Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Η Apple ανακοινώνει επίσημα το event παρουσίασης του επόμενου iPhone για τις 12 Σεπτεμβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
598 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#406   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:15

Κύριοι SOTKOTMAC και Researcher τα άσχετα με το θέμα μηνύματα σας εξαφανίστηκαν.

Μείνετε στο θέμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#407   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:18

Το αντιθετο φιλε μου.Οταν πλεον το iphone εχει γινει στατους και εγω δεν το θελω μαλλον το αντιθετο ειμαι.Πως να στο πω ρε φιλε να το καταλαβεις πορσε μπορει να εχει ο Σουμαχερ αλλα δεν νομιζω οτι χαιρεται πολυ που εχει και η Αλεξανδρατου και ο Ρεβης!!Προσωπικα εχω βαρεθει να ακουω ειδικα γυναικες να λενε αχ και συ iphone δεν ειναι πανεμορφο;;
Ετσι κι αλλιως επειδη στην εταιρια εχουμε το χομπι του development θα υπαρχει παντα διαθεσιμο iphone αλλα για προσωπικο μου κινητο αν δεν με εκπληξει την αλλη βδομαδα η Αpple μαλλον θα παω σε Nokia


δε λες κάτι διαφορετικό από αυτά που είπες πριν, ούτε δεν αντικρούεις τα όσα έγραψα.

Εσύ χρειάζεσαι κινητό που σε βολεύει ή που το έχουν λίγοι; Γιατί δε παίρνεις ένα ολόχρυσο να το έχεις μόνος στο Κολωνάκι και να χαίρεσαι; Πραγματικά δε πιάνω τη συλλογιστική σου, ή μάλλον τη συλλογιστική που θα ήθελες να περάσεις και που συμφωνεί ο skotomorfmac από πάνω, πιθανώς της ίδιας συνομοταξίας. Γούστα είναι αυτά.

Αν το κινητό το παίρνεις για να το έχουν λίγοι, πήγαινε σε ένα ΝΟΚΙΑ 3210. Πίστεψέ με καμιά 50αριά με το ζόρι σε όλη την Ελλάδα θα είστε! :)

Μου φαίνεται ξεκάθαρο πως αποφασίζεις κινητό με βάσει το % των καταναλωτών που το έχουν. Ε οκ, το iPHone δεν είναι για σένα. Καλά που μένεις Ελλάδα, γιατί στο εξωτερικό μπορεί και να το έσπαγες από τα νεύρα σου...

#408   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:18

Τώρα βλέπω την παρουσίαση του 920 εκτός απο την κάμερα και λίγο τους χάρτες φαίνεται εντελώς αδιάφορο!
Θα μου πεις "έχει και ασύρματη φόρτιση" Όκ αλλα ακόμη βρίσκεται σε πολυυυυ εμβρυικη φάση.

Καλύτερα ένα SGS3.

Η ασυρματη φορτιση με αφηνει αδιαφορο.Η κατα πασα πιθανοτητα σταθεροτητα του λειτουργικου μου αρεσει και απ την αλλη η ανανεωση γιατι εχω φαει πολυ iOS τοσα χρονια.Βεβαια ας δουμε τι θα βγαλει τη Τεταρτη και μετα αποφασιζω.

#409   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:24

Kλασικός εφετζής θα έλεγα, με το συμπάθειο κιόλας... τί σε πειράζει που έχει όλος ο κόσμος αν εσύ εξυπηρετήσε;

Και δε θέλω δικαιολογίες. Υπάρχει μόνο ένας λόγος που θα ήθελες να μην έχουν πολύ iPhone...

δε λες κάτι διαφορετικό από αυτά που είπες πριν, ούτε δεν αντικρούεις τα όσα έγραψα.

Εσύ χρειάζεσαι κινητό που σε βολεύει ή που το έχουν λίγοι; Γιατί δε παίρνεις ένα ολόχρυσο να το έχεις μόνος στο Κολωνάκι και να χαίρεσαι; Πραγματικά δε πιάνω τη συλλογιστική σου, ή μάλλον τη συλλογιστική που θα ήθελες να περάσεις και που συμφωνεί ο skotomorfmac από πάνω, πιθανώς της ίδιας συνομοταξίας. Γούστα είναι αυτά.

Αν το κινητό το παίρνεις για να το έχουν λίγοι, πήγαινε σε ένα ΝΟΚΙΑ 3210. Πίστεψέ με καμιά 50αριά με το ζόρι σε όλη την Ελλάδα θα είστε! :)

Μου φαίνεται ξεκάθαρο πως αποφασίζεις κινητό με βάσει το % των καταναλωτών που το έχουν. Ε οκ, το iPHone δεν είναι για σένα. Καλά που μένεις Ελλάδα, γιατί στο εξωτερικό μπορεί και να το έσπαγες από τα νεύρα σου...


δε λες κάτι διαφορετικό από αυτά που είπες πριν, ούτε δεν αντικρούεις τα όσα έγραψα.

Εσύ χρειάζεσαι κινητό που σε βολεύει ή που το έχουν λίγοι; Γιατί δε παίρνεις ένα ολόχρυσο να το έχεις μόνος στο Κολωνάκι και να χαίρεσαι; Πραγματικά δε πιάνω τη συλλογιστική σου, ή μάλλον τη συλλογιστική που θα ήθελες να περάσεις και που συμφωνεί ο skotomorfmac από πάνω, πιθανώς της ίδιας συνομοταξίας. Γούστα είναι αυτά.

Αν το κινητό το παίρνεις για να το έχουν λίγοι, πήγαινε σε ένα ΝΟΚΙΑ 3210. Πίστεψέ με καμιά 50αριά με το ζόρι σε όλη την Ελλάδα θα είστε! :)

Μου φαίνεται ξεκάθαρο πως αποφασίζεις κινητό με βάσει το % των καταναλωτών που το έχουν. Ε οκ, το iPHone δεν είναι για σένα. Καλά που μένεις Ελλάδα, γιατί στο εξωτερικό μπορεί και να το έσπαγες από τα νεύρα σου...

Μαλλον δεν καταλαβαινεις!Αν τα wp8 ειναι οσο σταθερα και τα 7,5 αλλα με ολες τις διορθωσεις που λεγεται οτι εχουν τοτε θα παω εκει γιατι και σταθεροτητα θα απολαμβανω οπως το iOS και θα δω κατι καινουργιο αφου δεν ειμαι φανατιλα καμμιας εταιρειας αλλα και ψυχολογικα δεν θα εχω συσκευη που εχει η καθε κυρατσα.Ρε συ φιλε δεν με νοιαζει να ξεχωριζω αν ηθελα κατι τετοιο θα κυκλοφορουσα με το vertu που μου εκαναν καποτε δωρο.Απλα νιωθω αηδια οταν γινομαι ενα με κατι τελιωμενους Β.Π. χαρακτηρες.Αστο ισως δεν μπορεις να το καταλαβεις δεν χρειαζεται να συμφωνουμε και ολοι σε ολα.Για τον ιδιο λογο δεν εχω αμαξι Golf αλλα εχω Toyota Auris.Οπως και μηχανη δεν εχω BMW αλλα Yamaha...

Τελευταία επεξεργασία από: eddiedimitris, 06/09/2012 - 19:26


#410   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 19:33

ΟΚ, δεκτή άποψη.

Πάντως για να επανέλθουμε στο θέμα, παντούσε ξένα sites αναφέρεται πως αυτά που έχουμε δει είναι και τα μοντέλα που θα παρουσιαστούν. Εν τω μεταξύ όσοι έκαναν τα βίντεο όπου βλέπουμε τα νέα iphone, δεν σχολίασαν καθόλου το υλικό κατασκευής, κάτι που ίσως σημαίνει πως η Apple στα dummies phone δεν έχει αποκαλύψει τα τελευταία της χαρτιά. Εάν, αντί πλαστικό είναι πάλι αλουμίνιο τότε πρόκειται πάλι για μεγάλη αλλαγή, με το ενδεχόμενο πως η κατασκευή θα είναι unibody.

#411   Mikest

Mikest

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Twitter:@MichaelSt13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 06/09/2012 - 20:05

Ρε παιδια θα μπορουμε να κανουμε update στο iOS 6 απο την μερα-ωρα που θα γινετε η παρουσιαση?

#412   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 06/09/2012 - 20:09

Ρε παιδια θα μπορουμε να κανουμε update στο iOS 6 απο την μερα-ωρα που θα γινετε η παρουσιαση?


αναλογος!!!μπορει να το δωσει και μετα απο λιγες μερες!!!

#413   Mikest

Mikest

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Twitter:@MichaelSt13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 06/09/2012 - 20:10

αναλογος!!!μπορει να το δωσει και μετα απο λιγες μερες!!!



Μην μου το λες αυτο γιατι εχω σκασει να πουμε δεν μπορω να κοιμηθω γιατι περιμενω το iOS 6 !!!!! 1η φορα παθενω τετοιο κολλημα:P

#414   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2012 - 20:32

Μην μου το λες αυτο γιατι εχω σκασει να πουμε δεν μπορω να κοιμηθω γιατι περιμενω το iOS 6 !!!!! 1η φορα παθενω τετοιο κολλημα :P


Φίλε μην το περιμένεις ΤΟΣΟ έντονα, διότι δεν είναι κάτι τρελό. Εγώ το φορούσα από Ιούνιο και γύρισα στην 5.1.1 για έναν απλό λόγο. Να κάνω JB (μετά από 17 μήνες) για να περάσω ΜΟΝΟ το ayecon theme. Τώρα, αν εξαιρέσεις τις μικροβλακείές του iOS 6 που δεν έχω, το κινητό είναι 20x ομορφότερο απ' ό,τι πριν...

#415   Mikest

Mikest

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Twitter:@MichaelSt13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 06/09/2012 - 20:35

Ενταξει καθενας εχει τηυν γνωμη εγω περιμενω παντως και βλαεπουμε

#416   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 06/09/2012 - 21:39

να κατι καινουριο...δεν ξερω αν εχει αναρτηθει εδω!δεν βρηκα κατι...
παντως μου φαινεται αληθινο για πρωτοτυπο...!

Τελευταία επεξεργασία από: eddy888, 06/09/2012 - 21:40


#417   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/09/2012 - 21:50

Η επιπλεον οπη στο πανω μερος του (υποτιθεμενου) iPhone 5 τι ειναι?
Εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι να παει το 3,5αρι jack στην κατω πλευρα...δε δειχνει εργονομικο..

#418   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 06/09/2012 - 22:02

Η επιπλεον οπη στο πανω μερος του (υποτιθεμενου) iPhone 5 τι ειναι?
Εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι να παει το 3,5αρι jack στην κατω πλευρα...δε δειχνει εργονομικο..


και γω αυτην την απορια εχω..δηλαδη πρεπει να βαζω το κινητο αναποδα στην τσεπη και να ακουω μουσικη???δεν μπορω να το ψυχολογησω!ασε που αν το τραβηξεις καταλαθος παραπανω ενω ειναι μεσα τα handsfree για να δεις μια κληση η να ακους μουσικη τοτε θα κανει ολοκληρη κωλοτουμπα το κινητο και θα πεσει να σαβουριαστει...εκτος αν αυτο θελει η apple ωστε να βγαλει φραγκα επισκευαζοντας αρκετες σπασμενες οθονες..!παιζει...

#419   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 22:17

το iPod Touch (4th Gen) που το εχει το audio jack ρε παιδια???

Αναρτημένη εικόνα

στο κατω μερος, οποτε.....

#420   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 06/09/2012 - 22:27

ναι αλλα παλι ειναι αβολο...anyway!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες