Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2656   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 11:02

To πλαίσιο τα παίρνει από τις εταιρίες κινητής οπότε αν δεν τους λένε πως θα σου πει κι εσένα ρε;

ναι ρε αγορι το ξερω αυτο απλα δεν γινεται να μην υπαρχει μια γ@μημενη ημερομηνια!!δλδ δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2657   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 11:05

ναι ρε αγορι το ξερω αυτο απλα δεν γινεται να μην υπαρχει μια γ@μημενη ημερομηνια!!δλδ δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν;;

εδω στα apple store σου λενε 3-4 εβδομαδες οριζοντα τι να σου πει και το παλισιο που αγοραζει απο 3ο?

#2658   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 12/11/2012 - 11:15

Μόλις με πήραν τηλέφωνο από public που είχα δηλώσει στο internet. Μου είπαν ότι έχουν διαθέσιμα 16 με συμβόλαιο wind. Εγώ τους είπα ότι έχω ήδη wind και θέλω 32 συσκευή .

θα με πάρει τηλέφωνο για να με εξυπηρετήσει μετά από τις 25 του μήνα . Ακόμη δεν έχουν τίποτα από συσκευές .....

#2659   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 11:20

εδω στα apple store σου λενε 3-4 εβδομαδες οριζοντα τι να σου πει και το παλισιο που αγοραζει απο 3ο?

αν παρουμε ως στανταρ το 3-4 βδομαδες...αν εκαναν παραγγελια 02/11 τοτε θα πρεπει 26/11 να εχουν συσκευες...σωστα;
διοτι η βοντα μου ειπε μετα τις 20 ξανα συσκευες και αυτες με το σταγονομετρο φυσικα...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2660   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 11:25

http://bgr.com/2012/...measures-cited/
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2661   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 12:09

http://bgr.com/2012/...measures-cited/

Αυτο ειναι παλιο αλλα και παλι το λες μονος σου.2 εκαναν την επιπλεον παραγγελεια και μετα τις 20 θα τα εχουν.Αν δεν τα εχουν 26 κραξτους

αλλα οχι επειδη πληρωσες αλλο τηλεφωνο να τους κραζεις για το 5αρι.Κραξε για τις επιδοτησεις οπως εγω αλλα οχι για δικο σου σφαλμα..

Μην τα θελουμε ολα δικα μας.

#2662   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/11/2012 - 12:16

Πήγα μια βόλτα vodaphone να πάρω ένα νούμερο για το 4s που εχω, βλεπει ο υπάλληλος το 5αρι μου και μου λέει πως το πήρες τόσο γρήγορα ούτε 10 μέρες δεν έχει που βγήκε και δεν έχει πουθενά ούτε ψίχουλα lol

του λέω από COSMOTE και γούρλωσε λίγο lol

#2663   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 12:50

Αυτο ειναι παλιο αλλα και παλι το λες μονος σου.2 εκαναν την επιπλεον παραγγελεια και μετα τις 20 θα τα εχουν.Αν δεν τα εχουν 26 κραξτους

αλλα οχι επειδη πληρωσες αλλο τηλεφωνο να τους κραζεις για το 5αρι.Κραξε για τις επιδοτησεις οπως εγω αλλα οχι για δικο σου σφαλμα..

Μην τα θελουμε ολα δικα μας.


φιλε συγκεντρωσου λιγο στο θεμα!!παρηγγειλα το galaxy s3 το πληρωσα και το ακυρωσα τον 10/2012 αυτο ετσι...οκκκκκ....παμε τωρα απο τοτε ειχα πιστωτικο και ειχα πει θελω ενα iphone 5.....δεν τηρηθεικε η σειρα προτεραιοτητας απο οτι φανηκε και δεν μου εδωσαν 02/11....και εχουμε 12/11 και ακομη περιμενω και μου λενε δεν ξερουμε ποτε θα παραλαβουμε!τι μου λες τωρα τα θελω ολα δικα μου;πλακα μου κανεις;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2664   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 13:29

φιλε συγκεντρωσου λιγο στο θεμα!!παρηγγειλα το galaxy s3 το πληρωσα και το ακυρωσα τον 10/2012 αυτο ετσι...οκκκκκ....παμε τωρα απο τοτε ειχα πιστωτικο και ειχα πει θελω ενα iphone 5.....δεν τηρηθεικε η σειρα προτεραιοτητας απο οτι φανηκε και δεν μου εδωσαν 02/11....και εχουμε 12/11 και ακομη περιμενω και μου λενε δεν ξερουμε ποτε θα παραλαβουμε!τι μου λες τωρα τα θελω ολα δικα μου;πλακα μου κανεις;

Συγκεντρωσου κι εσυ λιγο...Αμα ειχες τα μετρητα τωρα και δεν ειχες παρει την σαγιοναρα τωρα δεν θα περιμενες κανεναν και

απλα θα επαιρνες τηλεφωνα στα καταστηματα,οποιο το ειχε πηγαινες το πληρωνες κι εφευγες..Τοσοι και τοσοι βρηκαν σκετη συσκευη...

#2665   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:00

Καλημέρα, παρέλαβα το δικό μου τη Παρασκευή μεσημέρι, 16gb άσπρο. Μεταπήδησα από 32gb μαύρο 4 σε 16gb άσπρο 5 και πραγματικά η διαφορά είναι τρομερή. Αν και ήμουν διστακτικός με το χρώμα, έχουν εντυπωσιαστεί τρομερά με το άσπρο. Όσο αφορά τη χωρητικότητα, θα πρέπει να γίνει σωστή διαχείριση των apps αν και δεν νομίζω να έχω πρόβλημα γιατί videos μόνο στη tv και κάποτε στο ipad βλέπω.

Παράγγειλα το 5 τέλος Σεπτέμβρη και έκανα 2 μήνες σχεδόν να το πάρω. Αυτό το διάστημα ήμουν στο κλικ να το παρατήσω και να πάω σε galaxy note 2, galaxy s3, HTC ONE X, iphone 4s, όμως τη τελευταία στιγμή κάτι με τράβαγε πίσω και τελικά δικαιώθηκα.

Είναι το καλύτερο κινητό που είχα/είδα ever! Όσοι το περιμένουν υπομονή και αξίζει, σας μιλάω εκ πείρας

να κάνω μια ερώτηση ισχύει οτι στα άσπρα όταν βλέπουμε ταινίες μας φαίνεται πιο μικρή η οθόνη απο οτι στο μαύρο

#2666   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:03

να κάνω μια ερώτηση ισχύει οτι στα άσπρα όταν βλέπουμε ταινίες μας φαίνεται πιο μικρή η οθόνη απο οτι στο μαύρο


Και στα 2 μικρή είναι για ταινίες... δεν μας φαίνεται :)

#2667   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:22

να κάνω μια ερώτηση ισχύει οτι στα άσπρα όταν βλέπουμε ταινίες μας φαίνεται πιο μικρή η οθόνη απο οτι στο μαύρο

Μαλλον θελεις να πεις οτι στο ασπρο λογο του οτι καποιες (αρκετες) εφαρμογες δεν υποστιριζουν την 4΄΄ οθονη, αυτο φαινεται αμεσα, ενω στο μαυρο δεν δειχνει τοσο πολυ.
Πραγματι παντως εγω με μαυρο καποιες φορες ξεχνω οτι η εφαρμογη εκμεταλλευεται τις 3,5΄΄ καθως δεν ειναι αμεσα αντιληπτο...

#2668   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:39

Συγκεντρωσου κι εσυ λιγο...Αμα ειχες τα μετρητα τωρα και δεν ειχες παρει την σαγιοναρα τωρα δεν θα περιμενες κανεναν και

απλα θα επαιρνες τηλεφωνα στα καταστηματα,οποιο το ειχε πηγαινες το πληρωνες κι εφευγες..Τοσοι και τοσοι βρηκαν σκετη συσκευη...

τι λες μαγκα σοβαρα;εχω δωσει δλδ 669 για το galaxy και θα χαναδωσω 700 ετσι γιατι εισαι μαγκας εσυ και θα κανεις κουμαντο στην τσεπη μου;για ξεκαβαλα λιγο γιατι εδω μεσα εχει γινει ολοι πολυ μαω και μπρουκληδες.
ελα να ισιωνουμε λιγο.αντε.
το εχω πληρωσει εχω πιστωτικο γιατι επιστροφη χρηματων δεν γινεται και θα ξναδωσω τα λεφτα γιατι ετσι το σκεφτηκες εσυ;;;;εχεις μεγαλη πλακα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2669   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:01

Φιλε ΔΕΝ ξερουνε ποτε θα ερθει η επομενη παρτιδα...τι παραπανω θελεις να σου πουνε? ΔΕΝ ξερουνε...

#2670   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:07

Φιλε ΔΕΝ ξερουνε ποτε θα ερθει η επομενη παρτιδα...τι παραπανω θελεις να σου πουνε? ΔΕΝ ξερουνε...


το ποιημα ειναι...ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ...παραγγελια εχει γινει με παραλαβη 20/11-26/11...τωρα γιατι δεν ενημερωνουν.....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες