Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πόσο επηρεάζει τη ζωή και την ψυχολογία σας το iPhone;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Πόσο επηρεάζει τη ζωή και την ψυχολογία σας το iPhone;

Πόσο επηρεάζει τη ζωή και την ψυχολογία σας το iPhone;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/10/2009 - 08:59

Κοίτα... Θα απαντήσω με πολύ απλά λόγια!!! Το iPhone μου έχει γίνει επέκταση του χεριού μου!!!

ΥΠΕΡ:
Ότι θέλω, όπου θέλω, αν θέλω, βγάζω το μηλόφωνο από την τσέπη και το έχω!!!

Κατά:
Κάθε update με τρώει το άγχος! Κάθε μέρα θα με δείς στο συγκεκριμένο forum! Αν τύχει και κάνω κανένα restore και δεν πετύχει μπορεί να μην κοιμηθώ μέχρι να δω τα εικονίδια πάλι! Όταν η μπαταρία πέσει κάτω από 20% φρικάρω γιατί νομίζω πως θα με αφήσει και γενικά ενώ έχεις τόσα πολλά πράγματα να κάνεις με το iPhone σου προσθέτει και αγχος στο τέλος!

Αυτό που παρατηρώ τελικά είναι πως το iPhone δεν είναι για τον καθένα! Ακόμα και η φιλοσοφία του είναι τόσο διαφορετική που αν έχεις οποιαδήποτε άλλη συσκευή είναι δύσκολο να το καταλάβεις! ΌΜΩΣ, αν το καταλάβεις δεν το αλλάζεις με καμοιά άλλη συσκευή!

Αυτά τα λίγα!!! :P


+1000 μια απο τα ιδια...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   bravelover

bravelover

    iPH Enthousiast

  • 412 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2010 - 03:23

παντος ειναι φοβερο εργαλειο το κινητο και σκεφτητε μια μικρη εγκυκλοπεδια και οχι μονο μπορει να κανετε παρα πολα εμενα μου εχει λυση τα χερια

#18   Plato

Plato

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2010 - 04:33

Ενα καταπληκτικό kινητο τηλέφωνο,που ακούς καλά,σε ακούνε καλά,δεν έχει κουμπάκια όπως το τηλεκοντρόλ, κάνει τις κλείσεις σου πιο ευχάριστες, μεγαλώνει τα γράμματα εκεί που τα βλέπεις,και γενικά όταν "παιζεις" με αυτό,η αίσθηση... μοιάζει. ;) Αν προσθέσεις το ποτό πριν και το τσιγάρο μετά.. Τότε εμένα με χαλαρώνει..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες