Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το καλύτερο εορτολόγιο ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iparout

iparout

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 10/08/2012 - 20:19

Χαίρετε.

Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο είναι το καλύτερο εορτολόγιο αυτή τη στιγμή ? Ενδιαφέρομαι βασικά για κάποιο πρόγραμμα που να ενημερώνει για γιορτές/γενέθλια (κατά προτίμηση τα γενέθλια να τα "βλέπει" από facebook account) και να με ενημερώνει στην αρχή της ημέρας ποιοι γιορτάζουν, χωρίς να χρειάζεται να ανοίγω το application.

Τσέκαρα τον συγκριτικό πίνακα τον εορτολογίων εδώ

http://www.iphonehel...τολόγιο__st__40

αλλά, αφ' ενός είναι παλιό outdated ποστ και αφ΄ετέρου δεν μπορώ να διαβάσω την εικόνα (τα γράμματα είναι πολύ μικρά !!)

To geolos μοιάζει πολύ καλό, εγκατέστησα το free demo, αλλά δεν μπορεί να συγχρονίσει με το fb προκειμένου να βλέπω τα γενέθλια (βγάζει Error: This endpoint has been deprecated. To temporarily enable it, you may disable the "august 2012" platform migration. It will be disabled permanently on August 1, 2012.

Thanks in advance.

Τελευταία επεξεργασία από: iparout, 10/08/2012 - 20:19


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 10/08/2012 - 20:22

Εγω εχω το geolos ec+

Ειναι πολυ καλο και συγχρονιζει και με το facebook.

Μηπως επειδη δοκιμαζες το free δεν εχει αυτη τη λειτουργια και σου εβγαλε το error?

#3   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 10/08/2012 - 20:23

GeolosECplus

My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#4   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 20:36

GeolosECplus


Σου έρχονται notifications κάθε μέρα;

#5   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 10/08/2012 - 20:45

Σου έρχονται notifications κάθε μέρα;

Μου ερχονται υπενθυμισεις στα ονοματα που εχω επιλεξει εγω να ερχονται.
Αν επιλεξεις ολα τα ονοματα που εχει η εφαρμογη στη βαση δεδομενων της,τοτε θα σου ερχονται υπενθυμισεις καθημερινα για ολα τα ονοματα.

My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#6   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 20:58

Μου ερχονται υπενθυμισεις στα ονοματα που εχω επιλεξει εγω να ερχονται.
Αν επιλεξεις ολα τα ονοματα που εχει η εφαρμογη στη βαση δεδομενων της,τοτε θα σου ερχονται υπενθυμισεις καθημερινα για ολα τα ονοματα.


Ευχαριστώ σκέφτομαι να το δοκιμάσω.. Χρησιμοποιούσα το eortes αλλά είναι μεγάλη μάπα και δεν υπάρχει καθόλου υποστήριξη από τον developer

#7   TEMBELATOR

TEMBELATOR

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 21:24

Χρησιμοποιούσα το eortes αλλά είναι μεγάλη μάπα και δεν υπάρχει καθόλου υποστήριξη από τον developer


850 ratings με μέσο όρο 4.5 *
Σταθερά στις πρώτες θέσεις της κατηγορίας του
Τη χρησιμοποιώ πολύ καιρό χωρίς κανένα πρόβλημα.

#8   Jumaru83

Jumaru83

    iPH User

  • 187 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 21:27

Το eortes που αναφέρεις κάθε τρεις και λίγο βγάζει update. Έχει γνωστοποιήσεις και συγχρονίζει με fb. Τι άλλο θέλεις να κάνει? Και έχει και πόσα θετικά reviews

#9   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 21:31

850 ratings με μέσο όρο 4.5 *
Σταθερά στις πρώτες θέσεις της κατηγορίας του
Τη χρησιμοποιώ πολύ καιρό χωρίς κανένα πρόβλημα.


Τι να σου πω.. μπορεί να ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό.. Αν κοιτάξεις στο αντίστοιχο τοπικ θα δεις ότι πολλοί αναφέρουν πολλά προβλήματα και μάλιστα δεν κάνει καμία αναβάθμιση σχετικά με αυτά..
Κάποια που θυμάμαι τώρα
1. όταν κάνεις log in στο facebook μετά από 10 μέρες περίπου όταν σου βγάλει πχ μια ειδοποίηση για κάποιον που γιορτάζει στο facebook και πατήσεις να του γράψεις χρόνια πολλά μέσα από την εφαρμογή , δεν θα σε αφήνει να του γράψεις θα σου λέει να ξανακάνεις log in μέσα από τις ρυθμίσεις
2. Κρασάρει 3 στις 10 φορές (iphone 4s )
3. Βγάζει άκυρες γιορτές που δεν ισχύουν.. και κάποια άλλα που δνε μου ρχονται

http://www.iphonehel...eortes__st__260

#10   TEMBELATOR

TEMBELATOR

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/08/2012 - 21:36

Τα ratings της τελευταίας έκδοσης είναι ιδιαίτερα θετικά. Προσωπικά δεν διαπίστωσα κρασαρίσματα. Το να έχει ατέλειες είναι λογικό. Ωστόσο αναβαθμίσεις βγαίνουν.
Νομίζω το να χαρακτηρίζεις την εφαρμογή ως μάπα είναι τουλαχιστον άδικο. Και στο γράφω αυτό επειδή βλέπω να χαρακτηρίζεις παρόμοια τις ελληνικές εφαρμογές στα topics των προγραμματιστών τους.

#11   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/08/2012 - 21:39

Τα ratings της τελευταίας έκδοσης είναι ιδιαίτερα θετικά. Προσωπικά δεν διαπίστωσα κρασαρίσματα. Το να έχει ατέλειες είναι λογικό. Ωστόσο αναβαθμίσεις βγαίνουν.
Νομίζω το να χαρακτηρίζεις την εφαρμογή ως μάπα είναι τουλαχιστον άδικο. Και στο γράφω αυτό επειδή βλέπω να χαρακτηρίζεις παρόμοια τις ελληνικές εφαρμογές στα topics των προγραμματιστών τους.


Ο καθένας μπορεί να την κρίνει όπως θέλει.. Και ιδιαίτερα από την στιγμή που την αγόρασα, την χρησιμοποιώ και ο developer ενημερώθηκε για τα προβλήματα και δεν έκανε τίποτα για αυτά παρά να βγάζει αναβαθμίσεις τριχες με μόνο αναβάθμιση στο περιεχόμενο .. έχω το δικαίωμα να τη χαρακτηρίσω έτσι.

Προσωπικά θα δοκιμάσω την GeolosECplus που ει΄παν τα παιδιά. Αν θες εσύ μείνε με το eortes. Αν σου αρέσει δεν μου πέφτει λόγος.

#12   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/08/2012 - 21:40

και εγώ GeolosECplus το καλύτερο για μένα και έχω και το Εortes άλλα δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος
το GeolosECplus ήταν και η πρώτη εφαρμογή που αγόρασα

#13   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/08/2012 - 22:51

Mήπως ξέρετε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο και σε iPad?

#14   soltani

soltani

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/08/2012 - 23:08

GeolosECplus με κλειστά μάτια!!!!

#15   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/08/2012 - 23:10

Σήμερα αγόρασα και το GeolosECplus. Σαν μια πρώτη ματιά μου φαίνεται πολύ ανώτερο του eortes που είχα πριν και χαίρομαι που ξεφορτώθηκα τη σαβούρα.. Μένει να δούμε στη συνέχεια..

Ένα προβληματακι είχα κι εκεί βέβαια όσον αφορά τη σύνδεση με το facebook που μπορεί να φταίω κι εγώ. όταν παω να συνδεθώ μου βγάζει ότι δεν μπορεί, γιατί πρέπει να απενεργοποιήσω πρώτα το august_2012 κάτι τέτοιο.. anyway έστειλα και ένα μύνημα στον developer και ελπίζω να το λύσω..

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 11/08/2012 - 23:18


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες