Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Οθόνη 4.6'' στο επόμενο iPhone [Φήμες]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
64 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 23/03/2012 - 01:44

Δεν νομίζω να φτάσει 4.6 ίντσες το iPhone!! Θα γίνει τρελή παντόφλα και δεν χρειάζεται γιατί θα χαθεί ο όρος λειτουργικότητα (όχι ότι τα μεγαλύτερα κινητά δεν είναι λειτουργικά αλλά για εμένα είναι τρελές παντόφλες), άσε που το iPhone είναι από τα μικρότερα σε μέγεθος smartphone με τέτοια χαρακτηριστικά! Οκ μερικοί θεωρούν τις 3.5 ίντσες λίγες και ξεπερασμένες! Μαζί σας μέχρι ένα σημείο, για εμένα οι 3.5 ναι είναι ψιλό μικρές αλλά αποδεκτές, και ειδικά η ποιότητα της οθόνης του iPhone είναι αξεπέραστη όσων αφορά την ανάλυση (σε επόμενη οθόνη να κρατήσει στα ίδια επίπεδα την ανάλυση και να βελτιώσει την απεικόνιση! Για εμένα το ιδανικό μέγεθος οθόνης του επόμενου iPhone να είναι 3.7 μέχρι 4.2 το πολύ!!! Με ιδιαίτερη προτίμηση 4 ίντσες! Το μέγεθος να παραμείνει ίδιο και να χάσει και μερικά χιλιοστά!! Και μετά βελτίωση της μπαταρίας και όλα τα άλλα έρχονται!! Με κάτι θα μας εντυπωσιάσει πάλι!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 23/03/2012 - 01:53

Εφτιαξα ενα Poll για να βαλουμε τις αποψεις μας για τη νεα διασταση του iPhone 5, που περιμενουμε... Εχουμε παραπανω απο 1 επιλογες... Για να δουμε τι θα υπερισχυσει...

http://www.iphonehel...-νεου-iphone-5/

#63   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/03/2012 - 02:09

Έχω το HTC DESIRE HD, και οι 4.3 ίντσες που έχει, με βολεύουν πάρα πολύ.Ιδικά στο Internet! Ότι ποιο πάνω από 4.3 είναι υπερβολή! Ο μόνος λόγος που δεν πήρα ποτέ Iphone ήταν οι ίντσες! Δεν μπορώ με τόσο μικρή οθόνη! Γιατί χρησιμοποιώ πολύ internet. Μακάρι να βγει το Iphone 5 με 4.3 ίντσες, γιατί θέλω να πάρω ένα Iphone....

#64   sakara

sakara

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:SAKARA214EVER

Δημοσίευση 23/03/2012 - 08:17

τρατζικ

#65   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/03/2012 - 08:26

Επειδη μεχρι τον Οκτωβρη δεν θα βγει καμια συσκευη απο apple, ειπαν να πεταξουν μια π@π@ρια για να ασχοληθει ο κοσμος μαζι της και πεσατε σαν τους χανους...
Ελεος!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες