Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
526 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?? (207 μέλη έχουν ψηφίσει)

Τι θα ψηφίσετε στις επερχόμενες εκλογές της 17ης Ιουνίου;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε

#121   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 01/06/2012 - 02:53

Αλλα για να πω και την καφρίλα μου αν ο Μπάμπης-φιλιά πχ κατέβαινε σε συνδιασμό θα έκανα και προεκλογικό αγώνα!!


Πες του να το σκεφτεί σοβαρα εσυ που εχεις τα κονε μαζι του..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   nikman

nikman

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2012 - 00:01

Συγχαρητήρια στο φόρουμ για την ποικιλία των θεμάτων και την ελευθερία της έκφρασης.
Προσωπικά πιστεύω ότι κανένα κόμμα δεν είναι τέλειο γιατι κανένα κόμμα δεν λέει όλη την αλήθεια στο ψηφοφόρο, αλλά και πολλά από αυτά που υπόσχονται προεκλογικά, δεν μπορούν να τα υλοποιήσουνι για διάφορους λόγους, όταν γίνουν εξουσία.
Εγώ αν ψήφιζα για κυβέρνηση θα ψήφιζα τον Τσίπρα γιατί και ωραίο παλικαράκι είναι και προφανώς ξέρει και δουλεύει τη γλώσσα, κάτι πολύ βασικό όταν έχεις τις Μέρκελ και Λαγκαρ απέναντι σου, έτοιμες για όλα.
Αλλά δε θα ψηφήσω για κυβέρνηση όπως είπα, άλλα για σωστή αντιπολίτευση, που κατά την άποψη μου μόνο δύο κόμματα θέλουν και από ότι έχουν δείξει, μπορούν να το κάνουν.
Είναι το ΚΚΕ και η Χρυσή Αυγή.

#123   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 06/06/2012 - 01:58

Συγχαρητήρια στο φόρουμ για την ποικιλία των θεμάτων και την ελευθερία της έκφρασης.
Προσωπικά πιστεύω ότι κανένα κόμμα δεν είναι τέλειο γιατι κανένα κόμμα δεν λέει όλη την αλήθεια στο ψηφοφόρο, αλλά και πολλά από αυτά που υπόσχονται προεκλογικά, δεν μπορούν να τα υλοποιήσουνι για διάφορους λόγους, όταν γίνουν εξουσία.
Εγώ αν ψήφιζα για κυβέρνηση θα ψήφιζα τον Τσίπρα γιατί και ωραίο παλικαράκι είναι και προφανώς ξέρει και δουλεύει τη γλώσσα, κάτι πολύ βασικό όταν έχεις τις Μέρκελ και Λαγκαρ απέναντι σου, έτοιμες για όλα.
Αλλά δε θα ψηφήσω για κυβέρνηση όπως είπα, άλλα για σωστή αντιπολίτευση, που κατά την άποψη μου μόνο δύο κόμματα θέλουν και από ότι έχουν δείξει, μπορούν να το κάνουν.
Είναι το ΚΚΕ και η Χρυσή Αυγή.


Πιστεύεις ότι το οικονομικό πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ είναι εφικτό να γίνει?

#124   fotsid

fotsid

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 06/06/2012 - 03:14

σωστος ο φοιβος και γενικα ολοι σας....αλλα ρωτατε και τους παππουδες-γιαγιαδες σας που υπαρχει περιπτωση για αλλη μια φορα να βγαλουν το πασοκ και την νδ??...
παρτε τους την ταυτοτητα να μην μπορουν να ψηφησουν!!!!

Να εντοπίζαμε και τους 17 εδώ μέσα που θα ψηφίσουν τους νεοχιτλερικούς...

#125   bobos

bobos

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/06/2012 - 06:54

Δεν αλλαζει ο Ελληνας :-(((((((((

#126   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/06/2012 - 06:56

Συγχαρητήρια στο φόρουμ για την ποικιλία των θεμάτων και την ελευθερία της έκφρασης.
Προσωπικά πιστεύω ότι κανένα κόμμα δεν είναι τέλειο γιατι κανένα κόμμα δεν λέει όλη την αλήθεια στο ψηφοφόρο, αλλά και πολλά από αυτά που υπόσχονται προεκλογικά, δεν μπορούν να τα υλοποιήσουνι για διάφορους λόγους, όταν γίνουν εξουσία.
Εγώ αν ψήφιζα για κυβέρνηση θα ψήφιζα τον Τσίπρα γιατί και ωραίο παλικαράκι είναι και προφανώς ξέρει και δουλεύει τη γλώσσα, κάτι πολύ βασικό όταν έχεις τις Μέρκελ και Λαγκαρ απέναντι σου, έτοιμες για όλα.
Αλλά δε θα ψηφήσω για κυβέρνηση όπως είπα, άλλα για σωστή αντιπολίτευση, που κατά την άποψη μου μόνο δύο κόμματα θέλουν και από ότι έχουν δείξει, μπορούν να το κάνουν.
Είναι το ΚΚΕ και η Χρυσή Αυγή.

Ξεπερνώντας όλα τα άλλα, αυτό το τελευταίο που θεωρείς σωστή αντιπολίτευση το ΚΚΕ και τη ΧΑ ταυτόχρονα, με ξεπερνάει...

Όσο γα το πως δουλεύει ειδικά την αγγλική ο Αλέξης, no comments...

#127   nikman

nikman

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/06/2012 - 01:14

Πιστεύεις ότι το οικονομικό πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ είναι εφικτό να γίνει?

Πιστεύω ότι διέκρινες το ειρωνικό μου ύφος σε αυτά που έγραψα για τον αρχηγό του ΣΥΡΙΖΑ.
Πιστεύω να έδειξα με τις δύο αντίθετες επιλογές μου ότι δεν είμαι φανατισμένος οπαδός κανενός κόμματος, όπως δε θα πρέπει πιστεύω να είναι κανένας ψηφοφόρος.
Αγανακτισμένοι είμαστε σίγουρα όλοι αλλά θα πρέπει να είμαστε και ψύχραιμα σκεπτόμενοι για να μην αυτομουτσωθούμε μετά για την επιλογή μας, όπως κάναμε πιστεύω πολλές φορές στο παρελθόν.
Εγώ εύχομαι αυτό που θα ψηφίσει τώρα ο καθένας να ξέρει τι καλό θα του δώσει, είτε σε προσωπικό, είτε σε γενικό επίπεδο. Άντε γιατί πολύ κοροϊδία έπεσε στο παρελθόν.

#128   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 07/06/2012 - 01:23

Πιστεύω ότι διέκρινες το ειρωνικό μου ύφος σε αυτά που έγραψα για τον αρχηγό του ΣΥΡΙΖΑ.
Πιστεύω να έδειξα με τις δύο αντίθετες επιλογές μου ότι δεν είμαι φανατισμένος οπαδός κανενός κόμματος, όπως δε θα πρέπει πιστεύω να είναι κανένας ψηφοφόρος.
Αγανακτισμένοι είμαστε σίγουρα όλοι αλλά θα πρέπει να είμαστε και ψύχραιμα σκεπτόμενοι για να μην αυτομουτσωθούμε μετά για την επιλογή μας, όπως κάναμε πιστεύω πολλές φορές στο παρελθόν.
Εγώ εύχομαι αυτό που θα ψηφίσει τώρα ο καθένας να ξέρει τι καλό θα του δώσει, είτε σε προσωπικό, είτε σε γενικό επίπεδο. Άντε γιατί πολύ κοροϊδία έπεσε στο παρελθόν.


Θες να μας πεις εσύ τι θα ψηφίσεις;;

#129   ibiza81

ibiza81

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/06/2012 - 01:25

Ειναι πλεον πασιφανες οτι για οσα εγιναν αλλα και θα γινουν στη χωρα μας φταιει αποκλειστικα ο Συνασπισμος, τι να πω?
Δεδομενα επιλογη που να μας ικανοποιει στο απολυτο δεν υπαρχει αλλα αποθω ακομα και τη σκεψη να ψηφισω οσους τοσα χρονια με κοροιδευαν στα μουτρα μου(πασοκ,νδ)

#130   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 07/06/2012 - 09:31

Να οι "σωτήρες" της ΧΑ....



#131   dionysis11

dionysis11

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 07/06/2012 - 09:40

Σύριζα και ελπίζω να μην κλαίμε με μαύρο δάκρυ αργότερα

#132   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 07/06/2012 - 09:43

Να τους χαίρονται αυτοί που τους ψήφισαν. Σε λίγο θα πάρουν και τα όπλα και θα αρχίσουν να σκοτώνουν κόσμο.

Τελευταία επεξεργασία από: AvgoustisP, 07/06/2012 - 09:44


#133   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 07/06/2012 - 09:45

Για μενα το ιδιο #%£$¥@..... Ειναι κι αυτοι που ψηφιζουν ΝΔ-ΠΑΣΟΚ

#134   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 07/06/2012 - 11:32

Πόσο εμετική παίζει να ναι αυτή η διαφήμιση και ειδικα απο αυτο το κομμα;;;

#135   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/06/2012 - 14:40

Είναι ξεφτιλισμένοι και ανυπόληπτοι.
Δέν έχουν τίποτα να χάσουν και γι'αυτό τα παίζουν όλα για όλα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες