Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
526 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?? (207 μέλη έχουν ψηφίσει)

Τι θα ψηφίσετε στις επερχόμενες εκλογές της 17ης Ιουνίου;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε

#466   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 12:59

κλαψ κλαψ κλαψ.....Οσο για το τρολ δεν ξερω που αναφερεται ο διαχειριστης..ας μας ενημερωσει.


Εγώ δεν κλαίω φίλε μου...
Εγώ θα σας αντιμετωπίσω όπου και αν χρειαστεί...

Τρολ εννοεί ο διαχειριστή ότι οτιδήποτε σου πούμε:

-Είτε το βγάζεις πλαστό
-Είτε προβοκάτσια
-Είτε το γυρνάς στον κομμουνισμό
-Είτε λες κάτι χωρίς αποδείξεις ίσα για να συνεχίσεις τη συζήτηση
-Είτε λες ότι είναι ψέματα πράγματα που βρίσκονται μπροστά στα μάτια σου
-Και μπροστά σου να σκότωνε ο Μιχαλολιάκος, ψέματα και προβοκάτσια θα το έλεγες γιατί δεν θα είχες δει την ταυτότητά του ότι ε΄ναι σίγουρα αυτός.

Αλλά για το πάπλωμα, ούτε λόγος...

Δεν καταλαβαινω γιατι ασχολειστε με τη χρυση αυγη;Ο nsxbass ο ανθρωπος εχει αναφερει 3.000.000 επιχειρηματα και τα εχουν βγαλει αναληθη.Μπραβο παντως στον nsxbass για τα στοιχεια που ανερτησε για να ξερει ο κοσμος τι πρεσβευει η χρυση αυγη.

Προτιμάω να ματώσουν τα δάχτυλά μου στα πλήκτρα παρά να τον αφήσω να λέει τα δικά του...

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 17/06/2012 - 13:04


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:09

Το κατα ποσο εχει βαψει ο καθε ΟΥΚας τα χερια του με αιμα προσωπικα.....ασε να το ξερω λιγο καλυτερα...Επισης ΔΕΝ χρειαστηκε και για αυτο δεν το εκαναν....χαχαχαχα...Ναι οι αμερικανοι ειχαν τρελαααα συμφεροντα να πουν οτι το dna των ελληνων παραμενει αναλοιωτο...καλα πλακα μας κανεις τωρα?..Φυσικα και δεν θα το αποδεχονταν η επιστημονικη κοινοτητα καθως ΚΑΙ αυτη ελεγχεται απο τους εβραιους...στο σχολειο να φανταστω ειχες μαθει για τον αινσταιν ε?...και εγω....για τον καραθεωδορη εμαθες?...εγω ΟΧΙ......γιατι?..ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΑΣ ΡΕ.....

Θες να πεις ότι εν καιρώ ειρήνης Έλληνες σκότωσαν και έβαψαν τα χέρια τους με αίμα?
Πρόσεξε προσεκτικά τι θα πεις γιατί εδώ δε μιλάμε για προπαγάνδα, μιλάμε για επικίνδυνα μονοπάτια....

Φίλε μου αυτό που λες για τους αμερικάνους δεν γίνεται να είναι πιο λάθος...
Μάλλον δεν ξέρεις πως λειτουργεί η επιστημονική κοινότητα και ότι ΔΕΝ την κάνεις κουμάντο....

Γιατί λειτουργεί με κανόνες.
Ο Πάπας ο ίδιος να είσαι αν κάνεις στραβή, την έβαψες.

Αλλά αυτό που έχεις μάλλον μανία καταδίωξης είναι...
Όλοι δολοπλοκούν εναντίον σου.....

#468   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:13



Εεεε ιπάρχουν πάρα πολά τα δρόμαινα, πρότον δε θα μηλήσο για θέματα αναιργίας, να μηλήσο για θέματα αλωδαπούς τα οπία ούται η ελινικοί αστεινομύα μποροί να λάβι τα δρόμαινα, μπωρούμε εμίς σα νεαρί κε σαν απλί Έλινες πωλίτες να καθαρύσουμαι αφτά που βλαίπουμε κε μώνο...

#469   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:25

Ξαναλέω μάθε να διαβάζεις.

Δεν είπα ότι καταργήθηκε ο μαίανδρος, είπα ότι άλλαξε χρώμα...
Από κοκκινομαυρος έγινε μπλε-κίτρινος...



Καμία ομοιότητα?
Και αν δεν υπάρχει ομοιότητα γιατί του αλλάξετε χρώμα?

Για τα περιοδικά ΔΕΝ διέψευσε κανένα. ΤΕΛΟΣ. Για ένα και μοναδικό του είπαν και το επιβεβαίωσε.

1) Εννοείς ότι δεν έχουν αρχείο? ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ... Μάλλον δεν τους συμφέρει να βγει...

Για ποιό περιοδικό μιλάω όπου ο Κασιδιάρης έκανε μαθήματα για ξύλο σε λαθρομετανάστες?

Για πήγαινε στα γραφεία και ζήτα το τεύχος 17 του περιοδικού Αντεπίθεση, του Μαρτίου του 2004 και το τεύχος 28 του Μαίου του 2007...
Φαντάζομαι δεν είναι πολύ παλιά θα στα δώσουν μωρέ....



Αυτός είναι ο μη ναζιστής Κασιδιάρης...
Το μπλουζάκι των SS τυχαία το έβαλε...

Να φανταστώ και αυτά τα στοιχεία πλαστά?
Γιατί ότι στραβό σου έχω δείξει μέχρι τώρα πλαστό το βγάζεις....


3+4) Όχι δε θα σου πω τι θα κάνεις....
Για ένα λεπτό.
Στη δικιά τους Ευρώπη?
Ποια δικιά τους Ευρώπη?
Μόνο η Γερμανία ήταν δικιά τους!
ΟΛΑ τα υπόλοιπα τα άρπαξαν σφάζοντας!
ΤΙΠΟΤΑ δεν ήταν δικό τους!


5+6) Ναι όντως... Ίσως να έφταιγε και ο καθαρός αέρας που ήταν καλοί οι Ιταλοί...

7) Εντάξει δεν σου ξαναθίγω τον Μεταξά αφού τον θέλεις αντιδημοκράτη...
Περήφανος δεν ξέρω αν νιώθω, πάντως δεν νιώθω τύψεις που με την ψήφο μου χαντάκωσα μία γενιά...

Αναρχικός εγώ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Μάλλον δεν διάβασες το ποστ μου στην πρώτη σελίδα που σου είπα...
Βιαζόσουνα να απαντήσεις...
Καμία σχέση φίλε μου.
Κάτσε να σου συνοψίσω κάποια βασικά πράγματα για το τι πιστεύω.

-Πασιφισμός.
-Απόλυτος σεβασμός για την ανθρώπινη ζωή (ανεξαρτήτως φύλου/θρησκείας/χρώματος).
-Διάλογος.

Σε κανέναν πολιτικό χώρο δεν ανήκω για άλλη μια φορά...
Αλλά φαίνεται δεν μπορείς να το χωρέσεις στο μυαλό σου αυτό....

8+9) Είναι ίσως το χειρότερο από όλα όσαλες το να αμφισβητείς τα εγκλήματα του Αουσβιτς.
Υπήρχαν ΧΙΛΙΑΔΕΣ άνθρωποι εκεί.
Κάποιοι επέζησαν. Μα ΟΛΟΙ οι επιζήσαντες συνενοημένοι να που το ίδιο άρρωστο ψέμα για κάυσεις ζωντανών?
Ποιά Μοσάντ? Στον Β' Παγκόσμιο Μοσάντ? Με χρονομηχανή?
Και δηλαδή αν τους έβαζαν και μία σφαίρα στο κεφάλι πριν τους κάψουν όλα καλά?
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?

Για τον Μένγκελερ, κρίμα που δεν πήρε Νόμπελ, τι να σου πω....

Μόνος σου είπες πριν λίγο τι λέει ο Χριστιανισμός για τους Έλληνες...
Όσο για το τι λέει για τις άλλες θρησκείες, για διάβασε τα Ευαγγέλια που επιμελώς έχει κρύψει η άγια εκκλησία να δεις τι λένε...
Σου είπα μπίζνα είναι, όποιος έχει περισσότερους πελάτες κερδίζει....



Φίλε μου σου παρουσίασα ήδη 10 φωτοτυπίες από τα περιοδικά σας και έχω ΠΟΛΛΕΣ ακόμα...
Άλλη δουλειά δεν είχα, να κάθομαι να τα φτιάχνω...
Πήγαινέ τα σε όποιον ειδικό θέλεις και αν είναι πλαστά σου ξαναλέω εγώ τα παίρνω όλα πίσω...
Αν ήξερες από Photoshop θα ήξερες ότι αυτό που λες φαίνεται και δύσκολα γίνεται....

Όσο για το να πάω να μου δείξουν αν είναι πραγματικά, έννοια σου κα ξέρω καλά πως θα μου το δείξουν....


Για τον Τσολάκογλου, ξέρεις τι λέει ο σοφός λαός για το "αν η γιαγιά μου είχε ρουλεμάν", έτσι?


Χαχαχαχα Πριν για το φόρουμ σου έλεγες ότι τα γράφουν "διαβασμένοι, μορφωμένοι χρυσαυγίτες". Τώρα "αριστεροί προβοκάτορες". Θα αποφασίσεις?

Το ότι καλλιεργείς την ξενοφοβία δεν σημαίνει ότι ΕΣΥ φοβάσαι τους ξένους...
Σημαίνει ότι κάνεις τον κόσμο να τους φοβάται και να τους μισεί...


Κεφάλαιο Παναγιώταρος: Το βίντεο είναι ούτε 1 λεπτό... Είπε και άλλα μετά που καταγράφηκαν από τους δημοσιογράφους...


Θρησκείες:

Σε πληροφορώ ότι στην Ελλάδα οι φανατισμένοι μουσουλμάνοι (στο θέμα σκοτώστε τους χριστιανούς) είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Και στο λέω εγώ που έχω ζήσει και μεγαλώσει σε περιοχή με έντονη μειονότητα και έχω μεγαλώσει με αυτούς τους ανθρώπους.


Για το σατανισμό ψάξε στα τεύχη της ΧΑ της δεκαετίας του 80 να δεις τα άρθρα όπου ο φύρερ-Μιχαλολιάκος βρίζει τον χριστιανισμό και υμνεί τον Εωσφόρο...
Ακόμα και να στα ανεβάσω πλαστά θα μου τα βγάλεις...
Για τον Γερμενή χέστηκα ειλικρινά...
Black/Death Metal τζάμπα μάγκας, που δηλώνει αντιχριστιανός παγανιστής ώς το κόκκαλο...

Ουτε χρωμα αλλαξε....σε εκδηλωσεις ΕΑΝ παρακολουθεις υπαρχουν συνηθως αυτοι που εχεις στην φωτο...(εκδηλωσεις εννοω θερμοπυλες κτλ)...γενικως υπαρχουν και οι μαιανδροι με το μαυρο φοντο και τον κοκκινο μαιανδρο...δεν λεει κατι αυτο ουτε θυμηζει κατι....ΕΚΤΟΣ εαν καποιος ΘΕΛΕΙ και του θυμηζει....
Ε αφου για ενα και μοναδικο περιοδικο του ειπαν γιατι να πει και για ολα τα υπολοιπα?...δεν επιβεβαιωσε οτι το ελεγξε ομως....ειπε οτι η υπογραφη του μπαινει γενικως...1)φυσικα και εχουν αρχειο...αλλα θες να μου πεις οτι θα παω εγω για την παρτυ σου να καθομαι να ζηταω τα περιοδικα και να τα ψαχνω?..ΟΧΙ...εσυ που τους κατηγορεις πηγαινε εκει και αποκαλυψε τους με μια καμερα αφου εχεις τοσο καλα στοιχεια...γιατι αν ηταν ετσι μην φοβασαι..θα το ειχαν κανει πολλοι δημοσιογραφοι πριν απο εσενα...π.χ ο κουλογλου που ολο ψαχνει ψαχνει αλλα τιποτα δεν βρισκει....Αυτα οσον αφορα τα περιοδικα...Οσο για τις 4 πρωτες φωτογραφιες εγω βλεπω τον κασιδιαρη να κανει πολεμικες τεχνες...οποιος κανει πολεμικες τεχνες μαθαινει να βαραει λαθρομεταναστες?..να ξερω δηλαδη.....στις δυο απο κατω ξαναλεω οτι ο καθενας μπορει να φοραει οτι θελει...βεβαια μεχρι ενα οριο....εχω βγει και εγω στον δρομο με μπλουζα του τσε ενω τον μισο....ειμαι κομμουνιστης?....3+4) ΝΑΙ τοτε ηταν δικια τους ευρωπη γιατι την ειχαν κατακτηση....σφαζοντας?....χμ...ναι...για αυτο ειδικα στην πολωνια και σε αυτες τις χωρες πανω απο εμας ο μισος πληθυσμος καταταγοταν στον στρατο της γερμανιας επειδη ΗΘΕΛΕ και μαλιστα πολλοι ηθελαν να μπουν και στα ss.......7) Α τωρα δεν νιωθεις περηφανος?...μαλιστα :/.....με την μη ψηφο σου ομως παλι το ιδιο εκανες....ΑΦΗΣΕΣ τους αλλους να αποφασισουν για ΕΣΕΝΑ και εχεις και εσυ ευθυνη σε αυτο....8+9)ΞΑΝΑΛΕΩ δεν αμφισβητω οτι εγιναν εγκληματα πολεμου και τα ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ.......ΑΛΛΑ δεν ξερουμε οτι εγινε ακριβως..αρα δεν μπορεις να μου πεις οτι τους εκαιγαν ζωντανους που εκει βασιζουν ολοι τη προπαγανδα τους εναντιων των ναζι....Συγνωμη μιλας για επιζησαντες εβραιους?..χαχαχαχαχαχα....μα καλα...τι λες τωρα?...τι θελεις να σου πουν εκεινοι?..εκεινοι θα το κανουν οσο πιο χειροτερο και τρομακτικο μπορουν για το συμφερον του ισραηλ...πλακα μας κανεις?...ο χριστιανισμος λεει για τους ελληνες καταραμενο το γενος των ελληνων...δεν λεει αν σφαξεις ελληνα πας στον παραδεισο..νομιζω διαφερει..κια παλι δεν τον υποστηριζω....δεν γνωριζω να αναφερεται κατι παρομοιο στα ευαγγελια οπως αυτα που λενε οι ισλαμιστες και οι εβραιοι...εαν εχεις καποιο αποσπασμα μπορεις να μου το δειξεις εαν θες....Αντε παλι με τα περιοδικα...δεν ειπα οτι τα εφτιαξες εσυ..μην φοβασαι υπαρχουν πολλοι καλοθελητες στην κοινωνια μας....και σου ξαναλεω πηγαινε στα γραφεια της χ.α να ρωτησεις ΕΣΥ...τι ειμαι εγω να καθομαι να ψαχνω για εσενα κατι που εγω ξερω οτι δεν ισχυει?....Αλλωστε για την χ.α οτι εισαι εσυ ειμαι και εγω....οποτε την ιδια ανταποκριση θα εχουμε...Εαν φοβασαι οτι θα σε δειρουν γιατι αυτο καταλαβα τοτε ΜΗΝ ΠΑΣ...τι να σου κανω εγω?...Ε για τον τσολακογλου δεν εχω να απαντησω κατι..μια παροιμια μου ειπες......Δεν ειπα οτι στο forum γραφουν απαραιτητα μορφωμενοι χρυσαυγιτες...ειπα οτι γενικως τα μελη της χ.α ΕΙΝΑΙ μορφωμενα και διαβασμενα.....Το εαν ο κοσμος φοβαται τους ξενους προβλημα του...αν και καλα κανει στις μερες μας γιατι ποιος δεν φοβαται μην μπει στο σπιτι του ο αλβανος η ο αφγανος με το καλασνικοφ?..ΟΛΟΙ νομιζω...Κεφάλαιο Παναγιώταρος: δικο σου προβλημα...εγω σου ζητησα το βιντεο και εσυ μου εδειξες αυτο...ε αυτο σε αντικρουει....Θρησκείες:ΟΛΟΙ οι μουσουλμανοι απο την στιγμη που ειναι μουσουλμανοι ειναι ταυτοχρονα και φανατισμενοι....καθημερινα στο τζαμι για προσευχη κτλ....μηπως εχεις δει την διαδηλωση τους με τις πρασινες σημαιουλες στην ομονοια?...δες το και μετα πες μου οτι οι φανατισμενοι ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα....οταν ο ιμαμης δωση εντολη για την σαρια..τοτε φιλε μου βαλε τα χερια σου στον λαιμο σου γιατι δεν θα ξερεις απο που θα σου ερθει.....Δεν καθομαι να ψαξω ΤΙΠΟΤΑ....εαν θες και ισχυουν αυτα που λες δειξε μου..εαν λες για το ποιηματακι του μιχαλολιακου απαντησε και παλι ο ιδιος σε συνεντευξη του και ειπε οτι του ειχε ζητηθει να γραψει ενα ποιημα σχετικα με ενα θεμα συγκεκριμενο..δεν θυμαμαι τωρα τι ακριβως...ο γερμενης παλι σε συνεντευξη του δηλωσε οτι πιστευει στην πατρωα θρησκεια...ΔΕΝ δηλωσε αντιχριστιανος απλα ειπε οτι η μουσικη που τραγουδαει και παιζει εχει ενα αντιχριστιανικο στυλ και για αυτο πρεπει να τα κανει ολα αυτα(ντυσιμο κτλ) για να ΠΟΥΛΗΣΕΙ.....

@ilion...nazi:

Προφανώς δε θα καταλάβεις αν σου μιλήσω, ωστόσο κάνουν μέγιστο λάθος κι αυτοί που έχουν ανοίξει διάλογο μαζί σου.

Ίσως θα έπρεπε να συστηθώ στο forum, οπότε θα έβγαζες ( ;) συμπέρασμα σχετικά με το αν θα έπρεπε να επιχειρηματολογήσω

ή όχι όπως και το αν γνωρίζω να μιλήσω ή όχι.

Να είσαι βέβαιος οτι δε θα το κάνω, όπως κι οτι αυτή είναι η τελευταία φορά που σου απευθύνω το λόγο επί προσωπικού.

Αυστραλοπίθηκε.



EDIT: Την ηλίθια κίτρινη φάτσα δε την τοποθέτησα εγώ, δεν έχω ιδέα πως μπήκε. Είχα ερωτηματικό μέσα σε παρένθεση.

Χαιρετισματα στην ζουγκλα εσυ με τα επιχειρηματα...

Εγώ δεν κλαίω φίλε μου...
Εγώ θα σας αντιμετωπίσω όπου και αν χρειαστεί...

Τρολ εννοεί ο διαχειριστή ότι οτιδήποτε σου πούμε:

-Είτε το βγάζεις πλαστό
-Είτε προβοκάτσια
-Είτε το γυρνάς στον κομμουνισμό
-Είτε λες κάτι χωρίς αποδείξεις ίσα για να συνεχίσεις τη συζήτηση
-Είτε λες ότι είναι ψέματα πράγματα που βρίσκονται μπροστά στα μάτια σου
-Και μπροστά σου να σκότωνε ο Μιχαλολιάκος, ψέματα και προβοκάτσια θα το έλεγες γιατί δεν θα είχες δει την ταυτότητά του ότι ε΄ναι σίγουρα αυτός.

Αλλά για το πάπλωμα, ούτε λόγος...


Προτιμάω να ματώσουν τα δάχτυλά μου στα πλήκτρα παρά να τον αφήσω να λέει τα δικά του...

Εγω σου απανταω σε οτι με ρωτας παροτι με εχετε κολησει στον τοιχο 3-4 "σκεπτομενοι πολιτες" (πολυ βολικο και αντρικο επισης να κρυβεις το τι εισαι...απο εκει κρινεστε)....εαν αυτο που μου βαζεις ειναι αναληθες θα πω οτι ειναι αληθεια ?...εγω σου λεω το πως εχουν....εδω δεν εχεις ιδεα για το αν τα γραφεια της χ.α ειναι ανοικτα για το κοινο...βρηκες 5-6 φωτογραφιες και διαβασες σε 2-3 μπλοκ τι γραφουν κατω απο τις φωτογραφιες και σχηματισες αληθη αποψη για την χ.α?...ΕΛΕΟΣ.....και μετα σε πειραζει που σε κατηγορω και για ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑ εσενα και κατι αλλους..

Θες να πεις ότι εν καιρώ ειρήνης Έλληνες σκότωσαν και έβαψαν τα χέρια τους με αίμα?
Πρόσεξε προσεκτικά τι θα πεις γιατί εδώ δε μιλάμε για προπαγάνδα, μιλάμε για επικίνδυνα μονοπάτια....

Φίλε μου αυτό που λες για τους αμερικάνους δεν γίνεται να είναι πιο λάθος...
Μάλλον δεν ξέρεις πως λειτουργεί η επιστημονική κοινότητα και ότι ΔΕΝ την κάνεις κουμάντο....

Γιατί λειτουργεί με κανόνες.
Ο Πάπας ο ίδιος να είσαι αν κάνεις στραβή, την έβαψες.

Αλλά αυτό που έχεις μάλλον μανία καταδίωξης είναι...
Όλοι δολοπλοκούν εναντίον σου.....

Για τα ΟΥΚ το μονο που σου λεω ειναι οτι ασε να ξερω εγω κατι παραπανω....
με τα λεφτα οχι την επιστημονικη κοινοτητα κανεις κουμπαντο αν την χρηματοδοτησεις...αλλα και την γη εαν θες την κανεις να γυριζει αναποδα(που λεει ο λογος)....εαν πστευεις οτι η επιστημονικη κοινοτητα ειναι ΤΟΣΟ ΑΓΝΗ που ειναι μακρια απο χρηματα...χαχαχαχαχα...μονο γελιο μου προκαλει...

http://www.youtube.com/watch?v=fYGNYaILE8I

Εεεε ιπάρχουν πάρα πολά τα δρόμαινα, πρότον δε θα μηλήσο για θέματα αναιργίας, να μηλήσο για θέματα αλωδαπούς τα οπία ούται η ελινικοί αστεινομύα μποροί να λάβι τα δρόμαινα, μπωρούμε εμίς σα νεαρί κε σαν απλί Έλινες πωλίτες να καθαρύσουμαι αφτά που βλαίπουμε κε μώνο...

Ωραιος....

#470   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:34

Ο μιχαλολιακος κρατηθηκε για ενα μικρο διαστημα στις φυλακες κορυδαλλου γιατι και καλα ειχε εκρηκτικα και τετοια...ΔΕΝ ΔΙΚΑΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ γιατι δεν υπηρχαν αποδεικτηκα στοιχεια αρα αυτο που λες ΔΕΝ ισχυει....γιατι να εισαι σιγουρος αν ειχαν αποδεικτηκα στοιχεια ακομα μεσα θα ηταν...οπως και ο καλεντζης που εμεινε 12 + χρονια μεσα..οπως και ο περιανδρος 12 οπως και ο πορκυ τωρα....εχεις δει κανεναν απο τους αριτερους τρομοκρατες π.χ ελα ,οπλα .πυρηνες της φωτιας κτλ που καποιοι απο αυτους σκοτωσαν με τις βομβιστικες τους ενεργειες αθωο κοσμο να μεινει τοσο καιρο μεσα?...ΚΑΝΕΙΣ....αρα νομιζω οτι φαινεται ποιος συνεργαζεται καλα με το κρατος και ποιος βολευει καλυτερα το κρατος...
Η σχεση μεταξυ των δυο που μου δειχνεις δεν υπαρχει..ισως εχουν μια σχεση στο οτι και οι δυο αγαπανε την πατριδα τους...στις 20 απριλιου που δειχνει η φωτογραφια ειπε ΑΠΛΑ χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα και ειπε οτι τα γενεθλια θα τα γιορτασουμε σε 16 μερες απο σημερα εννοντας την 6 μαιου.....τα 88 θα Μπορουσα καλλιστα να πω οτι ειναι photoshop καθως ευκολα θα μπρουσαν να ειναι με τοση επεξργασια πυο εχει γινει σε μια εικονα....παρολα αυτα δεν το λεω και λεω πως ειναι δικαιωμα του καθενος το τι θα λεει στο προφιλ του..και επισης ΔΕΝ ειναι βουλευτης ουτε καν υποψηφιος...ειναι απλα ενα μελος...ξερετε στα μελη δεν κανουν και σωμματικο ελεγχο να δουν τι τατουαζ εχουν ;)....Ο μιχαλολιακος δεν εβαζε ΠΟΤΕ εκρηκτικα σε μαγαζια και σου το απεδειξα πιο πανω...ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ τα γραφεια της χ.α εχουν δεχτει παρααα πολλες βομβιστικες επιθεσεις απο παρακρατικους ..παρολα αυτα εμεις συνεχιζουμε να τρομοκρατουμε τον κοσμο συμφωνα με εσας και εμεις ειμαστε οι κακοι "φαισστες"..προσωπικα δεν με πειραζει οτι και να λετε....Οσον αφορα το τατουαζ που εχει στην πλατη...ματακια εχουν ολοι να δουν οτι ο αετος δεν εχει καμια σχεση με αυτον του χιτλερ ..τα φτερα ειναι τελειωςςς διαφορετικα...οπως επισης και στην μεση στον κυκλο δεν φαινεται να υπαρχει η σβαστικα....ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ....Η χ.α δεν κανει κουμαντο στο σπιτι κανενος...εκτος αν ο αλλος ειναι τελειωμενη υποθεση.....Επισης ο μπαρμπαρουσης δεν εχει παντρευτει καμια αραπινα...αν θυμαμαι καλα απ νοτια αμερικη εχει παντρευτει που ειναι μελεμψες....και στο κατω κατω δεν εχει κανει παιδι μαζι της...Οσο για το ξενοδοχειο η απαντηση της χ.α ολη δικη σου "
Το ξενοδοχείο "New Dream" ουδεμία σχέση έχει με εμάς και αυτοί που το υποστηρίζουν γνωρίζουν ότι ιδιοκτήτες είναι μια οικογένεια Βορειοηπειρωτών, η οποία έχει ενοικιάσει το ακίνητο από την οικογένεια της συζύγου του Γ.Γ. Της Χρυσής Αυγής. Ο Ν. Ευαγγελάτος, έχει αναδειχθεί σε Νο1 υβριστή μας τις τελευταίες ημέρες διά της ιστοσελίδος Newsit γιατί ο Γ.Γ. της Χρυσής Αυγής κατ’ επανάληψη ΑΡΝΗΘΗΚΕ να του δώσει συνέντευξη. Εις ό,τι αφορά τον διακεκριμένο… ουφολόγο-ερευνητή Χαρδαβέλα, να σας θυμίσουμε μόνο ότι 3 ημέρες πριν δήλωσε ότι ο Ν. Μιχαλολιάκος έχει ταξιδέψει στην Γερμανία (την οποία δεν έχει επισκεφθεί ποτέ…) για να γιορτάσει την επέτειο γέννησης του Χίτλερ! Αυτά για να ξέρουν οι αναγνώστες μας ποιοι πρωτοστατούν στην παραπληροφόρηση εναντίον της ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ.
Τον λόγο βεβαίως θα έχει η Δικαιοσύνη.
Σημαντική λεπτομέρεια: Η Ασφάλεια έδωσε στους υβριστές μας κάποια στοιχεία για κάποιον “αλλοδαπό” εργαζόμενο που έπεσε θύμα ληστείας. Κατόπιν δικής μας έρευνας προέκυψε ότι το εν λόγω άτομο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΣ, αλλά Έλληνας με καναδική υπηκοότητα. Αυτό φυσικά το γνώριζε και η Ασφάλεια και οι υβριστές της Χρυσής Αυγής, προτίμησαν όμως να ψευδολογήσουν ασύστολα, θεωρώντας πως με τέτοιες ανοησίες θα πλήξουν το Εθνικιστικό Κίνημα. Ας το βουλώσουν λοιπόν, γιατί έχουν εκτεθεί ανεπανόρθωτα"."Δεν ειπε κανεις οτι εισαι ανθελληνας εαν δεν ανηκεις στην χ.α...ουτε η ιδια η χ.α δεν το λεει αυτο....(δεν μαρεσει η γευση της καραμελας σου)......Η χ.α υπαρχει απο το 83...ακομα δεν εχουν αλλαξει αποψη...αρα κατι δεν λες εσυ σωστα ;)...Για αυτα που κατηγορουν το NPD ο υπευθυνος του κομματος εγω και δεν εχω καμια σχεση....οι μονες σχεσεις που ειχε η χ.α με το npd ηταν να ερχοντουσαν μια φορα τον χρονο στα ιμια καποια μελη του σαν υποστηριξη στους εθνικιστες της ελλαδος...οπως συνηθηζουν να κανουν οι εθνικιστες μεταξυ τους καποιες φορες....μεχρι εκει...Αντε ενα εμαιλ με το τι γινεται στην γερμανια και το τι γινεται στην ελλαδα....ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΕΡΑ....Οταν ομως το NPD εβγαλε ανακοινωση κατα της ελλαδος διακοπηκαν ολες οι σχεσεις μεταξυ μας και καλα καναμε ΦΥΣΙΚΑ....αυτα τα εχει πει και ο μιχαλολιακος ρε παιδια στις συνεντευξεις του..μισες δουλειες κανετε μου φαινεται....


κλαψ κλαψ κλαψ.....Οσο για το τρολ δεν ξερω που αναφερεται ο διαχειριστης..ας μας ενημερωσει.


.τα 88 θα Μπορουσα καλλιστα να πω οτι ειναι photoshop καθως ευκολα θα μπρουσαν να ειναι με τοση επεξργασια πυο εχει γινει σε μια εικονα....παρολα αυτα δεν το λεω και λεω πως ειναι δικαιωμα του καθενος το τι θα λεει στο προφιλ του..και επισης ΔΕΝ ειναι βουλευτης ουτε καν υποψηφιος...ειναι απλα ενα μελος...ξερετε στα μελη δεν κανουν και σωμματικο ελεγχο να δουν τι τατουαζ εχουν ;)


Κλασική απάντηση υπεκφυγής χρυσαυγήτη..Μοντάζ - δεν είναι μέλος - δεν είναι το ένα δεν είναι το άλλο..


Ο μιχαλολιακος δεν εβαζε ΠΟΤΕ εκρηκτικα σε μαγαζια και σου το απεδειξα πιο πανω...ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ τα γραφεια της χ.α εχουν δεχτει παρααα πολλες βομβιστικες επιθεσεις απο παρακρατικους ..παρολα αυτα εμεις συνεχιζουμε να τρομοκρατουμε τον κοσμο συμφωνα με εσας και εμεις ειμαστε οι κακοι "φαισστες"..προσωπικα δεν με πειραζει οτι και να λετε....Οσον αφορα το τατουαζ που εχει στην πλατη...ματακια εχουν ολοι να δουν οτι ο αετος δεν εχει καμια σχεση με αυτον του χιτλερ ..τα φτερα ειναι τελειωςςς διαφορετικα...



Ο Μιχαλολίακος σου αρέσει δεν σου αρέσει είναι ένας εγκληματίας αυτού του τόπου που έκανε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ φυλακή.

Στις 31 Ιουλίου του 1978 συνελήφθη για ανάμιξη σε βομβιστικές επιθέσεις στην Αθήνα. Παραπέμφθηκε στον ανακριτή για παράβαση του νόμου «περί καταστολής της τρομοκρατίας», σε βαθμό κακουργήματος. Με βούλευμα του δικαστικού συμβουλίου παραπέμφθηκε στο πενταμελές εφετείο για παράβαση του νόμου «περί όπλων και εκρηκτικών υλών». Μετά από μετατροπή της κατηγορίας σε πλημμέλημα καταδικάστηκε σε φυλάκιση 13 μηνών την οποία και εξέτισε.

Μάλλον έχεις ξεχάσει η δεν γνωρίζεις ποια ήταν η ΧΑ την 10ετία του 90'.Μια παρακρατική οργάνωση που όλα τα μέλη είχαν ένα σπρέι στην κολότσεπη και γράφανε Χρυσή αυγή με 5άλφες σε όλους του τοίχους.

Το κακό ξέρεις ποίο είναι? Ότι δεν τους εξαφάνισε τότε η κοινωνία και είναι εδώ σήμερα και λένε τις μαλακίες τους.Στον Άγιο Παντελεήμων στην Αθήνα μας λένε κάθε 2-3 οι χρυσαυγήτες ότι είναι γεμάτο το μέρος πακιστανούς..Το 90' δεν είπαν με τι ήταν γεμάτη η περιοχή.

Εκλεπτυσμένη αληταρία που πλέον έβαλε και κουστούμια..Αυτοί ήταν,είναι και θα είναι..

Περί 17 Νοέμβρη και τέτοιου είδους ηλιθιότητες ότι είναι αριστεροί η είναι οριζόντιοι πραγματικά αυτά είναι επιχειρήματα που θα πείσουν μόνο κάποιον ομοϊδεάτη σου και κανέναν άλλο ιστορικά ενημερωμένο και σώφρων άνθρωπο όσον αφορά την σύγκριση μεταξύ των 2.

Το να μου δίνεις τις απαντήσεις της ΧΑ είναι σαν να μην μίλησες ποτέ και να μην έγραψες ούτε τελεία.Ο λόγος απλός..Δεν θυμάμαι κανέναν που να έχει κατηγορηθεί για κάτι να είπε ναι έχετε δίκιο..

Η ΧΑ μια ζωή αραδιάζει ένα κάρο μαλακίες στα πρόβατα που την ακολουθούν και αυτοί λένε ναι έτσι είναι αφού το λέει η ΧΑ..!

Μίλησε η ΧΑ και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.

Οι περισσότεροι ξέρουν την πραγματική αλήθεια και εσύ μου παραθέτεις μόνο αυτή που γράφει ο κάθε ξοφλημένος που διαχειρίζεται την ιστοσελίδα της οργάνωσης.


.αυτα τα εχει πει και ο μιχαλολιακος ρε παιδια στις συνεντευξεις του..μισες δουλειες κανετε μου φαινεται....



Σαν να ρωτήσεις ένα εγκληματία αν είναι όντως εγκληματίας και να σου πει ναι είμαι..

Πραγματικά λυπάμαι που είσαι θύμα των ηλιθίων που σας πασάρουν την δική τους αλήθεια.Αυτή που είναι πλασμένη γύρω από τα δικά τους μέτρα και σταθμά..Και με τον Λιακόπουλο να μιλήσεις έχει να σου πει επιχειρήματα για τα πιστεύω του περί νεφελίμ και πράσινα άλλογα..

Εν κατκλείδι επειδή έχω κουραστεί να ακούω στόματα να μιλάνε με τον λόγο του φασίστα Μιχαλολίακου θα σου πω απλά ότι η αλήθεια δεν είναι αυτή που ορίζει μόνο ένας.Η αλήθεια αυτό που είναι ιστορικά γραμμένη σε επίσημες σελίδες και γραμμές.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 17/06/2012 - 13:40

ezgif_com_crop_2.gif


#471   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:40

Ουτε χρωμα αλλαξε....σε εκδηλωσεις ΕΑΝ παρακολουθεις υπαρχουν συνηθως αυτοι που εχεις στην φωτο...(εκδηλωσεις εννοω θερμοπυλες κτλ)...γενικως υπαρχουν και οι μαιανδροι με το μαυρο φοντο και τον κοκκινο μαιανδρο...δεν λεει κατι αυτο ουτε θυμηζει κατι....ΕΚΤΟΣ εαν καποιος ΘΕΛΕΙ και του θυμηζει....
Ε αφου για ενα και μοναδικο περιοδικο του ειπαν γιατι να πει και για ολα τα υπολοιπα?...δεν επιβεβαιωσε οτι το ελεγξε ομως....ειπε οτι η υπογραφη του μπαινει γενικως...1)φυσικα και εχουν αρχειο...αλλα θες να μου πεις οτι θα παω εγω για την παρτυ σου να καθομαι να ζηταω τα περιοδικα και να τα ψαχνω?..ΟΧΙ...εσυ που τους κατηγορεις πηγαινε εκει και αποκαλυψε τους με μια καμερα αφου εχεις τοσο καλα στοιχεια...γιατι αν ηταν ετσι μην φοβασαι..θα το ειχαν κανει πολλοι δημοσιογραφοι πριν απο εσενα...π.χ ο κουλογλου που ολο ψαχνει ψαχνει αλλα τιποτα δεν βρισκει....Αυτα οσον αφορα τα περιοδικα...Οσο για τις 4 πρωτες φωτογραφιες εγω βλεπω τον κασιδιαρη να κανει πολεμικες τεχνες...οποιος κανει πολεμικες τεχνες μαθαινει να βαραει λαθρομεταναστες?..να ξερω δηλαδη.....στις δυο απο κατω ξαναλεω οτι ο καθενας μπορει να φοραει οτι θελει...βεβαια μεχρι ενα οριο....εχω βγει και εγω στον δρομο με μπλουζα του τσε ενω τον μισο....ειμαι κομμουνιστης?....3+4) ΝΑΙ τοτε ηταν δικια τους ευρωπη γιατι την ειχαν κατακτηση....σφαζοντας?....χμ...ναι...για αυτο ειδικα στην πολωνια και σε αυτες τις χωρες πανω απο εμας ο μισος πληθυσμος καταταγοταν στον στρατο της γερμανιας επειδη ΗΘΕΛΕ και μαλιστα πολλοι ηθελαν να μπουν και στα ss.......7) Α τωρα δεν νιωθεις περηφανος?...μαλιστα :/.....με την μη ψηφο σου ομως παλι το ιδιο εκανες....ΑΦΗΣΕΣ τους αλλους να αποφασισουν για ΕΣΕΝΑ και εχεις και εσυ ευθυνη σε αυτο....8+9)ΞΑΝΑΛΕΩ δεν αμφισβητω οτι εγιναν εγκληματα πολεμου και τα ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ.......ΑΛΛΑ δεν ξερουμε οτι εγινε ακριβως..αρα δεν μπορεις να μου πεις οτι τους εκαιγαν ζωντανους που εκει βασιζουν ολοι τη προπαγανδα τους εναντιων των ναζι....Συγνωμη μιλας για επιζησαντες εβραιους?..χαχαχαχαχαχα....μα καλα...τι λες τωρα?...τι θελεις να σου πουν εκεινοι?..εκεινοι θα το κανουν οσο πιο χειροτερο και τρομακτικο μπορουν για το συμφερον του ισραηλ...πλακα μας κανεις?...ο χριστιανισμος λεει για τους ελληνες καταραμενο το γενος των ελληνων...δεν λεει αν σφαξεις ελληνα πας στον παραδεισο..νομιζω διαφερει..κια παλι δεν τον υποστηριζω....δεν γνωριζω να αναφερεται κατι παρομοιο στα ευαγγελια οπως αυτα που λενε οι ισλαμιστες και οι εβραιοι...εαν εχεις καποιο αποσπασμα μπορεις να μου το δειξεις εαν θες....Αντε παλι με τα περιοδικα...δεν ειπα οτι τα εφτιαξες εσυ..μην φοβασαι υπαρχουν πολλοι καλοθελητες στην κοινωνια μας....και σου ξαναλεω πηγαινε στα γραφεια της χ.α να ρωτησεις ΕΣΥ...τι ειμαι εγω να καθομαι να ψαχνω για εσενα κατι που εγω ξερω οτι δεν ισχυει?....Αλλωστε για την χ.α οτι εισαι εσυ ειμαι και εγω....οποτε την ιδια ανταποκριση θα εχουμε...Εαν φοβασαι οτι θα σε δειρουν γιατι αυτο καταλαβα τοτε ΜΗΝ ΠΑΣ...τι να σου κανω εγω?...Ε για τον τσολακογλου δεν εχω να απαντησω κατι..μια παροιμια μου ειπες......Δεν ειπα οτι στο forum γραφουν απαραιτητα μορφωμενοι χρυσαυγιτες...ειπα οτι γενικως τα μελη της χ.α ΕΙΝΑΙ μορφωμενα και διαβασμενα.....Το εαν ο κοσμος φοβαται τους ξενους προβλημα του...αν και καλα κανει στις μερες μας γιατι ποιος δεν φοβαται μην μπει στο σπιτι του ο αλβανος η ο αφγανος με το καλασνικοφ?..ΟΛΟΙ νομιζω...Κεφάλαιο Παναγιώταρος: δικο σου προβλημα...εγω σου ζητησα το βιντεο και εσυ μου εδειξες αυτο...ε αυτο σε αντικρουει....Θρησκείες:ΟΛΟΙ οι μουσουλμανοι απο την στιγμη που ειναι μουσουλμανοι ειναι ταυτοχρονα και φανατισμενοι....καθημερινα στο τζαμι για προσευχη κτλ....μηπως εχεις δει την διαδηλωση τους με τις πρασινες σημαιουλες στην ομονοια?...δες το και μετα πες μου οτι οι φανατισμενοι ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα....οταν ο ιμαμης δωση εντολη για την σαρια..τοτε φιλε μου βαλε τα χερια σου στον λαιμο σου γιατι δεν θα ξερεις απο που θα σου ερθει.....Δεν καθομαι να ψαξω ΤΙΠΟΤΑ....εαν θες και ισχυουν αυτα που λες δειξε μου..εαν λες για το ποιηματακι του μιχαλολιακου απαντησε και παλι ο ιδιος σε συνεντευξη του και ειπε οτι του ειχε ζητηθει να γραψει ενα ποιημα σχετικα με ενα θεμα συγκεκριμενο..δεν θυμαμαι τωρα τι ακριβως...ο γερμενης παλι σε συνεντευξη του δηλωσε οτι πιστευει στην πατρωα θρησκεια...ΔΕΝ δηλωσε αντιχριστιανος απλα ειπε οτι η μουσικη που τραγουδαει και παιζει εχει ενα αντιχριστιανικο στυλ και για αυτο πρεπει να τα κανει ολα αυτα(ντυσιμο κτλ) για να ΠΟΥΛΗΣΕΙ.....


Χαιρετισματα στην ζουγκλα εσυ με τα επιχειρηματα...


Εγω σου απανταω σε οτι με ρωτας παροτι με εχετε κολησει στον τοιχο 3-4 "σκεπτομενοι πολιτες" (πολυ βολικο και αντρικο επισης να κρυβεις το τι εισαι...απο εκει κρινεστε)....εαν αυτο που μου βαζεις ειναι αναληθες θα πω οτι ειναι αληθεια ?...εγω σου λεω το πως εχουν....εδω δεν εχεις ιδεα για το αν τα γραφεια της χ.α ειναι ανοικτα για το κοινο...βρηκες 5-6 φωτογραφιες και διαβασες σε 2-3 μπλοκ τι γραφουν κατω απο τις φωτογραφιες και σχηματισες αληθη αποψη για την χ.α?...ΕΛΕΟΣ.....και μετα σε πειραζει που σε κατηγορω και για ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑ εσενα και κατι αλλους..

Ο μαίανδρος έγινε κίτρινος με μπλε φόντο.

1) Να πάω με κάμερα να τους αποκαλύψω?
Και τι θα πάθω μετά? Θα βγω ζωντανός?
Δε νομίζω...

Για τις φωτογραφίες του Κασιδιάρη βρε το σχετικό τεύχος σου είπα και δες τι είναι αυτές οι φωτό...
Το άρθρο είχε τίτλο... Σώμα με σώμα με τους ξένους...

Αν έχεις βγει με μπλούζα του Τσε ενώ δεν είσαι κομμουνιστής, απλά δεν ξέρεις τι σου γίνεται και συγγνώμη...
Όπως δεν είδα ΚΑΝΕΝΑΝ που δεν είναι ΝΑΖΙ να φοράει σήματα των SS (την Παπαρήγα ας πούμε...)


3+4) Έτσι... Άρα δεν ήταν δικιά τους...
Και ΤΟΛΜΑΣ να μιλάς για την Πολωνία? Που την ξεκλήρισαν?
Που έκαναν παιδομαζώματα για το στρατό τους?

7) Δεν υπήρχε κάτι που να με εξέφραζε ή που να με εκφράζει...
Και μάντεψε, ούτε τώρα πουεμφανίστηκες εσύ θα αλλάξει κάτι...
Το σύστημα μπορεί να έχει πολλά ελαττώματα, αλλά θα σε ξεράσει μέχρι να πεις 88....

8+9) Εντάξει είσαι απλά γραφικός...

Ψάξε τα κρυφά ευαγγέλια και δες τι λένε... Ένα google search είναι...

Εσύ υποστηρίζεις ότι είναι πλαστά!
Πως το ξέρεις σε ρωτάω?
Τι έχεις δει?
Πως είσαι τόσο σίγουρος?

Θρησκείες: ΟΛΟΙ οι μουσουλμάνοι είναι φανατισμένοι? ΟΛΟΙ πάνε στο τζαμί? Χαχαχαχαχαχαχα μήπως ζεις downtown άγκυρα?
Όσο πάνε οι Έλληνες στην εκκλησία άλλο τόσο πάνε και αυτοί στο τζαμί... Μόνο σε γιορτές τύπου Χριστούγεννα, Πάσχα κτλ θα δεις γεμάτο τζαμί...

Εγώ θα σου βάλω τα "σατανιστικά" του Μιχαλολιάκου και της ΧΑ ΜΟΝΟ αν υποσχεθείς ότι δεν θα τα βγάλεις ψεύτικα...
Γιατί σε προειδοποιώ, φωτοτυπίες από την ΧΑ και την Αντεπίθεση έχω...

Όσο για τον ΑΝΟΗΤΟ Γερμενή, διάβασε τη συνέντευξη που έδωσε στο λινκ που σου έχω και θα δεις τι λέει.
Αντιχριστιανός δήλωσε!
Δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ένας χριστανός στο black metal...
Οι Νορβηγοί που το ξεκίνησαν δεν αστειεύονται με αυτά...

#472   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:50

Κλασική απάντηση υπεκφυγής χρυσαυγήτη..Μοντάζ - δεν είναι μέλος - δεν είναι το ένα δεν είναι το άλλο..





Ο Μιχαλολίακος σου αρέσει δεν σου αρέσει είναι ένας εγκληματίας αυτού του τόπου που έκανε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ φυλακή.

Στις 31 Ιουλίου του 1978 συνελήφθη για ανάμιξη σε βομβιστικές επιθέσεις στην Αθήνα. Παραπέμφθηκε στον ανακριτή για παράβαση του νόμου «περί καταστολής της τρομοκρατίας», σε βαθμό κακουργήματος. Με βούλευμα του δικαστικού συμβουλίου παραπέμφθηκε στο πενταμελές εφετείο για παράβαση του νόμου «περί όπλων και εκρηκτικών υλών». Μετά από μετατροπή της κατηγορίας σε πλημμέλημα καταδικάστηκε σε φυλάκιση 13 μηνών την οποία και εξέτισε.

Μάλλον έχεις ξεχάσει η δεν γνωρίζεις ποια ήταν η ΧΑ την 10ετία του 90'.Μια παρακρατική οργάνωση που όλα τα μέλη είχαν ένα σπρέι στην κολότσεπη και γράφανε Χρυσή αυγή με 5άλφες σε όλους του τοίχους.

Το κακό ξέρεις ποίο είναι? Ότι δεν τους εξαφάνισε τότε η κοινωνία και είναι εδώ σήμερα και λένε τις μαλακίες τους.Στον Άγιο Παντελεήμων στην Αθήνα μας λένε κάθε 2-3 οι χρυσαυγήτες ότι είναι γεμάτο το μέρος πακιστανούς..Το 90' δεν είπαν με τι ήταν γεμάτη η περιοχή.

Εκλεπτυσμένη αληταρία που πλέον έβαλε και κουστούμια..Αυτοί ήταν,είναι και θα είναι..

Περί 17 Νοέμβρη και τέτοιου είδους ηλιθιότητες ότι είναι αριστεροί η είναι οριζόντιοι πραγματικά αυτά είναι επιχειρήματα που θα πείσουν μόνο κάποιον ομοϊδεάτη σου και κανέναν άλλο ιστορικά ενημερωμένο και σώφρων άνθρωπο όσον αφορά την σύγκριση μεταξύ των 2.

Το να μου δίνεις τις απαντήσεις της ΧΑ είναι σαν να μην μίλησες ποτέ και να μην έγραψες ούτε τελεία.Ο λόγος απλός..Δεν θυμάμαι κανέναν που να έχει κατηγορηθεί για κάτι να είπε ναι έχετε δίκιο..

Η ΧΑ μια ζωή αραδιάζει ένα κάρο μαλακίες στα πρόβατα που την ακολουθούν και αυτοί λένε ναι έτσι είναι αφού το λέει η ΧΑ..!

Μίλησε η ΧΑ και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.

Οι περισσότεροι ξέρουν την πραγματική αλήθεια και εσύ μου παραθέτεις μόνο αυτή που γράφει ο κάθε ξοφλημένος που διαχειρίζεται την ιστοσελίδα της οργάνωσης.





Σαν να ρωτήσεις ένα εγκληματία αν είναι όντως εγκληματίας και να σου πει ναι είμαι..

Πραγματικά λυπάμαι που είσαι θύμα των ηλιθίων που σας πασάρουν την δική τους αλήθεια.Αυτή που είναι πλασμένη γύρω από τα δικά τους μέτρα και σταθμά..Και με τον Λιακόπουλο να μιλήσεις έχει να σου πει επιχειρήματα για τα πιστεύω του περί νεφελίμ και πράσινα άλλογα..

Εν κατκλείδι επειδή έχω κουραστεί να ακούω στόματα να μιλάνε με τον λόγο του φασίστα Μιχαλολίακου θα σου πω απλά ότι η αλήθεια δεν είναι αυτή που ορίζει μόνο ένας.Η αλήθεια αυτό που είναι ιστορικά γραμμένη σε επίσημες σελίδες και γραμμές.

Ειπα εγω οτι το 88 ειναι μονταζ..ισα ισα που απαντησα σχετικα με αυτο....ε αφου δεν ειμαι μελος τι να κανω τωρα?..να γινω επειδη εσεις ετσι γουσταρετε?..Ε ΟΧΙ.....Για τον μιχαλολιακο δεν αποδειχθηκε ΠΟΤΕ οτι συμμετειχε σε βομβιστικες ενεργειες....αλλιως τωρα θα ειχε γινει βουκινο ...απλα τον πιασανε ΧΩΡΙΣ αποδειξεις......Εσυ σαν μορφωμενος θα επρεπε να ηξερες τι ειναι η πενταλφα και τι συμβολιζει..η ξεχασες?....Ε αφου η 17Ν ηταν αριστεροι τι να πω?...οτι ηταν ακροδεξιοι?....φωτογραφιες με τον αρη τον μαρξ και τον σταλιν ειχαν...ΕΑΝ τους γνωριζεις...Σου δινω τις απαντησεις της χ.α γιατι ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ αυτην κατηγορειται και για αυτην μιλατε...Εαν σου δωσω δικες μου απαντησεις και πω οτι αυτες ειναι οι θεσεις της χ.α τοτε κανω ΕΓΩ προβοκατσια...Εαν θεωρεις μισο εκατομμυριο συμπολιτες σου προβατα και οτι ακολουθουν μαλακιες τοτε εισαι εσυ δημοκρατης?...εσυ εισαι καλυτερος απο αυτους?....Το οτι κατι εχει γραφτει στην ιστορια "ετσι" δεν σημαινει οτι ειναι και "ετσι" στην πραγματικοτητα....Αρα ουτε αυτο ισχυει....

#473   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:51

Εγω σου απανταω σε οτι με ρωτας παροτι με εχετε κολησει στον τοιχο 3-4 "σκεπτομενοι πολιτες" (πολυ βολικο και αντρικο επισης να κρυβεις το τι εισαι...απο εκει κρινεστε)....εαν αυτο που μου βαζεις ειναι αναληθες θα πω οτι ειναι αληθεια ?...εγω σου λεω το πως εχουν....εδω δεν εχεις ιδεα για το αν τα γραφεια της χ.α ειναι ανοικτα για το κοινο...βρηκες 5-6 φωτογραφιες και διαβασες σε 2-3 μπλοκ τι γραφουν κατω απο τις φωτογραφιες και σχηματισες αληθη αποψη για την χ.α?...ΕΛΕΟΣ.....και μετα σε πειραζει που σε κατηγορω και για ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑ εσενα και κατι αλλους..


Για τα ΟΥΚ το μονο που σου λεω ειναι οτι ασε να ξερω εγω κατι παραπανω....
με τα λεφτα οχι την επιστημονικη κοινοτητα κανεις κουμπαντο αν την χρηματοδοτησεις...αλλα και την γη εαν θες την κανεις να γυριζει αναποδα(που λεει ο λογος)....εαν πστευεις οτι η επιστημονικη κοινοτητα ειναι ΤΟΣΟ ΑΓΝΗ που ειναι μακρια απο χρηματα...χαχαχαχαχα...μονο γελιο μου προκαλει...


Ωραιος....

Ξέρεις να διαβάζεις?
Σου είπα 1000 φορές δεν κρύβομαι.
Το λέω το ποιός είμαι και υάρχει και στο συγκεκριμένο τόπικ...
Και αντίθετα με σένα εγώ σου μιλάω με το ονοματεπώνυμό μου!

Και τι θα έπρεπε ρε φίλε να δω το μιχαλολιάκο να τα γράφει για να τα πιστέψω?
Αν είνα έτσι δεν θα πιστέυουμε τίποτα από αυτά που υπάρχουν γύρω μας...

Ξαναλέω εσύ ΠΟΥ ξέρεις ότι δεν είναι αλήθεια?

5-6 φωτογραφίες?

1000000 στοιχεία σου έχω αραδιάσει!


ΑΝ δεν μου πεις τι ξέρεις, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Όσο για την επιστημονική κοινότητα, μάλλον δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με πανεπιστημιακές δημοσιεύσεις για αυτόλες τέτοιες ανοησίες...

#474   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:55

Ρε 'συ τι ασχολείσαι... Μιλάμε για φερέφωνο του Pakistan Pride Μιχαλολιάκου. Ό,τι κι αν πεις, "δεν έχει αποδειχθεί", "δεν ισχύει", "δε το αναγνωρίζω".
Χαρείτε λίγο τώρα στην αναμπουμπούλα γιατί σύντομα θα γυρίσετε στα λαγούμια σας.

#475   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:55

Ειπα εγω οτι το 88 ειναι μονταζ..ισα ισα που απαντησα σχετικα με αυτο....ε αφου δεν ειμαι μελος τι να κανω τωρα?..να γινω επειδη εσεις ετσι γουσταρετε?..Ε ΟΧΙ.....Για τον μιχαλολιακο δεν αποδειχθηκε ΠΟΤΕ οτι συμμετειχε σε βομβιστικες ενεργειες....αλλιως τωρα θα ειχε γινει βουκινο ...απλα τον πιασανε ΧΩΡΙΣ αποδειξεις......Εσυ σαν μορφωμενος θα επρεπε να ηξερες τι ειναι η πενταλφα και τι συμβολιζει..η ξεχασες?....Ε αφου η 17Ν ηταν αριστεροι τι να πω?...οτι ηταν ακροδεξιοι?....φωτογραφιες με τον αρη τον μαρξ και τον σταλιν ειχαν...ΕΑΝ τους γνωριζεις...Σου δινω τις απαντησεις της χ.α γιατι ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ αυτην κατηγορειται και για αυτην μιλατε...Εαν σου δωσω δικες μου απαντησεις και πω οτι αυτες ειναι οι θεσεις της χ.α τοτε κανω ΕΓΩ προβοκατσια...Εαν θεωρεις μισο εκατομμυριο συμπολιτες σου προβατα και οτι ακολουθουν μαλακιες τοτε εισαι εσυ δημοκρατης?...εσυ εισαι καλυτερος απο αυτους?....Το οτι κατι εχει γραφτει στην ιστορια "ετσι" δεν σημαινει οτι ειναι και "ετσι" στην πραγματικοτητα....Αρα ουτε αυτο ισχυει....


Είπες ότι το 88 είναι μοντάζ!

Δεν σας θεωρώ πρόβατα, βαθιά εξαπατημένους σας θεωρώ...
Ο Μχαλολιάκος κατάφερε να σας κάνει πλύση εγκεφάλου σχεδόν ισάξια με αυτή του ΚΚΕ...

Και τι να πιστεύουμε ρε φίλε?

Με την ίδα λογική και ο μαίανδρος γράφτηκε στην ιστορία ότι ήταν στην αρχαία Ελλάδα, άρα ούτε αυτό ισχύει...

Θα μας τρελάνεις?

#476   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2012 - 13:59

Πραγματικά το όπιο που έχει ρίξει η ΧΑ στην κοινωνία είναι αρκετά ισχυρότερο από ότι χωράει ο ανθρώπινος νούς.

Μακάρι να μην βρεθείτε/θουμε θύματα του φασισμού ή ακόμα χειρότερα του κομουνισμού.Αν και οι περισσότεροι ξέρουν να τους αντιμετωπίσουν πλέον.Ο ελληνικός έδιωξε τον χίτλερ..Δεν θα τα καταφέρει με ένα ξεπλένη φασίστα Μιχαλολίακο..!


Ουδέν σχόλιο πλέον.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 17/06/2012 - 14:00

ezgif_com_crop_2.gif


#477   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:05

Ο μαίανδρος έγινε κίτρινος με μπλε φόντο.

1) Να πάω με κάμερα να τους αποκαλύψω?
Και τι θα πάθω μετά? Θα βγω ζωντανός?
Δε νομίζω...

Για τις φωτογραφίες του Κασιδιάρη βρε το σχετικό τεύχος σου είπα και δες τι είναι αυτές οι φωτό...
Το άρθρο είχε τίτλο... Σώμα με σώμα με τους ξένους...

Αν έχεις βγει με μπλούζα του Τσε ενώ δεν είσαι κομμουνιστής, απλά δεν ξέρεις τι σου γίνεται και συγγνώμη...
Όπως δεν είδα ΚΑΝΕΝΑΝ που δεν είναι ΝΑΖΙ να φοράει σήματα των SS (την Παπαρήγα ας πούμε...)


3+4) Έτσι... Άρα δεν ήταν δικιά τους...
Και ΤΟΛΜΑΣ να μιλάς για την Πολωνία? Που την ξεκλήρισαν?
Που έκαναν παιδομαζώματα για το στρατό τους?

7) Δεν υπήρχε κάτι που να με εξέφραζε ή που να με εκφράζει...
Και μάντεψε, ούτε τώρα πουεμφανίστηκες εσύ θα αλλάξει κάτι...
Το σύστημα μπορεί να έχει πολλά ελαττώματα, αλλά θα σε ξεράσει μέχρι να πεις 88....

8+9) Εντάξει είσαι απλά γραφικός...

Ψάξε τα κρυφά ευαγγέλια και δες τι λένε... Ένα google search είναι...

Εσύ υποστηρίζεις ότι είναι πλαστά!
Πως το ξέρεις σε ρωτάω?
Τι έχεις δει?
Πως είσαι τόσο σίγουρος?

Θρησκείες: ΟΛΟΙ οι μουσουλμάνοι είναι φανατισμένοι? ΟΛΟΙ πάνε στο τζαμί? Χαχαχαχαχαχαχα μήπως ζεις downtown άγκυρα?
Όσο πάνε οι Έλληνες στην εκκλησία άλλο τόσο πάνε και αυτοί στο τζαμί... Μόνο σε γιορτές τύπου Χριστούγεννα, Πάσχα κτλ θα δεις γεμάτο τζαμί...

Εγώ θα σου βάλω τα "σατανιστικά" του Μιχαλολιάκου και της ΧΑ ΜΟΝΟ αν υποσχεθείς ότι δεν θα τα βγάλεις ψεύτικα...
Γιατί σε προειδοποιώ, φωτοτυπίες από την ΧΑ και την Αντεπίθεση έχω...

Όσο για τον ΑΝΟΗΤΟ Γερμενή, διάβασε τη συνέντευξη που έδωσε στο λινκ που σου έχω και θα δεις τι λέει.
Αντιχριστιανός δήλωσε!
Δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ένας χριστανός στο black metal...
Οι Νορβηγοί που το ξεκίνησαν δεν αστειεύονται με αυτά...

Σε πανο της χρυσης αυγης υπηρχε απο πιο παλια σε κιτρινο ο μαιανδρος...υπαρχουν σημαιες με τον μαιανδρο σε 3-4 διαφορετικα χρωματα?...εσυ κολας δηλαδη μονο στο ενα?..ακομα και αυτο το ενα εαν πας στα γραφει χρησιμοποιηται..που λες οτι θυμηζει την σβαστικα και καλα...
1) τι να σου πω...εαν δεν εχουν φαει μεσημεριανο και πας το απογευμα ισως....παντως ο σροιτερ βγηκε ζωντανος..μαλλον θα ηταν φαγωμενοι....δεν προκειται να κατσω να ψαξω να βρω το βιβλιο του κασιδιαρη...εσυ που το λες ΒΡΕΣ ΤΟ....Ειχα βγει για συγκεκριμενο λογο ετσι....καλα τωρα βρηκες ατομο να συγκρινεις..σαν να σου λεω εγω τον μιχαλολιακο να φοραει μπλουζα του σταλιν....
3+4) ΤΟΛΜΑΩ και μιαλω για την πολωνια γιατι ακομα και τωρα εχουν τους πιο σκληροπυρηνικους ναζι...μηπως να σου θυμησω τι εθνικοτητας ηταν αυτοι που ειχαν κλεψει πιο παλια την κεντρικη πινακιδα του αουσβιτς?....
7)Μα δεν στα λεω αυτα για να σου αλλαξω γνωμη..πιστεψε με...η χ.α δεν παει να προσυλητισει μελη...ερχονται απο μονοι τους στα γραφεια και ρωτανε...ΕΑΝ πας καμια φορα θα δεις και ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.......
Γνωριζω αρκετους απο την χ.α και εχουμε κανει πολλες συζητησεις...γνωριζω πολυ περισσοτερα πραγματα απο εσενα ΑΠΛΑ....αλλα το να παω να τους κανω ανω κατω και να καθομαι να ψαχνω το συγκεκριμενο τευχος για εναν nsxbass...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ.....
Θρησκείες:Δεν ξερω που ζεις εσυ..αλλα εγω οσα εχω δει εδω τριγυρω οταν εχουν προσευχη ειναι γεματα..και εχουν Αρκετες φορες τηνν εβδομαδα...Ασε που πολλοι μενουν και μεσα......
Μα σου απαντησα για το ποιημα που ειχε γραψει ο μιχαλολιακος...βασικα απαντησε ο ιδιος...τι να υποσχεθω εγω?...
Ο γερμενης ισως και να ειναι αντιχριστιανος...Βασικα ΛΟΓΙΚΟ ειναι να ειναι αντιχριστιανος αφου η πατρωα θρησκεια ερχεται σε συγκρουση μαζι με τον χριστιανισμο...οπως ενας χριστιανος ειναι αντιμουσουλμανος ετσι ειναι και γενικα με ολες τις θρησκειες...και οποιος πει εγω πιστευω στο ταδε αλλα δεν ειμαι αντι ΔΕΝ ισχυει γιατι πολυ απλα συγκρουονται μεταξυ τους...

#478   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:07

Πραγματικά το όπιο που έχει ρίξει η ΧΑ στην κοινωνία είναι αρκετά ισχυρότερο από ότι χωράει ο ανθρώπινος νούς.

Μακάρι να μην βρεθείτε/θουμε θύματα του φασισμού ή ακόμα χειρότερα του κομουνισμού.Αν και οι περισσότεροι ξέρουν να τους αντιμετωπίσουν πλέον.Ο ελληνικός έδιωξε τον χίτλερ..Δεν θα τα καταφέρει με ένα ξεπλένη φασίστα Μιχαλολίακο..!


Ουδέν σχόλιο πλέον.


Θαναση γιατι δεν λες για το οπιο που μας εχουν ριξει τα δυο μεγαλα κομματα 30 χρονια τωρα;
Ολοι μιλατε για την ΧΑ για τους υπολοιπους κουβεντα τον πονο που εχουν προκαλεσει πασοκ-νδ επι 30 χρονια δεν τον αναφερει ουδεις μονο για την ΧΑ.

Τελευταία επεξεργασία από: gsfakianakis2, 17/06/2012 - 14:08


#479   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:09

Θαναση γιατι δεν λες για το οπιο που μας εχουν ριξει τα δυο μεγαλα κομματα 30 χρονια τωρα;
Ολοι μιλατε για την ΧΑ για τους υπολοιπους κουβεντα τον πονο που εχουν προκαλεσει πασοκ-νδ επι 30 χρονια δεν τον αναφερει ουδεις μονο για την ΧΑ.

Πάλι τα ίδια... κασσέτες μοιράζουν ρε πούστη;
Πες μου ΕΝΑΝ που δεν μιλάει για το ΠΑΣΟΚ και την ΝΔ. ΕΝΑΝ.

#480   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:10

Σε πανο της χρυσης αυγης υπηρχε απο πιο παλια σε κιτρινο ο μαιανδρος...υπαρχουν σημαιες με τον μαιανδρο σε 3-4 διαφορετικα χρωματα?...εσυ κολας δηλαδη μονο στο ενα?..ακομα και αυτο το ενα εαν πας στα γραφει χρησιμοποιηται..που λες οτι θυμηζει την σβαστικα και καλα...
1) τι να σου πω...εαν δεν εχουν φαει μεσημεριανο και πας το απογευμα ισως....παντως ο σροιτερ βγηκε ζωντανος..μαλλον θα ηταν φαγωμενοι....δεν προκειται να κατσω να ψαξω να βρω το βιβλιο του κασιδιαρη...εσυ που το λες ΒΡΕΣ ΤΟ....Ειχα βγει για συγκεκριμενο λογο ετσι....καλα τωρα βρηκες ατομο να συγκρινεις..σαν να σου λεω εγω τον μιχαλολιακο να φοραει μπλουζα του σταλιν....
3+4) ΤΟΛΜΑΩ και μιαλω για την πολωνια γιατι ακομα και τωρα εχουν τους πιο σκληροπυρηνικους ναζι...μηπως να σου θυμησω τι εθνικοτητας ηταν αυτοι που ειχαν κλεψει πιο παλια την κεντρικη πινακιδα του αουσβιτς?....
7)Μα δεν στα λεω αυτα για να σου αλλαξω γνωμη..πιστεψε με...η χ.α δεν παει να προσυλητισει μελη...ερχονται απο μονοι τους στα γραφεια και ρωτανε...ΕΑΝ πας καμια φορα θα δεις και ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.......
Γνωριζω αρκετους απο την χ.α και εχουμε κανει πολλες συζητησεις...γνωριζω πολυ περισσοτερα πραγματα απο εσενα ΑΠΛΑ....αλλα το να παω να τους κανω ανω κατω και να καθομαι να ψαχνω το συγκεκριμενο τευχος για εναν nsxbass...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ.....
Θρησκείες:Δεν ξερω που ζεις εσυ..αλλα εγω οσα εχω δει εδω τριγυρω οταν εχουν προσευχη ειναι γεματα..και εχουν Αρκετες φορες τηνν εβδομαδα...Ασε που πολλοι μενουν και μεσα......
Μα σου απαντησα για το ποιημα που ειχε γραψει ο μιχαλολιακος...βασικα απαντησε ο ιδιος...τι να υποσχεθω εγω?...
Ο γερμενης ισως και να ειναι αντιχριστιανος...Βασικα ΛΟΓΙΚΟ ειναι να ειναι αντιχριστιανος αφου η πατρωα θρησκεια ερχεται σε συγκρουση μαζι με τον χριστιανισμο...οπως ενας χριστιανος ειναι αντιμουσουλμανος ετσι ειναι και γενικα με ολες τις θρησκειες...και οποιος πει εγω πιστευω στο ταδε αλλα δεν ειμαι αντι ΔΕΝ ισχυει γιατι πολυ απλα συγκρουονται μεταξυ τους...

Άστο φίλε, χωρίς τον ορθογραφικά έλεγχο δεν το έχεις, ξαναενεργοποίησέ τον...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες