Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εγω, η ασχετη :Ρ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
63 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 05/06/2012 - 00:23




:D :D :D :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   vpapanikolis

vpapanikolis

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/06/2012 - 00:38

Παιδια είχα χτυπήσει σε δημοπρασία και εγώ ένα 4ς του πωλητή αυτού που λέτε αλλα όταν μου ζήτησε τα χρήματα με κατάθεση το ακυρωσα, βέβαια επειδή μίλησα με τον άνθρωπο μου φάνηκε ευγενεστατος , του είπα ότι είμαι και εγώ απο Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να το πάρω χέρι με χέρι αλλα δεν δέχτηκε οπότε και δεν προχώρησε η αγορα.
Τώρα το τι παίζει δεν ξέρω μακάρι η κοπέλα να το πήρε και να μην έχασε τα λεφτα της

#63   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/06/2012 - 00:46

Παιδια είχα χτυπήσει σε δημοπρασία και εγώ ένα 4ς του πωλητή αυτού που λέτε αλλα όταν μου ζήτησε τα χρήματα με κατάθεση το ακυρωσα, βέβαια επειδή μίλησα με τον άνθρωπο μου φάνηκε ευγενεστατος , του είπα ότι είμαι και εγώ απο Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να το πάρω χέρι με χέρι αλλα δεν δέχτηκε οπότε και δεν προχώρησε η αγορα.
Τώρα το τι παίζει δεν ξέρω μακάρι η κοπέλα να το πήρε και να μην έχασε τα λεφτα της

Μεταξύ σοβαρού και αστείου, και εγώ αν είναι να σου φάω 500 ευρώ, ευγενέστατος θα είμαι!!!! :D

#64   vpapanikolis

vpapanikolis

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/06/2012 - 00:58

Το ευγενεστατος το ανέφερα γιατι του είπα ότι δεν θα το πάρω και παρόλα αυτα μου είπε δεν υπάρχει πρόβλημα και όλα καλα, θα μπορούσε να με πιέσει να το πάρω αφού το χτύπησα στην δημοπρασία




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες