώ χρειάστηκε να παίξω με τις ρυθμίσεις και πάλι να ξοδέψω αρκετό χρόνο σε εκμάθηση (το κλασσικό φαινόμενο που δεν μπορείς να ισιώσεις το τιμόνι!)

κατα τα άλλα η δουλειά που έχουν κάνει είναι μεν πολύ καλή αλλά δεν νομίζω οτι αξίζει τα 4€ (ίσως γιατί είμαι σίγουρος οτι κάποια στιγμή θα πεσει στα 0,79)

Το reckeless gateaway το δώσανε δωρεάν για 1μέρα αν θυμάμαι καλα και το τσίμπησα.
Δεν είναι καιρός για παληκαριές!

#26   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 06/02/2012 - 16:13

Ο χειρισμός εμένα οτι φαίνεται μια χαρα. Η συμπεριφορά του αυτοκινήτου έχει βελτιωθεί για να μοιάζει περισσότερο με την πραγματικότητα αλλα πέρα απο αυτο καμία δυσκολία. Λίγο εξάσκηση θελει :)

#27   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/02/2012 - 09:27

ρε μάγκες ναι ναι εσας τους δήθεν.δεν νομίζεται οτι μας τα εχετε κανει πολλα με το τι θα αγοραζουμε αν το αγοραζουμε και ποσο το περνουμε?σας βαλαν για ελενχο?ειστε μια κλαση ανώτεροι που το περνετε ακριβότερα η πληρώνεται και εμεις το περνουμε τζαμπα?γτ να λυπηθω καποιον?και γτ να εκτημησω τον κοπο του?δεν εχεις ξανα δει να γινεται αδικια στην ζωη και για πιο σημαντικο κιολας θεμα?εσυ ρε μαγκα γτ δεν λιπασε τους αστεγους και αν να αγορασεις την εφαρμογη να την παρεις τζαμπα και τα λεφτα αυτα να τα δωσεις εκει?και μην ακουσω λαλακιες του στιλ εσυ τι εισαι και τι σε βαλαν γτ εσεις τα κανετε πρωτη αλλα ξερω δεν πιανοντε τα δικα μας.


χαχαχα φιλε αν ειμαι μια κλαση ανωτερος απο εσενα δινοντας 3,99 ευρω, δεν υπαρχει σχολιο για αυτο !!
εισαι τοσο αλλου και κομλεξαρισμενος που αλλα διαβαζεις και αλλα καταλαβαινεις μαλλον. δεν ειπα σε κανεναν τι να αγορασει και ποσο. ! την γνωμη μου απλα ειπα. και επειδη δεν αναφερθηκε αλλος για την τιμη, υπεθεσα οτι αναφεροσουν σε εμενα. ! οποτε δεν υπαρχει λογος να μιλας στον πληθυντικο. αντι για "μαγκες" θα επρεπε να μου απαντησεις ευθεως ως "μαγκα" γιατι και απο αυτο εχουμε ! :) :)

Τελευταία επεξεργασία από: ipad, 07/02/2012 - 09:30





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες