Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Nέο iPhone τον Οκτώβριο με 1GB RAM, 4G LTE και NFC (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
105 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 19/07/2012 - 09:19

Καλημέρα, εάν είναι σαν την 2ρη εικόνα, ΔΕΝ θα πληρώσω την εφορία... :P :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   myrmidonas

myrmidonas

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/07/2012 - 09:22

Κατά την γνώμη μου οποίος έχει iPhone παραμένει πιστός ότι και να βγει από τους ανταγωνιστές...
Μια εταιρία σαν την Apple έχει μελετήσει τις κινήσεις που κάνει στο παρών αλλά και στο μέλλον... τίποτα δεν αφήνει στην τύχη... από τον σχεδιασμό την τιμή (υπερκοστολογημένο) το hardware έως και το "παιχνιδάκι" της πρώτης επίσημης εμφάνισης!
και αυτός είναι ο λόγος που όλοι θέλουν να το "αντιγράψουν".
Υπομονή μέχρι τον Οκτώβριο για να λυθούν όλες οι απορίες... το μονό σίγουρο είναι ότι δεν θα απογοητεύσει το κοινό της.

#33   teoter

teoter

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/07/2012 - 09:26

Καλημέρα, εάν είναι σαν την 2ρη εικόνα, ΔΕΝ θα πληρώσω την εφορία... :P :lol:

να σου πω την αληθεια εγω δεν θα την πληρωσω οπωσ κ να χει :D :D....
κ θα τους παω κ μια φωτογραφια με το καινουργιο να με θυμουνται!!
(ξεφυγαμε λιγο)!!!!!!!

#34   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 19/07/2012 - 10:49

Να δούμε... Φέτος πρέπει να αλλάξει η εμφάνιση. Το 4/4S έχει κουράσει. Λέτε το 3GS να συνεχίζει να κυκλοφορεί; Είναι το πιο πετυχημένο μοντέλο iphone. Εμένα θα μου άρεσε να επέστρεφε εμφανισιακά περίπου στο iphone 3G/3GS, είναι τα πιο οπμορφα για μένα.

#35   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 11:57

εμπρος καλα μου πατινια λεει η apple για να προλαβει,για να δουμε αν θα το δουμε τον αυγουστο.ελιζω να χει αλλαγες ουσιας.

#36   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:27

Βλεπω οτι δεν εχει 30 pin dock αλλα mini usb;

#37   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:30

Βλεπω οτι δεν εχει 30 pin dock αλλα mini usb;


Υπαρχει εντονη φημολογια οτι θα καταργηθει το 30 pin dock και θα αντικατασταθει με μικροτερη υποδοχη.

#38   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:34

Υπαρχει εντονη φημολογια οτι θα καταργηθει το 30 pin dock και θα αντικατασταθει με μικροτερη υποδοχη.

Καταστροφη μου φενεται κατι τετοιο!Ολοι εχουμε τετοιου ειδους καλωδια!Εγω ειχα διαβασει καπου οτι θα συνεχισει το 30 pin dock αλλα θα ειναι σπαστο και το καλωδιο θα ειναι κλασσικο mini usb!

#39   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:44

Καταστροφη μου φενεται κατι τετοιο!Ολοι εχουμε τετοιου ειδους καλωδια!Εγω ειχα διαβασει καπου οτι θα συνεχισει το 30 pin dock αλλα θα ειναι σπαστο και το καλωδιο θα ειναι κλασσικο mini usb!


Οπως ειπα ειναι φημολογια.

Τα αν θα εχει η οχι θα το μαθουμε τον οκτωμβριο.

#40   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 19/07/2012 - 12:56

Οσο για τους γαλαξιες νομιζω οτι και με το 4s σκονη ειναι!Για μενα ο αντιπαλος του νεου iPhone ειναι το One X της HTC...

#41   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 15:08

Οσο για τους γαλαξιες νομιζω οτι και με το 4s σκονη ειναι!Για μενα ο αντιπαλος του νεου iPhone ειναι το One X της HTC...


οχι ρε φιλε ηρεμησε λιγο....εχω παρει το galaxy s3 μετα απο iphone 4s και εχω παθει πλακα μν τα λες αυτα αν δν γνωριζεις...μακαρι το iphone 5 να κανει παταγο για τι σε πληροφορω ο γαλαξιας ειναι παρα πολυ δυνατοσ και πολυ εργονομηκος...πιστεψε φτιαγμενο για τον αντθρωπο...!!οσο για την μπαταρια δεν το συζητω γυριζω σπιτι μου ξημερωματα χωρις το φορτιστη μου πλεον...!!φιλικα παντα...ενημερονω!!!

#42   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 19/07/2012 - 15:27

Κοιτα γουστα ειναι αυτα!Εχω παντως ασχοληθει γενικα με τους γαλαξιες και εν μερη εχεις δικιο αλλα 1ον τα τηλεφωνα ειναι απιστευτες πλαστικουρες καμια σχεση με το iPhone και το One X και 2ον το android στο One X ειναι απιστευτο!Δεν σου ειπα οτι ειναι ασχημο το galaxy!Δεν μπορω να το πω αλλα σε συγκριση με το One X κατωτερο και τα χω χρησημοποιησει και τα 2...

#43   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2012 - 15:33

Για να γίνει αυτο θα πρεπει να εχει κατι πολυ επαναστατικό το νεο iPhone. Αν κρίνω απο το beta λειτουργικό, σίγουρα δεν ειναι επαναστατικό. Τα χαρακτηριστικά του κινητου απο τις φήμες, στο μέσο όρο της αγοράς, άρα οπως είπε και ο φίλος πιο πανω λογικά θα πρεπε να ειναι στο design! Αν κρίνω όμως απο τις φήμες και φωτογραφίες που κυκλοφορούν, μαπα το καρπούζι.

οι φωτογραφίες προφανώς κ είναι απάτη να χουμε να λέμε.αν δν ξεχάσει πάλι στο μπαρ κανεις το 5 αρι οπως τοτε με το 4 δν μπορούμε να ξέρουμε.νομίζω οτι είναι η χρονιά του design φέτος για το 5αρι.το λειτουργικό γιατι να αλλάξει συνταγή που πετυχαίνει δν την αλλάζεις.επανάσταση είναι ήδη απο μόνο του ενα iphone.

#44   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/07/2012 - 16:05

Μηλοφωνάκι κ πάλι μηλοφωνάκι!!! Ιδιαίτερα τους Κορεάτες κατασκευαστέσ δεν τους γουστάρω με τίποτα. Εν τω μεταξύ αυτό το κόλλημα με το μέγεθοστησοθόνης δεν το καταλαβαίνω. Να φτάσει η οθόνη σε ένα μέγεθος που να εκμεταλλεύεται μεγαλύτερο μέρος της επιφάνειας οκ. Να μην το παρατραβήξουνε όμως κ το iphone γίνειπαντόφλα!

πεστα ρε μαγκα, μας πρηξανε!

#45   margarita1990

margarita1990

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 19/07/2012 - 16:23

Και ναι ποτε θα ερθει το ρημαδι ?? Βεβαια εδω ερχεται παααααααααντα με καθυστερηση βλεπετε ειμαστε χωρα πολυ.... μπροστα χαχαχα!! Παντως ανυπομονω να βγει το καινουριο μου τηλεφωνακι Οπως ολοι μας!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες