Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

πως αλλαζω το εικονειδιο της μουσικης στο Iphone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
33 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 31/01/2012 - 00:44

εγω θελω να ειμαι εδω μεσα για να βλεπω τα νεα. δεν ειμαι αναγκασμενος να απανταω σε κανεναν σαν εσενα που απαιτει κιολας μια απαντηση και οχι αναμενει για μια. μαλλον εσυ τα εχεις μπερδεψει.

και μιας και εισαι τοσο δεσποτικος, μπορεις να απαιτησεις απο το google να σου βρει μια απαντηση. Α και οταν τη βρεις απαιτω να μου την πεις! Για να βοηθας δεν εισαι εδω;

Μολις την βρω θα σου την στειλω φιλε μου να σε καλα.....
Α μαλλον εχεις μπερδεψει τα blogs με τα forum στα blogs βλεπεις τα νεα στα forum δεινεις και παιρνεις απαντησεις....
Καλο σου βραδυ....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 31/01/2012 - 12:37

Λεει πουθενα οτι εισαι υποχρεωμενος να δωσεις απαντηση οταν γινεσαι μελος σε ενα φορουμ;

Περιμενα περισσοτερα απο καποιον σαν εσενα.

#33   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 31/01/2012 - 13:31

Λεει πουθενα οτι εισαι υποχρεωμενος να δωσεις απαντηση οταν γινεσαι μελος σε ενα φορουμ;

Περιμενα περισσοτερα απο καποιον σαν εσενα.

Οχι δεν λεει απλα ειθισται οταν μπαινεις στον κοπο να γραψεις κατι σε ενα τοπικ καλα θα ηταν να γραψεις για να δωσεις μια απαντηση και οχι για να σχολιασεις τα λεγομενα του αλλου.....
Εξαλου δεν προσεβαλα και κανεναν και αν το εοοο το θεωρεις προσβολη εχω να σου παραθεσω ενα σορο αλλα γραφομενα που ειναι πραγματικες προσβολες....
Τελος παντον ας το τελειωσουμε εδω ζηταω συγνωμη αν προσβαλα καποιους δεν ειχα σκοπο....

#34   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 31/01/2012 - 19:32

Δεν ειναι οτι προσεβαλες και φυσικα δεν προσβαλλομαι τοσο ευκολα προσωπικα, ιδιαιτερα οταν προκειται για γραπτο λογο.

Αυτο που δεν ηταν ωραιο ειναι ο τροπος που το ειπες, οχι το τι ειπες. Δεν εχω καποιο προβλημα μαζι σου, δε σε ξερω αλλωστε.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες