Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Notiflock - LocksliderZ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Andre

Andre

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 01/03/2012 - 16:59

Καλησπέρα! Αντιμετωπίζω πρόβλημα, σε 2 διαφορετικά 4s, με το notiflock μετά την πρόσφατη αναβάθμιση του locksliderz. Συγκεκριμένα όταν το locksliderz είναι απενεργοποιημένο από sbsettings, το notiflock δουλεύει μια χαρά. Όταν όμως είναι και τα δύο ενεργά, το notiflock με πετάει σε safe mode. Ξέρει κάποιος κάτι περισσότερο? Συμβαίνει και σε άλλους που χρησιμοποιούν αυτά τα δύο tweaks μαζί?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Nnaf

Nnaf

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/03/2012 - 19:49

Θα σου έλεγα να βάλεις το bulletin και να το έχεις μαζί με το locksliderz,εμένα μου δούλευαν μια χαρα πριν 10 μέρες που τα είχα περασμένα,αλλα δεν είναι δωρεάν ρε συ,αν θέλεις πάντως NC στη lockscreen και δεν βρίσκεις άκρη με το notiflock δοκίμασε το,πάντως κάποια ασυμβατοτητα υπάρχει σε σένα τώρα


Οποιος θέλει follow me
Twitter @Nnaf81
Instagram Nnafp

#3   Andre

Andre

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 01/03/2012 - 22:30

Θα σου έλεγα να βάλεις το bulletin και να το έχεις μαζί με το locksliderz,εμένα μου δούλευαν μια χαρα πριν 10 μέρες που τα είχα περασμένα,αλλα δεν είναι δωρεάν ρε συ,αν θέλεις πάντως NC στη lockscreen και δεν βρίσκεις άκρη με το notiflock δοκίμασε το,πάντως κάποια ασυμβατοτητα υπάρχει σε σένα τώρα


Οποιος θέλει follow me
Twitter @Nnaf81
Instagram Nnafp


Ευχαριστώ για το bulletin! Κάνει μια χαρά τη δουλειά του και δουλεύει απροβλημάτιστα με το locksliderz. Όσο για το δωρεάν "αντιμετωπίζεται" B)

#4   Nnaf

Nnaf

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/03/2012 - 22:44

Ευχαριστώ για το bulletin! Κάνει μια χαρά τη δουλειά του και δουλεύει απροβλημάτιστα με το locksliderz. Όσο για το δωρεάν "αντιμετωπίζεται" B)

τίποτα φίλε μου


Οποιος θέλει follow me
Twitter @Nnaf81
Instagram Nnafp




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες