Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέα φωτογραφία από το λευκό πλαίσιο του νέου iPhone (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
44 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 16/07/2012 - 11:39

Παντως ολες οι πληροφοριες πανω κατω το ιδιο δειχνουνε...!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 16/07/2012 - 12:15

χαλι σκετο ειναι

#18   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/07/2012 - 12:35

Παιδια ως χρηστης ipad εχω να προτεινω galaxy s3.οτιδηποτε αλλο μικροτερο σε οθονη φανταζει κουτσουλια.ειδικα γι αυτους που χρησιμοποιουν το κινητο για ιντερνετ κυριως και οχι για χαζουλικες εφαρμογες που τις χρησιμοποιουμε 2-3 φορες και μετα τις ξεχναμε.η μεγαλη οθονη του galaxy αποτελει μονοδρομο

#19   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 16/07/2012 - 12:36

μουφα

#20   isks

isks

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/07/2012 - 12:42

Με την καμία
Θα έχουμε νέο design και τετραπύρινο επεξεργαστη γραφικών (δηλ. new ipad) και ios6 εε παραπάνω δεν νομίζω να δώσει η Apple, εξάλου τι θα έχει το 5s μετά;


Δηλαδή παίζει να βγει (το νεο iphone) με επεξεργαστη dual core (οπως ο A5X του new ipad) ??

Τελευταία επεξεργασία από: isks, 16/07/2012 - 12:46


#21   gazoole12

gazoole12

    iPH Member

  • 233 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/07/2012 - 13:05

ρε παιδια περιμενετε να βγει και βλεπουμε. ενω ολοι μας και το ξερουμε μεσα μας θα παμε να το παρουμε. οπως με το 4σ ολοι περιμενανε κατι αλλο μολις βγηκε λεγανε σιγα να μην το παρω θα μεινω στο 4 γιατι ειανι το ιδιο και μετα απο ενα μηνα ολοι ειχαμε το 4σ.οποτε καντε υπομονη μαζεψτε και λευτα :P γιατι παλι τα ιδια θα κανουμε.θα πουλησουμε το 4σ για το 5.

#22   darknest83

darknest83

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/07/2012 - 14:35

Καλά μου μυρίζει παραπληροφόρηση πάλι παιδιά!!!Πιστεύω ότι είναι μούφα και αυτή η φωτό!

#23   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 16/07/2012 - 14:56

Επισης για το touch home button νομιζω δεν γινετε να μπει....μπορει να το πατιετε καταλαθος κλπ

#24   sakara

sakara

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:SAKARA214EVER

Δημοσίευση 16/07/2012 - 15:01

εγω παντως τοσα χρονια θυμαμαι οταν βγαινει μια φημη σχεδόν ολοι λενε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο πραγμα. Σιγα μη δωσω το 3-3gs-4-4s για αυτη τη μουφα και μολις βγαινει ξαφνικα στο τοπικ του iphonehellas γινεται πανικος ρωτανε ολοι ποτε πως που να το προπαραγγειλω. Παρτε το χαμπαρι το 3 δεν υπαρχει το 3gs(του οποιου ειμαι χρηστης ) σιγα σιγα αρχιζει και ξεψυχαει το 4 ειναι αρκετα καλο και το 4s σε δυο μηνες θα ειναι ΠΑΡΕΛΘΟΝ οχι με την εννοια του οτι πρεπει ντε και καλα να αλλαχθει προς θεου ειναι παρα πολυ καλο. Απλα οσοι εχετε 4s πλεον δε θα εχετε πια το πιο καινουριο πως να το κανουμε.Το πιο καινουριο θα ειναι το 5 η το new iphone πως να το κανουμε. Ειτε μας αρεσει ειτε οχι τα καινουρια iPhone ειναι παντα πιο καλα. Αυτα...

#25   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 16/07/2012 - 15:12

αν λαβουμε υποψιν τη δηλωση του ''ζωου'' της foxconn οτι το νεο iphone θα ντροπιασει το s3 τοτε δε παιζει να ειναι αυτο το πραγματικο σχεδιο

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 16/07/2012 - 15:12


#26   socratis84

socratis84

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/07/2012 - 16:24

Πριν γράφεται ότι σας κατέβει του τύπου "άλλο ένα μακροστενο 4ρι και άμα είναι έτσι δεν το παίρνω γιατί είναι ίδιο με το 4s" σκεφτείτε λίγο πρώτα και θα καταλάβετε ότι ότι απο πριν το 3g ακόμη όλες οι προσόψεις (digitizer)είναι ίδιες! Όλη την διάφορα την κάνει η πλάτη της συσκευής και οι φωτογραφίες δεν δείχνουν ότι έχει ίδια πλάτη με το 4s θα μπορούσε να είναι δάκρυ να είναι σαν του iPod η και Ακόμη σαν του 4s να είναι αν το γύρο πλαίσιο είναι πολύ λεπτό πάλι διαφορετικό θα φαίνεται!

Εμένα παντός μου αρέσει γιατί δείχνει ότι έχουν μαζέψει τα πανό κάτω κενά για να χωρέσει μεγαλύτερη οθόνη!

#27   samsavas

samsavas

    iPH Contributor

  • 1.262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:nooberpr

Δημοσίευση 16/07/2012 - 16:30

Βρε παιδακια μου καλα..
Αφου ολοι θα το παρουμε ετσι κ αλλιως!
Αφου κατα βαθος ολοι το ξερετε οτι θα τρεξουμε ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ να το αγορασουμε!
Αφου την αγαπαμε την μηλοεταιρεια.!
μακαρι να δουμε 4αρα οθονουλαααα

#28   socratis84

socratis84

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/07/2012 - 16:41

Και για τον τύπο που λέει ότι οτιδήποτε μικρότερο του galaxy s3 φαντάζει κουτσουλια είναι καθαρά προσωπική του άποψη! Αυτό ισχύει μόνο για κάποιον που δεν έχει pc και θέλει να κάνει τα πάντα απο το κινητό εγω σερφάρω καθημερινά με το 4ς άνετα και με την βοήθεια της ρετινα διαβάζω της γραματοσειρες και χωρίς να ζούμαρω πολυ και χίλιες φορές το μέγεθος του iPhone και ας έχει αυτήν την οθόνη παρά να κουβαλαω μαζί μου ένα μίνι tablet βαφτισμενο κινητό..

Ελπίζω το καινούριο iPhone να κρατήσει της ίδιες διαστάσεις και αν όχι λόγο μεγαλύτερης οθόνης ελπίζω το εξωτερικό μέγεθος να μεγαλώσει όσο το δυνατόν λιγότερο και να μαζέψουν τα περιθώρια πάνω κάτω!

Ευτυχώς η apple είναι εταιρία που δεν αντιγράφει τον ανταγωνισμό
για να βάλει 4+ ιντσες για να εντυπωσιάσει ! Θα βάλει αυτό που πιστεύει ότι είναι καλύτερο για τον χρήστη!





#29   socratis84

socratis84

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/07/2012 - 16:52

Και τέλος απορώ γιατί μερικοί ανησυχούν για το αν θα έχει A5x η A6 και βλακείες απο την στιγμή που ακόμη και το 4s δεν κολλάει πουθενά και για κανέναν λόγω που έχει Α5;;;; Πάρτε το χαμπάρι δεν είναι android να χρησιμοποιεί layers για να μπαινει σε χίλιες συσκευές για να χρειάζεται 4πύρινο για να τρέξει ομαλά!! Το iOS δουλεύει ποιο αρμονικά με το hardware του iPhone και το μόνο που θα έκανε ένας 4πιρινος επεξεργαστης θα ήταν να ρουφαει περισσότερη μπαταρία παρα γρηγορότερα iPhone.



#30   samsavas

samsavas

    iPH Contributor

  • 1.262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:nooberpr

Δημοσίευση 16/07/2012 - 16:57

Εγω πιστευω πως καλο θα ηταν να βγαλει ενα μοντελο νεου iPhone παρα να βγαλει 2 με ελαχιστες διαφορες.
Ετσι, θα μπορουσε να βγαλει με α5χ επεξεργαστη και μετα απο 1μιση χρονο να εβγαζε νεο κινητο με α6 ας πουμε για παραδειγμα.!
Πιστευω οτι με α5χ δεν θα πιανεται το κινητο με τιποτα.!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες