Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Η Apple ανακοινώνει επίσημα το event παρουσίασης του επόμενου iPhone για τις 12 Σεπτεμβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
598 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 06/09/2012 - 16:16

Απλώς αρχές Οκτωβρίου θα το έχουμε εδώ και δεν θα έχουμε sim. Έτσι όπως το κόβω.....μακάρι να ενεργήσουν γρήγορα οι πάροχοι...Γιατί θα μείνουμε με το iphone στο χέρι.....

Η cosmote παραλαμβανει σε 2 εβδομαδες και τελος του μηνα η wind :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 16:22

Για τις nano-sim μιλάς? :) Παραλαμβάνει nano sim σε 2 εβδομάδες?

Να πάω να κάνω καμιά κράτηση :P

Τελευταία επεξεργασία από: vagos456, 06/09/2012 - 16:23


#393   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 16:44

68% των ψηφοφόρων σε έρευνα του bussiness insider δηλώνουν πως το νέο iPhone είναι άσχημο

βέβαια η ψηφοφορία είναι σε εξέλιξη και οι ψήφοι είναι μόνο 2700

#394   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 17:24

Κυκλοφορησαν νεες φωτογραφιες στο Ιντερνετ με το μπροστινο μερος του υποτιθεμενου νεου iPhone που δειχνει οτι τελικα δεν θα εχει NFC chip....
Φημες, φημες, φημες, φημες.........

Δειτε τις εδω!

#395   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 17:29

http://techblog.gr/m...iphone-5-78787/

Ε ρε γλέντια αν ισχύει κάτι τέτοιο!

#396   NitromanseR

NitromanseR

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 17:41

Εγώ πιστεύω πως το μόνο που θα έπρεπε να πειράξουν από το design είναι να έκαναν τα περιθώρια του home button και του ακουστικού λίγο πιο μικρά και να μεγάλωνε έτσι λίγο η οθόνη... Άντε το πολύ πολύ να το μεγάλωναν και ελάχιστα (ανάλογα σε ύψος και πλάτος, όχι όπως τώρα που είναι σα τηλεκοντρόλ)

Ελπίζω πως το τελικό σχήμα δε θα είναι ακριβώς όπως στα leaks

#397   chrisan9os

chrisan9os

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Twitter:@chrisan9os
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:satttos

Δημοσίευση 06/09/2012 - 17:43

ipad mini - new iphone 5 -> together----->

#398   Ahingel

Ahingel

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2012 - 18:02

Εγώ πιστεύω πως το μόνο που θα έπρεπε να πειράξουν από το design είναι να έκαναν τα περιθώρια του home button και του ακουστικού λίγο πιο μικρά και να μεγάλωνε έτσι λίγο η οθόνη... Άντε το πολύ πολύ να το μεγάλωναν και ελάχιστα (ανάλογα σε ύψος και πλάτος, όχι όπως τώρα που είναι σα τηλεκοντρόλ)

Ελπίζω πως το τελικό σχήμα δε θα είναι ακριβώς όπως στα leaks


θα ναι όμως...
βασικά επειδή θα είναι όμως 2 χιλιοστά πιο λεπτό θα γαμάει!
έτσι πάλι θα αρέσει σε όλους ;))

#399   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 06/09/2012 - 18:07

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι, πάρα πολύ σοβαρά...? Υπάρχει καμιά foto πως θα είναι το νέο iPhone και τι όνομα θα έχει??? :lol: :P !

#400   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 18:31

Μη αγχώνεστε άδικα

#401   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2012 - 18:41

Το 920 το lumia θα το σκεφτω εντονα.Δεν ξερω μετα απο αρκετα χρονια iphone αλλαζοντας 3 διαφορετικα μαλλον το εχω βαρεθει.Ετσι κι αλλιως το 4 δεν θα το πουλησω.

Υ.Γ.Ακουγεται βλακεια αλλα με ξενερωνει παρα πολυ μα παρα πολυ το γεγονος οτι και η κουτση Μαρια εχει iphone.Εχει βρωμησει ο τοπος και στην ουσια το 80% δεν ξερει να το χρησιμοποιει.Ειδικα οταν λογω επαγγελματος ειμαι με διαφορους αλλους επαγγελματιες γιατρους δικηγορους κ.λ.π. Και βλεπω οι 5 στους 6 να το εχουν ξενερωνω.Πολυ πιθανο γι αυτο να παω σε Νοκια για φετος.Ισως ακουγεται βλακωδες αλλα ετσι νιωθω.Εχει γινει συνονυμο του ψωνιου....

#402   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 18:45

Kλασικός εφετζής θα έλεγα, με το συμπάθειο κιόλας... τί σε πειράζει που έχει όλος ο κόσμος αν εσύ εξυπηρετήσε;

Και δε θέλω δικαιολογίες. Υπάρχει μόνο ένας λόγος που θα ήθελες να μην έχουν πολύ iPhone...

#403   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/09/2012 - 18:57

και αυτοί "που ξέρουν να το χρησιμοποιούν" ίσα ίσα που θέλουν να έχουν οι περισσότεροι iPhone, π.χ. για iMessage, Game Center, Friends διάφορα αξεσουάρ και πολλά άλλα...

#404   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:08

Kλασικός εφετζής θα έλεγα, με το συμπάθειο κιόλας... τί σε πειράζει που έχει όλος ο κόσμος αν εσύ εξυπηρετήσε;

Και δε θέλω δικαιολογίες. Υπάρχει μόνο ένας λόγος που θα ήθελες να μην έχουν πολύ iPhone...

Το αντιθετο φιλε μου.Οταν πλεον το iphone εχει γινει στατους και εγω δεν το θελω μαλλον το αντιθετο ειμαι.Πως να στο πω ρε φιλε να το καταλαβεις πορσε μπορει να εχει ο Σουμαχερ αλλα δεν νομιζω οτι χαιρεται πολυ που εχει και η Αλεξανδρατου και ο Ρεβης!!Προσωπικα εχω βαρεθει να ακουω ειδικα γυναικες να λενε αχ και συ iphone δεν ειναι πανεμορφο;;
Ετσι κι αλλιως επειδη στην εταιρια εχουμε το χομπι του development θα υπαρχει παντα διαθεσιμο iphone αλλα για προσωπικο μου κινητο αν δεν με εκπληξει την αλλη βδομαδα η Αpple μαλλον θα παω σε Nokia

#405   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:12

Το 920 το lumia θα το σκεφτω εντονα.Δεν ξερω μετα απο αρκετα χρονια iphone αλλαζοντας 3 διαφορετικα μαλλον το εχω βαρεθει.Ετσι κι αλλιως το 4 δεν θα το πουλησω.

Υ.Γ.Ακουγεται βλακεια αλλα με ξενερωνει παρα πολυ μα παρα πολυ το γεγονος οτι και η κουτση Μαρια εχει iphone.Εχει βρωμησει ο τοπος και στην ουσια το 80% δεν ξερει να το χρησιμοποιει.Ειδικα οταν λογω επαγγελματος ειμαι με διαφορους αλλους επαγγελματιες γιατρους δικηγορους κ.λ.π. Και βλεπω οι 5 στους 6 να το εχουν ξενερωνω.Πολυ πιθανο γι αυτο να παω σε Νοκια για φετος.Ισως ακουγεται βλακωδες αλλα ετσι νιωθω.Εχει γινει συνονυμο του ψωνιου....


Τώρα βλέπω την παρουσίαση του 920 εκτός απο την κάμερα και λίγο τους χάρτες φαίνεται εντελώς αδιάφορο!
Θα μου πεις "έχει και ασύρματη φόρτιση" Όκ αλλα ακόμη βρίσκεται σε πολυυυυ εμβρυικη φάση.

Καλύτερα ένα SGS3.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες