Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 35 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3694 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3046   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:43

εχωωωω σκασει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


...κι εγώ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3047   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:45

μα ουτε ετοιμοπαραδοτα σε αγγελιες δεν παιζουνε φαντασου...στο 4αρι θυμαμαι πως υπηρχανε γιατι ετσι ειχα παρει ! τωρα τιποτα.........

#3048   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:46

ετοιμοπαραδοτα που; αγγλια; ουτε ο χουντινι μπορει να εμφανισει 5αρι σε apple store :-) μονο με reservation. ετσι τα καταφερα εγω. τωρα για ελλαδα...μαλλον θα φερουν λιγα, ετσι πιστευω

Τελευταία επεξεργασία από: Iakovos80, 16/10/2012 - 16:48


#3049   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:48

αμα δεν ερθουν στα καταστηματα το σαββατο,τοτε μαλλον παμε για νοεμβριο....!!!!!!!!

#3050   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:49

Σιγή ιχθυως σημερα σε σχεση με χθες....λετε να ερχεται τιποτα? (δεν υπονοω κατι...απλα λεω)!

#3051   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:49

οταν παρουσιασε η αππλ το 4σ ειχε πει ανακοινωθει και η ημερομηνια πωλησης σε καθε χωρα η οχι ?

#3052   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:49

Να πω και κάτι το οποιο με έκανε και δάκρυσα από τα γέλια.

Όπως είχα πει παλιά έχω κάνει προ παραγγελια από το eksipnesagores το κινητό αλλα την ακύρωσα σήμερα γιατί πείρα τηλέφωνο και ήθελα να ρωτήσω εάν το κινητό ανοιχθεί και έχει πάνω χτυπήματα τι γίνετε και η απάντηση που μου έδωσε με έκανε να λιώσω :D
Έχουμε μου λέει αντιπρόσωπο ο οποιος τα ελέγχει, άρα λέω τα κινητό δεν έρχονται σφραγισμένα στο κουτί τους, μου λέει όχι κύριε σφραγισμένα είναι, συνεχίζω σαστισμένος να λέω μα εάν τα ελέγξει δεν θα είναι σφραγισμένα και μου λέει μας σας λέω κύριε θα είναι σφραγισμένα ο αντιπρόσωπος μας παίρνει τα κινητά απευθείας από την αντιπροσωπεία τα ελέγχει πριν μπούν στο κουτί τους και σφραγιστούν.
εκεί δεν κρατήθηκα άρχισα να γελάω :D


οοοοοτι καλυτερο εχω ακουσει τους τελευταιους μηνες... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχχ

φημες λενε πως ο ιδιος αντιπροσωπος τους ευθυνεται για μερικα γρατσουνισμενα iphone5, αφου στη προσπαθεια του να τα ελεγξει τα εξυνε με τα νυχια του και αυτα ξεβαψαν...

Τελευταία επεξεργασία από: stalll, 16/10/2012 - 16:50


#3053   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:51

Σιγή ιχθυως σημερα σε σχεση με χθες....λετε να ερχεται τιποτα? (δεν υπονοω κατι...απλα λεω)!

εχει ησυχια, γιατι διαβαζουμε 154 σελιδες .....και μπουχτισαμε....απλα περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!

#3054   argykk

argykk

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/10/2012 - 16:59

Εχει ησυχια γιατι ολοι αυτοι οι ξερολες που ελεγαν για αυτη τη βδομαδα θα ειναι στα καταστηματα ,
Κανουν την παπια τωρα !!!


#3055   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/10/2012 - 17:06

Εχει ησυχια γιατι ολοι αυτοι οι ξερολες που ελεγαν για αυτη τη βδομαδα θα ειναι στα καταστηματα ,
Κανουν την παπια τωρα !!!

εγω παντως ακομα το πιστευω οτι θα ερθει αυτη την εβδομαδα...

#3056   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/10/2012 - 17:10

παιδια εχουμε φτασει 154 σελιδες 3000 σχολια και επι της ουσιας δεν λεει κανεις τπτ σοβαρο.ολοι υποθεσεις,φιλος φιλου ειπε,κολλητος του φιλου της αδερφης του ξαδερφου,πηγη απο μεσα,πηγη απεξω βουνισια...τι να πω...τα εχουμε πει τοσες φορες.το κινητο δεν θα ερθει ρε παιδια ακομη.αλλα και να ερθει θα ειναι τοσα λιγα κομματια που οι πιο πανω...πηγες ξαδερφια θα τα παρουν και οι υπολοιποι στον αξονα...οποττε μην χαλιεστε.εγω ειιχα φρικαρει αλλα δεν αξιζει για ενα γαμοκινητο ενταξει ελεος.καποια στιγμη θα ερθει θα πακετωθουν πολλοι λογω της τιμης.αλλοι δεν θα ξερουν χρωμα διοτι το μαυρο καλο αλλα δεν αντεχει...οποτε cool...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#3057   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/10/2012 - 17:15

πηρα τηλεφωνο στο καταστημα γερμανος κολονακι,αρχες νοεμβριου μου ειπαν..........πακετοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

#3058   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 16/10/2012 - 17:23

πηρα τηλεφωνο στο καταστημα γερμανος κολονακι,αρχες νοεμβριου μου ειπαν..........πακετοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

το συμπερασμα ειναι οτι δεν ξερουν τι τουσ γινεται γερμανος χαιδαρι σημερα το πρωι μεσα οκτωβρη,γερμανος κολονακι νοεβριο και τωρα γερμανο πατησια αρχες δεκεμβριου τι να πω.γιαυτο και εγω τσιμπισα ενα 64αρι λευκο απο τισ αγγελιες και να πανα γ......... ολοι και οταν λεω ολοι εννοω ολοιιιιιιιιι

Εχει ησυχια γιατι ολοι αυτοι οι ξερολες που ελεγαν για αυτη τη βδομαδα θα ειναι στα καταστηματα ,
Κανουν την παπια τωρα !!!

ρε φιλε ετσι λεγανε στα παιδια ετσι μας ελεγαν, τι κατηγορουμαστε μεταξι μας

#3059   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 16/10/2012 - 17:23

Οτι να'νε λένε. Το πιο λογικό είναι να έρθει 29/8.
Αφου ΕΠΙΣΗΜΑ έχουν ανακοινώσει ότι θα έρθει οκτομβρη.

#3060   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/10/2012 - 17:26

το συμπερασμα ειναι οτι δεν ξερουν τι τουσ γινεται γερμανος χαιδαρι σημερα το πρωι μεσα οκτωβρη,γερμανος κολονακι νοεβριο και τωρα γερμανο πατησια αρχες δεκεμβριου τι να πω.γιαυτο και εγω τσιμπισα ενα 64αρι λευκο απο τισ αγγελιες και να πανα γ......... ολοι και οταν λεω ολοι εννοω ολοιιιιιιιιι

ρε φιλε ετσι λεγανε στα παιδια ετσι μας ελεγαν, τι κατηγορουμαστε μεταξι μας

θες να σου πω ενα συμπερασμα που εβγαλα με ολα αυτα που εχω διαβασει,που εχω ακουσει,οτι θα κυκλοφορησει σε μερικα μαγαζια πολυ λιγα κομματια,και θα εξυπηρετησουν τους καλους πελατες τους και τους αλλους μεσα νοεμβριου,αυτο πιστευω εγω...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες