Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Gevey Ultra S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/02/2012 - 15:43

για το unlock τοθ iphone4 εχουμε κανα νεο?? baseband 4.11.08

τιποτα νεότερο.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mpermpatis

mpermpatis

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 21/03/2012 - 16:40

Γεια σας παιδια!!! επειδη βλέπω και υπάρχει μια συγχηση σχετικα με την αγορα του ακουστε!!! Το Iphone 4s 64gb το πηρα 500 με τα μεταφορικα απο Αμερική και την καρτα την βρήκα 19.5 με τα μεταφορικα παλι απο Hong Kong, μιλαμε για euro... Και δουλεβει μια χαρα!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

#33   asygxwrhtos

asygxwrhtos

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/03/2012 - 16:55

Απο δικιά μου εμπειρία μπορώ να πω ότι οι τιμές για τις gevey sims δεν είναι αυτες που γράφονται. Μπορεί να είναι η επίσημη τιμή αλλα βρίκσεις πολύ φθηνότερα.

Στην δικιά μου περίπτωση αγορασα για το iphone 4 τον σεπτέμβριο 2011 την gevey pro (καινούργια) από το ebay.uk προς 7 Λίρες μαζί με τα μεταφορικά. Η κανονική της τιμή ήταν 25-30$ (από ότι έβλεπα σε sites)

Να πω την αλήθεια όταν την αγόρασα λόγω της χαμηλής τιμής λεω μπα θα είναι ψευτικη. Ομως έβλεπα στο προφιλ του πωλητη οτι όποιος την αγόραζε δούλευε super και έδινα θετικά σχόλια. οπότε έκανα την αγορά και η κάρτα δουλέυει ΤΕΛΕΙΑ (να μην πω ότι έχει και καλύτερο σήμα από δοκιμές που έκανα με άλλο iphone 4 στον ίδιο χώρο).

Όσο για αγορές από Αμερική σίγουρα συμφέρει (+ διαφορά Ε<->$). έχω κάνει και εγω.

Επίσης δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο όλοι έχουν πρόβλημα με τα κλεισωμένα κινητα που έχουν baseband που ξεκλειδώνει p.x. με gevey.

Συμφωνω οτι είναι καλύτερα να έχεις το ξεκλείδωτο. Αλλά εγώ έχω χρησιμοποιήσει το iphone 4 με gevey σε 3 διαφορετικές χώρες στην ευρώπη και ποτέ δεν έιχα πρόβλημα ?(και μάλιστα τις 2 φορές με κανονικές Pay as you Go κάρτες τις οποίες έκοψα με ψαλίδι και τις έκανα microsim)

Κατα την γνώμη μου φίλε έκανες πολύ καλή αγορα απο Αμερική!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες