Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iTunes Connect προβλημα με apple id


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kotsoum

kotsoum

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα

Δημοσίευση 26/02/2012 - 18:13

Καλησπερα,
εκανα προχθες εγγραφη στο προγραμμα για iOS για 1 χρονο και ο λογαριασμος μου εχει ενεργοποιηθει. Χθες προσπαθησα να μπω στο iTunes Connect για πρωτη φορα για να ανεβασω την εφαρμογη μου αλλα δεν γινεται να μπω λογω του παρακατω σφαλματος: "Apple ID does not have permission to access iTunes Connect.". Εστειλά 2 mail στο support team αλλα δεν απαντησαν ακομη (μαλλον λογω Σ/Κ). Ξερει κανεις για ποιο λογο δεν μπορω να μπω ή αν μπορω να το διορθωσω? Εχει αντιμετωπισει κανεις καποιο παρομοιο προβλημα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Sofoklis

Sofoklis

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/02/2012 - 19:00

Έκανες προχθές εγγραφή ή έλαβες προχθές email από την Apple ότι ενεργοποιήθηκε ο λογαριασμός σου; Έχουν πάρει χρήματα από την κάρτα σου; Αναρωτιέμαι γιατί αυτή η διαδικασία με το fax παίρνει μία εβδομάδα ή παραπάνω και εσύ αναφέρεις προχθές.

Όταν πατήσεις το κουμπί login σε αυτή την σελίδα και είναι επιτυχής, τότε έχει ενεργοποιηθεί η εγγραφή σου και έχεις πρόσβαση στο iTunes Connect.

Τελευταία επεξεργασία από: Sofoklis, 26/02/2012 - 19:01


#3   kotsoum

kotsoum

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα

Δημοσίευση 26/02/2012 - 19:04

Έκανες προχθές εγγραφή ή έλαβες προχθές email από την Apple ότι ενεργοποιήθηκε ο λογαριασμός σου; Έχουν πάρει χρήματα από την κάρτα σου; Αναρωτιέμαι γιατί αυτή η διαδικασία με το fax παίρνει μία εβδομάδα ή παραπάνω και εσύ αναφέρεις προχθές.

Όταν πατήσεις το κουμπί login σε αυτή την σελίδα και είναι επιτυχής, τότε έχει ενεργοποιηθεί η εγγραφή σου και έχεις πρόσβαση στο iTunes Connect.


Την προηγουμενη βδομαδα εστειλα fax και το account μου ενεργοποιηθηκε με το mail που με στειλαν. Εχουν παρει τα χρηματα και εχω προσβαση στο Developer Center στο link που δινεις. Στο iTunes Connect δεν μπορω να μπω λογω του σφαλματος που αναφερω. Πραγματικα δε ξερω για ποιο λογο..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες