Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Ποια δυνατότητα που λείπει από το ios σας λείπει περισσότερο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
75 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Ποια δυνατότητα που λείπει από το ios σας λείπει περισσότερο;

Δυνατότητες που λείπουν σε μη Jailbroken συσκευή(Μπορείτε να επιλέξετε παραπάνω από ένα):

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:13

Ουαου!επρεπε να γινει αυτο το poll για να καταλαβω οτι τελικα δν μου λειπει τιποτα απ το iPhonακι μου!Ενω οταν το αγορασα περιμενα να μου λειπουν πολλα,αναφορες,μπλουτουθ!και jb που το εχω ουτε εχω βαλει τιποτα απ αυτα!
Apple ειναι οτι θελει κανει!δε θελει ραδιοφωνο?δεν βαζει!Αφου ξερει οτι ετσι κι αλλιως θα τρεξεις να το αγορασεις! :P

εσένα καλά σε συμπάθησα απο την πρώτη στιγμή χαχα!

Πάντως θα πω ένα πράγμα μόνο. Παρόλο που μπορώ μια χαρά και χωρίς jailbreak, πραγματικά την ολοκληρώνει τη συσκευή.

Και επι του θέματος: δε μου λείπει το bluetooth, δεν το χρησιμοποιούσα ποτέ, ραδιόφωνο ακουγα πάντα μονο στο αμάξι, και αναφορά μηνύματος την είχα παντα κλειστή στα αλλα κινητά οπότε προσωπικά αυτά τα 3 δε μου λείπουν.

Το itunes δεν ειναι οτι καλύτερο αλλα απαξ και συνηθιστεί το δουλεύεις σχετικά γρήγορα και δεν ειναι και ο σουπερ μπελάς (παρότι σίγουρα θα μπορούσε ναναι καλύτερο).

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 25/02/2012 - 09:16

Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:14

Ουαου!επρεπε να γινει αυτο το poll για να καταλαβω οτι τελικα δν μου λειπει τιποτα απ το iPhonακι μου!Ενω οταν το αγορασα περιμενα να μου λειπουν πολλα,αναφορες,μπλουτουθ!και jb που το εχω ουτε εχω βαλει τιποτα απ αυτα!
Apple ειναι οτι θελει κανει!δε θελει ραδιοφωνο?δεν βαζει!Αφου ξερει οτι ετσι κι αλλιως θα τρεξεις να το αγορασεις! :P

εγώ λέω ένα πράγμα αν μιλούσε ελληνικά η σιρι θα την παντρευόμουν..!!!!
αλλά να παντρευτώ τώρα μια αλλοδαπή???? χαχαχα δεν ειναι στα σχεδια της φιλοσοφιας μου! χαχαχα.

#48   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:15

εγώ λέω ένα πράγμα αν μιλούσε ελληνικά η σιρι θα την παντρευόμουν..!!!!
αλλά να παντρευτώ τώρα μια αλλοδαπή???? χαχαχα δεν ειναι στα σχεδια της φιλοσοφιας μου! χαχαχα.


Ελα, κανε μια υποχωρηση... χαχαχα

Πες την αληθεια: ποσες φορες εχεις κανει την ερωτηση :<< Siri, will you marry me ? >>

Τελευταία επεξεργασία από: aquadigio, 25/02/2012 - 09:17


#49   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:18

Εγώ την έριξα στο itunes την ψήφο μου, ότι χειρότερο για μενα

#50   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:19

Ελα, κανε μια υποχωρηση... χαχαχα

Πες την αληθεια: ποσες φορες εχεις κανει την ερωτηση :<< Siri, will you marry me ? >>



την εχω κανει αλλα δεν θελει να με καταλαβει η χαζη ! αλλα νταλον καταλαβαινει με την προφορα μου αν μιλουσε ελληνικα ομως θα ηταν αλλιως..
να παντρευτουμε τωρα και να της λεω φτιαξε κατι να φαμε και αυτη να πηγαινει να στρωνει το κρεβατι ειναι μαλακια! ;)

#51   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:23

την εχω κανει αλλα δεν θελει να με καταλαβει η χαζη ! αλλα νταλον καταλαβαινει με την προφορα μου αν μιλουσε ελληνικα ομως θα ηταν αλλιως..
να παντρευτουμε τωρα και να της λεω φτιαξε κατι να φαμε και αυτη να πηγαινει να στρωνει το κρεβατι ειναι μαλακια! ;)

καλα μην το λες. Και οι Σκωτσέζοι αγγλικά μιλάνε, νομίζεις θα τους καταλαβαίνει η Σίρι; Χαχα
Whatsapp doc?

#52   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:31

καλα μην το λες. Και οι Σκωτσέζοι αγγλικά μιλάνε, νομίζεις θα τους καταλαβαίνει η Σίρι; Χαχα


Εχω ενα φιλο Σκωτο, θα του κανω ενα τεστ με τη Siri... Τhe surprise from Scotland θα της ερθει της Siri...

#53   peneloped4s

peneloped4s

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Twitter:@Peny_Peny_Peny
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:penelope_d7

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:33

εσένα καλά σε συμπάθησα απο την πρώτη στιγμή χαχα!

Πάντως θα πω ένα πράγμα μόνο. Παρόλο που μπορώ μια χαρά και χωρίς jailbreak, πραγματικά την ολοκληρώνει τη συσκευή.

Και επι του θέματος: δε μου λείπει το bluetooth, δεν το χρησιμοποιούσα ποτέ, ραδιόφωνο ακουγα πάντα μονο στο αμάξι, και αναφορά μηνύματος την είχα παντα κλειστή στα αλλα κινητά οπότε προσωπικά αυτά τα 3 δε μου λείπουν.

Το itunes δεν ειναι οτι καλύτερο αλλα απαξ και συνηθιστεί το δουλεύεις σχετικά γρήγορα και δεν ειναι και ο σουπερ μπελάς (παρότι σίγουρα θα μπορούσε ναναι καλύτερο).


Mα η συγκεκριμενη συσκευη μονο ποδια που δεν εχει και χερια!κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ!οποτε κ να πιστευεις οτι θα σου λειπουν τα βασικα (σαν εμενα καλη ωρα),μολις το παρεις και το μαθεις κ δεις τι μπορει να κανει λες ''ποιαααααααα αναφορα τωρα και πρασινα αλογα''

Υ.Γ Εχω κατεβασει μεχρι και πιεσομετρο στο iphone!!οποτεεε.. :blush: :blush:

#54   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:35

Mα η συγκεκριμενη συσκευη μονο ποδια που δεν εχει και χερια!κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ!οποτε κ να πιστευεις οτι θα σου λειπουν τα βασικα (σαν εμενα καλη ωρα),μολις το παρεις και το μαθεις κ δεις τι μπορει να κανει λες ''ποιαααααααα αναφορα τωρα και πρασινα αλογα''

Υ.Γ Εχω κατεβασει μεχρι και πιεσομετρο στο iphone!!οποτεεε.. :blush: :blush:


Ποση ειναι η πιεση σου τωρα; Χαχχααχα...

Και για να μη βγαινω off topic, ποτε δεν καταλαβα ουτε το κολλημα με την αναφορα, ουτε το κολλημα με το να κρατας μυνηματα... Εγω παντα τα εσβηνα ολα, και τα σβηνω, και αν θελω να κρατησω κατι, το κανω μεσω snapshot με τη καμερα, ως φωτογραφια... Το εχω κανει με κληση για τον αριθμο, το εχω κανει με σελιδα στο νετ, δε γινεται στο μυνημα;;;

Τελευταία επεξεργασία από: aquadigio, 25/02/2012 - 09:39


#55   peneloped4s

peneloped4s

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Twitter:@Peny_Peny_Peny
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:penelope_d7

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:39

Ποση ειναι η πιεση σου τωρα; Χαχχααχα...


Μου γραφει 120/60..Οποτεεεε 12 μεγαλη 6 μικρη?? (σα χαμηλη δν ειναι ρε παιδια?ομιτζι) :blink:

#56   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:41

Μου γραφει 120/60..Οποτεεεε 12 μεγαλη 6 μικρη?? (σα χαμηλη δν ειναι ρε παιδια?ομιτζι) :blink:

Μια χαρα ειναι...

#57   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:42

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το iOS, όσον αφορά το iPhone. Ούτε το bluetooth με νοιάζει, ούτε το flash με πολυενδιαφέρει και πλέον που έχω μάθει το iTunes να το δουλεύω σωστά δεν μου είναι εμπόδιο. Ε, το μόνο που με "γαργαλάει" αλλά σε καμία περίπτωση δεν έιναι και απαραίτητο είναι η αναφορά μηνύματος, αν και δεν στέλνω σχεδόν καθόλου μηνύματα.
Ας μην ξεχνάμε οτι πάντα πρόκειται για ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

ΚΑΜΙΑ λοιπόν για μένα.

Αν όμω πάμε στο iPad, η κουβέντα αλλάζει ριζικά. Και το flash είναι απαραίτητο, και το πέρασμα αρχείων χωρίς το iTunes (μέσω μιας θύρας USB αν το πάμε παραπέρα).
Γιατί εδώ πρόκειται για ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ. Και έτσι πως έχουν τώρα τα πράγματα, πρόκειται για έναν εξαιρετικά περιορισμένων δυνατοτήτων υπολογιστή...

Αποψή μου φυσικά, πάντα. Καλημέρα σας :rolleyes:

#58   Jimmy96

Jimmy96

    iPH Enthousiast

  • 483 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Jimmy1996

Δημοσίευση 25/02/2012 - 09:47

ραδιοφωνο..

#59   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/02/2012 - 09:31

Αν όμω πάμε στο iPad, η κουβέντα αλλάζει ριζικά. Και το flash είναι απαραίτητο, και το πέρασμα αρχείων χωρίς το iTunes (μέσω μιας θύρας USB αν το πάμε παραπέρα).
Γιατί εδώ πρόκειται για ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ. Και έτσι πως έχουν τώρα τα πράγματα, πρόκειται για έναν εξαιρετικά περιορισμένων δυνατοτήτων υπολογιστή...

Αποψή μου φυσικά, πάντα. Καλημέρα σας :rolleyes:


Σωστός το ipad το χαλάνε όλες αυτές οι ελειψης.
Ένταξη είναι κορυφαίο σαν μηχάνημα αλλά δεν μπορω να δεχτώ ότι αλλά tablet με πολύ μικρότερη αξία και ποιότητα μπορούν να κάνουν παπάδες σε σχέση με το iPad.



Sent from my iPad 2 using Tapatalk

#60   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 26/02/2012 - 09:37

Αναφορα μνμ αλλα οχι και τοσο.! Αλλα το πιο μεγαλο προβλημα ειναι στο iPod που δεν εχει battery percent (%) γιαυτο και η αποδοση στην μπαταρια ειναι σ-κ@τ@

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες