Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

RadioActive 91.3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tpapas

tpapas

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2012 - 12:46

Καλημέρα, ένας από τους καλύτερους ραδιοφωνικούς σταθμούς είναι (επιτέλους) και στο App Store!
Ο RadioActive που εκπέμπει από τις Κυκλάδες στα FM και τους 91.3 αλλά και στο Internet στο www.radioactivefm.gr μετά από έντονες οχλήσεις από εμένα προσωπικά :rolleyes: αλλά κι άλλους iPhoners έκανε το μεγάλο βήμα και έφτιαξαν μια πολύ συμπαθητική εφαρμογή.
Η μουσική... Ό,τι πιο ψαγμένο μπορείτε να φανταστείτε, οι εναλλαγές ύφους είναι τέτοιες που δεν τον βαριέσαι με τίποτα! Δεν έχει διαφημίσεις! Τέλος πάντων τα λόγια είναι περιττά, η εφαρμογή είναι FREE και δεν έχετε παρά να κρίνετε μόνοι σας... Search for RadioActive, Sifnos

Φιλικά,

Θόδωρος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   tpapas

tpapas

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2012 - 13:00

Καλημέρα, ένας από τους καλύτερους ραδιοφωνικούς σταθμούς είναι (επιτέλους) και στο App Store!
Ο RadioActive που εκπέμπει από τις Κυκλάδες στα FM και τους 91.3 αλλά και στο Internet στο www.radioactivefm.gr μετά από έντονες οχλήσεις από εμένα προσωπικά :rolleyes: αλλά κι άλλους iPhoners έκανε το μεγάλο βήμα και έφτιαξαν μια πολύ συμπαθητική εφαρμογή.
Η μουσική... Ό,τι πιο ψαγμένο μπορείτε να φανταστείτε, οι εναλλαγές ύφους είναι τέτοιες που δεν τον βαριέσαι με τίποτα! Δεν έχει διαφημίσεις! Τέλος πάντων τα λόγια είναι περιττά, η εφαρμογή είναι FREE και δεν έχετε παρά να κρίνετε μόνοι σας... Search for RadioActive, Sifnos

Φιλικά,

Θόδωρος


Ξέχασα... App Store

#3   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/02/2012 - 13:03

Μεταφορά στην σωστή ενότητα ----> Greek Developers.

ezgif_com_crop_2.gif


#4   tpapas

tpapas

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2012 - 21:06

Μεταφορά στην σωστή ενότητα ----> Greek Developers.


Μα... Δεν είμαι developer ούτε απευθύνομαι σε developers, απλά ή8ελα να δηλώσω την ύπαρξη ενός υπέροχου και διαφορετικού ραδιοφωνικού σταθμού στο app store!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες