Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Διάχυση φωτός στο νέο iPad..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
228 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 25/03/2012 - 17:01

Να πας αύριο στο Πλαίσιο και να απαιτήσεις καινούριο σφραγισμένο,όπως είπα παραπάνω το Πλαίσιο έχει 7 ημερολόγιακες μέρες Doa.
Και το Doa δεν το δίνει η αντιπροσωπεία ή η εισαγωγική εταιρία,αλλά το κατάστημα που έκανες την αγορά.


Αστα φιλε,εχθες που επικοινωνησα με το Πλαισιο μου ειπαν να επικοινωνησω με την εταιρια που ειναι ο διανεμητης του ipad στην Ελλαδα,τους ειπα με την σειρα μου οτι ειμαι μεσα στα χρονικα περιθωρια,για αντικατασταση η επιστροφη χρηματων,αλλα μου ειπαν οτι αυτο αφορα την apple και οχι αυτους.....http://www.isquare.gr/service.......αντε να κυνηγαμε παλι...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/03/2012 - 17:04

Αστα φιλε,εχθες που επικοινωνησα με το Πλαισιο μου ειπαν να επικοινωνησω με την εταιρια που ειναι ο διανεμητης του ipad στην Ελλαδα,τους ειπα με την σειρα μου οτι ειμαι μεσα στα χρονικα περιθωρια,για αντικατασταση η επιστροφη χρηματων,αλλα μου ειπαν οτι αυτο αφορα την apple και οχι αυτους.....http://www.isquare.gr/service.......αντε να κυνηγαμε παλι...


γι αυτο κ γω λοιπον αυριο πρωτα θα παρω την apple κ υστερα το πλαισιο! εχω αγχωθει ελπιζω να μην κλαιω τα 619 ευρω μου...

#33   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 25/03/2012 - 17:16

γι αυτο κ γω λοιπον αυριο πρωτα θα παρω την apple κ υστερα το πλαισιο! εχω αγχωθει ελπιζω να μην κλαιω τα 619 ευρω μου...


Αστα...περασα και απο κει,κοιταξε το λινκ της αγγελιας μου για το ipad 2 και θα καταλαβεις,η εδω αντιπροσωπεια ειναι μαυρα χαλια,η apple δεν υπολογιζει εαν το αγορασες τωρα η μετα απο 11.9 μηνες,σου δινει 9 στις 10 περιπτωσεις ανακατασκευασμενο,ασε που αρχιζω να πιστευω πως το δικο μου ( ελειπε το πλαστικο απο τον φορτιστη,το πλαστικο απο το καλωδιο-τωρα το προσεξα- δειχνει να εχει ταλαιπωρηθει,ισως να ηταν βγαλμενο το καλωδιο απο το πλαστικο και να το ξαναεβαλαν,bleeding σε μικρο,αλλα εμφανη βαθμο)ηταν κομματι,η κομματια τελευταιου ελενχου!!!!

#34   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/03/2012 - 17:26

Αστα...περασα και απο κει,κοιταξε το λινκ της αγγελιας μου για το ipad 2 και θα καταλαβεις,η εδω αντιπροσωπεια ειναι μαυρα χαλια,η apple δεν υπολογιζει εαν το αγορασες τωρα η μετα απο 11.9 μηνες,σου δινει 9 στις 10 περιπτωσεις ανακατασκευασμενο,ασε που αρχιζω να πιστευω πως το δικο μου ( ελειπε το πλαστικο απο τον φορτιστη,το πλαστικο απο το καλωδιο-τωρα το προσεξα- δειχνει να εχει ταλαιπωρηθει,ισως να ηταν βγαλμενο το καλωδιο απο το πλαστικο και να το ξαναεβαλαν,bleeding σε μικρο,αλλα εμφανη βαθμο)ηταν κομματι,η κομματια τελευταιου ελενχου!!!!


και τι θα κανουμε;; εμενα εκτος απο bleeding εχει κ 4 πιξελακια...

#35   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:08

Αστα να πανε...το δίνεις η πόλεμας για επιστροφή χρημάτων,εγώ σκέφτηκα να φωνάξω την αστυνομία να'ναι μπροστά όταν μου αρνηθούν την επιστροφή(γιατί αυτο είναι σίγουρο) με τρεις εκδόσεις οι απαράδεκτοι και απο τα λάθη τους δεν έμαθαν!!!!

#36   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:10

Αστα να πανε...το δίνεις η πόλεμας για επιστροφή χρημάτων,εγώ σκέφτηκα να φωνάξω την αστυνομία να'ναι μπροστά όταν μου αρνηθούν την επιστροφή(γιατί αυτο είναι σίγουρο) με τρεις εκδόσεις οι απαράδεκτοι και απο τα λάθη τους δεν έμαθαν!!!!

Γιαυτο πάντα να τα ανοίγεται στο κατάστημα.! Αν έχετε τέτοιο φόβο.!

#37   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:13

Γιαυτο πάντα να τα ανοίγεται στο κατάστημα.! Αν έχετε τέτοιο φόβο.!


Και τί θα γίνει βρε φασμαν;
Αφού το έχεις πληρώσει και πάλι...


Sent from my iPad using Tapatalk HD

#38   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:15

Και τί θα γίνει βρε φασμαν;
Αφού το έχεις πληρώσει και πάλι...


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Έχει τύχη περίπτωση όπου ένας καθηγητής μου πήρε το White 4 και το άνοιξε στο κατάστημα και είχε μια γρατζουνια πίσω στο καπάκι.!!
Και του δώσανε άλλο.!!

#39   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:17

Έχει τύχη περίπτωση όπου ένας καθηγητής μου πήρε το White 4 και το άνοιξε στο κατάστημα και είχε μια γρατζουνια πίσω στο καπάκι.!!
Και του δώσανε άλλο.!!


Δε νομίζω να είναι ο κανόνας


Sent from my iPad using Tapatalk HD

#40   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:19

Δε νομίζω να είναι ο κανόνας


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Μα αν το ανοίξεις μπροστά τους δεν είναι αναγκασμένη να στο αλλάξουν αν έχει κάποιο πρόβλημα.;;

#41   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:26

Μα αν το ανοίξεις μπροστά τους δεν είναι αναγκασμένη να στο αλλάξουν αν έχει κάποιο πρόβλημα.;;


Όχι. Από που προκύπτει αυτό ;

Το θέμα είναι πριν το αγοράσεις ( το πληρώσεις ) να είσαι σίγουρος για την πολιτική που ακολουθεί το κατάστημα.

Πριν πάτε στο ταμείο λοιπόν, ρωτήστε τον υπάλληλο : Αν το ανοίξω και έχει πρόβλημα, θα πάρω επιτόπου άλλο σφραγισμένο ; Αν πει όχι, γεια σας.

Επίσης καλό θα ήταν η απάντηση του υπαλλήλου να επιβεβαιωθεί και από κάποιον ανώτερό μέσα στο κατάστημα, πάντα πριν πληρωθεί η συσκευή.

Τελευταία επεξεργασία από: kohran, 25/03/2012 - 18:27


#42   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:28

Όχι. Από που προκύπτει αυτό ;

Το θέμα είναι πριν το αγοράσεις ( το πληρώσεις ) να είσαι σίγουρος για την πολιτική που ακολουθεί το κατάστημα.

Πριν πάτε στο ταμείο λοιπόν, ρωτήστε τον υπάλληλο : Αν το ανοίξω και έχει πρόβλημα, θα πάρω επιτόπου άλλο σφραγισμένο ; Αν πει όχι, γεια σας.

Πάντως αν είσαι καλός πελάτης στο κατάστημα αυτο θα σε εξυπηρετήσουν αλλιώς.!! Έχω περάσει ένα θέμα με ένα κατάστημα και μου το αλλάξαν κατευθείαν το iPad.!! Και δεν υπήρχε πρόβλημα.!!! Ρευστό να έχεις και να τους προτημας κάνουν τα πάντα για να μην διαυθηρθουν.!!

#43   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:30

Μα αν το ανοίξεις μπροστά τους δεν είναι αναγκασμένη να στο αλλάξουν αν έχει κάποιο πρόβλημα.;;


Ναι θα σου πουν DOA και αλλαγή σε 7 μέρες αφού πάει Αθήνα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

#44   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:31

Ναι θα σου πουν DOA και αλλαγή σε 7 μέρες αφού πάει Αθήνα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Μα γιατι να παει Αθήνα.; Και πόσες μέρες να κάνει.;;

#45   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/03/2012 - 18:36

Εξαρτάται από το κατάστημα πάντα. Ο νόμος λέει DOA παντού, όμως αν το κατάστημα είναι ΓΤΠ άντε να βγάλεις άκρη.

Οπότε όποιο κατάστημα αρνηθεί τη DOA ( με ερώτηση προκαταβολικά μιλάμε πάντα ), κράξτε το παντού στο internet για να βάλουν μυαλό. Και εννοείται καμιά αγορά ξανά από εκεί.

Τελευταία επεξεργασία από: kohran, 25/03/2012 - 18:38


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)