Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πρόσεχε τι Λες : Διαθέσιμο στο App Store


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
107 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nikosmdtps

nikosmdtps

    iPH Contributor

  • 1.191 μηνύματα
  • Twitter:@nikosmdtps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 05/10/2012 - 13:01

Καλησπέρα φίλε μου...θα μπορούσες αν θέλεις να αφήσεις το data entry στους χρήστες, έτσι ώστε να εμπλουτιστεί η βάση σου γρήγορα...με μια αντίστοιχη του Πες Βρες υλοποίηση...δεν έχω δει δυστυχώς την εφαρμογή σου ακόμα, αλλά πολυ σύντομα θα την αγοράσω...ευχομαι καλη επιτυχία...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   cal

cal

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 05/10/2012 - 13:12

εγώ φίλε μου την κατέβασα και είναι πάρα πολύ ωραία και ευχάριστη έχει γίνει πολύ καλή δουλειά μπράβο

#33   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/10/2012 - 15:23

θα μπορούσες αν θέλεις να αφήσεις το data entry στους χρήστες, έτσι ώστε να εμπλουτιστεί η βάση σου γρήγορα


Στο update που ετοιμάζεται θα υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Έτσι θα καταφέρουμε αυτό που λες και εσύ να εμπλουτιστεί η βάση πολύ ποιο γρήγορα και κυρίως πολύ ποιο δημιουργικά(άλλο να σκεφτονται 2-5-10 άτομα και άλλο 100 πχ) ;)

#34   nikosmdtps

nikosmdtps

    iPH Contributor

  • 1.191 μηνύματα
  • Twitter:@nikosmdtps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 05/10/2012 - 17:18

Μπράβο παιδιά, εύχομαι να συνεχίσετε τη δουλεία και να δημιουργήσετε και άλλες αξιόλογες, όπως αυτή, εφαρμογές...

#35   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/10/2012 - 18:20

Διαγωνισμός Πρόσεχε τι Λες.

Όποιος έχει iphone ή έχει φίλο που έχει iphone και θέλει να κατεβάσει την εφαρμογή τότε μπορεί να κάνει Join σε αυτό εδώ το event για να συμμετάσχει στο διαγωνισμό οπου θα κληρωθούν 3 promo codes. Ο διαγωνισμός θα βρίσκεται σε ισχύ μέχρι τις 14/10/2012 18:00. Οι νικητές θα ανακοινωθούν στη σελίδα της εφαρμογής στο facebook.

Καλή επιτυχία!!!!

#36   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 12/10/2012 - 09:02

Δύο και κάτι μέρες για το τέλος του διαγωνισμού του Πρόσεχε τι Λες. Κάντε join στο event του διαγωνισμού στο facebook και μπείτε και εσείς στην κλήρωση :D .

P.S: Σε λίγο καιρό έρχεται και το update με υποστήριξη iPad οπότε μπορούν να συμμετέχουν στο διαγωνισμό και όσοι έχουν iPad ;) .

#37   avac

avac

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 15/10/2012 - 17:25

τι εγινε με τον διαγωνισμο?

#38   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 15/10/2012 - 17:58

Όπως έγραψα και στο ποστ που ανακοίνωσα το διαγωνισμό οι νικητές έχουν ανακοινωθεί στη σελίδα της εφαρμογής στο facebook εδώ . Οι νικητές έχουν ήδη ενημερωθεί με μήνυμα και τους έχει αποσταλεί ο κωδικός για να κατεβάσουν την εφαρμογή.

Τελευταία επεξεργασία από: achilleas22, 15/10/2012 - 18:02


#39   avac

avac

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 15/10/2012 - 23:29

Εχω κερδίσει? δεν έχω λάβει ακομα κάποιο μήνυμα..

#40   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/10/2012 - 08:15

Φίλε avac δεν μπορώ να γνωρίζω εάν κέρδισες καθώς δεν ξέρω με τι όνομα έλαβες μέρος στο διαγωνισμό. Αλλά όπως σου είπα οι νικητές ενημερώθηκαν με μήνυμα στο λογαριασμό τους στο facebook οπου και τους δώθηκε ο κωδικός για να κατεβάσουν την εφαρμογή. Τα ονοματα των νικητών έχουν ανακοινωθεί στη σελίδα της εφαρμογής στο facebook. Μπορείς να τα δείς και εαν είναι και το δικό σου εκει τότε κοίταξε τα μηνύματά σου για να βρείς τον κωδικό.

#41   avac

avac

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/10/2012 - 14:54

Ο βακονδιος άγγελος είμαι και δεν έχω λάβει κανένα κωδικό..


#42   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:34

Φίλε avac θα χαρούμε να δούμε κάποιο review σου για την εφαρμογή τώρα που πήρες τον κωδικό σου.

#43   avac

avac

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/10/2012 - 20:19

ok..

#44   poulis84

poulis84

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2012 - 13:37

καλησπέρα...μετά απο χρήση του παιχνιδιού,πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία.μόνο π υπάρχει ένα πρόβλημα.
τι γίνεται με την κάρτα που παίζει μια ομάδα και τελειώνει ο χρόνος;μήπως θα έπρεπενα υπάρχει επιλογή να σταματάει μόνη της η κάθε ομάδα προς το τέλος έτσι ώστε να μν μένει στον αέρα η τελευταία κάρτα;

#45   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/10/2012 - 15:50

καλησπέρα...μετά απο χρήση του παιχνιδιού,πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία.μόνο π υπάρχει ένα πρόβλημα.
τι γίνεται με την κάρτα που παίζει μια ομάδα και τελειώνει ο χρόνος;μήπως θα έπρεπενα υπάρχει επιλογή να σταματάει μόνη της η κάθε ομάδα προς το τέλος έτσι ώστε να μν μένει στον αέρα η τελευταία κάρτα;


Καλησπέρα φίλε μου.Κατ' αρχήν χαιρόμαστε που σου άρεσε και περάσατε ωραία με την παρέα σου. Έχεις δίκιο πως η τελευταία κάρτα μένει κατα κάποιο τρόπο στον αέρα καθώς δεν την κερδίζει κάποια ομάδα παρα συνεχίζει να υπάρχει και μπορεί στη διάρκεια του παιχνιδιού να ξαναεμφανιστεί. Είναι κάτι που μάλλον θα χρειαστεί να το κοιτάξουμε. Σε ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο που έκανες να το επισημάνεις!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)