Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Pages theme


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
824 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/02/2012 - 10:58

Τρελό θεματάκι και όσο ασχολείσαι τόσο ποιο πολύ όμορφο γίνεται.


http://www.youtube.com/watch?v=GfveCpuItjU

Κωστα πως τα φτιαχνετε αυτα στην lockscreen μπορειτε να μας βοηθησετε εμας τους ασχετους???Εχουμε το θεμα κ ειναι σαν να ειναι μισο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:07

Τρελό θεματάκι και όσο ασχολείσαι τόσο ποιο πολύ όμορφο γίνεται.


http://www.youtube.com/watch?v=GfveCpuItjU

Κώστα έχεις φτιάξει έτσι την lockscreen? για πες μου πως γιατι θέλω να αλλάξω αυτήν την μαυρίλα που έχει απο μαμά. Αν θες να μου πεις βέβαια.

#78   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:10

Η έκδοση που υπάρχει αυτη τι στιγμη στο Cydia είναι η 1.1...


Sent from my iPhone 4 White..!!!
iPhoniax.gr

αυτη η εκδοση (pages NC) ειναι μονο για notification center -sbsettings και lockinfo

Ολοκληρωμενο το theme θα βγει επισημα cydia συντομα.....

#79   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:23

αυτη η εκδοση (pages NC) ειναι μονο για notification center -sbsettings και lockinfo

Ολοκληρωμενο το theme θα βγει επισημα cydia συντομα.....



Ναι και γω μόνο αυτό βλέπω στη cydia.
Whatsapp doc?

#80   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:26

Και εμείς δεν είμαστε σχετικοί φίλε μου διαβάσουμε και τρώμε ώρες να μάθουμε.

Ότι θέλει, όποιος θέλει μπορεί να μπει εδώ και να παραμετροποιήσει το θέμα στα μέτρα του .

Ότι έχω κάνει και ότι έχω ανεβάσει υπάρχει στο παραπάνω link και μάλιστα λένε και διαδρομές και τα πάντα .

Αν πάλι κάποιος δεν μπορεί κάπου δυσκολεύεται τότε είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε .

Αλλά τα χίλια πμ που έχω λάβει να στείλω κάτι έτοιμο δεν το κάνω γιατί θεωρώ ότι έτσι δεν σας βοηθάω αλλά σας αφήνω να μην έχετε γνώση για το τίποτα παίρνοντας το έτοιμο, ενώ αν σας βοηθήσουμε να το εγκαταστήσουμε τότε θα γνωρίζετε και θα μάθετε πολλά πάνω στα θέματα .

Αυτά τα ολίγα για να ετιολογήσω και τους λόγους που δεν απαντάω ποια στα πμ μου.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#81   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:32

Και εμείς δεν είμαστε σχετικοί φίλε μου διαβάσουμε και τρώμε ώρες να μάθουμε.

Ότι θέλει, όποιος θέλει μπορεί να μπει εδώ και να παραμετροποιήσει το θέμα στα μέτρα του .

Ότι έχω κάνει και ότι έχω ανεβάσει υπάρχει στο παραπάνω link και μάλιστα λένε και διαδρομές και τα πάντα .

Αν πάλι κάποιος δεν μπορεί κάπου δυσκολεύεται τότε είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε .

Αλλά τα χίλια πμ που έχω λάβει να στείλω κάτι έτοιμο δεν το κάνω γιατί θεωρώ ότι έτσι δεν σας βοηθάω αλλά σας αφήνω να μην έχετε γνώση για το τίποτα παίρνοντας το έτοιμο, ενώ αν σας βοηθήσουμε να το εγκαταστήσουμε τότε θα γνωρίζετε και θα μάθετε πολλά πάνω στα θέματα .

Αυτά τα ολίγα για να ετιολογήσω και τους λόγους που δεν απαντάω ποια στα πμ μου.


Παω να φτιάξω μια με φωτό του φαληρακίου :lol:
Whatsapp doc?

#82   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:33

Παω να φτιάξω μια με φωτό του φαληρακίου :lol:

:lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#83   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:39

:lol: :lol:


Εχω αυτήν εδώ που πήρα απο πάνω απο το γκρεμό στη στροφή :rolleyes:

Συνημμένα αρχεία


Whatsapp doc?

#84   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:40

Αν και offtopic έχει αλλάξει αρκετά η παραλία σήμερα .;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#85   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:42

Και εμείς δεν είμαστε σχετικοί φίλε μου διαβάσουμε και τρώμε ώρες να μάθουμε.

Ότι θέλει, όποιος θέλει μπορεί να μπει εδώ και να παραμετροποιήσει το θέμα στα μέτρα του .

Ότι έχω κάνει και ότι έχω ανεβάσει υπάρχει στο παραπάνω link και μάλιστα λένε και διαδρομές και τα πάντα .

Αν πάλι κάποιος δεν μπορεί κάπου δυσκολεύεται τότε είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε .

Αλλά τα χίλια πμ που έχω λάβει να στείλω κάτι έτοιμο δεν το κάνω γιατί θεωρώ ότι έτσι δεν σας βοηθάω αλλά σας αφήνω να μην έχετε γνώση για το τίποτα παίρνοντας το έτοιμο, ενώ αν σας βοηθήσουμε να το εγκαταστήσουμε τότε θα γνωρίζετε και θα μάθετε πολλά πάνω στα θέματα .

Αυτά τα ολίγα για να ετιολογήσω και τους λόγους που δεν απαντάω ποια στα πμ μου.

Εγω δεν συμφωνω ,αποψη μου φυσικα,γιατι να μπαινουμε σε ξενα site κ να βλεπουμε πως τα κανουνε ολα αυτα.Γενικως υπαρχει σε πολλα sites αυτη η νοοτροπια ''μπες κ δες''ΟΧΙ γιατι να μπω εκει , λες ειμαστε αφρικη,εμεις δηλαδη εδω τι κανουμε.Εγω ανοιξα το ποστ κ εβαλα αποριες-λυσεις.Αν καποιος δωσει βημα-οδηγο απλο ,μετα θα μπορεσει να τα καταφερει κ μονος του.Οταν ο αλλος ειναι ασχετος που τον στελνεις?Εγω προσωπικα στα αγγλικα μου δεν ειμαι κ ο καλητερος γιατι να κατσω να μαθω μεσω google-μεταφραση αφου καποιος μπορει να μου δωσει απλα βηματα για το πως μπορω να κανω κατι κ μετα να κατσω να το τροποποιησω οπως γουσταρω εγω.Δεν ειναι κοπος παιδια.Μην τρελενεστε.
Υ.Γ Συγνωμη αν εγινα κουραστικος.

Τελευταία επεξεργασία από: arxontas77, 09/02/2012 - 11:50


#86   niav

niav

    iPH Elite Poster

  • 2.997 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:GioAth

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:43

+1

#87   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/02/2012 - 11:51

Εγω δεν συμφωνω ,αποψη μου φυσικα,γιατι να μπαινουμε σε ξενα site κ να βλεπουμε πως τα κανουνε ολα αυτα.Γενικως υπαρχει σε πολλα sites αυτη η νοοτροπια ''μπες κ δες''ΟΧΙ γιατι να μπω εκει , λες ειμαστε αφρικη,εμεις δηλαδη εδω τι κανουμε.Εγω ανοιξα το ποστ κ εβαλα αποριες-λυσεις.Αν καποιος δωσει βημα-οδηγο απλο ,μετα θα μπορεσει να τα καταφερει κ μονος του.Οταν ο αλλος ειναι ασχετος που τον στελνεις?Εγω προσωπικα στα αγγλικα μου δεν ειμαι κ ο καλητερος γιατι να κατσω να μαθω μεσω google-μεταφραση αφου καποιος μπορει να μου δωσει απλα βηματα για το πως μπορω να κανω κατι κ μετα να κατσω να το τροποποιησω οπως γουσταρω εγω.Δεν ειναι κοπος παιδια.Μην τρελαενεστε.Υ.Γ Συγνωμη αν εγινα κουραστικος.


Kαθόλου κουραστικός και όλες οι απόψεις πρέπει να λέγονται.Δεν λέω ότι η δική μου άποψη είναι σωστή αλλά το θέμα δεν είναι tweak να βοηθήσουμε ρε παιδιά.Έχει πολύ πράγμα να κάνεις και να τροποποιήσεις .Οδηγός γιατί να κάνει κάποιος όταν σου λέει το θέμα μέσα μέχρι και την διαδρομή που πρέπει να πας και αλλάξεις κάτι.

Εσύ γιατί δεν έκανες έναν οδηγό να δουν και οι άλλοι.?

Εγώ σταμάτησα να κάνω οδηγούς βλέποντας ότι δεν έχουν νόημα και όλοι ποστάρουν ότι θέλουν όπου θέλουν και κάνουν ότι θέλουν .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#88   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/02/2012 - 12:09

κώστα σε πιο ποστ στο modmyi γραφει πως να την κάνουμε έτσι την lockscreen. εχω φάει τον τόπο εκεί μέσα και δεν το βρίσκω.

#89   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/02/2012 - 12:16

Εγω Κωστα,αν μου επιτρεπεις,μακαρι να ηξερα κ αν με ρωταγαν θα ελεγα να εισαι σιγουρος.Εκανα ομως το αλλο κ με ειπαν Μ.....α,μου ζητησαν το λινκ για το θεμα κ το εδωσα.Καποιοι που τους το ζητησαν η απαντηση ηταν''Μ...... ειμαι εγω που εδωσα 2.30?'',αρα ειμαι Μ...... ??Δεν νομιζω.Εδωσα το λινκ γιατι μπορει αυτος τα 2.30 να τα θελει για πιο σοβαρους λογους τις ημερες αυτες που περναμε δυσκολα.Βεβαια ξερω οτι υπαρχουν κ οι τσαμπατζηδες αλλα δεν με απασχολει.
Προσωπικά δεν σου ζήτησα να μου πεις για ολο το θεμα αλλα για κατι συγκεκριμενο στην LS.Κ οπως σου ειπα δεν νοιωθω καλα τα αγγλικα.Τελος παντων δεν χρειαζεται περισσοτερη αναλυση πιστευω. κ sorry για το offtopic παιδια.

#90   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/02/2012 - 12:23

και εγώ παιδιά παρακολουθώ τώρα την σελίδα του modmyi πάνω από ένα χρόνο..αλλά μερικά πράγματα με δυσκολεύουν αφάνταστα και τα αγγλικά μου έιναι τέλεια. αλλά αυτήν την lockscreen και κάποιες άλλες που έχω δει για το συγκεκριμένο θέμα δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω πως στο κάλό τις φτιάχουν..είμαι και εντελώς άσχετη με το photoshop..αλλά που θα μου πάει..κάτι θα βρώ να κάνω..αλλιώς θα μείνω με την μαυρίλα. και εγώ σορρυ για το off topic.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)