Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3031   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/10/2012 - 13:54

για τις τιμες ολοι μου λενε,μα οοολοι ιδια η λιγο παραπανω δλδ 10-20ευρωπουλα...τι παθατε ολοι...ντε και καλα πανω απο 700...αμααααν αρνητικη ενεργεια..μας γεμιζεται γκαντεμινη..τι σημασια εχει που ειναι ιταλια τοσο..εχει 21% φπα και το ιδιο φπα εχει και η γαλλια αλλα πωλειται 669 νομιζω..οπως περυσι..οπωωωωωω!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3032   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/10/2012 - 14:08

Χθες το απογευμα γυρω στις 8 πηγα φιλε και ο πωλητης ηταν ενασ με μακρυ μαλλι καπως και το ειχε μαζεμενο και ηταν καπως αξυριστος...ψεματα δεν λεω την Τετερτη θα ειμαι παλι Λαρισα δεν ειναι κοπος να ξαναπαω...

φιλε τον ξερω ειναι ψιλοασχετος αυτος....ρωτα τους αλλους 2..φορανε και οι 2 γυαλια και πανω απο 45 ετων αυτοι ξερουν πολυ περισσοτερα..αυτοι μ ειπαν για παρασκευη...τωρα μενει να δουμε ποιος εχει δικιο...κυριακη κοντη γιορτη..

#3033   tottizaf10

tottizaf10

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2012 - 14:34

φιλε τον ξερω ειναι ψιλοασχετος αυτος....ρωτα τους αλλους 2..φορανε και οι 2 γυαλια και πανω απο 45 ετων αυτοι ξερουν πολυ περισσοτερα..αυτοι μ ειπαν για παρασκευη...τωρα μενει να δουμε ποιος εχει δικιο...κυριακη κοντη γιορτη..

ok σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα και με ενα 5αρι γρηγορα στα χερια σου ευχομαι!!!

#3034   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 16/10/2012 - 15:10

Πραγματικά κάποια άτομα δεν μπορώ να τα καταλάβω...

Γράφει κάποιος στις 12 Οκτωβρίου αυτό:

Καλά εγώ δεν σε ανάγκασα να με πιστέψεις. Πάντως εγώ που είμαι μάγκας ξέρω οτι την άλλη εβδομάδα θα το έχω. Ενημερώνω όλους τους Λαρισαίους οτι σήμερα πήγα Public Λάρισας και είδα απο κοντά τους κωδικούς. Είναι θέμα ημερών να έρθει..



Μετά ξαφνικά χθες το ίδιο άτομο λέει ότι έχει δώσει προκαταβολή στη Document και μας ρωτάει αν ξέρει κανείς τι παίζει...

Εγώ έδωσα φίλε προκαταβολή. Έχεις κανα νέο μήπως?




Και σήμερα μας λέει ότι το έχει κλείσει μέσω φίλου στη Document προφορικά...

Αλλά αντί να ρωτήσει το φίλο του ρώταγε εμάς... Και για προκαταβολή γιοκ...

Λοιπόν φίλε κάτσε στα αυγά σου γτ παρερμηνεύεις κάποια πράγματα. Στο public ότι είδα είναι αλήθεια και αν δεν με πιστεύεις ξέρεις και που σε γράφω. Εγώ το έχω προπαραγγείλει από φίλο στη Document μετά το βράδυ της παρουσιασής του. Απλά του είπα απο την 1η παρτίδα να μου κρατήσει 1. Τώρα καταλαβαίνεις και μόνος σου τι μπουνταλάς είσαι που πετάς κοτσάνες.




Δεν έχω κάτι προσωπικό με το συγκεκριμένο μέλος, αλλά για να καταλάβετε το πόση βάση έχει ότι γράφεται εδώ μέσα από διάφορους...

#3035   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 16/10/2012 - 15:13

Από το Public έρχομαι και στην κορφή Document....
Δικαιολογείται είναι μικρός, να τον λένε Ρίζο.

Αναρτημένη εικόνα


#3036   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 15:51

Λοιπον για να σταματησει εδω η διαμάχη εξηγούμαι μπας και σταματήσουμε λίγο το spamming.

Προπαρήγγειλα στις 13/10 το 5αρι απο φίλο μου στη Document. Στο Public Λάρισας πήγα μόνο για να ρωτήσει γιατί είχα μάθει οτι παίζουν κωδικοί μου τους έδειξε ο υπάλληλος. Ο "φίλος" μου αυτός όποτε του στέλνω mail να μου πει νεα σχετικά μτ η διάθεση του 5 κάνει τον Κινέζο και δεν απαντάει καν. Και απλά επειδή προχθές ο Alex0077 είπε οτι το παρήγγειλε και αυτός απο τη Document, είπα να ρωτήσω μπας και πήρε τπτ το αυτί του. Τώρα γτ εσείς το τραβήξατε όλο αυτό δεν ξέρω..

#3037   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:13

Να πω και κάτι το οποιο με έκανε και δάκρυσα από τα γέλια.

Όπως είχα πει παλιά έχω κάνει προ παραγγελια από το eksipnesagores το κινητό αλλα την ακύρωσα σήμερα γιατί πείρα τηλέφωνο και ήθελα να ρωτήσω εάν το κινητό ανοιχθεί και έχει πάνω χτυπήματα τι γίνετε και η απάντηση που μου έδωσε με έκανε να λιώσω :D
Έχουμε μου λέει αντιπρόσωπο ο οποιος τα ελέγχει, άρα λέω τα κινητό δεν έρχονται σφραγισμένα στο κουτί τους, μου λέει όχι κύριε σφραγισμένα είναι, συνεχίζω σαστισμένος να λέω μα εάν τα ελέγξει δεν θα είναι σφραγισμένα και μου λέει μας σας λέω κύριε θα είναι σφραγισμένα ο αντιπρόσωπος μας παίρνει τα κινητά απευθείας από την αντιπροσωπεία τα ελέγχει πριν μπούν στο κουτί τους και σφραγιστούν.
εκεί δεν κρατήθηκα άρχισα να γελάω :D

#3038   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:18

Λοιπον για να σταματησει εδω η διαμάχη εξηγούμαι μπας και σταματήσουμε λίγο το spamming.

Προπαρήγγειλα στις 13/10 το 5αρι απο φίλο μου στη Document. Στο Public Λάρισας πήγα μόνο για να ρωτήσει γιατί είχα μάθει οτι παίζουν κωδικοί μου τους έδειξε ο υπάλληλος. Ο "φίλος" μου αυτός όποτε του στέλνω mail να μου πει νεα σχετικά μτ η διάθεση του 5 κάνει τον Κινέζο και δεν απαντάει καν. Και απλά επειδή προχθές ο Alex0077 είπε οτι το παρήγγειλε και αυτός απο τη Document, είπα να ρωτήσω μπας και πήρε τπτ το αυτί του. Τώρα γτ εσείς το τραβήξατε όλο αυτό δεν ξέρω..

Το θέμα ήταν ότι έλεγες ότι θα το πάρεις μέσα στη βδομάδα και ήσουν εριστικός μη σηκώνοντας μύγα στο σπαθί σου...

Η κατάσταση είναι ρευστή και δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι...

Γενικά να ξέρετε ότι όταν υπάρχει κάτι σίγουρο, πρώτα θα γραφτεί εδώ στην κεντρική σελίδα και γενικότερα στο ίντερνετ και μετά θα το μάθει ο εκάστοτε υπάλληλος σε κατάστημα...

ΥΓ: Από ότι κατάλαβα το τελευταίο μισάωρο πρέπει να έπεσε βρισίδι και φάγωμα εδώ μέσα, αλλά πάλι έλειπα... Δεν το έχει η μοίρα μου να παρακολουθήσω καβγά...

#3039   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:19

LOL! Δηλαδή δουλεβει στην Apple, κοιτάει ΕΝΑ ΕΝΑ τα τηλέφωνα και τον στέλνουν ελλαδα στο ίδιο κιβώτιο με τα iPhone για να τα προσέχει;
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!

Να πω και κάτι το οποιο με έκανε και δάκρυσα από τα γέλια.

Όπως είχα πει παλιά έχω κάνει προ παραγγελια από το eksipnesagores το κινητό αλλα την ακύρωσα σήμερα γιατί πείρα τηλέφωνο και ήθελα να ρωτήσω εάν το κινητό ανοιχθεί και έχει πάνω χτυπήματα τι γίνετε και η απάντηση που μου έδωσε με έκανε να λιώσω :D
Έχουμε μου λέει αντιπρόσωπο ο οποιος τα ελέγχει, άρα λέω τα κινητό δεν έρχονται σφραγισμένα στο κουτί τους, μου λέει όχι κύριε σφραγισμένα είναι, συνεχίζω σαστισμένος να λέω μα εάν τα ελέγξει δεν θα είναι σφραγισμένα και μου λέει μας σας λέω κύριε θα είναι σφραγισμένα ο αντιπρόσωπος μας παίρνει τα κινητά απευθείας από την αντιπροσωπεία τα ελέγχει πριν μπούν στο κουτί τους και σφραγιστούν.
εκεί δεν κρατήθηκα άρχισα να γελάω :D


Τελευταία επεξεργασία από: eytyxhs, 16/10/2012 - 16:23


#3040   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:20

Να πω και κάτι το οποιο με έκανε και δάκρυσα από τα γέλια.

Όπως είχα πει παλιά έχω κάνει προ παραγγελια από το eksipnesagores το κινητό αλλα την ακύρωσα σήμερα γιατί πείρα τηλέφωνο και ήθελα να ρωτήσω εάν το κινητό ανοιχθεί και έχει πάνω χτυπήματα τι γίνετε και η απάντηση που μου έδωσε με έκανε να λιώσω :D
Έχουμε μου λέει αντιπρόσωπο ο οποιος τα ελέγχει, άρα λέω τα κινητό δεν έρχονται σφραγισμένα στο κουτί τους, μου λέει όχι κύριε σφραγισμένα είναι, συνεχίζω σαστισμένος να λέω μα εάν τα ελέγξει δεν θα είναι σφραγισμένα και μου λέει μας σας λέω κύριε θα είναι σφραγισμένα ο αντιπρόσωπος μας παίρνει τα κινητά απευθείας από την αντιπροσωπεία τα ελέγχει πριν μπούν στο κουτί τους και σφραγιστούν.
εκεί δεν κρατήθηκα άρχισα να γελάω :D


Έλληνας επιχειρηματίας...

Μετά μας φταίει η Μέρκελ και η Τρόικα...

#3041   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:34

Οτι ναναι πολυχρονη. )))

#3042   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:35

Παιδιά τίποτα κ σήμερα τελικά;

#3043   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:36

Κάποιος είχε γράψει ότι χθες ή σήμερα θα βλέπαμε φωτογραφία από ελληνική συσκευασία iPhone. Τι έγινε τελικά;

#3044   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:40

εχωωωω σκασει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3045   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:43

οχι, πιο πανω.


Τουλαχιστον 50 ευρω παραπανω απο το 4s. Ετσι μου ειπε προ ημερων υπευθυνος καταστηματος βοντα, που υποτιθεται εχει κανει προπαραγγελια για αυτον το 5αρι. Τωρα αληθεια ψεματα...εκεινος ξερει

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες