Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κιτρίνισμα οθόνης, να το αλλάξω.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
132 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   JamesR21

JamesR21

    iPH Addict

  • 784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:01

Παράνοια όπως το πες δεν ξέρω γιατί ασχολούμαι, απλά όταν δίνεις τόσα λεφτά θες να είναι όλα τέλεια.

Για να συνεχίσω στον αστερισμό στης παράνοιας είχα διαβάσει ότι η apple σταμάτησε να βάζει panel της samsung και βάζει πλεον sharp. Αν ισχύει αυτό σίγουρα είναι μια εξήγηση. Το θέμα είναι γτ σε κάποιους όπως λένε είναι άσπρη κανονικά, ας ανεβάσουν καμιά photo.
Άντε marilina...

Τελευταία επεξεργασία από: JamesR21, 19/02/2012 - 00:06


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:05

παντος επειδη εγω το εχω συγκρινει με αλλη συσκευη με ασπρη οθονη εχει μια διαφορα.........

#78   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:07

και μια με το αυτοματο κλειστο στην φωτεινοτητα

Συνημμένα αρχεία



#79   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:10

Παράνοια όπως το πες δεν ξέρω γιατί ασχολούμαι, απλά όταν δίνεις τόσα λεφτά θες να είναι όλα τέλεια.

Για να συνεχίσω στον αστερισμό στης παράνοιας είχα διαβάσει ότι η apple σταμάτησε να βάζει panel της samsung και βάζει πλεον sharp. Αν ισχύει αυτό σίγουρα είναι μια εξήγηση. Το θέμα είναι γτ σε κάποιους όπως λένε είναι άσπρη κανονικά, ας ανεβάσουν καμιά photo.
Άντε marilina...

θα σου πω γιατί δεν θα το κανω.

Γιατί αναλώθηκα ήδη πριν μηνες σε ενα τοπικ δεν ξερω και γω ποσων σελιδων με φρικαρισμενο κοσμο και με κακοήθεις που τρεχανε δεξιά αριστερά να λενε σε ολους ποσο χαλια ειναι οι οθονες τους και γιναμε μυλος.

Και επειδή εχω να ασχοληθώ απο τοτε και ειπα στον εαυτό μου οτι δεν θα ενδωσω σε τετοιου τυπου ασκοπες σαχλες.

Ουτε προβληματα με τον ηχο ειχα ποτέ, ουτε με κλησεις, ουτε κουμπιά, ουτε σημα ουτε τιποτα (φτου φτου).

Ουτε με το χρωμα. Οπότε ποιος ο λογος; Δε θα μου πεις τιποτα καινουριο που θα μου αλλαξει την αποψη .
Ευχαριστήσου το το κινητό, μια χαρά ειναι οι φωτό σου κι αν δε με πιστεύεις ρώτα τον κώστα και θα δεις οτι θα σου πει το ιδιο.
Whatsapp doc?

#80   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:11

και μια με το αυτοματο κλειστο στην φωτεινοτητα

βρε συ λεμε οτι η screenshot ΔΕΝ δειχνει το (πιθανό) προβλημα. Γιατί παίρνει φωτό μεσα απο το συστημα οχι οπως το βλεπεις εσυ.
Whatsapp doc?

#81   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:13

Παντως μαλλον τυφλος ειμαι!Καμια κιτρινιλα δεν ειδα εγω σε καμια φωτο!! :blink:
XS Max 256 Gb Space Gray

#82   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:17

μα εμεις δεν προσπαθυομε ουτε μυλος να γινουμε,ουτε να χαλασουμε τις καρδιες μας,απλα δεινουμε μια πιο χαλαρη ματια σε ενα θεμα που εχει προκειψει κατα καιρους,και ισως δεν ειναι τοσο σοβαρο οσο νομιζουμε......εγω τουλαχιστον εχω βγαλει την θεωρια μου συγκρινοντας το και με αλλα.......ολα ειχαν την ιδια οθονη......ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο κιτρινισμα......αρα πιος ο λογος να χαλαω την διαθεση μου?????υπαρχουν πιο σοβαρα θεματα που με απασχολουν,αν ειναι κιτρινη η οχι η οθονη....σε σημειο φυσικα που δεν μου παρουσιαζει προβλημα......γιατι αν ηταν πχ ΠΟΛΥ κιτρινη τοτε οκ......αλλα ξερουμε οτι υπαρζουν δυο ειδων οθονες...μια 'ασπρη' και μια ΄κιτρινη'........και συνεχιζουμε με οτι ο καθενας εχει......
απλα πραγματα

#83   JamesR21

JamesR21

    iPH Addict

  • 784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:19

Παντως μαλλον τυφλος ειμαι!Καμια κιτρινιλα δεν ειδα εγω σε καμια φωτο!! :blink:


Για μένα μιλάς; θα κοιτάξω να τις βγάλω μέρα.

#84   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:20

Παντως μαλλον τυφλος ειμαι!Καμια κιτρινιλα δεν ειδα εγω σε καμια φωτο!! :blink:

στις δικες μου αναφερεσαι????απλα σε πληροφορω οτι ειναι απο τις κιτρινες......πιστεψε με......

#85   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:20

Για μένα μιλάς; θα κοιτάξω να τις βγάλω μέρα.

Δεν το ειπα ειρωνικα ουτε με κακια!!Απλα ειλικρινα βλεπω μια χαρα το κινητο!!!Αληθεια!!!!
XS Max 256 Gb Space Gray

#86   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:21

στις δικες μου αναφερεσαι????απλα σε πληροφορω οτι ειναι απο τις κιτρινες......πιστεψε με......

μα σου λεω με SCREENSHOTS ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ η πιθανή κιτρινιλα γιατί παιρνει φωτό μεσα απο το συστημα. Πρεπει να βγαλεις με μηχανή.
Whatsapp doc?

#87   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:22

μα σου λεω με SCREENSHOTS ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ η πιθανή κιτρινιλα γιατί παιρνει φωτό μεσα απο το συστημα. Πρεπει να βγαλεις με μηχανή.

Μα και οι φωτογραφιες πιο πανω Μαριλινα δεν δειχνουν καμια κιτρινιλα!!Βλεπεις εσυ κιτρινιλα??Γιατι αν βλεπεις ειλικρινα χωρις ειρωνια πρεπει να παω σε οφθαλμιατρο!!! :P
XS Max 256 Gb Space Gray

#88   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:23

Μα και οι φωτογραφιες πιο πανω Μαριλινα δεν δειχνουν καμια κιτρινιλα!!Βλεπεις εσυ κιτρινιλα??Γιατι αν βλεπεις ειλικρινα χωρις ειρωνια πρεπει να παω σε οφθαλμιατρο!!! :P

οχι βεβαια, αν αναφερεσαι στου James21 τις φωτό, πρωτη και καλυτερη του ειπα οτι ειναι μια χαρά και οτι μαλλον ειναι ΑΕΚ και τα βλεπει κιτρινα χαχα διαβασε πιο πανω
Whatsapp doc?

#89   jimlos

jimlos

    iPH Addict

  • 857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimlost

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:25

μα σου λεω με SCREENSHOTS ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ η πιθανή κιτρινιλα γιατί παιρνει φωτό μεσα απο το συστημα. Πρεπει να βγαλεις με μηχανή.

καλα μην νευριαζεις και παθεις τπτ βραδιατικα :).........αφου δεν εχω μηχανη.........οταν βρω θα βγαλω μια.......δυστηχως την δικια μου την εχω δανεισει.........

#90   JamesR21

JamesR21

    iPH Addict

  • 784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:26

Δεν το ειπα ειρωνικα ουτε με κακια!!Απλα ειλικρινα βλεπω μια χαρα το κινητο!!!Αληθεια!!!!

Μακάρι φίλε μου να μην είναι τίποτα. Όπως είπα μπροστά στο 4άρι είναι κίτρινο. Δεν έχω καταφέρει να το συγκρίνω με άλλο 4s. Γι αυτό είπα άμα μπορεί κανείς που πιστεύει ότι η συσκευή του δεν κιτρινίζει (για 4s) να ανεβάσει καμία photo.

Τελευταία επεξεργασία από: JamesR21, 19/02/2012 - 00:27


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες