Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εξετάζοντας το leaked glass panel του επερχόμενου iPhone (6th gen)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
55 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/08/2012 - 16:56

Από κοντά θα είναι πολύ πιο ωραίο και μια χαρά θα βολέψει η μεγαλύτερη οθόνη τους χρήστες.. Ας περιμένουμε καλύτερα να δούμε τι θα γίνει, δεν νομίζω η Apple να κάνει κίνηση fail, δύσκολα να βγάλει τα μάτια της με τα χέρια της ;)
Επίσης ελπίζω να είναι ελαφρύ με την χρήση αλουμινίου..
Επίσης το ipod nano έχει ραδιόφωνο μην λέτε ότι να ναι αν δεν ξερετε

Τελευταία επεξεργασία από: timi, 04/08/2012 - 16:59


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 04/08/2012 - 16:57

Ένα είναι σίγουρο....radio σε προιόν Apple δεν θα δούμε ποτέ ;)άπειρες γεννιές ipod έχουν περάσει κ δν τ είδαμε...γτ να αλλάξει κάτι τώρα;;; ;) mp3 και πάλιmp3...το ράδιο είναι καλό γ τις άλλες εταιρίες π δν έχουν κάτι τόσο καλο να προβάλουν κ σ πουλάνε το ράδιο ;)

τα ipod εχουν ραδιο για την ακριβεια το ipod nano 6th gen που εχω διπλα μου παιζει αυτην τι στιγμη και οχι απλα εχει το κανει και τελεια με το live pause που εχει απλα δινει ρέστα

#33   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/08/2012 - 18:14

Δεκτης ράδιο υπάρχει απο iOS 4. Αυτά είναι που ουσιαστικά έχουν πεθάνει και δε θα δουμε ποτε.

Οπως και το ΒΤ.. Δεν υπάρχει λόγος να τα αναφέρουμε συνέχεια.

Όσο για τον Jobs, το μονο σίγουρο πως εχει αφήσει πλάνο διετιας τουλάχιστον..

Μη κρίνεται τόσο γρήγορα.. Ο Οκτώβρης είναι κοντά..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#34   Feregorn

Feregorn

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Feregorn

Δημοσίευση 04/08/2012 - 19:30

Δεκτης ράδιο υπάρχει απο iOS 4. Αυτά είναι που ουσιαστικά έχουν πεθάνει και δε θα δουμε ποτε.

Οπως και το ΒΤ.. Δεν υπάρχει λόγος να τα αναφέρουμε συνέχεια.

Όσο για τον Jobs, το μονο σίγουρο πως εχει αφήσει πλάνο διετιας τουλάχιστον..

Μη κρίνεται τόσο γρήγορα.. Ο Οκτώβρης είναι κοντά..


Σε πληρώνει η Apple για να ισχυρίζεσαι κάτι τόσο fail όπως: έχουν πεθάνει τεχνολογίες bluetooth και ραδιόφωνο...! Αν δεν το έχεις παρατηρήσει η χρήση του bluetοoth είναι υπερ-διαδεδομένη παντού τα τελευταία 20 χρόνια, ενώ το ραδιόφωνο είναι ένα δωρεάν μέσο ενημέρωσης και επικοινωνίας το οποίο και αυτό είναι υπερ-διαδεδομένο και απαντάται παντού στον κόσμο! Φαντάζομαι σε πληρώνει αρκετά η Apple για να πιάνεις internet radio δωρεάν;

Εμένα πάτνως μου αρέσει μια χαρά ο σχεδιασμός του iPhone 5, έτσι όπως διαφαίνεται από τις δημοσιευθείσες φωτογραφίες. Πάντα μου άρεσε το ορθογώνιο και επίπεδο σχήμα του, που παραπέμπει σε industrial design. Το μόνο που με χαλάει, είναι η ενδεχόμενη διχρωμία του πίσω μέρους...

Τελευταία επεξεργασία από: Feregorn, 04/08/2012 - 19:32


#35   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2012 - 10:15

Μακαρι να το κανουν ετσι σαν κουμουτσα ,σαν τηλεκοντρολ τηλεορασης,ετσι θα απαλλαγω απο τον κοπο να μπω στη διαδικασια να πουλησω το 4s μου,το οποιο ειναι πανεμορφο,και θα ειναι κ το τελευταιο πανεμορφο ιphone...!

Ομως κατα να 90% αν θελετε τη γνωμη μου,πιστευω οτι τα δημοσιευματα αυτα ειναι ενα απλα κολπακια ,του marketing.Eκτος οτι κοβουν αντιδρασεις...αυτο που κανουν ουσιαστικα ειναι να προοθουν το προιον τους με ενα καπως παραδοξο τροπο!!
Καταρχην ειναι αδυνατο να ειναι τοσο χαζοι,ωστε να κατασκευασουν μια τετοια κουμουτσα(τη στιγμη που ποσο μαλλον apple=desing).
Το "κολπο" λοιπον ειναι απλο!
Προμοταρουν-διαφημοδησφημηζουν...ενα "ασχημο" iphone 5 και μετα εχοντας το ετσι στο μυαλο μας,κυκλοφορουν το ιδιο σε μεγεθος με 4s αλλα με μεγαλυτερη οθονη.και ετσι το νεο iphone σου φαινετε oχι 100 αλλα 1000 φορες πιο ομορφο...


Δεν υπαρχει περιπτωση να κυκλοφορησει αυτη η αηδια λοιπον.Αυτοι ειναι γατονια ξερουν τι κανουν,εμεις ειμαστε οι ποντικαραδες.

Τελευταία επεξεργασία από: monotis, 05/08/2012 - 10:16


#36   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/08/2012 - 10:18

"Τα τελευταία 20 χρόνια.." Εσυ μου μιλάς γενικά ενω εγώ αναφέρομαι για τη χρήση τους σε Smartphones. Και ναι, για εκεί μιλάμε για πεθαμένη τεχνολογία.

Υπάρχει εξέλιξη. Τίποτα δε μένει στάσιμο. Προσωπικά και τα 2 που αναφέρεις ποτε δε τα χρειάστηκα. Ειδικά το περίφημο BT.. Αυτο ναι, το χρησιμοποιούσαμε πριν απο 10+ χρόνια.

Συγγνώμη που στο χαλάω, αλλά τα παραπάνω δε θα τα δεις ποτε σε iDevice. Ευτυχως.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#37   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 05/08/2012 - 11:13

"Τα τελευταία 20 χρόνια.." Εσυ μου μιλάς γενικά ενω εγώ αναφέρομαι για τη χρήση τους σε Smartphones. Και ναι, για εκεί μιλάμε για πεθαμένη τεχνολογία.

Υπάρχει εξέλιξη. Τίποτα δε μένει στάσιμο. Προσωπικά και τα 2 που αναφέρεις ποτε δε τα χρειάστηκα. Ειδικά το περίφημο BT.. Αυτο ναι, το χρησιμοποιούσαμε πριν απο 10+ χρόνια.

Συγγνώμη που στο χαλάω, αλλά τα παραπάνω δε θα τα δεις ποτε σε iDevice. Ευτυχως.


το ευτυχως μου αρεσε.... αν στα εδινε δηλαδη θα σε χαλουσαν? το οτι εσενα σου ειναι αχρηστα δεν λεει απολυτος τιποτα...

#38   Feregorn

Feregorn

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Feregorn

Δημοσίευση 05/08/2012 - 14:01

"Τα τελευταία 20 χρόνια.." Εσυ μου μιλάς γενικά ενω εγώ αναφέρομαι για τη χρήση τους σε Smartphones. Και ναι, για εκεί μιλάμε για πεθαμένη τεχνολογία.

Υπάρχει εξέλιξη. Τίποτα δε μένει στάσιμο. Προσωπικά και τα 2 που αναφέρεις ποτε δε τα χρειάστηκα. Ειδικά το περίφημο BT.. Αυτο ναι, το χρησιμοποιούσαμε πριν απο 10+ χρόνια.

Συγγνώμη που στο χαλάω, αλλά τα παραπάνω δε θα τα δεις ποτε σε iDevice. Ευτυχως.



Αντιλαμβάνεσαι φίλε, ότι προσπαθείς ματαίως και εθελοτυφλώντας να υπερασπιστείς τα κολλήματα μιας εταιρίας; Άμα είναι πεθαμένη, αρχαιολογική τεχνολογία και δεν ξέρω ποιον άλλο όρο θα σκαρφιστείς, γιατί τις ενσωματώνουν όλοι οι ανταγωνιστές στις συσκευές τους; Είναι η Apple τόσο μπροστά τεχνολογικά που έχει αντικαταστήσει τα Bluetooth και το ραδιόφωνο με το (πανάρχαιο) email; Είναι αυτό εξέλιξη; Δεν νομίζω ότι η Apple είναι τόσο μπροστά, ειδικά από τη στιγμή που ακολουθεί, πλέον, αυτή τους ανταγωνιστές της...Μια τεχνολογία πεθαίνει όταν αντικατασταθεί από μια άλλη...Το Bluetooth είναι ζωντανό για όλους πλην της Apple...Εκτός.και αν έχει βάλει σε κάθε iPhone WiFi-direct και δεν το παρατήρησα....

Αν και μου φαίνεται ότι σου διαφεύγει ότι συμπεριλαμβάνει στα iPhone, συνδεσιμότητα Bluetooth, απλά είναι κλειδωμένη και λειτουργεί μόνο για ακουστικά. Είναι λοιπόν "αρχαια" τεχνολογία το bluetooth; Και γιατί το κλειδώνει άραγε και δεν επιτρέπει την ανταλλαγή αρχείων, το έχεις σκεφτεί;

Σου δίνει τίποτα η Apple.και για αυτό έχεις τα μάτια/αυτιά/μυαλο ερμητικά κλειστά; Πρώτη φορά ακούω προσπαθεί αιτιολόγησης των εμμονών μιας εταιρίας. Το έχω ακούσει και για τα μειονεκτήματα άλλων κινητών από αλλά "ανεμελα" fanboys...και πάντα είναι τραγελαφικό.

#39   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 05/08/2012 - 14:16

Αντιλαμβάνεσαι φίλε, ότι προσπαθείς ματαίως και εθελοτυφλώντας να υπερασπιστείς τα κολλήματα μιας εταιρίας; Άμα είναι πεθαμένη, αρχαιολογική τεχνολογία και δεν ξέρω ποιον άλλο όρο θα σκαρφιστείς, γιατί τις ενσωματώνουν όλοι οι ανταγωνιστές στις συσκευές τους; Είναι η Apple τόσο μπροστά τεχνολογικά που έχει αντικαταστήσει τα Bluetooth και το ραδιόφωνο με το (πανάρχαιο) email; Είναι αυτό εξέλιξη; Δεν νομίζω ότι η Apple είναι τόσο μπροστά, ειδικά από τη στιγμή που ακολουθεί, πλέον, αυτή τους ανταγωνιστές της...Μια τεχνολογία πεθαίνει όταν αντικατασταθεί από μια άλλη...Το Bluetooth είναι ζωντανό για όλους πλην της Apple...Εκτός.και αν έχει βάλει σε κάθε iPhone WiFi-direct και δεν το παρατήρησα....

Αν και μου φαίνεται ότι σου διαφεύγει ότι συμπεριλαμβάνει στα iPhone, συνδεσιμότητα Bluetooth, απλά είναι κλειδωμένη και λειτουργεί μόνο για ακουστικά. Είναι λοιπόν "αρχαια" τεχνολογία το bluetooth; Και γιατί το κλειδώνει άραγε και δεν επιτρέπει την ανταλλαγή αρχείων, το έχεις σκεφτεί;

Σου δίνει τίποτα η Apple.και για αυτό έχεις τα μάτια/αυτιά/μυαλο ερμητικά κλειστά; Πρώτη φορά ακούω προσπαθεί αιτιολόγησης των εμμονών μιας εταιρίας. Το έχω ακούσει και για τα μειονεκτήματα άλλων κινητών από αλλά "ανεμελα" fanboys...και πάντα είναι τραγελαφικό.


Θα συμφωνήσω με το νίκο...όντως είναι αχρηστες τεχνολογίες που μόνο εμείς οι Ελληναρες δν λέμε να ξεπεράσουμε....επειδή μεγαλώσαμε στελνοντας με ΒΤ και υπέρυθρες φωτογραφιούλες και τραγουδάκια....με την ίδια λογική πρ´επει να συνεχίσουμε να στέλνουμε εικονομυνήματα και να γράφουμε ringtones με απλές νοτούλες.....

Στην εποχη της πληροφορίας , που το ιντερνετ ειναι διαθέσιμο ΠΑΝτΟΥ και υπάρχουν άπειρες τεχνολογίες για ανταλλαγή δεδομένων (ΙΜ , Whatsalp κλπ κλπ) ειναι όντως απαρχαιομένο το να μιλάμε για ΒΤ...εκτος αν όλοι οι γνωστοί σου
(κ δν μιλαω προσωπικα γ εσένα) έχουν κινητα π δεν ανήκουν στμ κατηγορια των smartphones οπ´οτε το ΒΤ είναι η μόνη λύση.......τότε πάω πάσο.....ΞΥΠΝΑΤΕ Ελληνάρες....η τεχνολογια προχοράει....δν περιμένει εμας τους κολλημένους.....
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#40   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 05/08/2012 - 14:58

η τεχνολογια οντος προχωραει...η apple ομως δεν τη βλεπω να την προλαβαινει...

το fm radio που αναφερθηκε και για μενα ειναι αχρηστο οχι γιατι δεν χρησιμοποιω αλλα γιατι ακουω μεσω tunein(εννοειτε πως αν εχεις data ειναι οτι καλυτερο,και ποιος φυσικα δεν εχει data)

το bt για ανταλλαγη αρχειων ειναι κ αυτο ξεπερασμενο γιατι πλεον ολα τα αρχεια ειτε βιντεο ειτε φωτογραφιες ειναι αρκετα μεγαλα οποτε αστα να πανε...
εδω ομως ερχετε το wifi direct που σιγα σιγα ενσωματωνετε ολο και σε περισσοτερες συσκευες...

το θεμα ειναι πως με την μεχρι τωρα πολιτικη που ακολουθει δεν υπαρχει περιπτωση να το δουμε απο την apple...μακαρι φυσικα αυτο να αλλαξει...

και τελος να πω πως οσα περισσοτερα feautures ενσωματωνει μια συσκευη τοσο το καλυτερο...για καποιους καποια απο αυτα μπορει να ειναι αχρηστα για καποιους οχι...

πχ το s3 εχει χιλιες δυο μαμακιες πανω που αναθεμα αν θα τα χρησιμοποιησω ποτε... εχει ας πουμε το smart stay που οταν κοιτας την οθονη αυτη παραμενει ανοιχτη και μολις
το αφησεις καπου κλεινει...

μπορεις επισης να τραβηξεις screenshot περνωντας απλα το χερι σου πανω απο την οθονη χωρις να πρεπει να πατησεις καποιο πληκτρο...

και αλλα τετοια περιεργα που καποιος μπορει να μη χρησιμοποιησει ποτε...

που θελω να καταληξω...στο οτι για καποιους καποια feautures ειναι αχρηστα για καποιους αλλους οχι...

κ ενα τελευταιο παραδειγμα...οι περισσοτεροι ειναι εναντιον του flash και δικαιωμα τους...αν ενσωματωνε στον σαφαρι το φλας και ειχε ενα διακοπτη on/off (οπως σε ολα τα ανδροιδ) θα χαλουσε κανεναν?? δεν νομιζω...

ειναι κριμα να εχεις δυνατο λειτουργικο-συσκευη και να το εχεις τοσο φτωχο...

δυστυχως η apple ποτε δεν καλυπτε τις αναγκες μας...αλλα ειναι μανουλα στο να μας δημιουργει καινουργιες

#41   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/08/2012 - 16:54

Αντιλαμβάνεσαι φίλε, ότι προσπαθείς ματαίως και εθελοτυφλώντας να υπερασπιστείς τα κολλήματα μιας εταιρίας; Άμα είναι πεθαμένη, αρχαιολογική τεχνολογία και δεν ξέρω ποιον άλλο όρο θα σκαρφιστείς, γιατί τις ενσωματώνουν όλοι οι ανταγωνιστές στις συσκευές τους; Είναι η Apple τόσο μπροστά τεχνολογικά που έχει αντικαταστήσει τα Bluetooth και το ραδιόφωνο με το (πανάρχαιο) email; Είναι αυτό εξέλιξη; Δεν νομίζω ότι η Apple είναι τόσο μπροστά, ειδικά από τη στιγμή που ακολουθεί, πλέον, αυτή τους ανταγωνιστές της...Μια τεχνολογία πεθαίνει όταν αντικατασταθεί από μια άλλη...Το Bluetooth είναι ζωντανό για όλους πλην της Apple...Εκτός.και αν έχει βάλει σε κάθε iPhone WiFi-direct και δεν το παρατήρησα....

Αν και μου φαίνεται ότι σου διαφεύγει ότι συμπεριλαμβάνει στα iPhone, συνδεσιμότητα Bluetooth, απλά είναι κλειδωμένη και λειτουργεί μόνο για ακουστικά. Είναι λοιπόν "αρχαια" τεχνολογία το bluetooth; Και γιατί το κλειδώνει άραγε και δεν επιτρέπει την ανταλλαγή αρχείων, το έχεις σκεφτεί;

Σου δίνει τίποτα η Apple.και για αυτό έχεις τα μάτια/αυτιά/μυαλο ερμητικά κλειστά; Πρώτη φορά ακούω προσπαθεί αιτιολόγησης των εμμονών μιας εταιρίας. Το έχω ακούσει και για τα μειονεκτήματα άλλων κινητών από αλλά "ανεμελα" fanboys...και πάντα είναι τραγελαφικό.


Ναι. Για διαμοιρασμό αρχείων είναι πεθαμένη τεχνολογία. Πότε ακριβώς θα το καταλάβετε? Και δεν υπερασπίζομαι κανέναν. Ήξερα απο πρίν τι προσέφερε η συσκευή και τι όχι. Δεν είναι εμμονή λοιπόν.

Σου ξαναλέω πως η τεχνολογία εξελισεται και προσωράει. Το να μένεις στάσιμος γιατι ουσιαστικά δεν έχεις να προτείνεις τιποτα παρα μόνο πυρήνες και ταχύτητα, ειναι και αυτό μια επιλογή αλλά δε μου λέει τίποτα.

Και ναι. Είναι η Apple τόσο μπροστά που είχε παρατήσει απο την αρχή το φημισμένο Flash για το HTLM5 και οι υπόλοιποι κορόιδευαν. Τώρα? Απλά ακολουθούν..

Και στη τελική αφου σε ενοχλεί τοσο η Apple και τα κολλήματα της όπως λες, τι κάνεις εδω? iPhone γιατι πήρες? Άλλοι είναι οι κολλημένοι..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#42   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 05/08/2012 - 17:13

Και ναι. Είναι η Apple τόσο μπροστά που είχε παρατήσει απο την αρχή το φημισμένο Flash για το HTLM5 και οι υπόλοιποι κορόιδευαν. Τώρα? Απλά ακολουθούν..

Και στη τελική αφου σε ενοχλεί τοσο η Apple και τα κολλήματα της όπως λες, τι κάνεις εδω? iPhone γιατι πήρες? Άλλοι είναι οι κολλημένοι..


Με πρόλαβεσμε το html5 φίλε νίκο...! Μόλις πήγανα τγράψω.....!
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#43   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/08/2012 - 17:54

Μακαρι να το κανουν ετσι σαν κουμουτσα ,σαν τηλεκοντρολ τηλεορασης,ετσι θα απαλλαγω απο τον κοπο να μπω στη διαδικασια να πουλησω το 4s μου,το οποιο ειναι πανεμορφο,και θα ειναι κ το τελευταιο πανεμορφο ιphone...!

Ομως κατα να 90% αν θελετε τη γνωμη μου,πιστευω οτι τα δημοσιευματα αυτα ειναι ενα απλα κολπακια ,του marketing.Eκτος οτι κοβουν αντιδρασεις...αυτο που κανουν ουσιαστικα ειναι να προοθουν το προιον τους με ενα καπως παραδοξο τροπο!!
Καταρχην ειναι αδυνατο να ειναι τοσο χαζοι,ωστε να κατασκευασουν μια τετοια κουμουτσα(τη στιγμη που ποσο μαλλον apple=desing).
Το "κολπο" λοιπον ειναι απλο!
Προμοταρουν-διαφημοδησφημηζουν...ενα "ασχημο" iphone 5 και μετα εχοντας το ετσι στο μυαλο μας,κυκλοφορουν το ιδιο σε μεγεθος με 4s αλλα με μεγαλυτερη οθονη.και ετσι το νεο iphone σου φαινετε oχι 100 αλλα 1000 φορες πιο ομορφο...


Δεν υπαρχει περιπτωση να κυκλοφορησει αυτη η αηδια λοιπον.Αυτοι ειναι γατονια ξερουν τι κανουν,εμεις ειμαστε οι ποντικαραδες.

Δεν μπορώ να ξέρω αν είναι μούφα δημοσιεύματα, αλλά ακολουθούν την πεπατημένη με τις αποκαλύψεις, για την ακριβή εξωτερική μορφή του new ipad κάνα 2 μήνες πριν την επίσημη παρουσίαση και όλοι και τότε ευχόμασταν να ήταν ψέμμα.Και για τ 'αλλα χαρακτηριστκά υποθέταμε ότι θα ήταν η απαρχή του Retina display και στις λειπες συσκευές, όπως και τώρα μια αύξηση της οθόνης ειναι μια πολύ λογική εξέλιξη ακολουθώντας τον ανταγωνισμό και ίσως και τις ανάγκες των χρηστών smartphone. Άρα υποθέτω και τα δημοσιεύματα αρκετά αληθοφανή.
Μ'αρέσει όμως αυτή η κουβεντούλα πριν την ανακοίνωση, φτιαχνόμαστε , την ημέρα παρουσίασης παίρνουμε μια κρυάδα, βρίζουμε λεμε διάφορες π@@@@ες και στο τέλος όπως στις ελληνικές ταινίες .... το γνωστό καλό τέλος με γαμπρό έμας και νύφη το νεο gadget το όποιο κι αν είναι . Πάντως κακά τα ψέμματα το iphone 4 είχε αφήσει εποχή πολλά στόματα είχαν μιενει ανοιχτα. Δύσκολα μπορείς να το πετυχείς αυτό δεύτερη φορά κοιτώντας βέβαια και τον ανταγωνισμο που έχει αγριέψει και ναι ρε παιδια και ο Steve είναι μια απώλεια αργά η γρήγορα φαίνεται, μια φρέσκια ιδέα για να επιτευχθεί και να υλοποιηθεί θέλει κάποιον να ρισκάρει , και να ρισκάρει ενας κολοσσός θέλει CEO μορφή guru, όχι guru τύπου Vodafone....

Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 05/08/2012 - 17:55


#44   larryf13

larryf13

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:larryf13

Δημοσίευση 05/08/2012 - 18:41

Μια χαρά θα μπορούσε να έχει ραδιάκι και μεταφορά φωτογραφιών μέσω Bt. Όλα τα άλλα είναι μαλακίες.

Και δεν κατάλαβα γιατί να φάω 1,5ΜΒ εγώ και ο άλλος από το Data. Εγώ μπορεί να έχω Data, ο άλλος είναι υποχρεωμένος να έχει; Και γιατί να τρώω τη μπαταρία μου με το Data;

Και γιατί για να ακούσω ράδιο πρέπει να τρώω Data? Και που ξέρω εγώ στην κατσικοπαραλία που θα πάω αν πιάνω σήμα για να παίξει το ράδιο;

Είπαμε να είμαστε στο 2010, αλλα μερικά πράγματα είναι διαχρονικά. Το ράδιο δεν πεθαίνει με την καμία.

#45   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 05/08/2012 - 19:07

Συμφωνω σχετικα με το ραδιο, οπως κ με την αναφορα μνμ. Τοσο κολλημενη πια;

You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες