Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Nέο iPhone τον Οκτώβριο με 1GB RAM, 4G LTE και NFC (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
105 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 17:04

Δεν είναι όπως παλιά....Σε μια βδομάδα αργότερα θα έρθει...Όπως το new ipad.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 19/07/2012 - 17:46

Μηλοφωνάκι κ πάλι μηλοφωνάκι!!! Ιδιαίτερα τους Κορεάτες κατασκευαστέσ δεν τους γουστάρω με τίποτα. Εν τω μεταξύ αυτό το κόλλημα με το μέγεθοστησοθόνης δεν το καταλαβαίνω. Να φτάσει η οθόνη σε ένα μέγεθος που να εκμεταλλεύεται μεγαλύτερο μέρος της επιφάνειας οκ. Να μην το παρατραβήξουνε όμως κ το iphone γίνειπαντόφλα!


αναφερεσε σε αυτους του κορεατες (samsung,lg) που κατασκευαζουν το iphone??

#48   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 19/07/2012 - 17:54

Εγω πιστευω οτι και 4.7 ιντσες να παει(δεν μου πολυαρεσει η ιδεα απλα λεω)κατι θα χουν κανει να μην γινει παντοφλα!Παραλογο αλλα απο την Apple ολα τα περιμενω...

#49   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 18:36

Κατά την γνώμη μου οποίος έχει iPhone παραμένει πιστός ότι και να βγει από τους ανταγωνιστές...
Μια εταιρία σαν την Apple έχει μελετήσει τις κινήσεις που κάνει στο παρών αλλά και στο μέλλον... τίποτα δεν αφήνει στην τύχη... από τον σχεδιασμό την τιμή (υπερκοστολογημένο) το hardware έως και το "παιχνιδάκι" της πρώτης επίσημης εμφάνισης!
και αυτός είναι ο λόγος που όλοι θέλουν να το "αντιγράψουν".
Υπομονή μέχρι τον Οκτώβριο για να λυθούν όλες οι απορίες... το μονό σίγουρο είναι ότι δεν θα απογοητεύσει το κοινό της.


Είχα Iphone 3g, 3gs, 4, 4s

...

τώρα έχω Galaxy SII...

οι φωτογραφίες προφανώς κ είναι απάτη να χουμε να λέμε.αν δν ξεχάσει πάλι στο μπαρ κανεις το 5 αρι οπως τοτε με το 4 δν μπορούμε να ξέρουμε.νομίζω οτι είναι η χρονιά του design φέτος για το 5αρι.το λειτουργικό γιατι να αλλάξει συνταγή που πετυχαίνει δν την αλλάζεις.επανάσταση είναι ήδη απο μόνο του ενα iphone.


Άντε να δούμε πότε θα κάνουν την επανάσταση με την αναφορά SMS...

Τελευταία επεξεργασία από: MaleBuffy, 19/07/2012 - 18:38


#50   giannhspatra

giannhspatra

    iPH Enthousiast

  • 384 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 20:40

αυτο το άσπρο με γκρίζο στη Mockup photo είναι τέλειο ή μου φαίνεται; :P

#51   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 19/07/2012 - 21:13

Αυτη η αναφορα sms είναι κάτι το αστείο που το αναφέρουμε ακομα ως αρνητικο. Έχω απο το 2008 να λαβω αναφορα παραδοσης κ δεν μου εχει λειψει. Για το ραδιο συμφωνω πτι είναι χαζο να μην το βαζουνε στο iphone. Για μενα ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μεγαλο του ελάτωμα.

#52   wrangler

wrangler

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 22:04

Καταστροφη μου φενεται κατι τετοιο!Ολοι εχουμε τετοιου ειδους καλωδια!Εγω ειχα διαβασει καπου οτι θα συνεχισει το 30 pin dock αλλα θα ειναι σπαστο και το καλωδιο θα ειναι κλασσικο mini usb!


Θα περιλαμβάνει αντάπτορα στην συσκευασία
Δεν θα είναι usb αλλα μικρότερο dock connector

Τελευταία επεξεργασία από: wrangler, 19/07/2012 - 22:05


#53   Gerzzz

Gerzzz

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2012 - 22:33

Εγώ πιστεύω ότι θα είναι αρκετά βελτιωμένο σε σχέση με το τωρινό μοντέλο, αλλά όχι και πάρα πολύ...Θα δώσουν μεγαλύτερη βαρύτητα στον σχεδιασμό (που χρειάζεται κάποια αναβάθμιση...).Όσον αφορά τα "κολλήματα¨ της Apple, θα συνεχίσουν να υπάρχουν!Έτσι και αλλιώς τόσα χρόνια την παλεύουμε και χωρίς αυτά, το ίδιο θα κάνουμε και τώρα!

Άντε να έρθει νωρίς!

#54   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 20/07/2012 - 00:00

Αυτη η αναφορα sms είναι κάτι το αστείο που το αναφέρουμε ακομα ως αρνητικο. Έχω απο το 2008 να λαβω αναφορα παραδοσης κ δεν μου εχει λειψει. Για το ραδιο συμφωνω πτι είναι χαζο να μην το βαζουνε στο iphone. Για μενα ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μεγαλο του ελάτωμα.

Θα συμφωνησω εν μερη!Θεωρω οτι εχει αλλα 2 ελατωματα!Το iTunes και το οτι αν δεν εισαι jb δεν μπορεις να στειλεις η να δεχτεις με Bluetooth!

Είχα Iphone 3g, 3gs, 4, 4s

...

τώρα έχω Galaxy SII...



Άντε να δούμε πότε θα κάνουν την επανάσταση με την αναφορά SMS...

Λυνεται αυτο πολυ ευκολα...Η μεσω Cydia tweak η αν γραψεις στην αρχη του μηνυματος *0#

#55   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 20/07/2012 - 16:00

Κοίταξε φίλε, το bluetooth εγώ προσωπικά δεν το χρησιμοποιούσα κ γενικά δεν ανταλλάζω αρχεία μέσω του κινητου οπότε δεν μου λείπει. Σίγουρα όμως εφόσον κάποιος το χρειάζεται, η συσκευή το έχει αλλά δεν λειτουργεί είναι εκνευριστικό. Όμως όπως είπες μέσω jb είσαι κομπλέ άρα δεν είναι κ τόσο τραγικό πρόβλημα. Το itunes από την άλλη είναι εκπληκτικό πρόγραμμα, άψογο κατά τη γνώμη κ βολεύει απίστευτα για τη μουσική. Όμως, θα έπρεπε να καταλάβουν στην Apple ότι δεν αρέσει σε όλους κ θα έπρεπε να έχουν μια εναλλακτική λύση μεταφοράς κ παιξίματος της μουσικής. Στη λογική αυτή θα πρέπει επιτέλους να αφαιρεθεί η αποκλειστικότητα του safari (καταλαβαίνετε τί εννοω, υπάρχουν κ άλλα προγράμματα αλλα default επιλογές έχει μόνο ο safari), να υπάρχει uninstall ή έστω απόκρυψη των εφαρμογών της apple που δεν χρησιμοποιούμε όπως χρηματιστήριο, κιόσκι κλπ κλπ κλπ

#56   GreenBear

GreenBear

    iPH Enthousiast

  • 400 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:GREEN_BEAR

Δημοσίευση 21/07/2012 - 19:39

Ο καθενας εχει τα δικα του παραπονα απο την Apple!Το ζητημα ειναι οτι ακομα και με τα κολληματα της τα τηλεφωνα της ειναι ανθεκτικα αυθεντικα και ειναι μετρο συγκρισης σε σχεση με τα αλλα ακομα και αν εχουν κατωτερα χαρακτηριστικα(βλ. iPhone 4 vs Galaxy 1 και 4s με S2...)

#57   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/07/2012 - 11:21

Άμα θέλω air condition θα πάρω Mitsubishi όχι samsung αν θέλω tv θα πάρω Sony όχι Samsung και αν θέλω τηλ θα πάρω iPhone και όχι Samsung
Τόσο απλά...

#58   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/07/2012 - 11:37

Άμα θέλω air condition θα πάρω Mitsubishi όχι samsung αν θέλω tv θα πάρω Sony όχι Samsung και αν θέλω τηλ θα πάρω iPhone και όχι Samsung
Τόσο απλά...


Τοσο απλά και τόσο λάθος... Βγάλτε αυτές τις παρωπίδες επιτέλους.

#59   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/07/2012 - 22:55

Αυτη η αναφορα sms είναι κάτι το αστείο που το αναφέρουμε ακομα ως αρνητικο. Έχω απο το 2008 να λαβω αναφορα παραδοσης κ δεν μου εχει λειψει. Για το ραδιο συμφωνω πτι είναι χαζο να μην το βαζουνε στο iphone. Για μενα ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μεγαλο του ελάτωμα.


Οι ανάγκες του καθενός ειναι διαφορετικές! Εχω το GS II και το ραδιόφωνο του δεν το εχω χρησιμοποιήσει ποτε!

Άμα θέλω air condition θα πάρω Mitsubishi όχι samsung αν θέλω tv θα πάρω Sony όχι Samsung και αν θέλω τηλ θα πάρω iPhone και όχι Samsung
Τόσο απλά...


Θα εχεις απο τα καλύτερα air condition, μέτρια τηλεόραση και καλό τηλέφωνο.

#60   samsavas

samsavas

    iPH Contributor

  • 1.262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:nooberpr

Δημοσίευση 22/07/2012 - 23:11

Παιδια η Samsung Smart Tv ειναι ολα τα Money!
Mην λεμε βλακειουλες...
Να τν κραζουμε την samsung στο θεμα κινητων αλλα οχι και στην τηλεοραση!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες