Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2671   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:12

τι λες μαγκα σοβαρα;εχω δωσει δλδ 669 για το galaxy και θα χαναδωσω 700 ετσι γιατι εισαι μαγκας εσυ και θα κανεις κουμαντο στην τσεπη μου;για ξεκαβαλα λιγο γιατι εδω μεσα εχει γινει ολοι πολυ μαω και μπρουκληδες.
ελα να ισιωνουμε λιγο.αντε.
το εχω πληρωσει εχω πιστωτικο γιατι επιστροφη χρηματων δεν γινεται και θα ξναδωσω τα λεφτα γιατι ετσι το σκεφτηκες εσυ;;;;εχεις μεγαλη πλακα

Οταν μαθεις να διαβαζεις τα ξαναλεμε...Επειδη εχεις προβλημα εσυ με το πλαισιο θα την πληρωσουμε εμεις...Εγω φταιω που χαλασα το χρονο μου..

Και μαζεψε το στομα σου μη σε παρει και σε σηκωσει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2672   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:15

το ποιημα ειναι...ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ...παραγγελια εχει γινει με παραλαβη 20/11-26/11...τωρα γιατι δεν ενημερωνουν.....


Τι θελεις να σε ενημερωσουν? Ελατε στις 22 να το παρετε? Κι αν ερθει στις 25?
O pavlossss σου ελεγε να μην αγοραζες ποτε το S3...τι νομιζες οτι σου ειπε? Να δωσεις 700 για το S3 και 700 για το iphone? uber-fail

Τελευταία επεξεργασία από: ForceF, 12/11/2012 - 15:17


#2673   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:16

Οταν μαθεις να διαβαζεις τα ξαναλεμε...Επειδη εχεις προβλημα εσυ με το πλαισιο θα την πληρωσουμε εμεις...Εγω φταιω που χαλασα το χρονο μου..

Και μαζεψε το στομα σου μη σε παρει και σε σηκωσει...Και μια τελευταια εξηγηση για το iq 0.Αν ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ S3 θα ειχες τα χρηματα στα χερια σου και θα μπορουσες να πας σε οποιοδηποτε καταστημα και να το παρεις...Με τα ΜΕΤΡΗΤΑ που εδωσες για το αλλο..



#2674   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:18

το πολυ πολυ να μην παρουμε iphone 5...σιγα τα ωα δηλαδη :o .Χτυπαμε ενα κινητουλι με 200 ευρουλακια και με τα υπολοιπα ενα mini η ενα ipad4 και ειμαστε κομπλε.Η ακομα αφου το φαγαμε το βοδι που το φαγαμε περιμενουμε το s4 και αντε γεια apple.
Τελικα τα ουζακια το μεσημερι εχουν αποτελεσμα.

#2675   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:18

ναι φιλε μου το καταλαβα!και δεν εχω προβλημα με κανεναν!απλα δεν μπορω να δεχτω την τοση καθυστερηση και την ελλειψη ενημερωσης.απαγορευεται;και τι να κανω τωρα εκανα μ@λ@Κι@ και πηρα τον σκατο γαλαξιακο κεφτε και το μετανιωσα και πηρα ενα 4s να κανω την δουλεια μου και τωρα περιμενω το 5αρι!!αν...και αν.....αφου δεν βλεπεις οτι καθυστερουν;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2676   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:21

ναι φιλε μου το καταλαβα!και δεν εχω προβλημα με κανεναν!απλα δεν μπορω να δεχτω την τοση καθυστερηση και την ελλειψη ενημερωσης.απαγορευεται;και τι να κανω τωρα εκανα μ@λ@Κι@ και πηρα τον σκατο γαλαξιακο κεφτε και το μετανιωσα και πηρα ενα 4s να κανω την δουλεια μου και τωρα περιμενω το 5αρι!!αν...και αν.....αφου δεν βλεπεις οτι καθυστερουν;;

Και γω στο ιδιο καζανι με σενα βραζω και εγω περιμενω αλλα δεν λεω τετοια πραγματα.

#2677   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:23

παιδια ΗΡΕΜΙΑ, απο γερμανό που κοίταξε ο υπάλληλος στον υπολογιστή (γιατί απο εκεί το παρήγγειλα) μου είπε ότι γράφει παραλαβή στΙς κεντρικές αποθήκες στις 15 νοεμβρίου. ΥΠΟΜΟΝΗ. Τώρα εάν αλλάξει κάτι στην πορεία του είπα ότι θα τον ξαναπάρω τηλέφωνο τετάρτη ή πέμπτη για να μου πεί.

#2678   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:28

Μηπως να θυμηθούμε οτι μιλαμε απλα για ενα κινητοοοο :rolleyes:
:excl: Δεν αναφέρομαι σε κάποιον συγκεκριμένα :excl:

#2679   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:39

Πάντως ενώ περιμένουμε να φτάσει για τα καλά το 5 Ελλάδα, η Apple ήδη ξεκινά ετοιμασίας για το 5s. :rolleyes:

http://www.redmondpi...t-month-report/

#2680   raven77

raven77

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:46

Απο oteshop εχω παραγγειλει με ανανεωση συμβολαιου και μου πε σημερα ότι 14 παραλαμβανουνε οι αποθηκες στην Αθήνα και απο Πέμπτη στελνουν σε επαρχια.Απο Δευτέρα μου πε θα με παρει να μου πει πόσα της στείλανε να παω να το παρω.

#2681   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:47

Πάντως ενώ περιμένουμε να φτάσει για τα καλά το 5 Ελλάδα, η Apple ήδη ξεκινά ετοιμασίας για το 5s. :rolleyes:

http://www.redmondpi...t-month-report/


Απολαυστικό ειναι το σχόλιο ένος τύπου στην αρχική δημοσίευση. Λεει
'Εχω βαρεθει να πηγαινω καθε τρεις και λίγο στα μαγαζια για να αγοράζω καινουριο κινητο. Η Apple πρεπει πια να βρεί ενα τρόπο να κατεβάζουμε τα hardware updates απο το iTunes !!!' :D :D :D

#2682   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:54

Αντε να προλάβουμε σε αυτή την φουρνιά που έρχεται γιατι αν μπει η Κίνα για αγορά iphone δεν πρόκειται να βγει ούτε καπάκι απο τη χώρα τον σχιστοματιδων... Απο την Foxconn κατευθείαν στα κινεζικά apple store θα πηγαίνουν...

#2683   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 22:21

Όσοι δεν αγοράσατε ακόμα το iphone 5 μην το πάρετε.Την άνοιξη θα κυκλοφορήσει το iphone 5s.

#2684   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/11/2012 - 22:25

Όσοι δεν αγοράσατε ακόμα το iphone 5 μην το πάρετε.Την άνοιξη θα κυκλοφορήσει το iphone 5s.

εεεετσιιιι :wacko: :wacko:

#2685   apostolispk

apostolispk

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 23:01

Όσοι δεν αγοράσατε ακόμα το iphone 5 μην το πάρετε.Την άνοιξη θα κυκλοφορήσει το iphone 5s.


Και που το στηριζεις αυτο που λες?!?!?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες